Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Viděli jste, co udělali s mapami? A jak domrvili systém spotingu? Myslím započítání naspotované dmg... těm scoutům něco museli dát, protože bez děla nemají šanci jakýmkoli způsobem získat nějaký XP a stříbro...

 

Dnes co jsem jel 6 a 7 tier, tak jsem přemýšlel... co je sakra jinak? S Hellcatem hry jen cca 1k dmg atp...

1) Tupost hráčů ... hra je pro amatéry jednoduší než byla dříve...samá akce a odměna. I za nic dostanou XP a stříbro. Žlutí byli nahrazení rudými i na tieru 7. Dřív to byly max 4 až 5... Dnes proti 4 artiny, já HTC, padla Prochorovka. 3 scouti. Ok, všichni směr kopec... tak teda s HTC jedu spotovat, jelikož naše rajčata odmítají cokoli dělat, i když se prohrává, prostě čekají na smrt. Jedu podél cesty a spotuju enemácký scouty ve křovíkách. Ti naši 4 retardi se do dvou tanků celkem trefili jednou... tak je beru, mezitím mě 2x hitla artina. Jedu dál, nalevo od cesty T37... ok, v pohodě, za prdelí 4 Tdčka, mám 300 HP, to musí 3x vystřelit, abych lehl. Jedu ,spotuju artiny, sám zabíjím artiny... naši nic netrefili. T37 přijíždí za ***** a zastavuje... umírám, T37 plná odjíždí pryč...

2) Mapy. Lepší hráči už nemohou sami tolik ovlivňovat bitvy, protože většina situací je střelba na spotovací vzdálenosti ruských tanků.

3) Úplně eliminovány zajímavá místa na mapě. Bylo třeba být šikovný, aby se tam člověk dostal... lamy nedávaly, je to pryč.

 

Asi se pomalu blíží odinstalace WOT, angína mě zas donutila z nudy zapnout WOT v průběhu dne... zlo, bez úrovně.

Jsi naprosto ve stejné fázi, jako jsem byl já. Přečti si to po sobě ještě jednou...v textu je cítit obrovské zklamaní a frustrace z faktu, že už nemáš i přes své velké kvality nad hrou moc.

Mohu ti jen potvrdit, že se to bude stupňovat, chvilku tě u hraní udrží kámoši z klanu a setrvačnost. Ale né na věky.....

 Za tohle nemůže tvůj vývoj nebo nějaké vyhoření. Ale evoluce hry, která vede do ještě větší masovosti, což je pro mazáky cesta do slepé uličky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát se stockovým JP proti devítkám je fakt peklo, ale tristní 20% WR je spíš důkazem manipulace ze strany serveru, ostatně na US serveru se mi nedařilo asi s Hetzerem a Stugem. Jinak na US serverech nasadili včera patch 0.97, ale vzhedem k tomu, že jsem byl už po 3 bitvách otrávený debilním MM, žádné změny jsem nevypozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi naprosto ve stejné fázi, jako jsem byl já. Přečti si to po sobě ještě jednou...v textu je cítit obrovské zklamaní a frustrace z faktu, že už nemáš i přes své velké kvality nad hrou moc.

Mohu ti jen potvrdit, že se to bude stupňovat, chvilku tě u hraní udrží kámoši z klanu a setrvačnost. Ale né na věky.....

 Za tohle nemůže tvůj vývoj nebo nějaké vyhoření. Ale evoluce hry, která vede do ještě větší masovosti, což je pro mazáky cesta do slepé uličky.

Já vím, také to tak je... jen se nedaří najít žádnou alternativu na zabití času, když je venku hnusně a nedá se vymyslet nic jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, také to tak je... jen se nedaří najít žádnou alternativu na zabití času, když je venku hnusně a nedá se vymyslet nic jinýho...

Děláš si videozáznamy a fotografie? Jestli ne, tak začni a jestli ano, tak si začni dělat pořádný archív a uvidíš, že ti čas stačit nebude. ;-)

To bys koukal, kolik času mi to sežere ale stojí to za to. A to jsem si ještě kromě svých sebral i prastaré negativy od tchána a od strejdy, kde jsou snímky staré i 70 let. Zdigitalizovat 8mm filmy, zdigitalizovat všechny VHS a V8 záznamy. Nezapomenout na diapozitivy a všechno to solidně zapsat do seznamu a vypálit na keramická DVD. Práce na hodně dlouho ale říkám si, že aspoň něco po mě tady zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděli jste, co udělali s mapami

....

Asi se pomalu blíží odinstalace WOT, angína mě zas donutila z nudy zapnout WOT v průběhu dne... zlo, bez úrovně.

 

Já už to smazal... CW už nedokázaly dorovnat to, co je na publicu. Můžete mě vyhodit z klanu rovnou, ať nezabírám místo... Nebo ti můžu dát heslo k účtu, jestli sou potřeba nějaký tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz tiez pomyslam, ze tu svoju tankovu story ukoncim resp. velmi obmedzim. Posledne mesiace to pomahalo ako prostriedok na "zabudanie" na jednu babu, ale strasne pocitujem vo vsetkom aky je to zrut casu. Taky klasicky denny hracsky cyklus trva asi tak 2-3 hodinky, ked si clovek povie, ze si ide zahrat.

Problem je, ze clovek vedome aj podvedome zacne "sabotovat" vsetky ostatne cinnosti vo svojom zivote, teda samozrejme zavisi ako velmi ho to chyti, resp. ma pevnu volu to obmedzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si videozáznamy a fotografie? Jestli ne, tak začni a jestli ano, tak si začni dělat pořádný archív a uvidíš, že ti čas stačit nebude. ;-)

To bys koukal, kolik času mi to sežere ale stojí to za to. A to jsem si ještě kromě svých sebral i prastaré negativy od tchána a od strejdy, kde jsou snímky staré i 70 let. Zdigitalizovat 8mm filmy, zdigitalizovat všechny VHS a V8 záznamy. Nezapomenout na diapozitivy a všechno to solidně zapsat do seznamu a vypálit na keramická DVD. Práce na hodně dlouho ale říkám si, že aspoň něco po mě tady zůstane.

Já nejsem ten, co by na koncertě stál s foťákem nad hlavou. Když už někde jsem, tak si to tam užiju. Ve výsledku to stejnak nikoho nezajímá, takže se tím na daných místech nebudu zdržovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejsem ten, co by na koncertě stál s foťákem nad hlavou. Když už někde jsem, tak si to tam užiju. Ve výsledku to stejnak nikoho nezajímá, takže se tím na daných místech nebudu zdržovat :)

Tak z koncertu nemám ani jednu fotku a ani jeden videozáznam.... :-D  taková věc mi nějak nepřišla do hlavy. Jak jsi na to přišel ty? Já mám na mysli rodinné věci, čundry, vody a případně nějakou tu místní a nebo i jinou veleudálost, jako když sousedovi hořela stodola a tak, ... :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z koncertu nemám ani jednu fotku a ani jeden videozáznam.... :-D  taková věc mi nějak nepřišla do hlavy. Jak jsi na to přišel ty? Já mám na mysli rodinné věci, čundry, vody a případně nějakou tu místní a nebo i jinou veleudálost, jako když sousedovi hořela stodola a tak, ... :thumbsup:

Jo tak, no když sousedovi hořel barák tak měl člověk plnou hlavu fandění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si videozáznamy a fotografie? Jestli ne, tak začni a jestli ano, tak si začni dělat pořádný archív a uvidíš, že ti čas stačit nebude. ;-)

To bys koukal, kolik času mi to sežere ale stojí to za to. A to jsem si ještě kromě svých sebral i prastaré negativy od tchána a od strejdy, kde jsou snímky staré i 70 let. Zdigitalizovat 8mm filmy, zdigitalizovat všechny VHS a V8 záznamy. Nezapomenout na diapozitivy a všechno to solidně zapsat do seznamu a vypálit na keramická DVD. Práce na hodně dlouho ale říkám si, že aspoň něco po mě tady zůstane.

Kanáre já potřebuji zdigitalizovat VHS kazety z Iráku a Kuvajtu. Všechno mám na kazetách a to se na DVD přehrávačích pouští neskutečně špatně :-D . Písni mi na PM, jak se to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, také to tak je... jen se nedaří najít žádnou alternativu na zabití času, když je venku hnusně a nedá se vymyslet nic jinýho...

My si totiž neuvědomujeme, že jsem hraním vytlačili i činnosti na které si teď ani nevzpomeneme. V případě, když vypadne ta hlavní činnost, jsem úplně v pasti, najednou co s časem? Ono to chce čas. Mě WOT tak rozčiloval, že jsem měl dostatek trpělivost nehrát. První měsíce mé"odvykačky":

 

- večer jsem po usnutí dětí stáhnul pěkný film a šel spát v normální čas.Tohle nepodceňovat. Ono je rozdíl jít pravidelně ve 22:30 spát a vstávat v 06:30 nebo jít v 01:00. Rudý oči, nervy na dranc....okolí to schytá jako první.

- když bylo hnusně a byla přes den nuda, tak jsem si občas zahrál nějako dobrou singl hru ( Fallout New Vegas)

- nastavil jsem řád - když totiž člověk pařil, tak vše okolo dělal jen z povinnosti. A rychle, aby hned zas mohl pařit. Teď bylo více času, tak jsem byl více s dětmi, více sportoval, něco jen z legrace uvařil.

 

Fakt to chce jen čas. Ty prázdné hodiny brzy zaplníš a budeš čumět, jaký je pak výsledek. život je pak daleko různorodější a barevnější. A v mém případě i klidnější :-D .

A navíc si stačí uvědomit, že člověk žije x let a já proseděl u PC dle propočtů 2,5 roku života! (myšleno 24h denně, jinak by to bylo 7,5!!!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to umět ovládat. Pravidelné spaní není problém, práce taky ne (krom pracovní doby) a ani si nevybavuju, že bych někdy odmítl jakoukoli akci kvůli sezení u PC... to je možná moje první zásada od dob, co jsem se k PC dostal.

 

Takže u mě dobrý :)

Já to řeším jednoduše - pokud je dítě vzhůru a žena nemá seriál nebo něco obdobného, tak nehraju, věnuju se rodině.

Takže to většinou zapínám večer okolo půl deváté/deváté a vypínám mezi 23-24h, podle toho, jak mě to baví, někdy už po potnácti minutách :-D

Pokud mám jiné plány, tak je neruším, holt to nezapnu a dělám něco užitečného.

 

A asi stárnu - poslední dobou pokud mám volit mezi spánkem a WoT, tak si dám raději dvacet :-D

Kdysi na VŠ to bylo o dost horší :devil:, ale to zase ještě nebyla rodina  :-)

To bylo furt dokola - CSko, DOTA, RTCW:ET, hospoda, ženský, sport a pokud byl čas, tak i povinné semináře a nepovinné přednášky :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre,zvedákovi není jak tobě a rozhodně tohle neřeší,pochopí až bude mít rodinu.

Jinak ,aby jsi se nedivil, že z toho DVDkerameckého něco vyčteš za 10let.Dřív taky povídali, že DVD je lepší než pásek....

Tak já to mám na DVD Kodak Gold, kde je záruka 50 let a pak na těch keramických. Teoreticky nevidím důvod, proč by se mělo z keramiky něco vypařit a nebo nějak jinak zrušit. Má to narozdíl od napařovaných kovových vrstev klasických DVD logiku a je to patentované už víc, než 20 let. Klasické DVD je nečitelné za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházel jsem si garáž a našel jsem posádku z původní OP-1Sky, otázka je kam s ní?

Z rusů mám tohle IS3, KV-2 a KV-4 (a KV4 možná prodám, možná přes občasný násobky doexpím STI).

 

Přemýšlím buď nad IS-8kou a pak IS7 nebo SU100 a jít pomalu na 263ku a nebo rozjet medka (tady mě láká lajna přes lighty a nebo přes palačinku)? Nějak se nemůžu rozhodnout, co by jste vybrali vy? Nebo něco jiného? Třeba koupit zpět ISko a trollit s ním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházel jsem si garáž a našel jsem posádku z původní OP-1Sky, otázka je kam s ní?

Z rusů mám tohle IS3, KV-2 a KV-4 (a KV4 možná prodám, možná přes občasný násobky doexpím STI).

 

Přemýšlím buď nad IS-8kou a pak IS7 nebo SU100 a jít pomalu na 263ku a nebo rozjet medka (tady mě láká lajna přes lighty a nebo přes palačinku)? Nějak se nemůžu rozhodnout, co by jste vybrali vy? Nebo něco jiného? Třeba koupit zpět ISko a trollit s ním...

Za mě IS-8....polomedko s parádním dělem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU-101 zdoláno... Blééééééé.

Humus. Alfu nemá, depresi nemá, pene má průměr, přesnost... na tu jsem nadával, lítá si to moc často ke kraji.

 

A teď SU-122-54. Ještě 20k na dělo chybí, ale bude to to samý. Sice víc HP a dělo s vyšší alfou, ale stejnak 440 je málo na takový TD...

 

No a díky tý angíně jsem koukl i na WGLEU. Taky nic moc. T-54 lt. a šup všichni na hromadu mezi sebe a schválně, kdo umí líp hledat pozici na soustřel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jako na houpačce: při expení posádek vytírám dno tabulky, pravidelně jsem s T2 LT na spodku tabulky jako samotná dvojka proti čtyřkám a pár trojkám a v týmu samý lobotomik. Svícení je na prdlajz, páč nic netrefí nebo nejsou na pozicích. S tím dělíčkem toho moc neprostřelím, ale co se dá dělat... Tragédie, ale jsou násobky a posádku potřebuju.

 

A pak najednou vezmu střední tier for fun (KV-2, nová posádka), a IS-3 dám s HE ammorack za 890, T20 dám do zadku za 1016, z otočky vypnu AMX 50 100 za 305. Celkem 4 kousky, 2,5k DMG, a Mko. Ve zkratce, koho jsem potkal, toho jsem zabil :-) 5 cílů, 5 výstřelů, 5 zásahů, 4 killy, dobrá efektivita ;-) Jen ta T20 ujela asi s 14 hp :-D Mám s tím i lepší hry, ale alespoň jsem se zase trochu zasmál... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dny, dva večery a asi nějaké erupce na měsíci. Nějak jsem nemohl vyhrát. Spravila to až četa, kdy jsem se konečně dostal aspoň na 40%. Jinak se mi hrálo suprovně. Popravdě mě ani nijak nevadilo, že prohrávám. Prostě nebylo to nutné, jelikož jsem dostával co druhou hru bonus za odvážný odpor. Tak jsem na tom zase nebyl tak špatné. Hlavně jsme v četě potahali devítky a desítky. Né vždy to bylo podle mých představ, ale udělali jsme si povětšinou své, tak jsem byl maximálně spokojen. Kdyby to tak bylo častěji, vůbec bych se nezlobil. Jen ten WR by mohl být lepší. Ale to zase přijde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...