Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešní hraní probíhá ve znamení RNG. Jeden příklad za všechny, Lowe (posádka 4 perky), 7 výstřelů (vždy plně doměřeno), 5 zásahů, 1 s dmg, 5:15. Komu RNG, tomu všichni svatí. Rozstřílel jsem AT 15 weak spot, ani jedna s dmg. LOL! A takhle to máme dneska pořád.

 

ZN9hc.th.jpg

 

... a další hru zase obráceně, jako na houpačce.

 

Vk7zT.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vidíš, jsi na nejlepší cestě s tím přestat úplně.... ;-)

Téhle větě ale Johne nerozumím:

 

Protože jsi to napsal, kolik čeho mám....jo jasně nick stejný nemám,nejsem jeden z těch co se,, stydí,, a dává si jinej nick ve hře a na forku.

 

Já psal, kolik toho mám já ( resp. měl jsem ) a nikoliv, kolik toho máš ty. O tom jsem neměl ani šajnu.

čemu nerozumíš?že tu nevystupuji z jiným nickem než na wotku a ty to rozhodně už dávno musíš vědět, že tu nejsem ,,novej,,....

a psal jsi ohledně tankůtak, že jsi psal to o mě a né něco o sobě,když si to ještě jednou i vícekrát přečtu

Ještě bych rád věděl, jak jsi v tom WoT daleko? Asi moc nee, když tě to ještě furt nenaštvalo tak, že bys prodal účet, který má 15 tierů 10 a 2 osmičkové prémiáky, jak jsem to udělal já.

a rozhodně nejsem na té nejlepší cestě s tím úplně přestat. Bohužel někdo vymyslel čísla a já se jich tak trochu držím a až se nebudu zlepšovat,tak asi potom to zazdím, ale do té doby určiě hrát budu, když teda wotko nezmizí a nebo nepřejdou hráči na něco jiného, že bych čekal ve frontě víc než minutu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tieru 10 si připadám, jak ne tieru 2, dvě a nashlééééé......

 

BiZH.th.jpg

Jako že trubky ve snaze přežít prvních několik minut a alespoň 2-3 si vystřeli zvolili jako nejlepší taktiku lemming, s tím jsem smířen. Co je mi ale stále záhadou, když držíme v oslabení druhou stranu, tak jak v 90% bitev může prorazit nepřítel přes naši lemmig stranu.....Nepočítám bitvy, kdy naše lemming trubky narazí na nepřátelské lemming trubky- tam už je to jen loterie :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čemu nerozumíš?že tu nevystupuji z jiným nickem než na wotku a ty to rozhodně už dávno musíš vědět, že tu nejsem ,,novej,,....

a psal jsi ohledně tankůtak, že jsi psal to o mě a né něco o sobě,když si to ještě jednou i vícekrát přečtu

Ještě bych rád věděl, jak jsi v tom WoT daleko? Asi moc nee, když tě to ještě furt nenaštvalo tak, že bys prodal účet, který má 15 tierů 10 a 2 osmičkové prémiáky, jak jsem to udělal já.

a rozhodně nejsem na té nejlepší cestě s tím úplně přestat. Bohužel někdo vymyslel čísla a já se jich tak trochu držím a až se nebudu zlepšovat,tak asi potom to zazdím, ale do té doby určiě hrát budu, když teda wotko nezmizí a nebo nepřejdou hráči na něco jiného, že bych čekal ve frontě víc než minutu....

Klídek, jo? Nerozumím tomu, proč jsi napsal, že já jsem napsal, kolik toho máš ty. Já psal o tom, že kolik toho jsem měl já a i přes to jsem to prodal protože tys psal, že toho nejde nechat protože máš už něco nahráno. Tak nechápu a nerozumím, jak jsi přišel na to, že píšu o tom, kolik toho máš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tankiiistíí! :-D  Jak se daří?Já právě jsem přijel z bazénu, kde jsem se snažil neutopit své děti.Nebo spíš naopak....

Koukám, že je vše stále stejné co? I témata....

Jako WOT abstinent a vyléčený totální závislák Vám krátce poreferuji co se změnilo nebo nezměnilo.

 

Díky WOTu vlastně pořádně nehraju žádnou hru. Protože přes všechny šeredné chyby není lepší hry než WOT. A už rozhodně né single hry(snad jen Fallout New Vegas)...

Život jsem si řádně "přeskládal" a díky neskutečnému času je daleko pestřejší. Vrátil jsem se ke sportovní zátěži, kterou jsem měl před hraním. V práci se daří jako nikdy a v osobním životě taky. Ale to už jsem tu před časem napsal.

Otázka je, neláká mě si zahrát? Ano láká! Jenže ta lákavost je založena na nostalgitských příjemných vzpomínkách. A ty pochází hlavně ze začátku hraní. WOT je akutálně naprosto jiná hra. Nebudu tvrdit, že horší či lepší. Ale za těch 5 let se nesktutečně změnila. Pro mě bohužel do stádia nehratelnosti, za což děkuji bohu, protože bych jinak pařil stále....

Nedávno jsem o tom přemýšlel a důvod ukončení byl hrozně prostý, hra již eliminovala schopnosti hráče na můj vkus příliš. Náhoda bohužel hrála už moc velkou roli. Pak se přidala váha zlaťáků a bylo vymalováno.

Aktuální WOT mě popravdě neláka vůbec. Ale nebudu lhát, starý WOT bych se občas večer v četě zahrál. V době, kdy rána platila za ránu a četa vyhrávala díky schopnostem. Asi nejvíc chybí klucí z NIHIL či obecně z čet. Byla to sranda, minimálně ze začátku.

Bohužel, ale pro mě a mou rodinu bohudík, je to již jen pračka na peníze, která je nastavena uspokojit co největší penetraci hráčů a obětuje pro to vše i férovost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tankiiistíí! :-D  Jak se daří?Já právě jsem přijel z bazénu, kde jsem se snažil neutopit své děti.Nebo spíš naopak....

Koukám, že je vše stále stejné co? I témata....

Jako WOT abstinent a vyléčený totální závislák Vám krátce poreferuji co se změnilo nebo nezměnilo.

 

Díky WOTu vlastně pořádně nehraju žádnou hru. Protože přes všechny šeredné chyby není lepší hry než WOT. A už rozhodně né single hry(snad jen Fallout New Vegas)...

Život jsem si řádně "přeskládal" a díky neskutečnému času je daleko pestřejší. Vrátil jsem se ke sportovní zátěži, kterou jsem měl před hraním. V práci se daří jako nikdy a v osobním životě taky. Ale to už jsem tu před časem napsal.

Otázka je, neláká mě si zahrát? Ano láká! Jenže ta lákavost je založena na nostalgitských příjemných vzpomínkách. A ty pochází hlavně ze začátku hraní. WOT je akutálně naprosto jiná hra. Nebudu tvrdit, že horší či lepší. Ale za těch 5 let se nesktutečně změnila. Pro mě bohužel do stádia nehratelnosti, za což děkuji bohu, protože bych jinak pařil stále....

Nedávno jsem o tom přemýšlel a důvod ukončení byl hrozně prostý, hra již eliminovala schopnosti hráče na můj vkus příliš. Náhoda bohužel hrála už moc velkou roli. Pak se přidala váha zlaťáků a bylo vymalováno.

Aktuální WOT mě popravdě neláka vůbec. Ale nebudu lhát, starý WOT bych se občas večer v četě zahrál. V době, kdy rána platila za ránu a četa vyhrávala díky schopnostem. Asi nejvíc chybí klucí z NIHIL či obecně z čet. Byla to sranda, minimálně ze začátku.

Bohužel, ale pro mě a mou rodinu bohudík, je to již jen pračka na peníze, která je nastavena uspokojit co největší penetraci hráčů a obětuje pro to vše i férovost.....

Kdyby jsi potkal dnes své já z před 4-5 let, tak by jsi si řek slušný pošuk, že?

Zas na druhou stranu je to určitá životní zkušenost a jsou v životě i horší co mají i nějaké ty následky třeba zdravotní. Je fanj, že jsi se posunul v životě zas o kus dál a že se ti daří. Tvé návody a příspěvky hlavně z ranější doby WoT jsem měl rád. Nicméně nyní jsi jistě mnohem víc přínosnější pro svojí rodinu a okolí a to má mnohem větší váhu než nějaký virtuální svět. Přeji hodně štěstí v reálném životě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám se sžívat s T95E2. Zatím mi to moc nejde, přeci jenom je to osmičkové medko a jako takové má příšerný MM ale když se zadaří že je na topu, tak je to hodně zábavný tančík. V rukou zkušeného medkaře (což já v žádném případě nejsem) by to byl myslím docela slušný killer.

 

xJDTm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, vy dobytku !!! :-D

Už jsem měl obavu, že ses někde ve světě ztratil.

Dobře žiješ, tak jen v tom pokračuj !!! :thumbsup:

A prýýýč od návykových věcí....... :mad:

Za to ty se neztratíš nikdy, ty stará vojno :-D . Občas si sem zajdu počíst a tvá osoba má auru všude i tam, kde by být neměla :woot: . Ale to je právě ten důvod, proč tě rád čtu :Smile_great: .

Tak se drž, ať tu není nuda. A to platí pro všechny, zatím zdar!

 

EDIT: Ještě více OT, omlouvám se, ale musím......kucíí kdo viděl film FURY? První minuty jsem byl v rájí....ty modely tanků, zvuky střel v kině....ale ten konec! Jsem myslel, že podám na režiséra trestní oznámění. :Smile_Default:  Rambo V - do Teletabis a zpět :arta: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

EDIT: Ještě více OT, omlouvám se, ale musím......kucíí kdo viděl film FURY? První minuty jsem byl v rájí....ty modely tanků, zvuky střel v kině....ale ten konec! Jsem myslel, že podám na režiséra trestní oznámění. :Smile_Default:  Rambo V - do Teletabis a zpět :arta: .

Tak to počkej až uvidíš Amerického snipera. Tolik klišé a agitačky sem neviděl od osmdesátých let, kdy jsem byl nucen povinně chodit na ruské válečné filmy....   :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem komu včera udělal? Nebo spíše neudělal? 27 her a z toho 23 výher. Všechno šlo jak po másle. 3500+ WN8. Snad jen dvě hry stály za starou bačkoru. Ale co, aspoň jsem se královsky bavil. Hlavně jsem si udělal AceTankera na trojkovém M3light  :-D . Já vím, je to jen trojka, ale docela mě to štvalo. Splnil jsem i nějaké mise, o kterých jsem myslel, že je nikdy nedám. Tak se včera povedlo téměř vše. Teda když se podívám na celý den jako celek, tak se povedlo vlastně úplně všechno :-D. Jinak jedna z těch dvou špatných her byla s T62A. Ono když má nějaký trotl přesvědčení, že musíte dělat to co on, tak to je potom těžké. Nakonec do Vás zbytečně střílí a sám neudělá vůbec nic. No co naplat, i takové individua se najdou. A hlavně se včera našla hromada čechů s nízkým stupněm inteligence pro tuto hru. To, co někteří předváděli, bylo až k uzoufání. A ty následné kecy................. Chtělo se mi občas blít velebnosti. No každopádně snad se bude dařit i dnes, ať si nezkazím zbytečně náladu  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal jezdit amx13-90 než výjde patch,abych něco měl nalítáno (no brzo, když patch je za dveřmi a musím cca 180k exp) Ale na public jsem s tím nevlezl,takže SH a docela to šlo,jako vždycky v ANV. Je to supe.. když to člověk někdy zkurví, že jsem dostal rozkaz snajpit z 90 a nevydržel jsem to a rozjel jsem se a chcípl,tak bylo no ok a jelo se dál...potom jsem si dal poprvé týmovky od té doby co jsou 2capy a divil jsme se, jak je to bomba a sranda,žádné zdržování a vždy za výhru kolem 2k exp...expilo se to teda dost rychle...během 3h hraní  večer= 50k exp. No když to půjde i dneska,tak exp. na 90 budou doma a žádné mučení....jsem zvědavej na tu druhou FR lajnu medek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal jezdit amx13-90 než výjde patch,abych něco měl nalítáno (no brzo, když patch je za dveřmi a musím cca 180k exp) Ale na public jsem s tím nevlezl,takže SH a docela to šlo,jako vždycky v ANV. Je to supe.. když to člověk někdy zkurví, že jsem dostal rozkaz snajpit z 90 a nevydržel jsem to a rozjel jsem se a chcípl,tak bylo no ok a jelo se dál...potom jsem si dal poprvé týmovky od té doby co jsou 2capy a divil jsme se, jak je to bomba a sranda,žádné zdržování a vždy za výhru kolem 2k exp...expilo se to teda dost rychle...během 3h hraní  večer= 50k exp. No když to půjde i dneska,tak exp. na 90 budou doma a žádné mučení....jsem zvědavej na tu druhou FR lajnu medek

No, já bych byl rád, když už mají i ostatní národy gift/levné premiáky na tierech 2-3, aby takový nějaký light měli i frantíci... Pokud by byla zábavná T2 LT (papír se zásobníkem), klidně bych s ní drandil... Rozhodně se nechystám kvůli trénování LT fr. posádek kupovat AMX 13-57...

 

U frantíků se mi lighty obecně libí, ale že bych chtěl s každým jezdit posádku od začátku, to se mi nechce...

 

Teď si v T2 Light Tank dělám novou posádku na T37 a je psina. Tady absence žárovky a spol. moc nevadí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude OP jako všechno co přidávají, nicméně já jsem zvědav kam až to chce WG tlačit a kde to skončí, tedy pokud to skončí.

zrovna druhá lajna němců MT není žádné OP....

 

No, já bych byl rád, když už mají i ostatní národy gift/levné premiáky na tierech 2-3, aby takový nějaký light měli i frantíci... Pokud by byla zábavná T2 LT (papír se zásobníkem), klidně bych s ní drandil... Rozhodně se nechystám kvůli trénování LT fr. posádek kupovat AMX 13-57...

 

U frantíků se mi lighty obecně libí, ale že bych chtěl s každým jezdit posádku od začátku, to se mi nechce...

 

Teď si v T2 Light Tank dělám novou posádku na T37 a je psina. Tady absence žárovky a spol. moc nevadí :-)

FCM Pak...není špatnej,ale je to TD a moc jsem s tím nejezdil, chtěl jsem to na výcvik focha155, ale bohužel velkej nerf a tudíž pro mě výcvik znamenal konec,takže nevím už ani jaké je teď a arty byla super na IV tieru...ale opět nerf na přeřazení V tieru a opět pro mě konec hrání tohoto vozidla.

Ono to je asi těžké dát tam něco rychlého na malej tier (předválečné tanky),když zrovna Fr měli všechno pomalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude OP jako všechno co přidávají, nicméně já jsem zvědav kam až to chce WG tlačit a kde to skončí, tedy pokud to skončí.

Desitka bude mit temer identické parametry jako leopard,tzv. bude moc fajn v rukou skilera,ale ne OP.Mozna devitka bude lehce vycuhovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desitka bude mit temer identické parametry jako leopard,tzv. bude moc fajn v rukou skilera,ale ne OP.Mozna devitka bude lehce vycuhovat..

Noo to už tu jednou je, STBčko a je to úplně jinej tank než Leopard a má vše stejné,papírově...motor...výkon/hmotnost,dělo, ale nejede to (horší průchodnost terénem) a střílí to jak KV2 s popelnicí, že se člověk do ničeho netrefí...jediný co je stejné a nemá být,tak je ta věž,vše projde jak leošem i když podle prvního videa, by to mělo právě být jeho +, tvrdá věž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pershing je fakt troll - Skrytá Vesnice, já dělám sidescrape za kamenem, najednou se tam objeví JgPz E-100, napálí to do mě, očekávám 3/4 HP v prd*li, a ono nic, tu 170mm střelu požral mantlet :teehee: a od chlapíka co řídil ono Prase padl v chatu jen výraz "gay" :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jenze z WoT se stavaj nejaky zavody v F1 nebo co...mozna posledni moda...kazdopadne to stoji pekne za pytel.

 

Ano, díky nabušeným lightům se z WoT opravdu stávají závody, vyjet si s HTčkem mimo městskou mapu znamená, buď přijet na místo střetu až když je po všem nebo být rozsekán skauty. Jediné možné řešení je přezbrojit na med nebo LT. Doba HT je v hajzlu už dlouho a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s HBJ. Jediné dvě HT, které stojí za to jsou T29, protože potkává nejčastěji skauty typu ELC a Chafee, a E5, protože je to vlastně takové polomedko. Nejhorší je, když potkáte s osmičkovým medkem osmičkového skauta. To máte poté jistotu, že tento souboj prohrajete. Hlavně s takovým RU nebo T54ltwt. Má stejně HP jako vy. Má stejné dělo jako vy, rychleji nabíjí, má super camobonus a díky tomu, že je to skaut a půlku tanku zabírají pásy, tak ho ještě tak 2x dingnete. Hrozná sranda. Trošku to s těmi skauty přehnali, ale jak jde vidět, vůbec jim to nevadí. 

Jinak ke včerejšímu hraní. Stále jsem se vezl na vlně vítězství, ale horší už to bylo s celkovým výkonem, protože jsem byl v 75% low tier. A to nehraju skauty  :-D. Takže jsem vlastně jen tak vyloženě jezdil po mapách a čekal, kde se co pro mě, potažmo pro nás v četě, najde. Občas se i hodně zadařilo, tak z toho měl člověk dobrý pocit. Nejvíce mě rozesmála hra s T20 na Jižním pobřeží. Čekáme kde se co vyloupne. Po pár minutách se vrháme s kolegou vstříc osmičkám a devítkám zvrátit poměr sil na pláži. Narazím na 110ku. Jelikož jsem ale počítal s VK béčkem nebo E75, tak jsem měl goldíka v zásobníku. No už se mi to nechtělo přebíjet, tak jsem to neřešil. 110 taky střílel goldíky. Tak jsme ho sundal. Reakce v chatu: Gold gay  :-D  :-D . Tak jsem mu napsal, otázku, a čím střílel on a ještě k tomu do sedmičky??? Na to mi napsal, že mám držet hubu  :-D  :-D  . Pánové a dámy já myslel, že se počůrám smíchy. Prostě s demencí některých lidí, člověk prostě nic nenadělá. To samé s IS3 vs Foch. Když už jsem ho po třetí dingnul do poklopu APéčkem, tak jsem tam dal goldíky a společnými silami jsme ho zničili. Opět jsem byl gold noob. Tak jsem napsal, že je lepší být živý gold noob, než mrtvý noob. Reakce byla stejná: STFU  :-D  :-D . No a tak tady žijeme, jsme goldnoobové a goldgayové. Ale mě je to vcelku jedno. Hlavně, že se vyhrává  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...