Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

asi můj příspěvek by patřil jinám,ale zase kecy v klecy...vždyť ty v tématu o WT píšeš stejně jak dřív ve WOTku,potom čemu člověk má věřit?

A to nějak vadí? Cítím se tam lépe a to nemá s tím co píšu pranic společného. Ovšem to člověk, který je závislý na WoT nemůže pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera zkončili darované dny PU a v klidu zase můžu utéct z tierů 9. Přiznám se bez mučení, že to nejsem schopen ustát- když mi ve třetí minutě bitvy vypadne net , zprovozním ho cca minutu před koncem bitvy a přesto jsem v celkovém pořadí našeho týmu 3-tí, tak to mi hlava nebere. :wallbash: Chvíli jsem i měl cukání koupit do garáže zpět nějakou desítku, ale ne, už jsem to zase rozdejchal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem si myslel, že na X se zrovna vykašlu ,ale je to prostě super...jezdím si sám a docela to jde. 50M je opravdu něco,dokáže odpouštět sem tam nějakou chybu, jak nafukovací kanoe Palava na kamenech. A když s tím člověk neudělá chybu, je to balzám.

 

Předpokládám, že je 50M lepší než E-50, která je naprosto skvělá. Moc se na ní těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem dostávat častěji výherní tým a hned je ten svět takový veselejší.

Dokonce jsem zažil dobrou bitvu na Kampánii. Po začátku to vypadlo tragicky asi 1:7. Kupodivu byl v týmu i někdo, kdo věděl co a jak a na konec bitvu svojí činností otočil. Tak bylo tam zaváhání enemáků, ale na tak nízkých třídách se jim to nedá zazlívat.

Dnes mi WoT dalo parádní sprchu. Netušil jsem, že se mi někdy stane, že bude většina mapy v tzv artysave oblasti. Na té nové mapě pro low jsem viděl přes polovinu týmu, ale na nikoho se nedalo střílet. Ihned po tomto zjištění jsem rychle přezbrojil a přestal zkoušet top dělo na arty.

V low začalo jezdit hodně prémiové TD FCM 36 Pak 40. Jsou v bitvě někdy i 3 a jeden není žádná vzácnost. Až se s tím hráči naučí trochu hrát, tak to bude peklo zakončený nějakou tou úpravou do WG.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne zahráno pár her,až na centuriona vše tragédie,ale centurion zářil a udělán Master za 4700 Dmg a 3900 spot Dmg.B Barrel je super,ale top gun bude za chvíli vyzkoumán a to bude jiná jízda.Bohužel,kvůli neustálému přehřívání notebooku byla nutná jeho výměna za lepší železo.Při nákupu rohlíků v tescu jsem byl proto uchvácen super cenovou nabídku vystavovaného notebooku,tak jsem jej na místě vzal.Tanky nainstalovány,vše šlape,jen mě štve rozměr obrazovky a hláška na začátku bitvy,která se změnila na ,,Pojď si hrát'' :laugh: Takže dneska propařím s kluky z klanu celou noc ;-)

896f0e62e3c2553a3460f119b503f720.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že je 50M lepší než E-50, která je naprosto skvělá. Moc se na ní těším. 

nemohu už posoudit...je to tak cca2 roky co jsem ji prodal a koupil 50M, ale v té době 50 i 50M dost hořelo,potom přesunuli nebo řekli, že spojka nehoří,tak vlastně teď už nehoří...ani nevím proč mi IX na win šly lépe než X (pomalu všechny medka),ale až teď jsem prostě přišel 50M na chuť,dřív jsem se s ní trápil,asi pomohlo trochu videa od martyna,kde ji stále vychvaloval,takže jse si řekl,ok musíš a šel jsem na krev cca 50bitev a potom se to zlomilo a z 1800dmg jsem ted u 2300dmg,není to nic moc,ale vlastně za 100 bitev o 500dmg více mě trochu uspokojuje a win z 51% je už taky někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak už jen podle toho, jak jsi daleko a kam jsi to trefil. Rozhodně se cítím lépe, než ve WoT loterii.

no z tvých příspěvků to rozhodně není poznat.

A to nějak vadí? Cítím se tam lépe a to nemá s tím co píšu pranic společného. Ovšem to člověk, který je závislý na WoT nemůže pochopit.

Vadí mi to, že se člověk nedočte nikdy od tebe nic kloudnýho,jen jak by to mělo být a není a že se nad tímhle a tímhle podivuješ atd. A WT jsem hrál,ale asi kvůli tomu jak jsem byl ve wotku daleko mě to neoslovilo,ale ledadla je o něčem zas jiném než od WG,ale podle mě suma sumárum stále wotko je o dost ve předu s tanky než WT.,Souhlasit  nikdo nemusíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z tvých příspěvků to rozhodně není poznat.

Vadí mi to, že se člověk nedočte nikdy od tebe nic kloudnýho,jen jak by to mělo být a není a že se nad tímhle a tímhle podivuješ atd. A WT jsem hrál,ale asi kvůli tomu jak jsem byl ve wotku daleko mě to neoslovilo,ale ledadla je o něčem zas jiném než od WG,ale podle mě suma sumárum stále wotko je o dost ve předu s tanky než WT.,Souhlasit  nikdo nemusíš

Daleko? Pokud se jedná o čas, tak to určitě ale pokud chceš nějak hodnotit kvalitu hry, tak to nemá smysl protože to jsou jabka a hrušky. A nějaké chyby také nelze hodnotit protože je tam obrovský rozdíl v tom, jak dlouho která hra existuje. No, a když uvážíme ten čas,  po který WoT existuje, tak je celkem smutné, že jsou v něm chyby, které jsme kritizovali už před 4 roky :whistling:

Ještě bych rád věděl, jak jsi v tom WoT daleko? Asi moc nee, když tě to ještě furt nenaštvalo tak, že bys prodal účet, který má 15 tierů 10 a 2 osmičkové prémiáky, jak jsem to udělal já. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se do hry.. zjistím, že nikdo nevelel první CW a že není nikdo ani na druhé... tak jsme to vyhráli. To asi vše. 

 

Pak jsem koukl do knihovny na Originu a koukám, CaC 4 ... ok, stáhnu. EA účet... eeeeh... ok... CD key... EEHHH.... Key already used... Cože? ... jdu na Crack... opravit koupenou hru. Od dob, co už ty hry spíš kupuju je to samej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak volno skončilo. PO minulém týdnu, kdy jsem měl prakticky neskutečného pecháčka, se mi opět začalo dařit. No dařit, spíše se dařilo mým týmům. Já tam kolikrát byl jen na to, abych na sebe nalákal rajčatovou armádu s XVM na sebe a všichni ostatní měli aspoň čas do nich střílet. No každopádně včera jsem si chtěl udělat konečně nějakou misi na artynách. Musím konstatovat že bez šance. Tak to tak vidím, že T28HTC v garáži nikdy nebude, protože to by musel čert na koze jezdit, abych já aspoň něco s lightem nebo artynou uhrál. Ale nevadí, snad se mi podaří splnit alespoň HT a MT a budu mít komplet ženskou posádku se vším všudy. 

No jinak tank, se kterým se mi v poslední době hraje velice dobře je devítkový Patton a T62A. U Pattona je to takové všelijaké, někdy člověk jen stojí 300m od první línie a střílí a střílí, jindy zase je třeba využít situace a brát to na hulldown, ale celkově vzato je to moc dobrý tank. A T62A je kapitola sama o sobě. Tank neskutečně pohyblivý, super přesné dělo. Není problém s ním být všude a zase nikde. Prakticky nulovou depresi vynahrazuje dobrá věž. Včera dvě bitvy a 2x přes 4000dmg. A 2x prohra  :-D. Ale neva, aspoň jsem si to užil. Ale co je pro mě hlavní, zatím hezky držím WR nad 57%, tak je předemnou další cíl a to 57,5. Snad to do vánoc dám  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daleko? Pokud se jedná o čas, tak to určitě ale pokud chceš nějak hodnotit kvalitu hry, tak to nemá smysl protože to jsou jabka a hrušky. A nějaké chyby také nelze hodnotit protože je tam obrovský rozdíl v tom, jak dlouho která hra existuje. No, a když uvážíme ten čas,  po který WoT existuje, tak je celkem smutné, že jsou v něm chyby, které jsme kritizovali už před 4 roky :whistling:

Ještě bych rád věděl, jak jsi v tom WoT daleko? Asi moc nee, když tě to ještě furt nenaštvalo tak, že bys prodal účet, který má 15 tierů 10 a 2 osmičkové prémiáky, jak jsem to udělal já. ;-)

daleko ?jsem snad Chuck Norris,že dokážu Wotko dohrát do konce? 

Mě ta hra baví,hlavně žádná hra mě nestála tolik málo peněz jak tahle ohledně doby hry.Když koupím ve slevě (5-10éček) na Steamu hru buď ji mám během 2-3dnů dohranou a nebo ji nikdy nedohraju,protože mě tolik nenakopne jako wotko...prostě stereotyp a nuda. Zrovna včera...u mě se stavil Jack a už se u mě zabydlel,takže 25 her win 35% a wn1200 a vůbec mě to nevadilo a to jsem hrál s hráčema co měli wn8 3000 a vydrželi to se mnou. Ne vůbec mě to neštve a vůbec nevím proč bych měl prodávat účet,z jakého důvodu?...jako kvůli tobě?Já na hru nenadávám,beru ji takovou jaká je, stejně beru hru která se hraje single nebo multi,ale jak jsem napsal buď je hned dohraná a nebo nikdy. .a na konec ty asi neumíš počítat a nebo hedat...mám 19 X a 3 VIII prem.... a 1 X výzkum to pro úplnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daleko ?jsem snad Chuck Norris,že dokážu Wotko dohrát do konce? 

Mě ta hra baví,hlavně žádná hra mě nestála tolik málo peněz jak tahle ohledně doby hry.Když koupím ve slevě (5-10éček) na Steamu hru buď ji mám během 2-3dnů dohranou a nebo ji nikdy nedohraju,protože mě tolik nenakopne jako wotko...prostě stereotyp a nuda. Zrovna včera...u mě se stavil Jack a už se u mě zabydlel,takže 25 her win 35% a wn1200 a vůbec mě to nevadilo a to jsem hrál s hráčema co měli wn8 3000 a vydrželi to se mnou. Ne vůbec mě to neštve a vůbec nevím proč bych měl prodávat účet,z jakého důvodu?...jako kvůli tobě?Já na hru nenadávám,beru ji takovou jaká je, stejně beru hru která se hraje single nebo multi,ale jak jsem napsal buď je hned dohraná a nebo nikdy. .a na konec ty asi neumíš počítat a nebo hedat...mám 19 X a 3 VIII prem.... a 1 X výzkum to pro úplnost.

Poč bych něco hledal, když se mohu zeptat? Navíc nemám jistotu, že nick je stejný. A na ty peníze BACHA !!! To je přesně ten problém na který WG sází svoje výdělky. Hra je návykovka jaxfiňa!!! A tvrdit, že mě to baví lze jen do určitého počtu odehraných bitev a nebo spíš do určitého bodu dosažené kvality hráče. Potom už je ten systém, který dělá z každého dobrého hráče vola přece jen cítit a začne úřadovat ten pocit, že když jsem do toho už vrazil tolik času a 10 000,-Kč, tak toho přece nemohu nechat a nemohu toho nechat protože mě to přece baví :-D  Samozřejmě, že jsou i výjimky, takže třeba jsi to zrovna ty. Já jsem rád, že jsem se toho dokázal po 4 letech zbavit a mám k tomu už totální odpor, který je tak velký, že se tomu až divím. WT mi přijde takový pohodový. Nikam se není třeba štvát, nic není třeba honemhonem vyexpit, PÚ si koupím na jeden den, když vím, že budu pařit, když hraju simulátor, tak si čekací doby krátím jinou činností, je levnější, je průhlednější, je graficky nádherný, je optimalizovaný na moderní HW, nedělá z hráčů blbce a hlavně.......NENÍ TO NÁVYKOVÉ !!!! Tedy, alespoň pro mne. Takže mám mnohem víc svobody =  času na jiné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poč bych něco hledal, když se mohu zeptat? Navíc nemám jistotu, že nick je stejný. 

Protože jsi to napsal,kolik čeho mám....jo jasně nick stejný nemám-ironie,nejsem jeden z těch co se,, stydí,, a dává si jinej nick ve hře a na forku. A vlastně jsem tu na forku krátce a nikdo mě tu nezná...

 

. A na ty peníze BACHA !!! To je přesně ten problém na který WG sází svoje výdělky. Hra je návykovka jaxfiňa!!! A tvrdit, že mě to baví lze jen do určitého počtu odehraných bitev a nebo spíš do určitého bodu dosažené kvality hráče. Potom už je ten systém, který dělá z každého dobrého hráče vola přece jen cítit a začne úřadovat ten pocit, že když jsem do toho už vrazil tolik času a 10 000,-Kč, tak toho přece nemohu nechat a nemohu toho nechat protože mě to přece baví :-D  

Právě proto bych to neprodával za almužnu,já jsem člověk,kterej je na tohle blbec,když z toho nebudu mít to co chci,tak to raději vyhodím,proč bych to měl někomu ,,dávat,, něco zadarmo.Ano mám z toho potom ,,h ovno,, ,ale ten druhý se nemůže vytahovat, že to koupil za hubičku,tím myslím i jiné věci.

 

 tak toho přece nemohu nechat a nemohu toho nechat protože mě to přece baví :-D  Samozřejmě, že jsou i výjimky, takže třeba jsi to zrovna ty. Já jsem rád, že jsem se toho dokázal po 4 letech zbavit a mám k tomu už totální odpor, který je tak velký, že se tomu až divím. WT mi přijde takový pohodový. Nikam se není třeba štvát, nic není třeba honemhonem vyexpit, PÚ si koupím na jeden den, když vím, že budu pařit, když hraju simulátor, tak si čekací doby krátím jinou činností, je levnější, je průhlednější, je graficky nádherný, je optimalizovaný na moderní HW, nedělá z hráčů blbce a hlavně.......NENÍ TO NÁVYKOVÉ !!!! Tedy, alespoň pro mne. Takže mám mnohem víc svobody =  času na jiné věci.

Já jsem se nikdy netajil, že jsem na wotko závislej, ano jsem,když mám čas,jdu si zapařit a mohl bych udělat něco ,,kloudnějšího,, , ale vím taky, že když něco dělám, tak jsem v tom závislej vždycky, ....

budu to brát od té doby co žiji se ženou a měl jsem prcka....hokej (nebylo to už na nějaké úrovni,ale něco to bylo),nebyl jsem nikdy doma,šel jsem do práce z práce na trenink a byl jsem doma kolem 20h,když byl zápas, tak někdy 24h to jistila.to byla zima a v létě vlastně tenis a nějaká kondyčka,takže opět 20h a  10let jsem to vydržel , potom jsem to raději  zabalil.

ale tak nějak jsem to stíhal,sice zanedbával ,ale šlo to....no a když jsem potom nic nedělal,myslel jsem na kraviny (divím se, že to manželka vydržela) a po 2 letech kokotin,wotko...jsem doma,udělám co potřebuji,stihám v klidu rodinu,odejdu kdy se mi chce od wotka a jsem v pohodě. Teda až teď, protože po 3leta jsem byl v klanech, kde si hráli na prestiž kvůli CW (BIA3,SV_G,Theos-vše tak 3/4 roku)a to bylo na palici teď to vidím,4 měsíce v klanu,kde to nehrotěj,měl jsem to pochopit dřív a bylo by to ještě lepší hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vidíš, jsi na nejlepší cestě s tím přestat úplně.... ;-)

Téhle větě ale Johne nerozumím:

 

Protože jsi to napsal, kolik čeho mám....jo jasně nick stejný nemám,nejsem jeden z těch co se,, stydí,, a dává si jinej nick ve hře a na forku.

 

Já psal, kolik toho mám já ( resp. měl jsem ) a nikoliv, kolik toho máš ty. O tom jsem neměl ani šajnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se to nedá, WG zase poladilo některé mapy, přibyly skály, kde nebyly atd, RNG a MM mě zoufale trestá za to , že jsem  ve čtvrtek a pátek slušně  vyhrával a dneska to dosahuje až absurdním mezí. Na to nemám, aby za mě hrál server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se to nedá, WG zase poladilo některé mapy, přibyly skály, kde nebyly atd, RNG a MM mě zoufale trestá za to , že jsem  ve čtvrtek a pátek slušně  vyhrával a dneska to dosahuje až absurdním mezí. Na to nemám, aby za mě hrál server.

:-D  někomu to nevadí. Třeba Martenovi :woot:  Ovšem tomu zbytku, který to sám všechno nedokáže přestřílet a porazit i RNG, tak tomu se fakt divím. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se to nedá, WG zase poladilo některé mapy, přibyly skály, kde nebyly atd, RNG a MM mě zoufale trestá za to , že jsem  ve čtvrtek a pátek slušně  vyhrával a dneska to dosahuje až absurdním mezí. Na to nemám, aby za mě hrál server.

To samé jsem měl včera,prostě několik posledních dnů se mě dařilo jak na publicu,tak v odřadech a týmovkách a včera mě to WG dal sežrat,samá prohra!!! A ty mapy mě už taky štvou,jedu na místo,kde jsem zvyklý,že je tam křoví a ejhle někdo ho vysekal,ze skal jsou placky a pod. Tohle mě na tý hře nejvíc štve.................. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...