Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnes bych to pojal asi jako brečení. Jsou hráči ať vezmou cokoliv, tak vyhrávají jen absolutně netuším jak to dělají. Já odstávám na ***** ve všech třídách co zkouším od 2-7.  Dnes jsem se chtěl pokusit vylepšit si win u jedný dvojky, kde ho mám jen 45% při WN8 300.

Nafasuju Malinovku, bitvu dvojek s tím, že tým nedostane ani jediný TD a nepřítel 3. Po 50 sekundách bitvy,

http://www.imagehosting.cz/?v=malinovka.jpg

kdy není vidět ani jeden enemák je jasné, že je ta penalizace týmu ještě horší a že jsme totálně v prde....

Netuším jak velká šance byla na výhru dle XVM, ale celkem by mě to i zajímalo. Krácený výpis hráčů o ty co nemají aspoň 200 bitev. Uvedení celkového počtu bitev a winu.

Zelený: Já s 30k/54%, 8k/45%, 2k/46%, 1k/43%, 982/44%, 350/46%, 203/38%

Červený: 24k/54%, 15k/58%, 8k/50%, 6k/51%, 3,8k/48%, 1k/46%, 811/46%, 886/48% a 210/39%.

Jeden z enemáků na TD v bitvě odehráno 1000 bitev a dva další hráči s LT po 600 a 150.

 

Tak jsou to jen dvojky, jenže podobný trend rozdělování týmů je parný snad ve všech třídách. I v době, kdy jsem dvojkové bitvy zvládal a MM fungovalo lépe jsem potřeboval v týmu aspoň 1-2 schopnější hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hraní bych označil jako besídku s obyvateli Jedličkova ústavu. Tolik mongoloidních dětí na jednom místě už jsem dlouho nepotkal. Když si k týmu dementů na antidepresivech připočítám tu neskutečnou plečku ST-I s laufem křivým jak klika od polepšovny, vychází mi totálně beznadějně strávené dvě hodiny u kompu. 

No nic, jsem na 120 kilech expů, to znamená ještě tři dny a účet bude uzavřen. Ruskou heavynu nechci v příštích letech ani vidět projet kolem mé garáže.

 

sM0lnJp.jpg

Me je posledni dobou zle jak se podivam na ikonu WoT, to je hodne smutne co s tou hrou tvurci udelali! (nesvadet prosim na hrace, to se da osetrit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Mám stejné zkušenosti jako většina přede mnou. Po pár dnech jsem to dneska pozdě večer zapnul a ejhle, 5ti násobky. Říkám si pane bože, to zas bude vypadat a taky že ano. Odehráno 6 her a vypnul jsem to. Tomu už se musí člověk jen hořce smát, nemá cenu se vztekat.  4x totální prohra , bez  šance něco ovlivnit, z těchto proher jsem byl schopen jen jednou něco pořádně nastřílet. Mezi tím 1 výhra, to jsem samozřejmě dal jen 2x dmg a ještě  jednou, asi  aby mi to nebylo líto, výhra, 6 killů, 3 medaile. Jinak absolutní zmar. Poslední hra - 9-10 tier, my 3HT, soupeř 7 HT. Ale WG to jistě dorovnalo. Až budou někdy 10ti násobky, tak už to nepůjde normálně hrát vůbec. Komu se při téhle akci daří, tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Když si k týmu dementů na antidepresivech připočítám tu neskutečnou plečku ST-I s laufem křivým jak klika od polepšovny, vychází mi totálně beznadějně strávené dvě hodiny u kompu. 

No nic, jsem na 120 kilech expů, to znamená ještě tři dny a účet bude uzavřen. Ruskou heavynu nechci v příštích letech ani vidět projet kolem mé garáže.

....

Díky těm pár dnům PU jsem oprášil po delší době  tiery 9 v garáži a zrovna na ST-I si nemůžu stěžovat. V desítkové bitvě rozdáno 5,4k damage, získané M, válečník a nějaký ty medaile za nic. To, že to díky klasickému lemmingu byl lost, je věc jiná. Za to ST-I nemůže :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě WOT neskutečně sralo, jak herně, tak systémově, o bitvách 15:1 nemluvě. Poslední hřebíček byla teď akce s 5násobkama. Včera sem stáhnul Warthunder tanky a zjistil sem jednu věc. Wot nejde doprdele, to už v prdeli je. Bye bye wotko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě WOT neskutečně sralo, jak herně, tak systémově, o bitvách 15:1 nemluvě. Poslední hřebíček byla teď akce s 5násobkama. Včera sem stáhnul Warthunder tanky a zjistil sem jednu věc. Wot nejde doprdele, to už v prdeli je. Bye bye wotko....

 

Doporučuju projít si vlákno o WT. Ať nejsi zklamaný :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera hnus. Nicméně jsem se po několika hrách, winu 30% a WN8 1520 dohrabal a koupil Object 704. Teď ještě 500k stříbra abych ho hodil hned do topu a tradá. Ale to až někdy ke konci týdne. Po včerejší frustraci si dám od WoT aspoň 2-3 dny voraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju projít si vlákno o WT. Ať nejsi zklamaný :devil:

... sem v klidu, nekolik desítek bitev mluví jasně... bojuje se až do konce, nevadí mi, když prohrajem... nerozhoduje za mě nějaký přiblblý RNG, jestli trefim jantara nebo ne....supr fyzika, vidim tank, vidim tank, vidim tank a už ne, protože zajel za dům, a zas ho vidim, protože vyjel... wot sem musel jet na nejnižší detaily, tady jedu s tim samým železem na vysoký rozlišení, nevšim sem si nějakých cheatů zatim, nejsou třeba... supr vypracovaný modely, možnost sednout v tankový bitvě do letounu atd....atd .. dal sem dneska ještě wotku šanci .. po dvou bitvách alt - f4 ...  víc se nemá cenu k tomu vyjadřovat ... ani nebudu ..  zase se bavim  ... přeju pevný nervy ..  :thumbsup: .. třeba někdy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... sem v klidu, nekolik desítek bitev mluví jasně... ... radakčně zkráceno...

 

To je klasický "WoT vyhoření", někoho to potká dřív, někoho pozdějc. Já vyhořel z tankovejch her celkově, navíc WT je pro mě příliš neučesaný, na spoustu věcí se nedá spolehnout.

 

Snad to GJ postupem času doladí, aby se ta technika chovala předvídatelně a v každý bitvě stejně či alespoň podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem v rámci zamýšleného relaxu (od plečky ST-I si člověk musí odpočinout) vytáhl E-50. Po dvou hrách jsem to vypnul, protože si nehodlám zkazit den bandou dementních invalidů na hlavu. Aby mi artynář s T-92 vysvětloval jak mám hrát E-50, když je sám zalezlej bůhví kde, nastřílel za hru 1700 a já 4000, tak to mám vážně dost. Opravdu jsou ty týmy den ode dne horší.

 

QTOJOKE.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem v rámci zamýšleného relaxu (od plečky ST-I si člověk musí odpočinout) vytáhl E-50. Po dvou hrách jsem to vypnul, protože si nehodlám zkazit den bandou dementních invalidů na hlavu. Aby mi artynář s T-92 vysvětloval jak mám hrát E-50, když je sám zalezlej bůhví kde, nastřílel za hru 1700 a já 4000, tak to mám vážně dost. Opravdu jsou ty týmy den ode dne horší.

 

QTOJOKE.jpg

Měl jsem to podobně v sobotu ráno, 11 her z toho deset proher a WN8 lehounce pod tři tisíce. Vyhrát prostě nešlo, děs....  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak už jen podle toho, jak jsi daleko a kam jsi to trefil. Rozhodně se cítím lépe, než ve WoT loterii.

Ech, chtěl jsem sem napostovat pár (i tvých) nářků, ale se.u na to. Nicméně předpokládat, že tam nic jako RNG (ať se tomu říká, jak chce) neexistuje, může jen ten, kdo to nehrál.

 

E: a tím tady to téma končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...