Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

nehoním si staty,ale chci vyhrávat,myslíš si, že mě těší, že jsem nastřílel,když jsem nevyhrál...když nastřílím a nevyhraju nejsou exp. když vyhraju a nenastřílím nejsou exp.,tudíž se tu budu plácat jak kapr na souši.Jinak chci tomu tanku porozumět a ono to nejde....myslel jsem, že to bude lepší KV5 a ono to je úplně jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stejně tak, když mám před sebou JPZ E-100, tak na něj nestřílím, protože je to škoda stříbrných. Tahle plečka nedokáže ovlivnit hru, pokud nejsou dvě osmičky na topu a zbytek sedmičky a šestky. prostě se to musí odjezdit a vytrpět.

 

Tady jsem zbyl poslední proti VK 45.02B, waflovači a JPZ E-100, co tak asi můžu udělat než zdechnout? Jednoho nevidíš a ty další dva neprobiješ a ani neobjedeš.

Ale už je konec v dohledu. :-)

 

MuwONwT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áá ty jsi na to nešáhl hezky dlouho a kecáš tu, jak to se nedá hrát...hm jak to víš? jo z tvé dedukce.omg

Jenže já to přestal hrát už před tím protože už tehdy mi to přišlo blbé a ono se to teď zlepšilo?! :laugh:  Tož to jsem netušil, že nerfy kdečeho, zhoršení přesnosti a další "vylepšení" tu hru natolik zlepšili. To si asi budu muset zase zahrát, když je to lepší :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase zapráskaný téma kecama o tom, jak to je o ničem, že Kanáre!....držte se tématu Denní hlášení pls, jelikož to nehraješ, tak bys tu nemusel psát!!!!! Rád si přečtu jak se komu dařilo a né ty tlachy o hře typu jedna bába povídala....

sry za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nevím, že by konspiračka? ,,alá brouk pytlík,,

WG se dozvědělo, že jedu na tu americkou prémiovou jebku a nepřejemi, abych vyhrál s KV4 (36 bitev-36 %win) protože mi dává přesně 89% v X a z toho 96% otevřené mapy a všechno se mnou hrají děti a proti mě ostřílení veteráni. A všechno to ukazuje, že WG mě tu nechce, všem nahrává,lépe střílejí, lépe prostřelují.....kdo to nepochopil ironie

 

Ale opravdu s tou KV4 se nedá vůbec hrát. To je očistec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johny + HBJ, proč mi to děláte s tou KV4? :laugh:   Já si jí chtěl znovu-koupit, chci ST1 a to moc.

moment jestli ji máš v topu,tak to určitě půjde. Já ji jedu s dělem KV3 (122mm)a chci co nejdřív(chtěl jsem) ji vyexpit na ST1...tudíž 168k exp. Ve stocku je líná, neotočí se a já prostě nejsem už nejsem zvyklej jezdit pomalá vozidla. Musím se s tím naučit. Kam se rozjedu musím prostě počítat, že u se nevrátím a hlavně necouvnu,mohu tak akorát dopředu a nějak se úhlovat.A snažit se, aby mě nějaké medko či scout nevlítl na zadek(to se stává často)ale nesnažím se za ním točit, to nemá význam,buď mě pomouhou spoluhráči a nebo soupeři... prostě jdu stále dopředu. A když jsem po x hraní zjistil, že na ST1 nemáš žádnej kanon, když nemáš vyježděnou IS3, tak mě hned ST1 přešla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš asi nějaké rozhašené, já už nedostal splashem ani nepamatuju natož aby to bouchlo někde vedle nebo za mnou, když na mě něco letí, tak mě to trefí.

Rozhašený to moc nemám a i někde na ofiku psal borec, co se na arty snad specializuje, že je to loterie. Normálně tak strašnou střelbu nemám.

Nicméně nějak extra se neliším do artyn co v bitvách potkávám. Zásahy se pohybují od 2-5 na 7 výstřelů. 

 

Pokud by tě to moc neobtěžovalo a mohl by jsi sem hodit výsledky střelby artynářů z tvého a enemáckého týmu ze série aspoň 5 bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moment jestli ji máš v topu,tak to určitě půjde. Já ji jedu s dělem KV3 (122mm)a chci co nejdřív(chtěl jsem) ji vyexpit na ST1...tudíž 168k exp. Ve stocku je líná, neotočí se a já prostě nejsem už nejsem zvyklej jezdit pomalá vozidla. Musím se s tím naučit. Kam se rozjedu musím prostě počítat, že u se nevrátím a hlavně necouvnu,mohu tak akorát dopředu a nějak se úhlovat.A snažit se, aby mě nějaké medko či scout nevlítl na zadek(to se stává často)ale nesnažím se za ním točit, to nemá význam,buď mě pomouhou spoluhráči a nebo soupeři... prostě jdu stále dopředu. A když jsem po x hraní zjistil, že na ST1 nemáš žádnej kanon, když nemáš vyježděnou IS3, tak mě hned ST1 přešla.

 

Skaut ti nemusí ani na zadek, Bulldog se před tebe postaví, bez goldů tě rozebere a jede pryč. Strašný křáp.

 

rc4pOwU.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem to dnes zapnul a rozhodl jsem se že kašlu na všechno expení, není nad to zablbnout si s vymazlenejma tankama se kterejma mě to baví.

 

Nejprve dvě pěkné hry s T71, ve druhé hře super carry mezi osmičkama - 5 killů a 3,5k dmg, skóre 14>13 a ucapovali jsme posledního enemáka, protože jsme oba byli na ránu a on měl 500hp. Pak KV2, 3k dmg mezi osmičkama.

 

Na závěr že si dám IS3ku... 4 prohry v řadě  :woot:  nejprve jedna nepovedená (1600 dmg) mezi osmičkama, pak 3,5k dmg mezi devítkama (reverse sidescrape proti ST-I, T34 a pár dalším tankům), 2,8 mezi desítkama, 2,6 mezi devítkama. Pak teda konečně výhra mezi osmičkama se 4k dmg.

 

2rmp1f6.jpg

 

Já ten tank můžu, to je taková lahoda hrát IS-3 oproti KV-4 nebo T32. Vyplatí se teď koupit IS-6ka? Pokud je pocitově hra s ní podobná IS3ce, tak do ní asi půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se podařilo výtvoru WG mě vážně ******.

První bitva lost bez reálné šance na WIN.

Druhá lepší nicméně podobná fraška.

Třetí chaos a souhrou bůh ví čeho win.

Čtvrtá chaotická záležitost u které jsem ke konci použil něco zbytečnýho jako je myšlenka nápad.

Vše tak trochu vycházelo, než jsem se dostal do potřeby trefit enemáka na 20 m :mad:.

...........................................................................................................................................

...........................................................................................................................................

...........................................................................................................................................

...........................................................................................................................................

...........................................................................................................................................

Ve zkratce děkuji po těch letech za herní odladěnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim nevim s tou IS-6, dnes jsem si ji krasne vychutnal na otevrene krajine s IS-3, ja ji nemam ale rozhodne bych si ji nekoupil.

Hm , tak IS-6 nemá proti IS-3 (pokud IS-3 hraje přes věž) šanci, pokud je to 1vs1 na ulici proti sobě tak IS-6 má větší DPM a tu IS-3 uklove , takže co chtěl básník říci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 Vyplatí se teď koupit IS-6ka? Pokud je pocitově hra s ní podobná IS3ce, tak do ní asi půjdu.

IS6 se vyplatí určitě, protože vzhledem k omezenému MM je to dobrej stroj. Samozřejmě dělo je nic moc, poslední dobou mám problém prostřelit čelně IS3 i do vršku věže, nevím tedy proč, není to tak dávno kdy jsem při boji zblízka neměl absolutně problém ji prostřelit. Zřejmě změna přesnosti a ty střely lítají prostě do špatných míst, ale pokud nabiješ "skill", prostřeluješ bez problémů. Pancíř je nejlepší stránkou tohoto tanku, v podstatě nejdeš pod 2-3tis schytaného potenciálu. O víkendu, v četě se švárou, on v T29 s koukající věží za mou IS6 v sidescrapu, udolány 2x IS3, 1xT34 a 1x ňouma v E75. Měl jsem nastříleno cca 4200 a schytáno 5800.  Herní styl je určitě podobný IS3, ikdyž já se cpu dopředu i s medkem...  :biggrin:

Myslím, že IS6 se opravdu vyplatí koupit, dobrý hráč s tím dokáže "neuvěřitelné" věci, podprůměrný a špatný si zvedne seběvědomí...   :biggrin:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset změnit styl a začít s HT kempit, sice si poslechnu spoustu žvástů o noobech a camperech ale medka a skauti jsou na vysokých tierech tak OP, že nemá cenu vůbec lézt dopředu. Fakt by mě zajímalo, kdy konečně WG narovná roli HT ve hře, už několik patchů jsou HT otloukánci hry.

 

2lMz4k2.jpg

Když hloupě vlezeš s IS6 do desítkové bitvy, navíc jedeš na místo kde jezdí medka, tak čemu se divíš?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nedivím ničemu, je to ST-I a tohle není medkové místo. Proto píšu, že budu muset zůstat vzadu když to rozpáře sedmičkový skaut, to je celé.   :yes:

Omlouvám se, moje hloupost! Byl jsem příliš zaujat rozpravou o IS6 a viděl ji i v té ST1.... :biggrin:   :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...