Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To je normalni, ja mam data z wotlabs zpozdeny nekdy taky o mesic....dokonce ani aktualizace podpisu na wotlabs vzdy nepomuze.

JJ. Maj to cely nějaký domršený, mě se to taky aktualizuje jednou za uherák. Teď jsem to zkoušel a tmavý podpis se mi prostě neaktualizuje a světlý sice ano, ale u těch denních recentů mám stejný čísla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych měl hrát KV-4, tak ta hra okamžitě letí z PC  :laugh:

no myslel jsem ,že jsem zažil hodně,ale to s tou KV4 jsem opravdu ulítl. Jedu kanon 122 a co ta holka trefí a nebo dokonce netrefí,to mě udivuje a k tomu když jsi mezi X,tak jsi tam jen opravdu jen a jen do počtu.ale divím se, že s tím mám na publicu 21 her a 1400 dmg průměr, to nechápu,ale win 30% to chápu :D

vyse ru se na ten tank, to opravdu jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem ,že jsem zažil hodně,ale to s tou KV4 jsem opravdu ulítl. Jedu kanon 122 a co ta holka trefí a nebo dokonce netrefí,to mě udivuje a k tomu když jsi mezi X,tak jsi tam jen opravdu jen a jen do počtu.ale divím se, že s tím mám na publicu 21 her a 1400 dmg průměr, to nechápu,ale win 30% to chápu :D

vyse ru se na ten tank, to opravdu jo

 

Vydrž, je to jenom 44 000 zk na kanón a 166 000 zk na ST-I. To je hned.   :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona bude větší sranda ST-I v základu, tohle už jde, když mám top gun a dvouperkovou posádku. Pravda, motorek a věžička chybí ale kdo by se zdržoval zbytečnostmi, že.

uff, motor byla první věc co jsem do toho krámu koupil

 

Každopádně mě od hraní KV4 odrazuje i ST-I, tank je to sice dobrej, ale pořád pomalej a kolik her je dnes s míň jak 3 artynama? Asi si radši koupím něco co se hejbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, motor byla první věc co jsem do toho krámu koupil

 

Každopádně mě od hraní KV4 odrazuje i ST-I, tank je to sice dobrej, ale pořád pomalej a kolik her je dnes s míň jak 3 artynama? Asi si radši koupím něco co se hejbe.

 

Máš pravdu, klikačů je všude jak nasr..., a střílí jim to hodně přesně, prej nerf, hahaha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to opravdu nejel kdyby na tom už nebyla kv3....ale opravdu velká chyba...asi bouchnu premko do svého a pojedu si v klidu amx90 abych měl na další větev...jo to udělám....děkuji, že jsem se tu mohl vykecat.Aby tu nezačala moda,jsi vlastně u psychiatra,tak zaplat taxu.jedno písmeno 1kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem za to dneska trochu zatáhl, čtyřicet bitev, 30k zk. Ještě 56k a mám tuhle šílenou plečku z krku (KV-4). Jinak týmy standardně víkendové, mm šílený, tedy vůči KV-4, desítková bitva s pěti klikači není pro tenhle tank to pravé ořechové. Docela mě překvapilo, že na osmičku docela vydělává, nějakých +- 20k za vyhranou bitvu, když stihne alespoň čtyřikrát vystřelit s poškozením. Vcelku pohoda. Sranda je u tohohle tanku WN8, když se zadaří a chytne město, tak je to super, tedy když tam není 8 desítek, ale jak dojde na nějaké planiny, je to v háji, než dojede na místo střetu, tak je prakticky po všem a dva nebo tři zásahy po třech stovkách moc parády ve statistikách nenadělají.

 

44A1eSt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, zda no není jen můj pocit, že WG už zavedlo na pevno nastavení výhry při nalosování bitvy.

Upozorňuji, že se jedná o pocit, protože to nelze nějak moc číselně doložit.

Uvedu trochu zvýrazněný příklad, ne moc daleko od toho co vídím běžně.

Jeden tým má trochu horší stroje (aspoň dle mého) 2x solo Lowe, druhý tým četa 2xIS-6 a aby to bylo vyrovnané, tak solo hráči win 47-49% a četa 58-63%. Asi proto, že četa lépe platí, tak je podpořena ještě arty v top třídě, což je slabšímu týmu kompenzováno tím, že má víc slabých arty, proti kterým stojí LT co vyndají polovinu strojů o 1-2 třídy vyšších.

Taky jsem byl dnes 2x na Malinovce za účasti arty 1ks a po druhé 3ks. Vždy bitvy bez LT a na MT to bylo 0:4 a 1:5. Dále popisovat ty bitvy asi není třeba. 

Dnes jsem potkal hráče s win 65%. Nepředvedl nic co bych neviděl i u hráče ve vlivném tanku s win pod 48% při takovém lose.

Hrál dobře a hodně nastřílel jako jeden z čety, ale vliv na výsledek bitvy skoro žádný, protože bylo již při losu rozhodnuto.

 

Nechci se nikoho dotknout, ale kredit hráčů s vysokým Win nebo WN šel u mě o řádný kus dolů, díky tomu jak vypadá nalosování bitev. Neříkám, že neumí hrát a jistě lépe než já, jen je to ve většině bitev co vidím úplně jedno.

 

Za poslední dny mě mrzí bitva na Bažině, kdy to bylo s 3x arty na tým a nandal nám to nechutně jeden enemák. Ve dvojčetě v topu, asi dost namodovaný a možná s TS, ale to byl mazec. Fialka to asi nebyla, protože ty na to nemají díky DMG náboženství, ale ověřit to nemohu. Na hráče s win do 49% to bylo až moc dobrý a asi odladěný. Nick jsem si při hře bohužel nenapsal a jak je SW od WG čím dál modernější a odladěnější, tak mi padá do woken čím dál víc. Sice asi jednou za 8-15 bitev, ale tohle byl ten případ :(. Zatím je to jen při načítání bitvy nebo při návratu do garáže a tak to neřeším, ale tentokrát mě to mrzí.  Asi mám PC co není podporované WoT, protože u WT se to nestává.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nechci pouštět do nějakých konspirací, ale je evidentní, že v některých hrách je na tom jeden tým lépe co se týče RNG, to jsou takové ty hry, kdy netrefím nebo neprostřelím a enemák dává co rána to zásah s dmg, výsledek 02:15, jedna strana nastřílí dmg kolem 1000, druhá kolem 2000. Každý takové hry zažívá. Nemyslím si, že by to bylo nějak vázané na čety a už vůbec na skill hráčů. Prostě mm sesype do jednoho týmu lidičky co mají za sebou nějaký počet výher a trochu je za pomoci RNG přibrzdí aby se skóre W/L udrželo kolem těch 50%. Ono, to jde obejít. Když jsem hrál pravidelně, tak jsem to ráno zapnul před prací a hrál jenom do první prohry nebo dokud se vyhrávalo a pak jsem to vypnul. Tehdy začaly moje statistiky lézt nahoru jak u W/L tak WN8.

Takže Miri, nějak to ovlivněné je, o tom žádná ale že by byla naprogramovaná předem výhra nebo prohra, to si nemyslím, jen je RNG trochu víc na straně jednoho týmu.

 

Edit: A koukám, že to funguje pořád.  :yes:  Tohle je ta chvíle, kdy je to potřeba vypnout.

Že bych si za tu radu něco naúčtoval?

 

kU3qD6l.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že bych rád napsal nějaké to denní hlášení, nicméně dělám to pro vás všechny zadarmo a už mě nebaví to dělat zadarmo. Takže vážně uvažuji o tom, že budu vybírat 1 euro za každý řádek. Kdyby měl někdo lepší nabídku, tak ji sem postněnte, a já to zvážím. Klidně mohu posílat denně do PM nějaké to hlášení pro Vaše pobavení. A třeba se z toho i něco přiučíte  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blížím se k zisku 2 dní prémiáku, a co se to děje ? Dostal jsem se na 70000 expů a najednou všechny bitvy  WR vždy pod 35%. ( těch zbývajicích 5000 jsem dělal 8 bitev s STB 1 ) Katastrofální týmy a jako bonus neprostřelím artynu ze dvou metrů do boku. S tímto strojem mám mizerné výsledky, ale nastřílet 5000 dmg. a zůstat v bitvě sám s dvěma artynama (totální kreténi, kteří se nehly z místa a čuměli jak lítám po mapě) proti dvěma enemácký artynám. Doženu žabožrouta 155.58 a dostávám takovou šupu, že na živu zůstal jenom topič a fungovalo jenom rádio. Přesto ho zlikviduju. Pak přiletí popelnice od gw E 100 a končím. Naše siemka artyny stále bezpečně na stejných místech se v klidu dožily remízy.

Lov artyn je moje záliba, tak vím, že frantík by neměl čelně napáchat takovou škodu ať střílí čím chce, ale WG a jejich zpomalovací systém si myslí že jo.

 

Až se dostanete na 70000 expů vzpomeňte si.

 

Edit : Po dosažení 75000 expů WR okamžitě 58%. Co na to Běloruský bolševik ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska převážně jezdil Leoše a opět nezklamal. 3 po sobě jdoucí hry a v každé 7000+ dmg, nestěžuju si. Ale dneska mi fakt připadalo, že RNG bylo hodně se mnou... Jpz E-100 mě bouncul a prohrál si tím hru, ale kdo čeká, že bouncne Leoše. Pak jsem si dal s martym streamek a všechno na pohodu, spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofiku si někteří hráči stěžují na arty a jejich přemnoženost, tak jsem si zapsal posledních 20 bitev a ověřil si, že se mi jejich nízký počet jen nezdá. Bitvy T7-9 a počet artyn v týmu. 4x3 arty, 6x 2 arty a 10x 1 arty. To je 1,7 na bitvu a to jsem to číslo zvětšoval hlavně já, protože jsem hrál ve všech s arty a tak nemohla být bitva úplně bez nich.

 

Smutný závěr jedný bitvy. Na arktidě jsem zůstal v arty M12 s T28 Prot (nemám páru jak rychle to v praxi jezdí) proti HT 8 třídy s málo HP, poškozenému ELC a full T37 + nějaká arty 7 třídy. Díky kvalitní práci nepřátelských LT, které se za 6 minut od vzniklé situace neukázali podařilo vyhrát. Enemákovi v HT asi došla trpělivost po dvou minutách a pokusil scoutovat s tím, že na 90% chcípne, což se stalo. Naše TD se v tu dobu drželo rozumně mimo běžný dosah arty. V poslední minutě bitvy došlo uprostřed spodní části mapy na boj na bodáky (všichni včetně artyn v boji na 75-200 m). HP a dělo u T28 rozhodlo. Nepočítám neschopnost LT, která už nebyla překvapující. Enemácká arty se pokusila o remízu, ale tu se mi podařilo dostihnout při jízdě do kopce 11 sekund před časovým limitem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofiku si někteří hráči stěžují na arty a jejich přemnoženost, tak jsem si zapsal posledních 20 bitev a ověřil si, že se mi jejich nízký počet jen nezdá. Bitvy T7-9 a počet artyn v týmu. 4x3 arty, 6x 2 arty a 10x 1 arty. To je 1,7 na bitvu a to jsem to číslo zvětšoval hlavně já, protože jsem hrál ve všech s arty a tak nemohla být bitva úplně bez nich.

 

I jedna artyna ve hře je vopruz (hlavně pro HT). Nicméně, díky přiblblým misím je jich daleko víc než před tím kdy War.Gay.Ming tuhle pakárnu spustil. Nevím kdy hraješ ty ale když to pustím odpoledne a hlavně večer, kdy se jedou CW a všude je plno klanových čet, tak zpravidla pod tři klikače nejdu ale zadaří se potkat i pět, což znamená kempit, kempit, kempit.....

Skutečně to do hry přináší novou kvalitu.   :down:

 

DhlJ4Gq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera konečně po 128hrách se scoutem (amx13/90) dostal Malinovku s desítkama, říkám si fajn konečně tu LT15 na stuga udělám. No po odpočtu vyjedu do profláklého křoví a rožnu celou enemy base no a co udělají naše heavy?    Vůbec je to nezajímá a pomalu si to šinou na kopec, kde později tupě chcípnou. Jen jedno naše TD reaguje na moje zoufalý klikání na na minimapu a nakonec naspoceno pouze 2900dmg. Mě už z toho jebne. Posledních 100 her si vedu statistiku a se scoutem v 42 případech Charkov, 15x Ensk, 9 Stalingrad, 11x Himmel, zbytek Arktida, Ledovec apod. To snad ani není normální. Pak vemu T34-85 a z deseti her mám Malinovku 3x. Je to moje poslední mise a už přes 200 her to prostě nejde. Holt na to nemám. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jedu tu misi s KV-4, tak mě neustále někdo, pokud možno s vyšším tierem a s dvakrát větším kanónem prudí, že nejedu vepředu. Já chápu, že se KV-4 zdá být hodně tvrdý tank, jenomže tomu tak není. Okamžitě hoří, má hodně velké WS a je to tak pomalé a neohrabané, že Löwe je proti tomu závodník. Další nevýhoda je velmi nepřesný kanón s malou penetrací, takže například devítkové medko čelně nemusí mít vůbec strach, natož desítka (hraju to bez goldů). Vážně už chci mít ten krám z krku, protože trpět v bitvě a ještě poslouchat nějaké kecy, to tedy nevím proč.

 

P.S. 227 pene na papíře je jenom na papíře, cinknout SU-152 čelně je naprosto běžné (pancíř 75 mm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak evidentně nikdo nechce za mé příspěvky platit, byť jsou si myslím v celku hodnotné, tak budu i nadále psát zadarmo. Každopádně včera to byl takový všelijaký mix různých tierů a různých tanků. Ono se to nakonec odrazí ve výsledcích. Ale zase nějak extrémně mi to nevadí. Co je horší, tak potřeboval kolega potáhnout sedmičky. A popravdě takovou katastrofu jsem dlouho nezažil. Abych byl s T29 vždy primární cíl i pro devítkovou artynu, i když jsem schovaný, to už bylo i na mě moc. K tomu se přidala opravdu totální retardace zbytku týmu. Na sedmičkách to v tuto chvíli vypadá stejně jako před půl rokem na pětkách. A pomalu a jistě se to šíří dál. Pokud to tak bude pokračovat, asi brzy začnu apelovat opravdu na oddělený MM. Bohužel to nikdy neprojde, protože MM je už teď tak zmatený, že jakákoliv změna by mohla způsobit pád systému. Tím jsem si naprosto jistý. Jinak jsem konečně doexpil VK B. Ale jelikož nemám freeXP, tak hraní s tímto strojem se odkládá na dobu neurčitou. Aspoň jsem ji ale pořídil ve slevě, což je dost pozitivní. FreeXp šetřím na poslední důležitou součást devítkového Pattona, a to dělo. Zatím ho tahám ven jen na násobky se základním dělem, ale už teď vím, že na tento stroj budu muset najít absolutně odlišný styl, než na co jsem zvyklí. Jelikož do něho projde kde jaký šrapnel. Jsem netušil, že na devítkách může být něco víc papírovějšího než je WT. U Pattona je jedno, jestli to člověk hraje na hulldown nebo na přímo, ono to stejně všechno projde, tak je to šumák. Ale snad budeme kamarádi  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...