Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak jsem ti už jednou psal, máš odvahu. 

ne to není odvaha,ale neznalost a zapomnětlivost ohledně exp. stockových HT tanků (mám jen IS7, IS4 jsem vlastně jel v té řadě co byla IS7 a mám 50B,vše cca 3 roky). už jsem to zapomněl, co dělají pomalé tanky ve stocku. Neujedou,nedojedou a potom neprostřelej. Tohle bylo ukvapený,ale bouchnul jsem tam měsíc premiak,tak to musím dát.

 

 

Já jel KV4 taky s VIII dělem a nebylo to tak hrozný, jak to ze začátku vypadalo.

Topový jsem ani nezkoumal.

Dělal jsem dvojnásobky a někdy víc a stačilo 160 bitev na ST1. WR 52,5%

 

Chce to vydržet. Hodně štěstí s klumpem.

Chápu to a vydržím, ale mám trochu postavené win% a wn8 někde jinde (jestli máš stejnej nick ve hře jak tu), tím se vůbec nechci nějak povyšovat, to vůbec ne, jen prostě pro mě co převádím je haluz a nedivím se lidí co jsou ještě výš bodově, že to okamžitě vypínají, protože to je flustrující, být tam jen že jsem doplnil dalších 14 hráčů. To jsem jak bot, kterej sice někam dojede, trochu tam přibrzdí nápor,ale to je vše,protože HP nikomu nevezmu a 2x nebo 3x nebudou stačit, jelikož to chci udělat během týdne a tímhle tempem to asi nedám,včera jsem si šel už raději lehnout v 19h

Ledaže by se někdo smiloval a vzal je tímhle krumplem do odřadu......,co Zvedáku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to a vydržím, ale mám trochu postavené win% a wn8 někde jinde (jestli máš stejnej nick ve hře jak tu), tím se vůbec nechci nějak povyšovat, to vůbec ne, jen prostě pro mě co převádím je haluz a nedivím se lidí co jsou ještě výš bodově, že to okamžitě vypínají, protože to je flustrující, být tam jen že jsem doplnil dalších 14 hráčů. To jsem jak bot, kterej sice někam dojede, trochu tam přibrzdí nápor,ale to je vše,protože HP nikomu nevezmu a 2x nebo 3x nebudou stačit, jelikož to chci udělat během týdne a tímhle tempem to asi nedám,včera jsem si šel už raději lehnout v 19h

Ledaže by se někdo smiloval a vzal je tímhle krumplem do odřadu......,co Zvedáku?

KV4 je ultimátní krám. Teď bych ho označil za nejhorší tank co jsem hrál. Je tak hrozně neflexibilní, armor tak nespolehlivej - stačí jeden enemy s mozkem a můžeš jít rovnou do garáže. A navíc ty posr*** arty*****.

 

Tohle je typická hra v KV-4

2m7uk5y.jpg

Běžný hráče v tancích jsi schopen obehrát díky armoru, ale pak jdeš na dvě rány od arty co má 300 WN8 a nemůžeš s tím udělat vůůůůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Běžný hráče v tancích jsi schopen obehrát díky armoru, ale pak jdeš na dvě rány od arty co má 300 WN8 a nemůžeš s tím udělat vůůůůbec nic.

takže to zrovna byly 2 hry,když jsem konečně dostal 2x za sebou tu mapu jak to bylo v plamenech a teď je to v zimě a měl jsem radost a ono ouha dostal jsem to vždy od arty za 800-900HP.ta přistávací plocha je opravdu super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pojal stupidní nápad, že bych třeba mohl dneska zahrát pár her. Po deseti hrách mám jedno vítězství, no fakt divná náhoda. Asi se na to už vykašlu definitivně. Hlavně že mi soudruzi vtipně po tý jediný vyhraný bitvě popřáli k 9 tisícímu vítězství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 2 bitvy s KV4 a naštěstí jen 2x mezi 4 X a 2 IX... ale kupodivu jsem vždy narazil na WT jak X tak IX, tak jsem si dokonce zastřílel a prostřeloval.

Ale asi se na to vykašlu, protože zjištuji, že ta americká jebka asi za to nestojí. Ale chci se tím vytahovat, že ho mám .....už od narození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pojal stupidní nápad, že bych třeba mohl dneska zahrát pár her. Po deseti hrách mám jedno vítězství, no fakt divná náhoda. Asi se na to už vykašlu definitivně. Hlavně že mi soudruzi vtipně po tý jediný vyhraný bitvě popřáli k 9 tisícímu vítězství.

 

Nuž podla mňa to nieje náhoda ...ja mám takéto pomery denne poslednú dobu. To je až neuveritelné čo sa to deje. Včera mi skončil premiak a už nekupujem. Včera hra s IS3 v čate top tanky boli nejake 2 IX prehra 1:15 kolega v čate išiel v prvej minute na ranu od arty za jazdy. Ja 8 výstrelov 8 zásahov 2 prešli. A to mám 5 perku na IS3. A to som zobral moju T1H com mám max vysperkovanu a hra dopadla podobne....tak že ma to prestava baviť za posledné 2 mesiace mi staty klesajú až neuveritelne. Tak že teraz čakám na AW a s WoT nadobro skončím. Aby som mal každý den cca 30% winrate tak to už je naozaj divne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem už pomalu zoufalej z poslední LT15 misse na štuga, mám na to Buldoka a amx13/90, speciálně u Buldoka mám snad nějakej postih na kamo nebo jinak už si nevysvětlím, že stojím ve velkým křoví, 4perky posádka, maskování na všem ani se nehnu, bino zaplý a jak se někdo objeví kolem 100-200m tak svítím jak maják. Prohlídl jsem snad všechna videa na tuto misi dělám to tak jak ti experti, ale oni nesvítí, a když tak si jich nikdo nevšímá a já jak máják. Nasvítí mě enemy ISka a já je nevidím ani když po mě z otevřený krajiny střílí. Nic nenanspotuju a tanky co stojí za mnou tak naspotí víc než já. A to nemluvím o permanentních městských mapách. Nevím co dělám špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem už pomalu zoufalej z poslední LT15 misse na štuga, mám na to Buldoka a amx13/90, speciálně u Buldoka mám snad nějakej postih na kamo nebo jinak už si nevysvětlím, že stojím ve velkým křoví, 4perky posádka, maskování na všem ani se nehnu, bino zaplý a jak se někdo objeví kolem 100-200m tak svítím jak maják. Prohlídl jsem snad všechna videa na tuto misi dělám to tak jak ti experti, ale oni nesvítí, a když tak si jich nikdo nevšímá a já jak máják. Nasvítí mě enemy ISka a já je nevidím ani když po mě z otevřený krajiny střílí. Nic nenanspotuju a tanky co stojí za mnou tak naspotí víc než já. A to nemluvím o permanentních městských mapách. Nevím co dělám špatně.

Nieco asi robis zle, bud si vyberas zle kricky, odkial nic nevidno, strielas alebo stojis v tych krickoch moc daleko alebo neviem...Prikladam moj osobny rekord v "spotingu" na publiku, cistych 10 DMG naspotovano, celu bitku som sa vlastne nepohol a tusim som sa pri tom aj naveceral :D

 

http://wotreplays.com/site/1602756

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem už pomalu zoufalej z poslední LT15 misse na štuga, mám na to Buldoka a amx13/90, speciálně u Buldoka mám snad nějakej postih na kamo nebo jinak už si nevysvětlím, že stojím ve velkým křoví, 4perky posádka, maskování na všem ani se nehnu, bino zaplý a jak se někdo objeví kolem 100-200m tak svítím jak maják. Prohlídl jsem snad všechna videa na tuto misi dělám to tak jak ti experti, ale oni nesvítí, a když tak si jich nikdo nevšímá a já jak máják. Nasvítí mě enemy ISka a já je nevidím ani když po mě z otevřený krajiny střílí. Nic nenanspotuju a tanky co stojí za mnou tak naspotí víc než já. A to nemluvím o permanentních městských mapách. Nevím co dělám špatně.

Není se čemu divit, když s Bulldogem si dost často v devítkách a desítkách, které mají stejný nebo i větší dohled než ty. :smile:  No a když tě to hodí do tvého tieru, tak to zas hraje taková banda nekňubáků, že nastřílet víc jak 500Hp pro ně znamená otevírat láhev šampaňského.... :biggrin:  já su jen zvědavej, jak nasvítím těch 5tis.....  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nieco asi robis zle, bud si vyberas zle kricky, odkial nic nevidno, strielas alebo stojis v tych krickoch moc daleko alebo neviem...Prikladam moj osobny rekord v "spotingu" na publiku, cistych 10 DMG naspotovano, celu bitku som sa vlastne nepohol a tusim som sa pri tom aj naveceral :D

 

http://wotreplays.com/site/1602756

Spot na Malinovce nebo Prochorovce se nepočítá, tam to jde "samo".  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že mám nakoukaný videa od Gotwyho, Quickybabyho a dalších, jezdím na stejná místa a snažím se to dělat stejně, ale je fakt, že často svítím enemáky, ale nikdo do nich nestřílí, s Chaffeem se mi dařilo líp, dostal jsem se i přes 5000 a enemy jezdili kousek ode mne, ale Buldok jakoby žádnou kamo neměl, co vlastně chci, když je o 17cm vyšší jak IS7 že?:-) U Buldoka a amx13/90 jsem si myslel, že to bude snazší a rychle to naši nastřílí, ale smůla. Asi zkusím zpět toho Chaffeeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spot na Malinovce nebo Prochorovce se nepočítá, tam to jde "samo".  :wink:

Jo, ale to musíš mít maximálně 1 další scout v týmu a ten nesmí jet stejným směrem. Já už 2 týdny spotuji 5000 DMG, 2x jsem měl malinovku, a tam mě vždy spotl nepřátelský scout, který se jel schovat do křaku 50 m ode mne. Určitě se vyplatí bino a 100% maskovací skill na posádce. Takhle jsem s buldokem kolikrát nasvítil zakempené lighty v křakách kolem. O víkendu si na buldočka asi nasadím maskovačku místo stabilizáítoru, bude to pes který nekouše.

Zajímavé že LT15 na Stuga jsem udělal na mapě Redshire, v keříku severovýchodně od mostu. Tam padlo tuším kolem 6 k nasvícených HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Enemy základna na straně kde je město. Zaparkoval jsem asi ve střední části křoví toho co je těsně pod městem. Stál jsem tak, aby mezi mnou a městem bylo co nejvíce křoví. Kdyby jel enemáckej scout podemnou vodou, tak ho v pohodě zlikviduješ a z města na tebe nemůžou hned střílet. Jedinej problém může být arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja toho nejvic naspotim kdyz se o to ani nesnazim, proste to vyplyne z prubehu bitvy. Dnes dve naprosto jasne vyhrany bitvy kde jsem bohuzel posel jak pes a pak prohra diky individuim ktery asi ani nevi kde je prava a leva, to me vzdycky tak nakrkne! Pak jsem neco i vyhral nastesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...