Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

iluze mi nebereš,jsem se ptal a nikdo mi to pořádně nepotvrdil,ani nevyvrátil.

Kdo je to rekrut?

Rekrut je hráč, který přijal pozvánku do hry od náboráře. Jedná se o potenciální hráče, kteří nemají účet v žádné hře společnosti Wargaming.net a bývalé hráče, kteří jsou ve hře neaktivní a neodehráli jedinou bitvu za posledních alespoň 60 dní před 30. listopadem 00:59 SEČ. 

Náborář také obdrží tank Т95Е2 bez posádky jako odměnu tehdy, pokud si jeden z nových hráčů, které náborář pozval, koupí první vozidlo X. úrovně. Toto nebude mít vliv na ostatní bonusy. Pokud ale nový hráč dosáhne X. úrovně a náborář získá T95E2 před tím, než se ve fondu nasbírá 1 000 000 ZK, potom při dosažení 1 000 000 ZK náborář obdrží pouze Velitele, protože tank již získal.

 

jo a teď jsem se kouknul na to video a tam to je jasně napsaný...poslední ukázky

http://worldoftanks.eu/cs/content/docs/invitefriend/

No a když to nedopadne,tak vás tam mladej bude prudit s IS4 a ST1

 

Největší sranda je,že je tu vidět,jak borci používají xwm a většinou si naběhnou. Myslejí si, že jsem jednoduchá kořist a ono ouhle,já žiji  a nebo taky ne,ale než umřu tak něco rozdám a sem tam mi napíšou co to jako je. Škoda jen, že mi hodnoty letí strašně nahoru,protože celkově 1600 bitev je prd a hned se WN8 zvedá, za 44 bitev o 200 bodů,takže z 940 už jsem na 11stovkách. to si potom už budou dávat pozor.

zrovna teď na malinovce...spot 3k...omg s KV3

 

Mladej bude prudit s 10, ty tank  Т95Е2 jezdit nebudeš :no:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/452930-otazky-odpovedi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v 10h ráno..omg....a nic si nemyslím, seděj u toho závisláci stejný,jako já. To jsou kecy. Nikde jsem ani nenapsal, co to je za bandu či něco podobného. Jen jsem postnul výsledek bitvy.

Vubec nechapu proc ses tak hystericky. Nebylo to nic osobniho. A zavislaci u toho asi sedi, ale vetsinu tvori sedmilete deti jak pise Kanar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lodičky nuda.

Lodičky jsou podle mě velmi zábavné. Nejvíc mě na tom baví ten teamplay. Každá jedna třída sama o sobě je úplně na nic. Až když se začne hrát jako tým (nebo alespoň jako skupinka), tak začíná sranda. Dnes například jeden torpédoborec v pro náš tým zoufalé situaci napsal do chatu že na sebe zkusí navázat dva cruisery co jeli na nás a zkusí je zdržet. Obětoval svoji loď, ale protože my jsme díky němu na druhý straně mapy mohli bojovat vždy max 2v2 a ne 2v6 tak jsme vyhráli. Nedokážu si vybavit jeden příklad random bitvy ve WoT kde bych viděl takovej teamplay jako v týhle jedný bitvě ve WoWs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojmenoval jsem si novou skupinu hráčů "WN dement". Dnes W/L 3/4 a polovina proher díky typů hráčů, které již umím nazvat.  Poslední bitva Jižní pobřeží a dva z týmu se díky nátlaku prohraného pobřeží konečně pohnou a probijí k enemácké základně a vyčistí tam arty. Dva u základny, tak to bude v pohodě. Dva poslední enemáci dočišťují naše arty, ale u nás začal dřív cap. Bohužel někdo měl asi málo DMG a tak odjel asi 100 m od základny a tam se nějak asi zamyslel a čumí. Oba enemáci začínají capovat a když je stav vyrovnaný, tak se naše capacita čistě náhodu v MT rozhodne pomoci s capem. Samo, že se to nestihlo, ale nastříleno měl nevíc DMG z týmu.

Nevím čím to, ale stává se mi čím dál častěji, že hráči co hrají divně a zahodí win nebo aspoň velkou šanci na něj, tak při pohledu do tabulky zjistím že mají nejvíc nastříleno, ale k čemu to je, když to hodí tak nějak do kanálu, tedy pokud nejedou čistě na DMG=WN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu? Jsou fialoví :) To je nový cíl WOTka.

 

XVM z toho udělalo ... něco moc zlého. Zrušilo podstatu hry. Zabilo týmovost, zabilo to chuť vyhrát za jakoukoli cenu... už si ani nepamatuju, kdy jsem s někým z publiku zkooperoval. Vlastně jo, asi tak 8k bitev zpět. Já asi T32, někdo modrý v KV-5. Malinovka ... v půlce hry jsme si řekli, že asi zkusíme kopec. No, byla tam přesila, dost jsme umlátili, ale nestačilo. Ale prostě jsme se tam vesele rozjeli  a pobavili se, pokryli se a pak se zasmáli, že jsme to neměli dělat. 

 

Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojmenoval jsem si novou skupinu hráčů "WN dement". Dnes W/L 3/4 a polovina proher díky typů hráčů, které již umím nazvat.  Poslední bitva Jižní pobřeží a dva z týmu se díky nátlaku prohraného pobřeží konečně pohnou a probijí k enemácké základně a vyčistí tam arty. Dva u základny, tak to bude v pohodě. Dva poslední enemáci dočišťují naše arty, ale u nás začal dřív cap. Bohužel někdo měl asi málo DMG a tak odjel asi 100 m od základny a tam se nějak asi zamyslel a čumí. Oba enemáci začínají capovat a když je stav vyrovnaný, tak se naše capacita čistě náhodu v MT rozhodne pomoci s capem. Samo, že se to nestihlo, ale nastříleno měl nevíc DMG z týmu.

Nevím čím to, ale stává se mi čím dál častěji, že hráči co hrají divně a zahodí win nebo aspoň velkou šanci na něj, tak při pohledu do tabulky zjistím že mají nejvíc nastříleno, ale k čemu to je, když to hodí tak nějak do kanálu, tedy pokud nejedou čistě na DMG=WN.

 

Tohle jsem tu psal už dávno, bylo mi vysvětleno, že bez dmg není win (pro připomenutí, principem je buď zničit všechna nepřátelská vozidla nebo cap, o množství nastříleného poškození ani slovo). To co zde popisuješ byl jeden z důvodů, proč jsem to přestal hrát. Hra co se nehraje na vítězství (jako každá hra) ale na podpisy. OMFG!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem tu psal už dávno, bylo mi vysvětleno, že bez dmg není win (pro připomenutí, principem je buď zničit všechna nepřátelská vozidla nebo cap, o množství nastříleného poškození ani slovo). To co zde popisuješ byl jeden z důvodů, proč jsem to přestal hrát. Hra co se nehraje na vítězství (jako každá hra) ale na podpisy. OMFG!

Tak bez DMG se moc vyhrávat nedá, ale je nepříjemný, že se těžko nadává hráči, co to hrál na sebe a je v DMG nej z týmu.

Taky mě dost mrzí to, že ze hry mizí takový ten týmový prvek. Dříve pokud byl člověk na slabším křídle, tak tam byl, aby dostatečně dlouho zdržel nepřítele a naši na druhé straně vyhráli a případně zabrali základnu a možná dříve než chcípnem.

Dnes pokud slabší strana drží, tak ta silnější moc netlačí. Pokud již prorazí, tak se starají jen o DMG a obětují třeba 2/3 týmu a když hrozí, že by nepřítel mohl situaci zvrátit, tak se začínají starat o win a někdy pozdě. Je to čistě pocit tedy nic objektivního, ale dříve jsem pokud to bylo trochu možné pomáhal slabšímu křídlu a i při obraně základy s tím, že to dělám pro výhru. Dnes to vypadá, že jen to proto, aby mělo několik losem vyvolených hráčů víc času si v klidu nastřílet DMG bez velkých tlaků.

Skoro bych řek, že je snad lepší uvolnit nepříteli cestu na základnu a počkat co se bude dít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec nechapu proc ses tak hystericky. Nebylo to nic osobniho. A zavislaci u toho asi sedi, ale vetsinu tvori sedmilete deti jak pise Kanar.

hysterickej nejsem, z toho co jsem postnul není nic, že to musejí hrát děti....a opět to byla od kanára jen doměnka, že většina dětí dle jeho vnuka. A třeba dítě zahraje líp než kdejaký 40letej fotr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra po 13 dnech zase na wot, už mám docela chut si zahrát.

Vůbec tento styl mi přijde ted fajn, mám takové epizody např.: od 1-9.1. jsem hrál 4x pak 15 dní pauza a zase třebas 3 dny hraní a pak zase 7 dní pauza. Mne to tak vyhovuje a nevztekám se u toho tolik alepson :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem tu psal už dávno, bylo mi vysvětleno, že bez dmg není win (pro připomenutí, principem je buď zničit všechna nepřátelská vozidla nebo cap, o množství nastříleného poškození ani slovo). To co zde popisuješ byl jeden z důvodů, proč jsem to přestal hrát. Hra co se nehraje na vítězství (jako každá hra) ale na podpisy. OMFG!

Řekl bych, že vysvětlení je jednoduché, pro aspoň trošku zručného hráče. Hodně nastřílet, nasvítit a vyhrát znamená, že od WG dostaneš "hromadu" kreditů plus expů, navíc se u toho i skvěle pobavíš. Jo, že to občas nevyjde a prohrajem? To se dá přežít, protože pořád dostaneš výše napsané. No ale k čemu je, prakticky, výhra na cap s malou DMG? Vůbec nechápu, jak může někdo hrát na % vítězství? Vždyť je tam dalších 14 lidí, kteří si třeba jdou jen zastřílet Morhuny na pásech, co já vím?! Ne, já víc ocením spoluhráče kterej mi pomůže nastřílením enemáků a ne tím, že dojede na cap a tam schovanej za šutrem vítězoslavně capne s 400 dmg. A to se mu většinou ani nepovede, páč kupodivu enemák není tak hloupej a základnu si moc často obsadit nenechá. :biggrin:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že vysvětlení je jednoduché, pro aspoň trošku zručného hráče. Hodně nastřílet, nasvítit a vyhrát znamená, že od WG dostaneš "hromadu" kreditů plus expů, navíc se u toho i skvěle pobavíš. Jo, že to občas nevyjde a prohrajem? To se dá přežít, protože pořád dostaneš výše napsané. No ale k čemu je, prakticky, výhra na cap s malou DMG? Vůbec nechápu, jak může někdo hrát na % vítězství? Vždyť je tam dalších 14 lidí, kteří si třeba jdou jen zastřílet Morhuny na pásech, co já vím?! Ne, já víc ocením spoluhráče kterej mi pomůže nastřílením enemáků a ne tím, že dojede na cap a tam schovanej za šutrem vítězoslavně capne s 400 dmg. A to se mu většinou ani nepovede, páč kupodivu enemák není tak hloupej a základnu si moc často obsadit nenechá. :biggrin:    

Já chci vyhrát i za cenu 0 dmg (ale to se většinou nepovede i kdybych chtěl) a enemák je často tak hloupej ,že se mi cap povede. (zatím 303700 cap bodů)  :laugh:

A není problém být vždy několik mega v +.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci vyhrát i za cenu 0 dmg (ale to se většinou nepovede i kdybych chtěl) a enemák je často tak hloupej ,že se mi cap povede. (zatím 303700 cap bodů)  :laugh:

A není problém být vždy několik mega v +.

Jak jsem koukal, tak T40 není pro tvůj styl hry moc vhodná, doporučil bych spíš T67. Na ten cap totiž dojedeš daleko, daleko rychleji!  :biggrin:   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle se capuje s E75 . Obtížně se z capu vyhání. (na capy v misích ideál)  :thumbsup:

Jinak cap a dmg styl hraní jsou samozřejmě absolutně odlišné taktiky. Dmg hraní je extremně zvýhodněno ve WN8, proto má více příznivců. Já jsem ochoten capnout aji s dětským kočárkem pokud tam dojedu a vyhraju jasně projetou bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle se capuje s E75 . Obtížně se z capu vyhání. (na capy v misích ideál)  :thumbsup:

Jinak cap a dmg styl hraní jsou samozřejmě absolutně odlišné taktiky. Dmg hraní je extremně zvýhodněno ve WN8, proto má více příznivců. Já jsem ochoten capnout aji s dětským kočárkem pokud tam dojedu a vyhraju jasně projetou bitvu.

Pro mne je cap "peklo", mám odjeto tak 70% úkolů na T28, ale cap jsem vždy přeskočil a nechávám si jej na předposlední místo....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne je cap "peklo", mám odjeto tak 70% úkolů na T28, ale cap jsem vždy přeskočil a nechávám si jej na předposlední místo....  

S E75 nejhůře na druhý pokus ( tohle je pro mě nejednodušší část misí, kromě vystřel a neumři ). Pro mě jsou těžce stravitelné čety. Proč to nemůžu dokázat sám, ale muset se spoléhat na schopnosti druhého mi přijde v osobních misích ujetý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S E75 nejhůře na druhý pokus ( tohle je pro mě nejednodušší část misí, kromě vystřel a neumři ). Pro mě jsou těžce stravitelné čety. Proč to nemůžu dokázat sám, ale muset se spoléhat na schopnosti druhého mi přijde v osobních misích ujetý.

Pro mě jsou nejtěžší, mimo ten cap, ty kde máš zničit určitý typ tanků či nastřílet dmg do určitého typu tanků. Plní se to dost těžko, protože většinou je těch nutných strojů nedostatek. Dost těžko zničím tři enemy medka, když soupeř má dvě....jinak je krásně vidět, jak mapy ovlivňují plnění úkolů, včera jsem dostal Prochorovku s T110E5, mám na tom tanku místo ventilačky optiku, takže nasvíceno cca 4700dmg. Co jsem se na to s Bulldogem nadřel na mapě "Dálnice"....   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hysterickej nejsem, z toho co jsem postnul není nic, že to musejí hrát děti....a opět to byla od kanára jen doměnka, že většina dětí dle jeho vnuka. A třeba dítě zahraje líp než kdejaký 40letej fotr

Asi pisu nejak nesrozumitelne nebo fakt nevim. Ja jsem proste jenom poznamenal, ze se nemuzes divit tomu vysledku bitvy (kterou si sem dal), protoze kdyz to hrajes o vikendu v 10h odpo, tak tam budou same 8-10 lete deti. A ty to lepe jak 40ti leti fotri nehrajou (pokud nejsou po mrtvici).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

7 bitev s KV4 ve stocku (dělo VIII) a kurňa, co jsem si to dal za cíl....0% win a asi průměr dmg 300....to jsou věci.

 

 

Já jel KV4 taky s VIII dělem a nebylo to tak hrozný, jak to ze začátku vypadalo.

Topový jsem ani nezkoumal.

Dělal jsem dvojnásobky a někdy víc a stačilo 160 bitev na ST1. WR 52,5%

 

Chce to vydržet. Hodně štěstí s klumpem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...