Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poridil jsem si serverovy zamerovac a nejak nechapu tu podstatnou vyhodu, bez ktere se neda hrat. V normalni prestrelce je ten rozdil nepodstatny a kdyz mi zvoni hrana, tak to absolutne nestiham sledovat...

U některých tanků zjistíš, že když je normální zaměřovač už doměřený, tak ten serverový stále doměřuje. Jinak klasika je, když vyjíždíš z poza rohu a serverový zaměřovač se někde loudá. Jinak výhodu v tom nevidím, nepoužívám to, nějak mě to rozptyluje. 

 

Jinak co se týče mého hraní, tak poslední dobou nejdu pod 70% výher. nechápu proč mi to předtím nešlo. Svoje herní kvality už asi nezlepším. Čísílko sice pořád roste, ale už pro mě nic neznamená. Své hranice, které jsem chtěl dosáhnout jsem už dosáhl a teď můžu už jen zlepšovat výsledky jednotlivě na každém tanku, tam je rezerv ještě hodně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že bojuju o 3tí hvězdičku na T71 a není to lehké. Včera jsem měl 93%, ale stačí 2-3 hrozné hry (pod 1000 dmg) a jde to dolu a dolu. Teď mám zase asi jen 89%.

 

Občas si ale připadám jako pěkná svině, s tankem s nula pancířem a málo hp se nedá vůbec riskovat když hrajete na dmg. Např. ze začátku se musím vyhýbat místům kde bych mohl potkat soupeřova skauta. Já bych ho sice nejspíš zabil, toho se nebojím. Ale bude mě to stát hp a pokud chci hrát vážně na dmg, tak nepřipadá v úvahu ztrácet hp kvůli červenýmu jelitu v lightu co udělá yolo. Ještě tak jednoho skauta, ok... ale to snad není hra kde by nebyli alespoň 3 lighty.

 

Alespoň je to výzva :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes win 20% po 10 bitvách. Po 7 prohře v řadě jsem to zabalil. Nastříleno velký kulový dokonce i na 7 ran 0 DMG. U některých ran jsem byl zvědavý komu hra zachraňuje doslova *****, když je k mé pozici zadkem nebo bokem. Ochrana kečupářů to nebyla, protože ty nemívají win 53-58%.

 

Dnešek byl na střelbu tak hnusný, že být to běžně, tak se na artyny vykašlu a že už jsem i nějaký ten horší stroj vyexpil :).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U některých tanků zjistíš, že když je normální zaměřovač už doměřený, tak ten serverový stále doměřuje. Jinak klasika je, když vyjíždíš z poza rohu a serverový zaměřovač se někde loudá. Jinak výhodu v tom nevidím, nepoužívám to, nějak mě to rozptyluje.

Ja teorii znam, ale zatim sem nezaznamenal, ze by se serverovy nejak opozdoval za klienskym. A hodne lidi o tom prave psalo. Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že bojuju o 3tí hvězdičku na T71 a není to lehké. Včera jsem měl 93%, ale stačí 2-3 hrozné hry (pod 1000 dmg) a jde to dolu a dolu. Teď mám zase asi jen 89%.

 

Občas si ale připadám jako pěkná svině, s tankem s nula pancířem a málo hp se nedá vůbec riskovat když hrajete na dmg. Např. ze začátku se musím vyhýbat místům kde bych mohl potkat soupeřova skauta. Já bych ho sice nejspíš zabil, toho se nebojím. Ale bude mě to stát hp a pokud chci hrát vážně na dmg, tak nepřipadá v úvahu ztrácet hp kvůli červenýmu jelitu v lightu co udělá yolo. Ještě tak jednoho skauta, ok... ale to snad není hra kde by nebyli alespoň 3 lighty.

 

Alespoň je to výzva :wink:

Jo jo , mám to samé s B-C , měl jsem 93%, teď mám 87% a nahoru se tomu chce čím dál míň :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teorii znam, ale zatim sem nezaznamenal, ze by se serverovy nejak opozdoval za klienskym. A hodne lidi o tom prave psalo. Tak nevim.

Ja ho kdysi zkousel a nedalo se to hrat. Ten server zamerovac miri porad nekam uplne pryc (mozna ze tak ve skutecnosti miri i ten normalni, nevim...). Nebyl jsem schopnej s tim nic trefit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo ke včerejšku. Nebudu popisovat opětovnou komedii s kamarádem na nižších tierech. Být 4x z 10ti her jediné čtyřky nebo trojky v bitvě mluví samo za sebe. Nicméně bavme se o normálních hrách. To povětšinou stálo za starou bačkoru. Hlavně co je největší vtip, tak mise na lighty. Potřebuji v tuto chvíli odhalit a znehybnit nepřátelské dělostřelectvo. 6 her a jediná hra s artynami v z*urveném Charkově s retardovaným týmem. Jinak na otevřených mapách ani jedna artyna. Hmm že by WG manipulovalo s výsledky?? Se mi ani nechce věřit  :whistling: . Každopádně už jim na tuhle misi kašlu, protože jsem si vytáhnul do předposlední bitvy dne E5 a dodělal jsem misi i s vyznamenáním. Na Himmlu jsem dal 5600dmg. Dingnul jsem 6 ran, ale 4 z toho šli do pásů, tak mi to započítalo 600 dmg zastavené pancířem. Byť mě 2x do věže dingla T57. Asi má alfu jen 300 nebo si to neumím představit. No naštěstí k tomu všemu mi zůstalo 100hp, tak jsem misi splnil. Jo druhý v týmu měl nastříleno úžasných 1600  :cool:. Tak jsem si teda pořídil Stuga a zkusil jednu hru. OK, total prohra. Dostal jsem takový tým, u kterého by se dalo napočítat 50 odstínů červené. K tomu tam byly v četě dva borci jeden s dvojkou a druhý s pětkou. Vážně zábavní to lidé. Teda doufám, že jsem neurazil lidskou rasu. Ale mám radost za toho Stuga, myslel jsem si, že to bude trvat déle než ho dostanu. 

 

A příspěvek k serverovému zaměřovači. Já jsem ho začal používat před třemi měsíci a najednou jsem zjistil, hněd několik zákonitostí. Za A je střelba na nějaký vrcholek. Pokud používáte normální zaměřovač a nadáváte na jeho lepení se na horizont, tak se serverovým teprve poznáte, kam vlastně přesně míříte. Dále právě výjezdy z poza rohu. srandovní je, když vyjedete půlkou tanku, dělo je už dvě vteřiny mimo zeď ale modrý zaměřovač mám stále na zdi. Ale normální zaměřovač už je utáhnutý na enemáka. A nakonec artyny. Tam teprve poznáte co je peklo v zaměřování. Normální zaměřovač utáhnutý ale serverový se teprve dotahuje. A je tam kolikrát prodleva až 5 vteřin. A to je už sakra rozdíl. On ten serverový je v tuto chvíli celkově úplně jinak, než normální. SI krásně počítáte kuličky, dokud to nebude co nejmenší a se serverovým zaměřovačem máte ještě koláč 2x tak velký.Takže asi tak něco k tomu, proč ho používat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Potřebuji v tuto chvíli odhalit a znehybnit nepřátelské dělostřelectvo. 

 

Abych ti ukrátil trápení... Tyhle mise jsou všechny blbě přeložený, musíš tý artyně dát dmg a ona musí umřít. Je jedno jestli ji zabiješ ty, nebo někdo jiný, ale musíš jí dát dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tak to mi někdo ukradl, nic navíc tam nemám!  :biggrin:

Že by se stahoval se zaměřovačem ? Nevím já ho tam mám furt :D

 

BTW : Včera luxusní hraní 40 bitev z toho cca. 28 bitev s B-C , průměrná DMG byla kolem 3,5 - 4k , a za celý den to vyneslo krásných 4k WN8 :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo ke včerejšku. Nebudu popisovat opětovnou komedii s kamarádem na nižších tierech. Být 4x z 10ti her jediné čtyřky nebo trojky v bitvě mluví samo za sebe.

...........

Tohle se mi stane jen kdyz hraju s nekym dobrym - na tve urovni nebo vyse. Nikdo mi nevymluvi ze lepsi hraci maji MM s cinknutymi kostkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduché, musíš si ho nainstalovat. Je to třeba součástí Aslianova módu a máš tam hned několik barev na výběr.

Aslainův balíček jsem dříve používal, už dlouho tam žádné módy nedávám. Měl jsem pocit, že mi to začlo lagovat a já třeba něco netrefil, co bych jinak dal. Možná jen pocit, ale od té doby používám výhradně jen statistiky v garáži, jinak nic. Asi zřejmě oželím i ten servrovej zaměřovač, páč bych z něj byl taky nervózní......na druhou stranu bych se měl na co vymlouvat...   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serverovej zaměřovač... nevím, jestli je to úplně o kvalitě připojení, když točíš věží doprava a serverový zaměřovač se stejným tempem začne pohybovat vlevo. 

 

Stará, bohužel vtipná historka z CW: 

A a B stojí za sebou.

 

A killed B.

B:"Ty de****! Proč jsi mě zabil?

A:"Já? co já?"

B: "Koukni, kdo mě zabil!"

A: "Aha, sorry... ale já střílel dopředu."

 

No, náš zabil spojence za sebou, když mířil na enemáka před sebou... bohužel není replay, bylo to dávno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serverovej zaměřovač... nevím, jestli je to úplně o kvalitě připojení, když točíš věží doprava a serverový zaměřovač se stejným tempem začne pohybovat vlevo. 

 

Stará, bohužel vtipná historka z CW: 

A a B stojí za sebou.

 

A killed B.

B:"Ty de****! Proč jsi mě zabil?

A:"Já? co já?"

B: "Koukni, kdo mě zabil!"

A: "Aha, sorry... ale já střílel dopředu."

 

No, náš zabil spojence za sebou, když mířil na enemáka před sebou... bohužel není replay, bylo to dávno :)

Stává se pořád docela často . Otáčíš věž doprava a serverový zaměřovač otáčí vlevo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...