Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si odjezdil low francouské arty T2-3. No, zahrál jsem to všechno jako pako z vyšších tříd. To, že jsem věděl, kdo vyhraje na začátku podle techniky mi zůstalo (100% úspěšnost z těch několika bitev), ale herní um nezůstal. Na Prochorovce jsem byl první mrtvola v bitvě a naštěstí byla nalosovaná výhra.

Ještě jsem nevyzkoušel ten poslední dárek od WG v druhé třídě. Po tom, co jsem si připomněl jaká to byla dřina, když jsem třídy T2-3 hrál víc, tak mě to přešlo.

Jsem už asi moc línej a mám raději takovou tu pohodovější hru v trochu vyšších třídách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolnosti jsem zrovna dokoukal "lets plej" jedne ceske skilla cety (k tematu) . Co veta, to perla. Skoda, ze to neni parodie...

https://www.youtube.com/watch?v=3XX9rurg7PQ

tak na tohle mám teorii ...

 

Viděli nějaký streamy (klidně od Martyho) a zjistili jak se to dělá. Pak byli "hustý vole" a natočili to podle sebe. To že nic nepochopili (asi jak když 8 letý děcko zpívá anglicky, ačkoliv anglicky neumí ani slovo) a myslej to vážně je druhá věc. Někteří jedinci jsou prostě tak hloupí, že si to ani neuvědomujou. Ale - třeba z toho vyrostou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukl jsem na kousek toho "letspleje". Kluci neznějí jako nějací hlupáci, ale evidentně WoT je nad jejich síly. Každopádně přesně to vystihuje těch krásných cca 70% hráčů ve hře, kteří umí opravdu jen tlachat. Marně jsem uvažoval nad tím, jak je to možné, že tolik lidí tuto hru nezvládá. Moje teorie je taková, že když daný hráč zvládne disciplínu ovládání tanku, přijde na řadu znalost map. Pro mnoho lidí je to asi problém, protože orientace a grafická představivost je už něco, co musí mít člověk vrozené. K tomu se přidává další disciplína, a tou je znalost stroje, se kterým jedu. Tady umí pomoci nějaký ten mód, abych aspoň věděl, jaký mám dohled a jakou mám pene. Další věc je znalost ostatních tanků. Komu se nechce číst, tak mu pomůže opět nějaký ten mód, popřípadě vlastní zkušenost s hraním toho stroje. Dále tady máme taktiku, no a nakonec přijde poslední disciplína, a tou je orientace na vlastním monitoru. Když to spočítáte, tak je toho prostě na jeden mozek až moc. Je tady samozřejmě mnoho věcí navíc, ale to už jsou pokročilejší techniky hry. Ten základ by měl podle mého mínění zvládnout téměř každý. Bohužel každý třetí hráč tohle nezvládá z mě neznámých důvodů, a proto je úroveň hráčů tak nízká. A abych tady neplácal jen tak OT, tak k tomu přidám něco ze včerejška. Jako první bych přidal hlášení z hraní tanku Chi-To. Výhra na osmý pokus. Schválně jsem si dělal poznámky. Za těch osm her bylo více jak 63% s WN8 pod 800. 53% hráčů nebylo schopno s daným strojem dosáhnout koeficientu 0,5 poměru rozdané dmg a přijaté dmg a plných 86% se nedostalo ani na 0,8. Já vím, jsou to převážně šestky a sedmičky, ale velebnosti, z toho se mi chce blejt  :sick:  :geek:  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky podíval na to video, kluci chtějí být cool, tak si taky točí videjka, to dá přeci rozum, proč by nemohli oni, když můžou jiní....klasická dětská absence soudnosti....nesoudím, ale je to srandovní.

 

Včera jsem vůbec nehrál, ale trochu jsem přemýšlel, že bych zkusil dotáhnout misi za artynu, sice se mi to příčí, ale asi to zkusím v případě, že se mi podaří dotáhnout všechny ostatní mise, proto pokládám místnímu artyhnusu znalému osazenstvu dotaz? Dají se ty mise udělat s Hummelem?(jediná vyšší arty, kterou mám vyexpenou:DDD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky podíval na to video, kluci chtějí být cool, tak si taky točí videjka, to dá přeci rozum, proč by nemohli oni, když můžou jiní....klasická dětská absence soudnosti....nesoudím, ale je to srandovní.

 

Včera jsem vůbec nehrál, ale trochu jsem přemýšlel, že bych zkusil dotáhnout misi za artynu, sice se mi to příčí, ale asi to zkusím v případě, že se mi podaří dotáhnout všechny ostatní mise, proto pokládám místnímu artyhnusu znalému osazenstvu dotaz? Dají se ty mise udělat s Hummelem?(jediná vyšší arty, kterou mám vyexpenou:DDD)

stačí mít splash na to poškodit dvě a více vozidel  jednou ranou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že neumětelnost v tom vysokém procentu je hlavně daná podstatou hry. Na první zahrání je to tak jednoduché, že už to jednodušší být ani nemůže ale opak je pravdou. Jenže ty další věci nutné k aspoň průměrnému hraní jsou tak nějak skryté a to už se nikomu nechce pracně dolovat a nebo to ani často netuší, že lze ze hry dostat mnohem víc. Hra sama minimálně nutí hráče ke zlepšení a to je další důvod k vysoké neumětelnosti. Takový COD je sice také jednoduchý a mapy lehce zapamatovatelné ale kdo nemá rychlé reakce ( a malý ping ) a prostorovou představivost, tak toho moc nenahraje a také toho brzo zanechá. Ono tam také není proč se snažit dál, když mi to nejde. Hraje se to jen pro čirou zábavu z toho, že vyhraju a z divoké akce, a to je u WoTka trochu jinak. WoT hráče láka ještě nedosaženými tanky o kterých si hráč myslí, že to s nimi bude jiné hraní a je kvůli nim schopen mnohé obětovat. Bohužel, často obětuje i kvalitu hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky podíval na to video, kluci chtějí být cool, tak si taky točí videjka, to dá přeci rozum, proč by nemohli oni, když můžou jiní....klasická dětská absence soudnosti....nesoudím, ale je to srandovní.

 

Včera jsem vůbec nehrál, ale trochu jsem přemýšlel, že bych zkusil dotáhnout misi za artynu, sice se mi to příčí, ale asi to zkusím v případě, že se mi podaří dotáhnout všechny ostatní mise, proto pokládám místnímu artyhnusu znalému osazenstvu dotaz? Dají se ty mise udělat s Hummelem?(jediná vyšší arty, kterou mám vyexpenou:DDD)

Dle mne se štěstím..low tiery jsou moc rychlé,jezdí jak bláni po mapě no divočina.Myslím že díky splashy a pomalejší hře jsou lepší high tiery :laugh: Ale určitě to půjde jen to bude dle mne těžší a pomalejší.Já to celé odjel s FV307(či jaké číslo,britská T8) a neskutečn jsem troskotal na dát jednou rnaou dva tanky..jinak vše uplně v pohodě a to jsem na arcky lama jako prase.Jinak mě už chybí jen 2 mise,ta za lighty(kvůli tomu zakoupena WZ132,prostě je třeba mít proti sobě víc HP na spot,s T37 to nešlo a hned druhá hra 3600 spot dmg,bohužel už ted není zas moc čas.A za heavy,ale to se pošetří na E100 kvůli dalším misím.Nikam nespěchám :laugh: Jiak TD sem 14 misís sfoukl jak nic s T67,no na 15ku jsem idiot koupil IX Wafna,a byl v šoku že prostě zezadu mi ta dmg utíká,tak sem si frčel v první linii spolu stěžáky a na 3 pokus to dal :laugh:  :laugh:Jo a ještě mise za medka byla nářezová ta 15ka,proti mě 3 TDčka,ja full stock mašina,jen pásy a na opatství jsme začli brutálně prohrávat a já zůsal jako poslední zaseklý ve skalách.A našly mne zrovna ty 3 TDčka(T25,SU-122-54 a T28 proták) sestřílely mne na 600 HP a v tu chvíli se centák stal nesmrtelný a odrazil snad 6-8 střel,mezitím sem je rychlopalkou všechny tři sundal.Sem skoro brečel smíchy na rng a i když sem chcíp záhy poté,tak mise plus 3900 dmg bylo v kapse :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra sama minimálně nutí hráče ke zlepšení a to je další důvod k vysoké neumětelnosti.

Dovolil jsem si vytáhnout jen jednu větu pokud to moc nevadí. Na nějaké čistě osobní statistiky jako je WN8 nehraju, ale tím neříkám, že nemají nějakou vypovídající hodnotu. Zajímám se o výhru, ale z pohledu jednotlivce není důvod se zlepšovat a tak to možná bude jistě u většiny hráčů. Dnes 17 bitev a 12 z nich bez rozlišení W/L s výsledkem do 2-5:15. Z těch zbývajících pěti jedna 6:15 a 7:15. U výher jsem mohl být klidně AKF a stejně by se to vyhrálo. U proher bych se musel zlepšit na tolik, abych dával aspon 10 killů, když los nedá win.

Nedávno jsem vlastním rozhodnutím a určitou neznalostí prohrál bitvu. No a co, vždyt to se stává jednou za 200-300 bitev a za tak nicotný posun ta námaha v učení nestojí, zvlášt když to celé i tak může zhatit RNG.

Neznám nikoho, kdo začal v cca v posledních 12 měsících hrát WoT a jak vnímá vliv svého úmění na výhru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si vytáhnout jen jednu větu pokud to moc nevadí. Na nějaké čistě osobní statistiky jako je WN8 nehraju, ale tím neříkám, že nemají nějakou vypovídající hodnotu. Zajímám se o výhru, ale z pohledu jednotlivce není důvod se zlepšovat a tak to možná bude jistě u většiny hráčů. Dnes 17 bitev a 12 z nich bez rozlišení W/L s výsledkem do 2-5:15. Z těch zbývajících pěti jedna 6:15 a 7:15. U výher jsem mohl být klidně AKF a stejně by se to vyhrálo. U proher bych se musel zlepšit na tolik, abych dával aspon 10 killů, když los nedá win.

Nedávno jsem vlastním rozhodnutím a určitou neznalostí prohrál bitvu. No a co, vždyt to se stává jednou za 200-300 bitev a za tak nicotný posun ta námaha v učení nestojí, zvlášt když to celé i tak může zhatit RNG.

Neznám nikoho, kdo začal v cca v posledních 12 měsících hrát WoT a jak vnímá vliv svého úmění na výhru. 

Také z toho mám ten pocit, že se ta loterie od počátku WoT notně vylepšila a schopnosti jednoho už nemají téměř význam. Takové exoty, jako je Marten a jiní mimozemšťané do toho samozřejmě nepočítejme. Jenže co to ty 4 roky sleduju, tak WG snad ani na ničem jiném tak intenzivně nepracuje, jako na tom RNG a jeho různých vylepšeních. První rok a půl a nebo možná i dva roky se v tomto pravděpodobně nic nedělo ale pak to začalo a už je to jen silnější a silnější. Teda, možná kecám a už je to strop a už to dál ani nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi po roku pauzy som dnes nechal Wot nainstalovat najnovsi patch a dal som asi 25-30 bitiek.No neskutocny grc.To sa neda hrat.hraci s 30k battle total dement.Mapy tak prerobene,ze musis enemakovy strcit lauf do vyfuku aby si mohol vystrelit,aby ti nezavadzal barak/suter/kopec.bez sance na taktiku,vyuzitie skillov posadky....face to face na 50m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době musím souhlasit s Kanárem. Hlavně teda poslední tři věty. Opravdu je už načase, aby začali uvažovat o zavedení rozdělení hráčů, podle jejich hodnocení.To jediné může hru posunout o kus dál. Ti špatní, ale né zase tak, by se mohli postupem času stát lepšími. A ti opravdu špatní, by se prostě navěky mlátili mezi sebou. Protože k čemu je mi fakt, že půlka našeho týmu je zeleno modrá, ale jsou to čistě low tiery, za to prvních 5-7 hráčů jsou topky k ničemu. A u enemáka je to často naopak. No a samozřejmě ta samá situace v opačném gardu. Snad jim to jednou dojde. 

 

Jinak ke včerejšímu hraní. Řekl bych, že to bylo dobré. Konečně jsem dosáhl AceTankera na Indien Panzerovi. Už jsem myslel, že to bude další zakletý tank. Ale povedlo se, a tak mám radost. Ale nebyla to žádná kulervoucí bitva. Prostě jsem jen jezdil po mapě a střílel. Následně několik opravdu skvělých her s různými stroji. Prostě včera pohodka. U některých jsem se kleal do posledního okamžiku, a jen díky své blbosti a zbabělosti rudého Obj704 jsem prohrál bitvu, kde jsem s T-54 měl nastříleno přes 5000 dmg. Bohužel borec prostě seděl celou bitvu na jednom místě. Jak tam zajel ve druhé minutě hry, tak se odtamtud nehnul. Ale i tak to byla dobrá bitva. Začínám pomalu a jistě nenávidět pár map, protože na nich mám z 90% lost. Ale to se nedá nic dělat, vyhrávat pořád nemůžu, tak se s tím musím smířit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední cca týden se těžce nevede a když se přidá nasírací RNG, je čas udělat si pauzu. Nějak mě např. nenapadlo vysvětlení, jak s pene 246 můžu kamkoliv dingnout Tigra. Jedině snad, že si Horst zavěsil chlebník se svačinou na bok věže a já zrovna trefil na 300m tu dřevnatou kedlubnu, co mu tam Gertruda přibalila. Nebo když si ve městě vyjedu s plným zásobníkem AMX 50 100 na enemy IS-3 a ze 6-ti střel projdou 2 (slovy dvě), protože někdo zkrátka rozhodl, že tomu IS-3 musí zbýt posledních 180HP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase place a Kanar aby se nepridal, zejo  :facepalm_wowp: 
Proste kdyz se prohrava, muze za to RNG nebo demetni rajcata. Skill nic neznamena a kdo ho ma a realne se to projevuje na WR, tak je ufon a basta!


BTW: Miri37 a jeho perla "U výher jsem mohl být klidně AKF a stejně by se to vyhrálo." ... si rikam, jestli to prave neni podstata tveho problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase place a Kanar aby se nepridal, zejo  :facepalm_wowp: 

Proste kdyz se prohrava, muze za to RNG nebo demetni rajcata. Skill nic neznamena a kdo ho ma a realne se to projevuje na WR, tak je ufon a basta!

 

 

BTW: Miri37 a jeho perla "U výher jsem mohl být klidně AKF a stejně by se to vyhrálo." ... si rikam, jestli to prave neni podstata tveho problemu.

Asi ti ušlo, že na to abys měl 60% výher už musíš být sakra frajer a to je špatně, ÁNO ???!!! A stejně jsi nic nepochopil podle té reakce na to, že když se vyhraje, tak tam často ani nemusí člověk hrát.

 

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů

- alespoň 48% výher dosáhlo 60% hráčů

- alespoň 49% výher dosáhlo 40% hráčů

- alespoň 50% výher dosáhlo 25% hráčů

- alespoň 51% výher dosáhlo 15% hráčů

- alespoň 52% výher dosáhlo 10% hráčů

- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů

- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů

- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů

- 67% výher a víc dosáhlo 0,01% hráčů

 

:facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá zpráva: umím vyjet T10 (E-100) za cca 820 bitev ...

 

Špatná zpráva: jelikož jsem nevěnoval dostatečnou pozornost výrazům rekrut a nový hráč, dostanu velký H...O, protože jsem lajnu jel sice od začátku, ale  na účtu, kde bylo asi 65 bitev.

 

Takže jedinou odměnou je zprávička, že můj rekrut dosáhl pozoruhodných výsledků a já mohu pozvat dalšího. -)

 

Jo a ještě acc mladýho, kde je 880 bitev, win asi 53% a v garáži E-25, oba Tigři, E-75 a E-100. :-)

 

Poučení: čtěte pořádně!!

 

Konec hlášení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá zpráva: umím vyjet T10 (E-100) za cca 820 bitev ...

 

Špatná zpráva: jelikož jsem nevěnoval dostatečnou pozornost výrazům rekrut a nový hráč, dostanu velký H...O, protože jsem lajnu jel sice od začátku, ale  na účtu, kde bylo asi 65 bitev.

 

Takže jedinou odměnou je zprávička, že můj rekrut dosáhl pozoruhodných výsledků a já mohu pozvat dalšího. -)

 

Jo a ještě acc mladýho, kde je 880 bitev, win asi 53% a v garáži E-25, oba Tigři, E-75 a E-100. :-)

 

Poučení: čtěte pořádně!!

 

Konec hlášení

Tak to potěší :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja tady s clovek, jehoz chapani statistiky je na urovni Felixe Holzmanna, nebudu resit ze 60% wr pro 1% hracu je uplne v poradku. To ze nic nechapu "ve tvem svete" je pro me pocta, protoze takoveho demagoga aby clovek pohledal...

Jenže to si děláš sám z toho ten guláš. Statistika je jasná a tvrdí, že jen 1% hráčů dosáhne na 60% výher. To není v ničím světě, to je prostě fakt uvedený přímo firmou WG. Pokud se tobě zdá v pořádku, že je to pouhé 1%, tak to už je tvoje věc a to už je tvůj svět. V mém světě je 1% známkou toho, že tu hru neumí skoro nikdo hrát na takové úrovni aby těch výher dosáhl víc a to není způsobeno neschopností hráčů ale hrou samotnou, která je příliš ovládaná losováním. Statisticky je dokázáno, že pokud budeš házet mincí, tak po několika tisících hodech se musíš dostat velmi blízko 50 na 50 pana a nebo orel a můžeš to umět házet jak jen chceš. Proto to ve WoT tak funguje, že jen malé procento hráčů dokáže ovlivnit svůj počet výher. Je zde velké procento náhodovosti a to pak zkresluje hráčův pohled na jeho schopnosti. Nikdy neví zda trefil protože to udělal dobře a nebo proto, že mu RNG přálo. To pak má za následek nízké povědomí hráčů o vlastních schopnostech. Osobně si myslím, že 25% RNG je příšerně moc a mám i pochybnosti o tom, zda to má vůbec nějaký dopad na počet hrajících, o čemž je WG asi přesvědčen. Kdyby se RNG snížilo na 5%, tak určitě hráčů neubude ale jejich kvalita by se zvedla protože by měli pevnější mantinely pro posouzení svého působení ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...