Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

S KV-2 opravdu není problém zahrát v jakémkoli MM . A tím,že to nezahrajete vy (a jen tady remcáte jak kiblyk oslabuje tým), neznamená , že to nemá v ruce a že nepomůže k vítězství .

Čety +-1 jsou běžné a nic se proti nim nedá namítnout . Zkus si vzít třeba covenantera (4. britský light) hraju ho s klukama co berou 5. tier (protože jsem ho neměl), ten zahraje i v 7. tieru .

Ale jelikož to zde někteří polobohové nezahrají , tak to bude nemožné , že Ludwo :dry: ?

A ses si jistej, ze ja nezahraju v takove bitve?

Opakuji - nejde tu o me hrani, to si muzes overit z replayu nebo ze statu.

 

Jde tu o to, ze se tady nekdo vysmiva totalnimu novackovi a sam pritom pacha fail (a je jedno, ze pred sto lety hravaly sestky proti desitkam pravidelne a bez goldu za kredity a podobne).

 

V podstate je to totez, kdy se vyplace retard na randomu z toho, ze jsem ho dorazil goldem z T-54 pote, co na me vypraskal ze sve IS-7 sedm goldu bez efektu...

 

Bleeeee bleeee gold ammo noob vs Jeeeeee tatiiiiiiii koupis mi tank?

 

Ze zkuseny hrac cilene oslabuje tym spatnym setupem a rad se tak po bok novacku a retardu, to je taky podivuhodne. Nicmene zpusob uvazovani typu - Ludwa to zahrat neumi, proto je moje ceta non fail - je komicky...

 

Jednak moji hru neznas a vymyslis si klamne premisy a za druhe - staty hovori jasne - ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ses si jistej, ze ja nezahraju v takove bitve?

Opakuji - nejde tu o me hrani, to si muzes overit z replayu nebo ze statu.

 

Jde tu o to, ze se tady nekdo vysmiva totalnimu novackovi a sam pritom pacha fail (a je jedno, ze pred sto lety hravaly sestky proti desitkam pravidelne a bez goldu za kredity a podobne).

 

V podstate je to totez, kdy se vyplace retard na randomu z toho, ze jsem ho dorazil goldem z T-54 pote, co na me vypraskal ze sve IS-7 sedm goldu bez efektu...

 

Bleeeee bleeee gold ammo noob vs Jeeeeee tatiiiiiiii koupis mi tank?

 

Ze zkuseny hrac cilene oslabuje tym spatnym setupem a rad se tak po bok novacku a retardu, to je taky podivuhodne. Nicmene zpusob uvazovani typu - Ludwa to zahrat neumi, proto je moje ceta non fail - je komicky...

 

Jednak moji hru neznas a vymyslis si klamne premisy a za druhe - staty hovori jasne - ze?

 

Lol ty vole, ty už to neber.

 

Ještě jednou se tě ptám: Kde se komu vysmívám? 

Pouze sem se podivil že i takový hráči bez těch tvých zkušeností si kupují takovéhle tanky.

 

Ale vysvětli mi jednu věc: pokud já tím že si k VII vezmu VI a vědomě tím oslabuju tým, on je v tom případě skilla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si dal tu práci a pár screenů vám našel:

.....

 

 

 

 

 

 

Takže proti tier IX a X jedna slušná hra, proti tier VIII už je to lepšie ........... sa potvrdilo, čo sa Ti tu viacerí snažili vysvetliť. Ako zablbnúť si raz za čas ... dobre, ale obhajovať to, že si rovnocenný hráč s tier IX a X  je silná káva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže proti tier IX a X jedna slušná hra, proti tier VIII už je to lepšie ........... sa potvrdilo, čo sa Ti tu viacerí snažili vysvetliť. Ako zablbnúť si raz za čas ... dobre, ale obhajovať to, že si rovnocenný hráč s tier IX a X  je silná káva.

 

Ale pozor, to já nikde netvrdil, to začali tvrdit místní skilleři :)

 

Já jen řekl že to JDE, ne že takhle jde hrát každou bitvu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není paradox, je to přirozený respekt, který tě drží vzadu.

 

 

Ale pozor, to já nikde netvrdil, to začali tvrdit místní skilleři :)

 

Já jen řekl že to JDE, ne že takhle jde hrát každou bitvu :)

Ono jde i holým zadkem vyleštit okno....otázkou ale zůstává, proč to neudělat hadrem a Okenou, že? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol ty vole, ty už to neber.

 

Ještě jednou se tě ptám: Kde se komu vysmívám? 

Pouze sem se podivil že i takový hráči bez těch tvých zkušeností si kupují takovéhle tanky.

 

Ale vysvětli mi jednu věc: pokud já tím že si k VII vezmu VI a vědomě tím oslabuju tým, on je v tom případě skilla?

Vysmechem je ta tva veta, kterou jsi pridal. A bohuzel to tak zapusobilo nejen na me, tudiz asi bude problem u vysilace...

Ja netvrdim, ze je skill, nikde jsem se o skillu nezminoval (to az pozdeji jini zacali vytvaret teorie, ze neumim zahrat).

 

Porad je to ta sama rovina - fail platoon member se smeje zacatecnikovi s premium tankem a sam nesnasi, kdyz se nekdo smeje jemu.

Samozrejme, ze tva argumentace typu "uz to neber" a podobne dodava tvemu vyblitku, ze ses nikomu nesmal, dostatecnou vaznost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysmechem je ta tva veta, kterou jsi pridal. A bohuzel to tak zapusobilo nejen na me, tudiz asi bude problem u vysilace...

Ja netvrdim, ze je skill, nikde jsem se o skillu nezminoval (to az pozdeji jini zacali vytvaret teorie, ze neumim zahrat).

 

Porad je to ta sama rovina - fail platoon member se smeje zacatecnikovi s premium tankem a sam nesnasi, kdyz se nekdo smeje jemu.

Samozrejme, ze tva argumentace typu "uz to neber" a podobne dodava tvemu vyblitku, ze ses nikomu nesmal, dostatecnou vaznost. :-)

 

Tak jako promiň, ale já se směju už co jsi napsal poprvé :D

 

No nic, pokud ti šestka v osmičkách* vadí víc jak jouda v prémiovém tanku, tak prosím, ale aspoň víš že já jsem jiného názoru :)

 

*devítkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradox je že proti stejnému tieru se mi nehraje tam dobře jako proti vyššímu....

 

 

To není paradox, je to logické. Při stejném tieru jdou normálně soupeři po tobě, při těch vyšších si většina hlídá nějakého nebezpečnějšího protivníka a nechá si od KV-2 naprášit do boku nebo zadele.

Ať si každý hraje, s čím chce :no: . Jediný co řeším jsou v troll četě tier 1 s tierem 5+, ty posílám do garáže hned po odpočtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bych shrnul poslední dva dny? Nevím, asi jako divné utrpení...

Medaile padají jako na běžícím pásu, od klasických M přes Ridley-Walters až po Naydina či Goreho, ze hry mám také dobrý pocit ale WR neúprosně klesá.

Vrchol byl, když jsem dnes dostal R-W a Naydina (oprava, byla to Protibaterijmí palba za 3 artyny, Naydin byl jindy :-)) s FV304 za 8 kousků, to jsem se málem smíchy počůral :devil:  To mi u Fvčka fakt chybělo :wink:

 

Když se takhle zasměju, tak mi klesající WR zase chvíli nevadí. Svoje si odvedu, nastřílím, nasvítím a pokud mě v první chvíli nesmahne houska, tak jsem z 95ti procent v top 3 dmg / exp a je jedno, jaký tier.

 

Dnes mám sice ze 30ti bitev 60 WR, ale to se srovnalo až teď večer, včera jsem končil asi na 20 WR :wallbash:

 

Dolů to jde samo, nahoru se to rovná těžko :nuke:

 

Asi to je trest za to, že jsem nepodlehl WG a nejdu po WZ-111 :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastává dilema.

 

Jedná se o kampaň a výběr tanku. Rozhoduji se mezi Obj. 907 a M60 a byl jsem rozhodnut vzít 907, ale pak jsem to podrobněji zkoumal a znejistěl jsem... Takže bych chtěl vypsat nějaké vypozorované vlastnosti těchto dvou tanků (teoretické)

 

Object 907 - Ruské medko patřící někde mezi 62A a 140 a kombinuje jejich špatné vlastnosti, tzn. deprese jako 62A, ale s papírovou střechou. Ta slabá oblast na střeše je opravdu velká a má jen 30mm, takže tam projde opravdu vše. Kopule jsou celkem troll, mají 220mm. Přední plát 100mm, takže tam projde taky vše a má to zajímavé zaoblení, skoro jako štika, takže se pancíř bude s úhlováním negovat. Spodní plát je nějaký divný, po bocích má spaced armor a tank inspector píše 110mm, ale když dám kurzor na tento kus pancíře, objeví se jen N/A, takže nevím... jinak má 110 mm pod dobrým úhlem, ale kdo by tam střílel, když vidí přední plát. A teď boky, ty jsou fakt zajímavé. Jsou zkosené dovnitř, takže by to mělo být super na sidescrap (teoreticky). Co se týče děla, tak standart 264 pene a klasické parametry ruských medek. Takže na závěr, obávám se té střechy a celkově nemám moc chuť mít v garáži horší Obj. 140.

 

M60 - Zkráceně normální Patton s mírně lepšími vlastnostmi co se týče soft statů tzn. menší odpor terénu a menší kruh po výstřelu a takové drobnosti, žádné zásadní změny. Má o něco lepší maximálku a pancíř podvozku o něco horší. Malinko horší camo, rychlejší otáčení jak věže, tak podvozku. Hrnec jako kráva má pořád...

 

Pokud mátě nějaké vlastní postřehy, rád uvítám, fakt nevím co vzít a VKčko fakt nechci :laugh: O Objektovi se nedá nikde nic zjistit, žádné video nebo tak, jen starý gameplay před buffem, což mi je k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupíí doba utrpení se včera změnila a šlo to hezky. Teda až na ten konec. Ale hezky popořadě. Vykašlal jsem se na celé WZ. Stejně bych to nedal, tak proč se za tím honiti. Takže myšlenky byly už jen hra pro zábavu, při tom něco poexpit a když to nepůjde, tak se na to vykašlat. Bohužel zatím mám opravdu smůlu s Indiánem. Asi nevím jak ho hrát, tak budu muset pomalu a jistě shlédnout víc návodů a replayů. První hodinku jsem hrál sám a k večeru jsem dal konečně četu. Jezdili jsme převážně 8-10. Až na jednu hru, kdy kolega jede lajnu francouzkých medek, tak jsme vzali jednou čtyřky. Šlo vidět, že tam nemáme co dělat. I když jsem první asi 3 minuty pozoroval  jednoho maníka aby se dalo udělat jedno vtipné video, tak jsme hru vyhráli. Ale stylem, že do té doby jsme prohrávali na všech frontách. Nakonec jsme to vyhráli s bratry ve zbrani. Celkově jsem si včera zajezdil po dlouhé době moooc hezky. A přišla poslední hra.Už předtím říkám klukům: Poslední, budu končit.  Vezme devítky a dostaneme Dálnici. Spawn na základně, která je na zelené. Enemák měl více desítkových medek, tak jsme se dohodli, že to trošku podržíme vzadu. Klasicky si najedu do křovíčka na pidikopeček. Vedle mě přijede T49 s troll gunem. Bohužel má T54 je tak velká že zabere většinu křoví. Stojím, střílím a T49 pořád do mě šťouchá. Nevšímám si ho, je to stejně žlutý mamlas. A náhle T49 dostane ránu. Někdo ho spotl, tak chytnul. No asi se mu to moc nelíbilo, tak mi pustil jednu do mého pancíře. Vyndané dělo, munice, řidič, střelec. OK, tak jsme ho zmetka poslal do garáže a na sebe pustil zlobu WG. Takže se příště do hry vrátím s botama od sněhu a BANána v hubě už mám teď. Ale za ten pocit to stálo, protože ten trotl chtěl předemnou utéct prostě mě trefil a začal ujíždět jak největší zbabělec. 

 

Pro Martena: jak píše Kanár, u tebe je to jedno. Nikdo ti tady na forku nesahá po herní stránce ani po kotníky, Zvedák tak možná po kolena (berte to s nadsázkou, nechci nikoho urazit, ale s Martenem občas hraju a vím co umí). Takže jak píšeš, pokud nechceš další medko v garáži, tak si vem ten druhý stroj a máš klid  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, ja uz hraju ciste pro zabavu, ne pro cisilka. Taky je to na nich znat :) Vracim se k zacatkum, vyjedu si, umru... ale uz vim, ze jsem tam najel jak blbec. No a prvni lajna se vsim neni pro cisla dobra. No a.v neposledni rade jedu dost bitev CW, kde cisla moc dobre padaji. Pak stejny pocet bitev na publiku sotva staci na muj ciselny prumer :) 

No a na WZ kaslu, zjistil jsem, ze 150 kilu u vsech neni zabava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martene - obdobné dilema mají i kluci od nás, co jsou u vás.

A zatím vede objekt 907.

 

Preferují ho i ostatní kluci, co jsou teď jinde, takže asi tak.

 

Jediný problém spatřují v tom plátu na věži, který bude stejně měkký jako u obj140.

On ten plát je právě ještě větší, to je pro mě asi největší problém. Jinak už jde vybrat odměna, ale nějak nevidím u Objekta ty buffnuté hodnoty, kde se stala chyba? Přikládám screen:

 

V_st_i_ek.png

 

Edit: tak nic, jsem jen slepý, hodily tam jen odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kdybych mohl poradit, tak rozhodně beru M60. To je tank, který lépe odpovídá mému oblíbenému stylu hraní. Na měkkost věže si prostě zvykneš, když jezdíš oba standardní pattony. Navíc - v době brutálně penetračních desítkových TDček, která nejčastěji potkáváš, to snad už není problém, ba naopak.

 

U objekta je deprese tuším 5 stupňů, což není špatné, ale pořád je to špatné. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kdybych mohl poradit, tak rozhodně beru M60. To je tank, který lépe odpovídá mému oblíbenému stylu hraní. Na měkkost věže si prostě zvykneš, když jezdíš oba standardní pattony. Navíc - v době brutálně penetračních desítkových TDček, která nejčastěji potkáváš, to snad už není problém, ba naopak.

 

U objekta je deprese tuším 5 stupňů, což není špatné, ale pořád je to špatné. :-)

M48 jsem hrál, ale musel jsem ho prodat kvůli kampaně, neměl jsem kredity. Rozhodně není špatný a M46 budu během týdne kupovat zpět. Ještě nějaký čas mám, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to hodnotil podle svého hraní devítek (protože desítky mi nejdou). A tam vede zábavnost na amerických strojích (M46 + T54E1) - navíc to vyžaduje trochu činnosti mozkových závitů, narozdíl od T-54, která je v podstatě yolo.

 

Takže za mě M60.

 

edit - hlavně se v klanu neptej šunčičky, on tomu prdlačky rozumí a určitě si vezme Objekta. A to jsem ho ve svém Pattonovi v klanovém turnaji skoro rozstřílel... Nezná sílu Ameriky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to hodnotil podle svého hraní devítek (protože desítky mi nejdou). A tam vede zábavnost na amerických strojích (M46 + T54E1) - navíc to vyžaduje trochu činnosti mozkových závitů, narozdíl od T-54, která je v podstatě yolo.

 

Takže za mě M60.

 

edit - hlavně se v klanu neptej šunčičky, on tomu prdlačky rozumí a určitě si vezme Objekta. A to jsem ho ve svém Pattonovi v klanovém turnaji skoro rozstřílel... Nezná sílu Ameriky...

Mírně se přikláním k M60, taky kvůli tomu, že bude jezdit strašně moc Objektů a WG ho i hráčům cpe.

 

Jinak úplně OT: kde najdu mod, který mi změní hlášku Crtical hit na takové to zazvonění zvonku. Je to strašně dlouho, co to odebrali ze hry a nějak mi to chybí. Spíš jen tak z nostalgie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...