Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

S KV-2 opravdu není problém zahrát v jakémkoli MM . A tím,že to nezahrajete vy (a jen tady remcáte jak kiblyk oslabuje tým), neznamená , že to nemá v ruce a že nepomůže k vítězství .

Čety +-1 jsou běžné a nic se proti nim nedá namítnout . Zkus si vzít třeba covenantera (4. britský light) hraju ho s klukama co berou 5. tier (protože jsem ho neměl), ten zahraje i v 7. tieru .

Ale jelikož to zde někteří polobohové nezahrají , tak to bude nemožné , že Ludwo :dry: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatííííííííí, koupíš mi táááánk?

shot_179.jpg

 

 

 

Já se někomu vysmívám? Můžeš mi prosím ukázat kde? Děkuji.

 

 

omg..... A co to je ten obrázek?

Chceš, aby ti dal každej za pravdu, že si to prostě člověk nemůže koupit, když neví nic o hře? Nádherná úvaha. Hlavně, když se psal rok 2011 a vyšlo Wotko a po pláních se proháněly Lowe a typ59 a nikdo neřešil, že hráč s tím neumí hrát, najednou je xwm nebo nějaké staty a šup a každej je ,,chytrej,,.Když se budu držet Wotka.

A vlastně podle tebe bych si nemohl koupit žádnou hru, jestli  si o ní dokonale nepřečtu nebo nekouknu na youtube. Víš kam s tím jdi?...

 

Co se dá dělat, netušil sem že místní "borcům" bude vadit takováhle četa a že neumí takto zahrát...

 

ty jsi tu hraješ na borce, co poukazuje na hráče.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S KV-2 opravdu není problém zahrát v jakémkoli MM . A tím,že to nezahrajete vy (a jen tady remcáte jak kiblyk oslabuje tým), neznamená , že to nemá v ruce a že nepomůže k vítězství .

Čety +-1 jsou běžné a nic se proti nim nedá namítnout . Zkus si vzít třeba covenantera (4. britský light) hraju ho s klukama co berou 5. tier (protože jsem ho neměl), ten zahraje i v 7. tieru .

Ale jelikož to zde někteří polobohové nezahrají , tak to bude nemožné , že Ludwo :dry: ?

to že někam vytáhneš lighta jako scouta se dá ještě přejít, ale slepá a pomalá KV2 je proti lX k prdu a to neberu, že Kyblik tam psal dokonce o X.. :-D Můžeš se spoluopice zastávat jak chceš, ale to prostě JE fail..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že někam vytáhneš lighta jako scouta se dá ještě přejít, ale slepá a pomalá KV2 je proti lX k prdu a to neberu, že Kyblik tam psal dokonce o X.. :-D Můžeš se spoluopice zastávat jak chceš, ale to prostě JE fail..

Jelikož má KV-2 matchmaking 6-8 tier . Tak vážně nevidím tak obrovský problém hrát proti 9. tier . Co je na tom kurňa tak divnýho , že tady hejtujete jak malej jarda . Sami si dobře pamatujete, že se dříve dostávaly běžně 6. tiery do X. tier bitev(nevím jak přesně to bylo, ještě jsem nehrál) . Kdyby si ji vzal do plutonu s 9. tierem, tak (možná) nadáváte oprávněně. Takhle se nechovají ani ty poláci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož má KV-2 matchmaking 6-8 tier . Tak vážně nevidím tak obrovský problém hrát proti 9. tier . Co je na tom kurňa tak divnýho , že tady hejtujete jak malej jarda . Sami si dobře pamatujete, že se dříve dostávaly běžně 6. tiery do X. tier bitev(nevím jak přesně to bylo, ještě jsem nehrál) . Kdyby si ji vzal do plutonu s 9. tierem, tak (možná) nadáváte oprávněně. Takhle se nechovají ani ty poláci ...

měkou pomalou heavynu proti +3 (+4) tier prostě neokecáš i když budeš připomínat dávný časy.. "marná lásky snaha" ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měkou pomalou heavynu proti +3 (+4) tier prostě neokecáš i když budeš připomínat dávný časy.. "marná lásky snaha" ;-)

Tak někomu třeba stačí poslat 2x za 300 nějaké devítce a spokojeně může jít do garáže :no: . Hlavně taky chybí ty hápéčka- je rozdíl, jestli soupeře sundám na 2 rány a nebo jich potřebuju 5.

Nicméně v dnešním stavu publiku je to nakonec jedno, hlavní je, jaký má ten dotyčný pocit ze hry a víc není třeba řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak někomu třeba stačí poslat 2x za 300 nějaké devítce a spokojeně může jít do garáže :no: . Hlavně taky chybí ty hápéčka- je rozdíl, jestli soupeře sundám na 2 rány a nebo jich potřebuju 5.

Nicméně v dnešním stavu publiku je to nakonec jedno, hlavní je, jaký má ten dotyčný pocit ze hry a víc není třeba řešit.

No, pokud nekdo vystreli jen dvakrat za bitvu a jen za 300, tak je chyba nekde jinde, a ne v KV-2 ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako primotat se do MM+3 je imho jeste relativne v pohode, na tom jednom stroji to nestoji.. ale tahat sestku do cety s osmickama uz se mi nelibi... jako KV2 je good, ale IS3, nebo ISU udela asi trosku vic prace..

 

Sem po hooodne dlouhy dobe jezdil s klukama v klanu oudrady.. Jako je to super, ale jak kdybych prepl obtiznost z nigthmare na easy. A nutnost premyslet se smrksne na provedu pane...

Ceta mi sedi asi vic.. porad je tam moznost kreativniho mysleni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měkou pomalou heavynu proti +3 (+4) tier prostě neokecáš i když budeš připomínat dávný časy.. "marná lásky snaha" ;-)

měkou ? .... s alfou 910 dmg ..... V 9. tieru se neztratí ! Já nic neokecávám , píšu že v tom nevidím problém . A když kolegové mají 7. tier , tak proč se rozčilovat sakra vždyť já taky nemám žádný 6. tier, tak jsem si pořídil 5. tier(T-25) a jezdím ho s klukama(6. tier oba) . A za tu dobu mi nikdo nenapsal, že jsem idiot že oslabuju tým . Když se daří tak jsme pořád na topu a když jednou nebo 3x za pár her chytnem 8. tier , tak se neposeru a stejně udělám víc než polovina týmu (samozřejmě když trochu používám mozek ) .

 

Všechny tyhle kecy o tom, že oslabuje tým jsou srač*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jediný kdo oslabuje tým jsou kempící heavyny, sebevražední scouti a hráči s dutou palicí !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem taky něco napsat, ale byl jsem hluboce uražen a tak by to asi stejně vyznělo jako uražená ješitnost. Takže jste BEZ milánkové :Smile_trollface-3:

Doufám, že jsem se tě nějak nedotknul :D nebylo to na nikoho mířeno . Jen mi přijde , že někteří lidé mají jeden herní styl pro všechny typy tanků .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož má KV-2 matchmaking 6-8 tier . Tak vážně nevidím tak obrovský problém hrát proti 9. tier . Co je na tom kurňa tak divnýho , že tady hejtujete jak malej jarda . Sami si dobře pamatujete, že se dříve dostávaly běžně 6. tiery do X. tier bitev(nevím jak přesně to bylo, ještě jsem nehrál) . Kdyby si ji vzal do plutonu s 9. tierem, tak (možná) nadáváte oprávněně. Takhle se nechovají ani ty poláci ...

 

nemusíš ho obhajovat jen proto, že je z BAGA, že KV2 zahraje proti X tieru je hovadina, to mi nevymluvíš, nespadl jsem ze stromu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že jsem se tě nějak nedotknul :D nebylo to na nikoho mířeno . Jen mi přijde , že někteří lidé mají jeden herní styl pro všechny typy tanků .

v pohodě, nejsem z těch co by nevydrželi nějaké to rýpnutí, ale tak nějak jsem to chtěl odlehčit, protože mě to příjde jako bouře ve sklenici vody :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusíš ho obhajovat jen proto, že je z BAGA, že KV2 zahraje proti X tieru je hovadina, to mi nevymluvíš, nespadl jsem ze stromu ;)

Ale zahraje :-) s KV-2 sem hral proti desitkam 2-3? A jde to. Staci pouzit mozek a cekat.

 

Replay asi nedam, uz je to dlouho co sem takhle jel a v te tobe sem replaye jeste nedelal ale screen bych mozna nejakej vyhrabal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měkou ? .... s alfou 910 dmg ..... V 9. tieru se neztratí ! Já nic neokecávám , píšu že v tom nevidím problém . A když kolegové mají 7. tier , tak proč se rozčilovat sakra vždyť já taky nemám žádný 6. tier, tak jsem si pořídil 5. tier(T-25) a jezdím ho s klukama(6. tier oba) . A za tu dobu mi nikdo nenapsal, že jsem idiot že oslabuju tým . Když se daří tak jsme pořád na topu a když jednou nebo 3x za pár her chytnem 8. tier , tak se neposeru a stejně udělám víc než polovina týmu (samozřejmě když trochu používám mozek ) .

 

Všechny tyhle kecy o tom, že oslabuje tým jsou srač*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jediný kdo oslabuje tým jsou kempící heavyny, sebevražední scouti a hráči s dutou palicí !

doporučuju procházku na čerstvém vzduchu nebo shlédnout nějaký záběry s roztomilými štěňátky popřípadě si pořádně.. (ale né, do tvého milostného života mi nic není), páč ti trochu ujíždějí nervy :-)

A ano KV2 je opravdu proti lX. tieru měkká.. Nebo snad znáš nějakou devítku, která má problém jí prorvat? Aby bylo jasno, neřeším a nechci řešit jiné stroje, ale jen a pouze KV2.. jediná šance jak změnit můj názor je dát replay jak dokáže KV2 prohánět devítky či desítky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...