Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

útočné dělo se to nejmenuje proto,že stíhá tanky,ale proto,že to tak nazval Adolf Hitler.V době,kdy Německo přešlo do defenzívy a začalo prohrávat,tak Hitler začal dávat zbraním názvy jako Sturmgewer,sturmwogel čí sturmgeschütz čistě z propagandistického důvodu.V době totální války letěli názvy Volksjaeger,Blitzbomber či Volksgewer.Mělo to podpořit morálku.Nemá to ale příliš společného s taktikou nasazení a jsem přesvědčen,že úspěšnější bude určitš ten hráč,který s TD jezdí spíše defenzivní taktiku.Vždy ale záleží na dané situaci.

 

Jen technická - StuG III se jmenuje StuG už od začátku svýho nasazení, přičemž první požadavky na vývoj přišly v roce 36, první výrobní série pak vyjížděla z fabrik v letech 39-40. Útočné dělo se to jmenuje proto, že to podporuje pěchotu v útoku, čehož klasická tažená děla jaksi nejsou schopna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však těch 5 výher denně se dá splnit lehce. Jen se člověk musí smířit s tim, že tu pátou výhru bude dělat součtem všech předchozích výher co v aktuální sérii nahrál. Tz pokud měl někdo 4 výhry za sebou, tak pátou vyhraje až na 4+ pokus. Tím bude docíleno WR 50% a RNG bude učiněno za dost.  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 7 bitev a jen jednou zápis o to jak tu bylo na foru nazváno goldy zadarmo :).

Losy 50% MM tragédie (rozhodnuto) a ve značné části jsem si na splnění oprávněně nedosáhl.

Zatím je to můj čistě osobní pocit: V současnosti asi nej odpad týmové hry jsou DT campers.

 

Dnes jedna super hláška TD hráče. Noob team na Prochorovce. Zdechul předposlední zakempený

od začátku na jedné ze dvou pozic u okraje mapy. 

Jeho top plusy. Max rychlost, cammobonus, kadence střelby a mínus penetrace a nižší dmg.

Proč nadává týmu, když sám jako absolutní retard není schopný na 900 m sundat enemáka co má pancéřování  jen na 5 % jeho průměrné DMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, je mi lito, tvoje dojmy jsou mi prd platne, protoze jsou zcestne. Az tu HRU dostatecne pochopis, tak zjistis pro tebe nekolik prekvapivych veci.

1. kempem k prohre - to je stara znama vec a tlachej si, jak chces

2. ukol TD je stihat tanky - stihani nerovna se kempeni, jiste jsi schopen pochopit, co stihani ve skutecnosti znamena

3. hra je primo nastavena tak, aby TD jela v bitevni linii hned za vedouci skupinou tanku, coz jsou HT s mirnym MT predvojem

4. kempeni v prvni moznem keriku viditelnym z baze je styl nooba a cloveka, ktery v te hre nikdy nebude dobry, pokud si ale takovy clovek porad stezuje na WL, je ciste prakticky uplakanek (a kdyz kempi v keri, tak je i srab)

5. u tebe je vse znasobeno tvou zabednenosti :-)

 

Uzivej si sveho lameni a dal ignorujnazory lepsich hracu, jiste tak zvednes sve statistiky.

 

 

Miri37 -smele se hlasim k retardum, ponevadz ani ja nedokazu na 900 metru trefit nikoho. Je to mozna zpusobeno max dostrelem vsech tanku (vyjma artyn), ktery je nizsi nez 900 metru a dale taky mozna tim, ze damage strely nema nic spolecneho s pancirem soupere (tam je treba pocitat s penetraci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, je mi lito, tvoje dojmy jsou mi prd platne, protoze jsou zcestne. Az tu HRU dostatecne pochopis, tak zjistis pro tebe nekolik prekvapivych veci.

1. kempem k prohre - to je stara znama vec a tlachej si, jak chces

2. ukol TD je stihat tanky - stihani nerovna se kempeni, jiste jsi schopen pochopit, co stihani ve skutecnosti znamena

3. hra je primo nastavena tak, aby TD jela v bitevni linii hned za vedouci skupinou tanku, coz jsou HT s mirnym MT predvojem

4. kempeni v prvni moznem keriku viditelnym z baze je styl nooba a cloveka, ktery v te hre nikdy nebude dobry, pokud si ale takovy clovek porad stezuje na WL, je ciste prakticky uplakanek (a kdyz kempi v keri, tak je i srab)

5. u tebe je vse znasobeno tvou zabednenosti :-)

 

Uzivej si sveho lameni a dal ignorujnazory lepsich hracu, jiste tak zvednes sve statistiky.

 

 

Miri37 -smele se hlasim k retardum, ponevadz ani ja nedokazu na 900 metru trefit nikoho. Je to mozna zpusobeno max dostrelem vsech tanku (vyjma artyn), ktery je nizsi nez 900 metru a dale taky mozna tim, ze damage strely nema nic spolecneho s pancirem soupere (tam je treba pocitat s penetraci)

1. Kempení, jak ty si ho představuješ je opravdu k ničemu jak už zde někdo psal, ale já takto nekempím, což ti může potvrdit každý, kdo se mnou hrál a už to tu pár lidí udělalo, včetně Švejka.

 

2. TD tanky nestíhá, to je jen tvé zbožné přání. Tanky může stíhat rychlík se zásobníkem a nebo některý z těch nových lehkých s velkým dělem. TD tanky snajpruje.

 

3. Hra tak byla nastavena ale už dávno není protože ze druhé linie je vidět každý tank i s tím nejvyšším camo faktorem. Spotnuté TDéčko = mrtvé TDéčko a pokud je někdo spokojen s tím, že si vystřelí 4x za bitvu, tak mu to vymlouvat nehodlám.

 

4. Ukaž mi, kde jsem psal o kempení v prvním keříku u báze, kde jsem psal něco o tom, že mám nízký W/L ( s Hetzerem mám 70% ) a už vůbec je nesmysl tvrdit o někom, kdo číhá na nepřítele, že je srab. to zkus říct nějakému snajperovi ze spec. jednotky :laugh: Takový názor mají děti hrající COD a Battlefield a pak píší do chatu, když prohrávají o 10 tanků, že nepřítel je noob camper. Podle této teorie prohráli protože nepřítel nevyrazil tak blbě, jako oni ale si na ně hezky počkal :laugh:

 

5.  Zabedněnost opět nekomentuju protože když dojdou argumenty, tak se sáhne k osobním urážkám.

 

Moje lamení má hodnotu 1796 a 2200, jakou hodnotu má tvoje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to poslední dobou flákal, tak mě to zase začíná bavit. Servery už si asi všimly, že hraju sporadicky a snaží se mě nalákat zpátky  :laugh:  Za posledních 48 hodin mám 31 bitev s WR 67,7%.
Koupil jsem původně odmítaný KV-1S a kromě jedné bitvy, kdy jsem asi z 10 ran měl všechny střely za 0, což prostě není náhoda, jsem s ním velmi spokojen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší v čem ? vždyť to nabíjí přes 32s nebo kolik, mezi výstřely to má !!3,33s!!(hrůza) a neoddingá to vůbec nic . 50B je ve všem lepší .

Ještě přidej tragickou depresi děla v + i - Je to devítka a až tak moc se od ní mezi desítkami neočekává.Možná  proto se mi nejen pocitově zdá hratelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, dnešek byl asi poslední kapkou... antibiotika, tak že se zkusím pobavit. T23E3... Tundra, Ruinberg... 0% win. Vždy osmy.

E-25 - Tundra, Ruinberg, Charkov, Himmelsdorf, Ensk... vždy to skončilo čelní přestřelkou, protože prostě nebylo kam jet. 1 výhra. 

 

Začínám mít pochybnosti o "náhodném" losování map, protože před dvěma měsíci, kdy jsem vytáhl E-25 to dopadlo stejně, pouze městské mapy. No a když ne město, tak stejnak nebylo kde hrát. Takže E-25 může jít v klidu z garáže...

 

Na**** WG, fakt na....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přidej tragickou depresi děla v + i - Je to devítka a až tak moc se od ní mezi desítkami neočekává.Možná  proto se mi nejen pocitově zdá hratelnější.

zdá hratelnější než co ? než 50B ? I když ke všem těm negativním vlastnostem co jsem napsal přidáž ještě mizerou depresi ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po 1776 bitvách prodán můj milášek Hellcat..  prostě jsem už nezkousnul MM, 13 z 15 bitev +2 a kvalitu losovaných týmů.. topky mrtvý do 2 minut a všechno lost.. ani taková mašina (i když znerfovaná) už to sama nevyhraje.. :Smile_confused:

 

A protože je ráno moudřejší večera, tak ho budu dneska kupovat zpět, páč ho budu potřebovat na krabičky, což mi včera vůbec nedošlo.. :facepalmic: :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po 1776 bitvách prodán můj milášek Hellcat..  prostě jsem už nezkousnul MM, 13 z 15 bitev +2 a kvalitu losovaných týmů.. topky mrtvý do 2 minut a všechno lost.. ani taková mašina (i když znerfovaná) už to sama nevyhraje.. :Smile_confused:

 

A protože je ráno moudřejší večera, tak ho budu dneska kupovat zpět, páč ho budu potřebovat na krabičky, což mi včera vůbec nedošlo.. :facepalmic: :facepalmic:

 

hehehe, já už jsem tak prodal tanků, abych je pak znovu kupoval...to jsou ty nervičky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po 1776 bitvách prodán můj milášek Hellcat..  prostě jsem už nezkousnul MM, 13 z 15 bitev +2 a kvalitu losovaných týmů.. topky mrtvý do 2 minut a všechno lost.. ani taková mašina (i když znerfovaná) už to sama nevyhraje.. :Smile_confused:

 

A protože je ráno moudřejší večera, tak ho budu dneska kupovat zpět, páč ho budu potřebovat na krabičky, což mi včera vůbec nedošlo.. :facepalmic: :facepalmic:

a doufám, že jsi tam měl zlatou camuflage.

 

Proč nadává týmu, když sám jako absolutní retard není schopný na 900 m sundat enemáka co má pancéřování  jen na 5 % jeho průměrné DMG.

tohle jsi asi nemyslel opravdu vážně nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem chtěl udělat challenge... Cíl: průměrný dmg na E 50M 4000+. No skončilo to tak, že mi to ještě kleslo, takže momentálně 3800 :laugh:  :dry: Prostřídal jsem všechny desítky co mám, se všemi se mi dařilo, ale s tou 50M to prostě nešlo... To ale neznamená, že se vzdám, těch 4000 tam prostě chci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsi asi nemyslel opravdu vážně nebo jo?

Úplně doslova ne. Včera prostě blbá série bitev díky pakům u vlastní základny.

Pokud jde o těch 900 m, tak vím, že se tak daleko nedá vést přímá palba a proto se ve hře používají některé klávesy jako W. U strojů co jezdí přes 65 km se ty vzdálenosti zkracují dobře. Ten nadávající byl v E-25 v sedmičkové bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...