Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kanáre, tak jestli dovolíš (už taky nemůžu jen tiše sedět a něco málo občas přečíst):

 

Já s TD: cca 10k bitev

Ty s TD: cca 13,5k bitev

 

Porovnání winu u TD:

http://worldoftanks.eu/comparison/#wot&cmp_t=vehicles&cmp_n=Zvedak-Kanar-John_ice

 

Když vynechám hraní na tieru 1-4, kde jsem to co nejrychleji přejel, tak:

1) U většiny TD (co jsme oba jeli) mám vyšší win - čety hrané minimálně

2) Co je krásně vidět je Nashorn a JPanther - papírová TD, co musí kempit vzadu.

3) Z toho vyplývá, že tvůj herní styl je na většině TD neefektivní, narozdíl od mého.

4) A já nesouhlasím s tím, že by se TD měly držet celou hru někde vzádu :)

5) Takže dle předchozích diskuzí bys ty teď měl uznat mou pravdu, že momentálně já mám nejlepší herní styl na TD a začít tak tedy s nimi hrát.

 

No pletu se?  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, dokaž mi ty, že to tam k něčemu je. Já mám s TDéčkama odehráno víc než ty a co se týká toho nucení něčeho, tak ti dám příklad. To ty jistě rád. S čímkoliv se dá hrát jakkoliv a dobrý hráč zahraje o hodně lépe například s medkem se kterým bude někde kempit a snajpovat, než špatný hráč, který s tím bude hrát agresivně. Ovšem otázkou je, zda se plně využije potenciál toho tanku a to se rozhodně nevyužije a o tom jsem psal. A né, že ti nutím abys to hrál tak a nebo onak !!! TD je z principu kempa a je sice možné, že nějaký fakt nabušený skiller s TDéčkem dokáže hrát agresivně a má s tím nejlepší výsledky ve WoT ale to není argument, který by vyvracel fakt, že takový způsob hraní je lepší, než ten, který TDéčku už z jeho podstaty přísluší. Je to jen výjímka bez statistického opodstatnění.

Tak příklad? No už to tu napsal Ludwa...stihač tanků (tank destroyer nebo tank hunter), sorry ale z toho slova nevidím nikde, čekatel na tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, až se naučíš z tédéčka střílet za jízdy a hned po zastavení, tak možná někdy svůj účet vytáhneš statové výš...

Zatím tady jenom plácáš nesmysly. :-)

 

Z tédečka bez věže se samozřejmě dá účnně střílet za jízdy - ideální pro to jsou JPII, T25AT, T28, SU-100M1. A dokonce i z otočky, zejména na blízký cíl.

 

Tvé výmluvy na to, že máš staty takové, jaké máš, spočívající v tom, že jsi údajně expil tanky na CW, se dají poměrně snadno vyvrátit tím, že stačilo mít na těch nízkých tierech vyšší damage a byl klid, z pohledu statů.

 

Já mám třeba staty poměrně ovlivněný hrou za artyny, lamáctvím na začátku, ale že bych se na to tak trapně vymlouval - tak trapně jako ty - to by bylo pod moji úroveň.

 

I když je pravda, že ty se vymlouváš pořád na něco. Seš takovej neustále ufňukanej srabík.

 

Jinak - stíhače tanků se ne náhodou nazývaly také ÚTOČNÝMI děly, ty "TD určeno ke kempení"...

1. jen Ludwa si může myslet takovou pitomost, že se zvednou staty, když budu střílet z TDéček za jízdy a z otoček a těsně po zastavení... :laugh: . Takové střílení totiž nejde dělat jindy, než v případě, že s tím TDéčkem někam vlítnu a to už je z principu špatně. Tahle situace by neměla u TD nastat vůbec a nebo až na konec bitvy. Jinak je potenciál toho TD nevyužitý. A ještě střílet na blízko ...hahahaha, konec TDéčka po jednom výstřelu a když má rychlé nabíjení, tak po dvou. :laugh:

 

2. mé výmluvy jsou stále o tom stejném a tím je W/L a nikoliv WN8, i když i ten WN8 by byl vyšší, když bych se začal o tyto věci zajímat dřív a nikoliv až po cca 30 000 bitvách. Je to logické, je to matematika a pochopí to každý kdo je ochoten to brát tak, jak to je a nikoliv, jako nějakou výmluvu. Ostatně, od toho je týdenní a měsíční W/L i WN8 a ten je pro mě směrodatnější, než to, co někdo mastil před 4 roky. A jestli ti ani to nestačí, tak mám druhý acc Levapking. Kdysi dávno, asi před 2 roky tady do mě někdo vyrýval, že na to, kolik mám bitev, tak mám blbé EFR. Tehdy jsem mu slíbil, že přestanu expit a do roka budu ze žlutého zelený. Dnes jsem na tom ještě lépe, takže jsem spokojen a vím, že těch cca 2000+ ve WN8 jsem schopen udržet. Vyvrátit moje staré staty nějakým vyšším damage na nízkých tierech je blbost protože, jak každý víme, tak při expení se na nic nekouká ale jede se pouze na to, jak se rychle dostat na další tank. Je sice možné, že pečlivým hraním s vyšší damage se expí rychleji ale já to tak nedělal a nedělá to tak si skoro nikdo podle čehož vypadá public tak, jak vypadá :thumbsup: . Vezmu tank, jedu, chcípnu, beru další a tak furt dokola... :whistling:

 

3. Opravdu, vymlouvat se na artyny a na lamáctví je trapné

 

4. Útočné dělo je asi tak trefný název, jako stíhač tanků :laugh: . Už jsi někdy viděl, jak to TDéčko honí někde tanky? Správný název je Tank Destroyer a tím je to jasné! Stojí na dobrém místě, dobře maskovaný a ostřeluje tanky. Když je odhalen, tak mění pozici a nebo jen zdrhne.

 

Ufňukaného srabíka nebudu komentovat, to je pod mou úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, tak jestli dovolíš (už taky nemůžu jen tiše sedět a něco málo občas přečíst):

 

Já s TD: cca 10k bitev

Ty s TD: cca 13,5k bitev

 

Porovnání winu u TD:

http://worldoftanks.eu/comparison/#wot&cmp_t=vehicles&cmp_n=Zvedak-Kanar-John_ice

 

Když vynechám hraní na tieru 1-4, kde jsem to co nejrychleji přejel, tak:

1) U většiny TD (co jsme oba jeli) mám vyšší win - čety hrané minimálně

2) Co je krásně vidět je Nashorn a JPanther - papírová TD, co musí kempit vzadu.

3) Z toho vyplývá, že tvůj herní styl je na většině TD neefektivní, narozdíl od mého.

4) A já nesouhlasím s tím, že by se TD měly držet celou hru někde vzádu :)

5) Takže dle předchozích diskuzí bys ty teď měl uznat mou pravdu, že momentálně já mám nejlepší herní styl na TD a začít tak tedy s nimi hrát.

 

No pletu se?  :laugh:

 

jé proč jsem tam taky? vždyť já mu nechci nic dokazovat a TD jsem jen zkoušel a vždy, když jsem tu lajnu rozjel byl nerf...268 (alfa)...155 (alfa a pancíř a rychlost)...263 (mantl) a když jsem jel na WT tak jsem už toho nechal a před tím jako první na Ferďáska,ale když to přišlo nechal jsem to opět. Já se za TDčkáře nepovažuji vůbec, jen jak jsem psal. Nevidím důvod tam nemít ten perk - sklil ohledně míření a styl boje (ale ten je opravdu postaven na mapu a rozložení tanků a nejde určitě říct jezdím angresivně či s TD kempím=prostě dle dané situace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, tak jestli dovolíš (už taky nemůžu jen tiše sedět a něco málo občas přečíst):

 

Já s TD: cca 10k bitev

Ty s TD: cca 13,5k bitev

 

Porovnání winu u TD:

http://worldoftanks.eu/comparison/#wot&cmp_t=vehicles&cmp_n=Zvedak-Kanar-John_ice

 

Když vynechám hraní na tieru 1-4, kde jsem to co nejrychleji přejel, tak:

1) U většiny TD (co jsme oba jeli) mám vyšší win - čety hrané minimálně

2) Co je krásně vidět je Nashorn a JPanther - papírová TD, co musí kempit vzadu.

3) Z toho vyplývá, že tvůj herní styl je na většině TD neefektivní, narozdíl od mého.

4) A já nesouhlasím s tím, že by se TD měly držet celou hru někde vzádu :)

5) Takže dle předchozích diskuzí bys ty teď měl uznat mou pravdu, že momentálně já mám nejlepší herní styl na TD a začít tak tedy s nimi hrát.

 

No pletu se?  :laugh:

Pleteš. Jak jsem už psal, jedná se o statistický údaj a nikoliv o pár skillerů, kteří dovedou zahrát lépe s čímkoliv a jakkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se tady stále ještě bavíte o hře, tak tohle je ve WoT dost běžný. A ty TDčkáři u enemáků co to dělají s technikou co to dokáže mi komplikovali dost život.

WoT je jedna věc a realita věc druhá. Název tanku je z reality, takže já psal logicky o realitě. Ve WoT je možné naprosto cokoliv, to bych o tom ani nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jé proč jsem tam taky? vždyť já mu nechci nic dokazovat a TD jsem jen zkoušel a vždy, když jsem tu lajnu rozjel byl nerf...268 (alfa)...155 (alfa a pancíř a rychlost)...263 (mantl) a když jsem jel na WT tak jsem už toho nechal a před tím jako první na Ferďáska,ale když to přišlo nechal jsem to opět. Já se za TDčkáře nepovažuji vůbec, jen jak jsem psal. Nevidím důvod tam nemít ten perk - sklil ohledně míření a styl boje (ale ten je opravdu postaven na mapu a rozložení tanků a nejde určitě říct jezdím angresivně či s TD kempím=prostě dle dané situace)

Nikde nepíšu, že se má celou bitvu kempovat. Napsal jsem, že potenciál TDéčka spočívá v tom aby nastřílelo co nejvíce pokud možno nespotnuté. Po spotu je potřeba měnit pozici, pokud to stihneme pochopitelně. Také nikde nepíšu, že podle mě je třeba nějak hodnotit který styl hraní je ten správný. Na to potřebujeme statistické údaje minimálně od 100 hráčů a i to bude málo. Navíc v těch  hráčích musíme mít zastoupeny rovnoměrně kempery, divočáky i ty, kteří hrají uplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po nákupu čtyř stání, sem pokořil hranici 70. Tzn mám v garáži 66 strojů s plným vybavením. Vyjma pěti mašin co musím ještě párkrát prohnat, tak i s posádkou se minimálně jedním hotovým perkem.
A kasárny sem byl taky nucen zvětšit.... na 64.. :)


Tak a teď vybírám novýho adepta z těchto, vidíte tam někdo mašinu z kategorie, to musíš mít ? :)
JP II, Jagdpanzer E 100, VK 45.02 P, E-100, Indien Panzer, E-50M, Jackson, T110E5, M53/M55, M46 Patton, T28, T37, Objekt 140, ST-1, SU-101, T-34-1, IS-2, FV4202, Caernarvon, AT 15A, Crusader SP, Foch, AMX 50 120, Bat.-Chatillon 155 55, Chi-to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thx:) objekta 140 vynechám, mám už T62A a myslím, že zas až takovej rozdíl mezi nima nebude... to si nechám možná na jindy.. T110E5 i M53/55.... mě už lákají dlouho. Od té artyny si slibuju že splní roli arty favorita na tieru 9... Objekt 212 je dobrej, v garazi zustava ale ta vysec... nekdy je to ocistec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po nákupu čtyř stání, sem pokořil hranici 70. Tzn mám v garáži 66 strojů s plným vybavením. Vyjma pěti mašin co musím ještě párkrát prohnat, tak i s posádkou se minimálně jedním hotovým perkem.

A kasárny sem byl taky nucen zvětšit.... na 64.. :)

 

 

Tak a teď vybírám novýho adepta z těchto, vidíte tam někdo mašinu z kategorie, to musíš mít ? :)

JP II, Jagdpanzer E 100, VK 45.02 P, E-100, Indien Panzer, E-50M, Jackson, T110E5, M53/M55, M46 Patton, T28, T37, Objekt 140, ST-1, SU-101, T-34-1, IS-2, FV4202, Caernarvon, AT 15A, Crusader SP, Foch, AMX 50 120, Bat.-Chatillon 155 55, Chi-to.

T110E5!!! A E-50M je nejvíc Must have :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po nákupu čtyř stání, sem pokořil hranici 70. Tzn mám v garáži 66 strojů s plným vybavením. Vyjma pěti mašin co musím ještě párkrát prohnat, tak i s posádkou se minimálně jedním hotovým perkem.

A kasárny sem byl taky nucen zvětšit.... na 64.. :)

 

 

Tak a teď vybírám novýho adepta z těchto, vidíte tam někdo mašinu z kategorie, to musíš mít ? :)

JP II, Jagdpanzer E 100, VK 45.02 P, E-100, Indien Panzer, E-50M, Jackson, T110E5, M53/M55, M46 Patton, T28, T37, Objekt 140, ST-1, SU-101, T-34-1, IS-2, FV4202, Caernarvon, AT 15A, Crusader SP, Foch, AMX 50 120, Bat.-Chatillon 155 55, Chi-to.

Ja ti muzu doporucit VK B (po buffu dinga az moc, bojim se zase nerfu :-D ) a AMX 50 120 (ten mi prisel mnohem lepsi nez 50B, proste je to takove prerostle medko :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj VK je docela brutal... kdyz uz jjsme u toho, kam ho celne solite ? Do veze / poklop ? protoze ten spodek i vana  to je ulet mi dinga i goldy na T30

Spodek má 200mm pod úhlem jak prase, to nikdy neprojde :laugh: Do poklopu to prochází, ale občas to potrollí. A když se naštvu tak goldem do věže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší v čem ? vždyť to nabíjí přes 32s nebo kolik, mezi výstřely to má !!3,33s!!(hrůza) a neoddingá to vůbec nic . 50B je ve všem lepší .

 

Říkám pocitově lepší, možná to tak nevyznělo :)

 

 

jj VK je docela brutal... kdyz uz jjsme u toho, kam ho celne solite ? Do veze / poklop ? protoze ten spodek i vana  to je ulet mi dinga i goldy na T30

 

Hele mě každej páře do věžičky. Je jedno jestli do ní, pod ní nebo vedlo do věže, ten vršek věže je měkkej dost :)

 

shot_153.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak - stíhače tanků se ne náhodou nazývaly také ÚTOČNÝMI děly, ty "TD určeno ke kempení"...

útočné dělo se to nejmenuje proto,že stíhá tanky,ale proto,že to tak nazval Adolf Hitler.V době,kdy Německo přešlo do defenzívy a začalo prohrávat,tak Hitler začal dávat zbraním názvy jako Sturmgewer,sturmwogel čí sturmgeschütz čistě z propagandistického důvodu.V době totální války letěli názvy Volksjaeger,Blitzbomber či Volksgewer.Mělo to podpořit morálku.Nemá to ale příliš společného s taktikou nasazení a jsem přesvědčen,že úspěšnější bude určitš ten hráč,který s TD jezdí spíše defenzivní taktiku.Vždy ale záleží na dané situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi po měsíci jsem neodolal a náhlednul do vod WoT. Trvalo 5 bitev ( většina s T67 ), než jsem pochopil, proč mě to celou dobu nelákalo zapínat. MM sice příznivý, ale 80% týmu totálně rudý ( a to mám nastaveny hodně mírné kritéria na barvičkách v XVM ). Během 2 minut stavy 1 - 8 a podobně uplně běžné, 2 x jsem ani nesvítil a vypnula mě artyna.

A když už jsem vyfasoval solidního spoluhráče z ANV na Lakevillu, dopadlo to neslavně. Oba jsme jeli spotit na prostředek, stříleli na projíždějící heavyny .. později nás spotnul nepřátelský Chi-Nu .. za náma nás blokovala spojenecká T-34, nebylo kam ustoupit nastala tlačenice končící smrtí ANVčkaře a mým zablokováním na skále, odkud nebylo úniku .. tak jsem si aspoň hupsnul do vody :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...