Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

5 rychlých výher před spaním po CW pro zlatky: 

1) T67 - tutovka

2) Komplikace

3) stav "je mi to u ******** "

4) rekapitulace:

2x remíza při 2,8k dmg - došla munice, kdyby bylo o 5 nábojů víc, vyhrál jsem obě.

3x prohra při cca 2,5k dmg

5x výhra při cca 2-2,5k dmg...

 

Dobrou noc.

 

Alespoň všechny CW se povedly. Už 9 CW v řadě bez porážky, konečně se usmálo štěstí po tý šestkový kampani  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, T-67 není moc tutovka. Ten minulý event byl lepší protože stačilo být mezi 10-ti nejlepšími, což jde dělat snad i s tou největší plečkou. Jenom zakempit a naflákat damge :thumbsup: . Jenže teď se má vyhrávat a to je teda docela blbé.....někdy :sick: . Jak jsi v týmu o 2 tiery dole a šance na výhru je 50% a méně, tak to prostě nedáš i když máš 2 x větší damage, jak druhý nejlepší v bitvě. Ten minulý event jsem dával za 10, maximálně 12 bitev ale 5 x vyhrát za 7 bitev je fakt zprdeleklika :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Mám dotaz,  hledal jsem všude možně , ale nenalezl jsem jednoznačnou odpověď.

 

Otázka : perk jemné míření u TD bez otočné věže.   Funguje pouze při pohybu děla u stojícího vozidla nebo i při otáčení podvozkem ?

 

p.s. Asi to sem nepatří , ale chodí sem hodně lidí, snad někdo poradí :)

jemné míření....v klidu podvozek...otáčí se věž=pohyb kanonu ve výseči než se pohne podvozek.(nahrazuje pohon)

klidná jízda=prostě při jízdě(náhrada vertikálu).....

 

Každopádně jsou asi klidná jízda i jemné míření pro TDéčko celkem perky k ničemu.

už jdi s tím někam,protože každej hraje tak jak mu vyhovuje. Ty někde stojí, jak pecka a čekáš,jak to dopadne(sorry,ale co jezdíš a podle wn8 a win ti to moc asi nevychází) 

 

Když bude třeba 263 nebo 268 hrát akčněji, zrovna tyhle perky proč ne.určitě lepší než bratry (ale už jsem to dlouho nehrál za TD,mohla nastat změna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po 30 hrách průměr WN8 kolem 2800...dnes 1700. To snad není možný. Jak to děláte, že si dokážete udržet přibližně konstatně vysoký WNko? I přes nepřízeň MM...Prostě neumim přizpůsobit hraní dementním týmům. Chce to asi jinou strategii. Už sem z toho znuděnej.

 

 

EDIT:Dnešní vypečený večer pokračuje hrou, kdy jsem drtil enemáky a po 4 min měl kolem 4k dmg....a....game crash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strategie je jednoduchá, pokud vidíš, že tvoje tanky jedou nesmyslně tak se musíš postavit na nějakou pozici ze který můžeš "bezpečně" střílet na ostatní a přitom mít odstup(papírové TD) a nebo hrát tanky který mají rychlost a podle situace se přemisťovat a napadat nepřítele z boku. Hrát nějaký "pancéřovaný" monstrum se snad ani nevyplatí, protože ikdyž to nauhluješ tak ti to nic nepomůže - druhá střela po cinknutí = "gold". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jemné míření....v klidu podvozek...otáčí se věž=pohyb kanonu ve výseči než se pohne podvozek.(nahrazuje pohon)

klidná jízda=prostě při jízdě(náhrada vertikálu).....

 

už jdi s tím někam,protože každej hraje tak jak mu vyhovuje. Ty někde stojí, jak pecka a čekáš,jak to dopadne(sorry,ale co jezdíš a podle wn8 a win ti to moc asi nevychází) 

 

Když bude třeba 263 nebo 268 hrát akčněji, zrovna tyhle perky proč ne.určitě lepší než bratry (ale už jsem to dlouho nehrál za TD,mohla nastat změna)

Co to meleš?! TDéčko nemá věž a tudíž nedokáže střílet v pohybu a ani rychle po zastavení. Potřebuje na zaměření mnohem více času, než medko a nebo těžák. I kdybys TDéčko hrál divoce jako medko, tak jsou ti ty perky naprd! A nějak nechápu co jsi myslel tím, že mi to moc nevychází. W/L na Kanára je zatíženo cca 30 000 bitvami, kde jsem nic neřešil a jenom expil železo na CW a když si spočítáš, že jsem při nějakých 28 000 až 30 000 bitvách měl W/L maximálně 50% a dnes ho mám 55% a týdenní kolem 60% tak je to sakra velký posun! A na druhém účtu Levapking to ani není třeba vysvětlovat, tam je to 61,5% a to je většina bitev s TDéčkama. WN8 tam mám kolem 2200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pak je jeste jedna možnost, kterou praktikuju v okamziku, kdy se na me neco vyvali a je jasne, ze to nepreziju. Vyberu si cíl (nejvetsi, nejsnazsi, nejmin armoru) a strilim a strilim a strilim... Nema cenu tocit se na nekoho, koho mam v zadech, protoze behem otaceni me pak rozeberou jeste rychleji a ja si dam treba o dve rany min. Je to vzdy na zvazeni, ale v tomto okamziku beznaděje je to, tedy podle mne, nejlepsi reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pak je jeste jedna možnost, kterou praktikuju v okamziku, kdy se na me neco vyvali a je jasne, ze to nepreziju. Vyberu si cíl (nejvetsi, nejsnazsi, nejmin armoru) a strilim a strilim a strilim... Nema cenu tocit se na nekoho, koho mam v zadech, protoze behem otaceni me pak rozeberou jeste rychleji a ja si dam treba o dve rany min. Je to vzdy na zvazeni, ale v tomto okamziku beznaděje je to, tedy podle mne, nejlepsi reseni.

100%, !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meleš?! TDéčko nemá věž a tudíž nedokáže střílet v pohybu a ani rychle po zastavení. Potřebuje na zaměření mnohem více času, než medko a nebo těžák. I kdybys TDéčko hrál divoce jako medko, tak jsou ti ty perky naprd! A nějak nechápu co jsi myslel tím, že mi to moc nevychází. W/L na Kanára je zatíženo cca 30 000 bitvami, kde jsem nic neřešil a jenom expil železo na CW a když si spočítáš, že jsem při nějakých 28 000 až 30 000 bitvách měl W/L maximálně 50% a dnes ho mám 55% a týdenní kolem 60% tak je to sakra velký posun! A na druhém účtu Levapking to ani není třeba vysvětlovat, tam je to 61,5% a to je většina bitev s TDéčkama. WN8 tam mám kolem 2200.

a já zase melu hmm to je super....

http://www.noobmeter.com/player/eu/kanar/500220541/

tvoje zatíženost s 30k bitvami.....opravdu to ukazuje, že je to zkreslené,poslední 1000 bitev tier 5,5 a wn81600, kde máš to expení.

Ono asi porovnávat T40 a nebo tu tvoji plechovku francouzskou s TD co jsem psal opravdu nejde,s nima nikam nedojedeš.

Jo pravda třeba pohon děla a nebo jemné míření u WT , je taky zbytečnost....?

Ale né, ty opět někomu něco vnutíš.

A jinak, byl položenej dotaz,já jsem se ho snažil odpovědět(doufám, že i správně) a rozhodně jsem nic nikomu nevnucoval, jestli perk je na ,,ho vno,, nebo není, jak ty to máš v oblibě.

Ono to totiž zas v těch perkách není...viz třeba někde tu je napsáno o Buldozerovi, že má jen první perk a druhej si dělá Biu...a?jo opět jsem zapomněl ona je k prdu,protože ty ji nepoužíváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já zase melu hmm to je super....

http://www.noobmeter.com/player/eu/kanar/500220541/

tvoje zatíženost s 30k bitvami.....opravdu to ukazuje, že je to zkreslené,poslední 1000 bitev tier 5,5 a wn81600, kde máš to expení.

Ono asi porovnávat T40 a nebo tu tvoji plechovku francouzskou s TD co jsem psal opravdu nejde,s nima nikam nedojedeš.

Jo pravda třeba pohon děla a nebo jemné míření u WT , je taky zbytečnost....?

Ale né, ty opět někomu něco vnutíš.

A jinak, byl položenej dotaz,já jsem se ho snažil odpovědět(doufám, že i správně) a rozhodně jsem nic nikomu nevnucoval, jestli perk je na ,,ho vno,, nebo není, jak ty to máš v oblibě.

Ono to totiž zas v těch perkách není...viz třeba někde tu je napsáno o Buldozerovi, že má jen první perk a druhej si dělá Biu...a?jo opět jsem zapomněl ona je k prdu,protože ty ji nepoužíváš.

Opět musím napsal, co to meleš?!

Psal jsi o W/L a nikoliv o WN8 a W/L mám zatížený cca 28 000 - 30 000 bitvami, kde nebyl víc, jak 50%. A i ten WN8 mám celkově 1798 a v kratších intervalech vyšší, což je pochopitelné vzhledem k tomu počtu nedobře hraných bitev před tím. To expení probíhalo první 3 roky. Až jsem odešel z BiA, tak jsem toho nechal. Nebylo proč, když už CW nehraju. Pak nevím, kde jsi přišel na to, že někomu něco nutím? Napsal jsem pouze svůj názor, že jsou ty perky na TD k ničemu a za tím si stojím. TD, aby byl využit jeho potenciál musí hrát tak, že musí být co nejdelší dobu nespotnuto a za tuto dobu musí nastřílet co největší damge. Je sice možné ho hrát agresivně ale tento způsob není optimální a nikdy s ním nejde docílit maximální potenciál TDéčka. Je to logicky dané tím, že nemá věž ( většinou ), nemá pancíř a musí se za cílem hýbat a tím se prozrazuje. To, že někdo hraje TDéčko jako medko je sice hezké ale nikdy s tím nedosáhne takových výsledků, jako ten, kdo s tím umí hrát tak, jak TDéčku přísluší z jeho podstaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zapnul dynamickou kameru s tou horizontální stabilizací a pocitově se mi s tím hraje lépe :thumbsup: . Děkuji za radu

Som to skúšal tiež, vždy po výstrele mi delo akoby poskočilo, čo mi pred tím nerobilo. A najme sa mi zdalo že strieľam oveľa nepresnejšie, ale to mohlo byť aj RNG, ktoré mi v poslednom čase nepraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viz třeba někde tu je napsáno o Buldozerovi, že má jen první perk a druhej si dělá Biu...a?

to jsem psal v Hospůdce jen jako perličku.. ve stremu (správně) popisovali co a jak se skilama a perkama, ale sám Buldogzer to měl blbě.. ;-) Jenže u dobrých hráčů jako je on je ten vliv specializací posádky na hru minimální. Oni by zahráli i bez nich.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som to skúšal tiež, vždy po výstrele mi delo akoby poskočilo, čo mi pred tím nerobilo. A najme sa mi zdalo že strieľam oveľa nepresnejšie, ale to mohlo byť aj RNG, ktoré mi v poslednom čase nepraje.

RNG mám úplně neskutečné s E-50 . Ta přesnost 0.3 je pouze na papíře :turned: .

 

btw: to cukání děla po výstřelu se mi líbí :woot: , viděl jsem to u jednoho rusáka= StoleYourBike (neskutečnej hráč) a myslel jsem si, že je to mod :sweat:  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět musím napsal, co to meleš?!

Psal jsi o W/L a nikoliv o WN8 a W/L mám zatížený cca 28 000 - 30 000 bitvami, kde nebyl víc, jak 50%. A i ten WN8 mám celkově 1798 a v kratších intervalech vyšší, což je pochopitelné vzhledem k tomu počtu nedobře hraných bitev před tím. To expení probíhalo první 3 roky. Až jsem odešel z BiA, tak jsem toho nechal. Nebylo proč, když už CW nehraju.

blablablabla...strč si to už někam, tohle mě nezajímá(možná to nezajímá nikoho)

 

Pak nevím, kde jsi přišel na to, že někomu něco nutím? Napsal jsem pouze svůj názor, že jsou ty perky na TD k ničemu a za tím si stojím.

Že by z tvého příspěvku a ostatních, když to napíšeš tak, že to tak musí být?!

a zrovna viz dole to je jako co?ne to není nic jen tvůj názor, že se to tak hraje.Sorry z toho mám pocit, že to tak musím hrát, abych si z TD zahrál.

Napsal jsem pouze svůj názor, že jsou ty perky na TD k ničemu a za tím si stojím. TD, aby byl využit jeho potenciál musí hrát tak, že musí být co nejdelší dobu nespotnuto a za tuto dobu musí nastřílet co největší damge. Je sice možné ho hrát agresivně ale tento způsob není optimální a nikdy s ním nejde docílit maximální potenciál TDéčka. Je to logicky dané tím, že nemá věž ( většinou ), nemá pancíř a musí se za cílem hýbat a tím se prozrazuje. To, že někdo hraje TDéčko jako medko je sice hezké ale nikdy s tím nedosáhne takových výsledků, jako ten, kdo s tím umí hrát tak, jak TDéčku přísluší z jeho podstaty.

 

Za mě já akceptuji názor, ale né tak, jak to píšeš ty...TD se musí to a to a musíš mít ty a ty perky a za tím si stojím(máš to pomalu stále v každém příspěvku) Já si myslím, že když učitel učil, musel vědět víc než žák a taky to musel odůvodnit i příklady, na které se ptá žák učitele a jestli žák věděl víc než učitel, neměl ho už co učitel učit. Tady to je to samé, učitel je podle mě někdo, kdo dokáže to vysvětlit, ukázat a taky jsou za ním výsledky (bohužel ve wotku je to wn8 a s tím spojené i win).

Já nikoho neučím (nemám na to staty) nikomu neurčuji co tam má mít a že tohle a tohle je špatně, jen třeba napíšu používám tohle či ono a mám to takhle a takhle a jezdím tak a tak,ale raději poukážu na nějakej stream.(tam se stejně nic nenaučím,protože to vím co a jak,ale prostě to tak nikdy nezahraju jak např. marten či marty), ale to je jedno, ty zase budeš tu psát, že máš 2 účty a bla bla bla.... a tak to má být. protože ty máš utkvělou představu, jak by se to mělo hrát,ale prostě tak se to nehraje a hlavně public je public.

 

to jsem psal v Hospůdce jen jako perličku.. ve stremu (správně) popisovali co a jak se skilama a perkama, ale sám Buldogzer to měl blbě.. ;-) Jenže u dobrých hráčů jako je on je ten vliv specializací posádky na hru minimální. Oni by zahráli i bez nich.. :-)

jo to vím, ale prostě jsem to nechtěl hledat, jen jsem to věděl, že to někde je a chtěl jsem poukázat, že i když tam ten správný člověk nic nedá tak zahraje oproti nám .

 

Kanar: a jestli to tak není, tak mi to dokaž, že jemné míření a klidná jízda u TD je k ničemu? (Já hold beru X, kde jsem na 4 skillu ale zrovna ty 2 věci jsem si dělal jako druhé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, dokaž mi ty, že to tam k něčemu je. Já mám s TDéčkama odehráno víc než ty a co se týká toho nucení něčeho, tak ti dám příklad. To ty jistě rád. S čímkoliv se dá hrát jakkoliv a dobrý hráč zahraje o hodně lépe například s medkem se kterým bude někde kempit a snajpovat, než špatný hráč, který s tím bude hrát agresivně. Ovšem otázkou je, zda se plně využije potenciál toho tanku a to se rozhodně nevyužije a o tom jsem psal. A né, že ti nutím abys to hrál tak a nebo onak !!! TD je z principu kempa a je sice možné, že nějaký fakt nabušený skiller s TDéčkem dokáže hrát agresivně a má s tím nejlepší výsledky ve WoT ale to není argument, který by vyvracel fakt, že takový způsob hraní je lepší, než ten, který TDéčku už z jeho podstaty přísluší. Je to jen výjímka bez statistického opodstatnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VK 7201 VS IS-4 - 250m. Je z boku, posílám mu AP, prošlo. Natočí se čelně, posílám HEAT, prošel. On goldíkama cinká. Posílám třetí gold a je kaput. 

Nadával jak špaček, něco o hitzonách ať si stáhnu a naučím se střílet do weakspotů... jo, jednou za uherák vytáhnu VK, nabiju golda a budu s tím dělem ostřelovat weakspoty... hah  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, až se naučíš z tédéčka střílet za jízdy a hned po zastavení, tak možná někdy svůj účet vytáhneš statové výš...

Zatím tady jenom plácáš nesmysly. :-)

 

Z tédečka bez věže se samozřejmě dá účnně střílet za jízdy - ideální pro to jsou JPII, T25AT, T28, SU-100M1. A dokonce i z otočky, zejména na blízký cíl.

 

Tvé výmluvy na to, že máš staty takové, jaké máš, spočívající v tom, že jsi údajně expil tanky na CW, se dají poměrně snadno vyvrátit tím, že stačilo mít na těch nízkých tierech vyšší damage a byl klid, z pohledu statů.

 

Já mám třeba staty poměrně ovlivněný hrou za artyny, lamáctvím na začátku, ale že bych se na to tak trapně vymlouval - tak trapně jako ty - to by bylo pod moji úroveň.

 

I když je pravda, že ty se vymlouváš pořád na něco. Seš takovej neustále ufňukanej srabík.

 

Jinak - stíhače tanků se ne náhodou nazývaly také ÚTOČNÝMI děly, ty "TD určeno ke kempení"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...