Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdar všem. Dneska večer jsem si myslel, že něco uhraju, dal jsem 5 her a mám už po náladě. Je dement sprosté slovo ? Před dobou korektnosti to byl běžný lékařský termín v psychiatrii. Nevím, jestli mám smůlu na týmy ale poslední dobou je to nějak často. De...ti se většinou rozjedou prostě jako dementi s cílem co nejdříve chcípnout, což se jim taky brzo podaří. Když náhodou ne, tak mě jedna polská ....ě  v HT (klan HOR) natvrdo vytlačí před dva tanky o 2tiery vyšší. Já Jacksona. Nejvíc mě mrzí, že už jsem té ....i nestačil něco nandat. A pak mi napsal sorry !! Pochopil jsem to tak, že si asi dělal *****. No a samozřejmě vítězství. Už mě to opravdu nějak přestává bavit. Mám takové tušení, že o těch prosincových akcích to bude ještě horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Dneska večer jsem si myslel, že něco uhraju, dal jsem 5 her a mám už po náladě. Je dement sprosté slovo ? Před dobou korektnosti to byl běžný lékařský termín v psychiatrii. Nevím, jestli mám smůlu na týmy ale poslední dobou je to nějak často. De...ti se většinou rozjedou prostě jako dementi s cílem co nejdříve chcípnout, což se jim taky brzo podaří. Když náhodou ne, tak mě jedna polská ....ě  v HT (klan HOR) natvrdo vytlačí před dva tanky o 2tiery vyšší. Já Jacksona. Nejvíc mě mrzí, že už jsem té ....i nestačil něco nandat. A pak mi napsal sorry !! Pochopil jsem to tak, že si asi dělal *****. No a samozřejmě vítězství. Už mě to opravdu nějak přestává bavit. Mám takové tušení, že o těch prosincových akcích to bude ještě horší.

Buď v pohodě. Včera jedna bitva trvala 90 sekund... 0: 15 :D To už ani nenaštve, směješ se, kroutíš hlavou a začínáš rozumět lidem, kteří tvrdí, že nejlepší je vnímat tmu, světlo, hlad a bolest, nic víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo k fialovým hráčům. Psal jsem to už v úterý, holt se někdy stane, že hrají všichni sólo a tým to nakonec rupne. Fialová četa už je něco jiného. Ti dokáží bitvy otáčet. Bohužel, ač velice rád jezdím s martenem, tak musím nesouhlasit s jeho tvrzením, že hned na začátku existuji jen já a pak se až během bitvy ukáže, jestli tam je i někdo jiný. To potom doporučuji jít hrát šachy. Ale v globálu jsou ti hráči fialový proto, že hru ovládají a mají na to myšlení. Mám velice inteligentního kamaráda, kterému jsem musel říci, že to má po 3k bitvách smazat, protože to vůbec nedával. A na druhou stranu může být někdo úplná lopata a hra mu půjde a bude třeba fialový. 

Jinak včerejší hraní bylo z mé strany opět vcelku povedené. Než jsem šel do čety, držel jsem se nad 2500 wn8. No potom se to začalo kazit. Naši četu muselo MM vyvážit vždy minimálně jednou fialkou a třemi modráky, přičemž u nás jsme byli jen tmavě zelení. Ale i tak jsme vyhráli spoustu bitev. Jen jsem včera neměl den na ConquErora. Tomu tanku jsem začal říkat Error, protože je to až neskutečné čeho je ten tank je schopný. Včerejšek byl právě ve znamení slova Error (chyba). Neměl jsem ho ani tahat do bitev. Co hra, to všechno špatně. Nedingnul jsem ani sedmičku, neprostřelil jsem ani sedmičku. To se nebavím o desítkách. Tak věřím, že dneska to bude přesně naopak. Dále se šinu pomalu ale jistě na Indiána. Sedmičková Veka mě začala hodně bavit. Začínáme si rozumět čím dál více. Škoda, že to dělo které dává větší dmg má nižší pene. Bohužel když zůstanu sám proti KV4 a nejsem schopný ji udělit dmg ani zezadu APCRkem, tak je to bída. Ale vcelku se s tím tankem bavím. Doufám, že následovníci budou stejně zábavní a hlavně Leopardi. Popravdě už mě moc nebaví ty nižší tiery. Ale nějak se nahoru člověk musí dostat, že jo. Na víkend jsou trojnásobky, tak to zase všechno půjde o malinko rychleji, teda doufám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavni predpokladem pro fialoveho hrace je ovsem sobecky pristup. Samozdrejme, ze i rajcata hrajou sobecky. Ale bud jsou novackove a hrat to neumi nebo proste na to opravdu nemaji bunky. Ale ten motiv mysleni sama na sebe a na svuj prospech je tam nutne rozhodujici. Pokud by to do hry dalo 30 hracu stejne urovne, tak tu dmg za kterou se udelaji fialove vylozky by si utrhli ti nejvetsi sobci. Tot muj nazor. Mam taky neco doehrano v cetach s  dobrymi hraci. A vzdy se hraje na sebe a na vyhru. Ostatni hraci jsou jen povetsinou objekty co slouzi k dosazeni cilu cety. Obcas se narazi na nakeho elitniho hrace s nakeho klanu a ten pak ma tu vysadu, ze stoji cete za pozornost, Jinak ostatni slouzi fakt jen jako pocty na mape a jako zive cile apod. To co nas v cete rozdeluje podle nakeho ratingu je vzdy to, kdo ma vetsi ochotu se trosku vic obetovat. Tak ten pak ma vetsinou rating a staty o neco horsi. Byt pro tu vyhru leckdy udela nejvic. Ale to uz na statech neuvidite.

 

Takze aby clovek byl fialovy, tak musi hre rozumet a musi byt sobec. Takze ruku na sdrce, kdyz je potreba nekam vject a jste nekde za rohem s 3-4 ostatnima hraci. Vyjede vy? Nebo si reknete, at tam jede radeji nake rajce, ze vy si raddeji pockate a budete strilet? Ono, vzdy se nekdo najde kdo tu hru rozhejbe. Ale fialovy hraci to povetsinou v techt situacich nebudou. Ti se snazi prezit co nejdele. Samozdrejme cest tem co umi hrat dobre rychle a obratne tanky. Ale etch z tech fialovych bude si myslim zlomek. Vetsina bude typ, ktery proste ceka a snazi se vzdy vytezit ze hry maximum a ostatni hrace vyuziva rekneme jako ty hloupe navnady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hra je tak nastavena. A vedeni podrobnych statistik to vse jeste vice zhorsuje. Kdyby statistiky omezili nebo zrusili, tak by to podle me bylo jen ku prospechu. Hrac se samozdrejme prizpusobovat  tomu, jak je hra nastavena. Proto byt dobrym hracem dnes znamena honit fialovou barvicku.

Statistiky můžeš zrušit a chytrý = dobrý hráč bude hrát uplně stejně a ty lamky taky. Chytrý hráč ví, že musí hrát na sebe a na damage. Tím je to dané a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem hrál bitvu a zničil jsem týpka, který měl Obj 260. Když jsem se mu koukal na účet tak tam měl velice zajímavé tanky. Jsem nevěděl že takový tanky jsou, třeba T95E6 nebo T28 HTC(ne není to telefon :-)

Jméno bylo stalker04147

Tak jsi znicil supertestra, ti tyhle tanky ted testuji. Ja jednou potkal cetu dvou T-44-122 :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpeno STB-1. Konečně. Jako Type-61 dobrej strojek, odpolední expení většinou nad 3k dmg, ale ... nemastný, neslaný. Ten tank nemá nic zajímavýho. STB-1 je v pohodě, ale... asi mě ta hra přestává bavit. Fakt už spíš žiju z odřadů a CW  :ermm:  Časem doexpit britskou heavinu  a mám snad vše, co mě tak napadlo mít. Pak už mám rozjetý jen ST-I... ale... pětinásobky atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak dneska jsem se dlouho nezasmál. Nejsem žádnej velkej češtinář a nerad někomu na netu vytýkám hrubky, protože sám jich sekám dost, ale tohle se nedá. 

V jedný bitvě jsem dostal tři rány od artyn, tak jsem samozřejmě napsat do chatu něco o artyzmrd*ech. A ozval se mi týpek a pak mi ještě napsal do garáže. Už ve hře mě zaujal tím že jsem dětsko a mám jít do školi a pak vypotil tohle. Přitom dle WN to není špatný hráč, ale v artyně je u mě každej noob.

 

bL3Fx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provětral jsem oba účty, s výsledky spokojený nejsem, ale holt je to tak nastavené, dnes RNG nadělovalo zejména zásahy za 0 (např. ISU-152 s BL-10 do boku E 25 za nula). Výsledkem je prémiový účet na 24 hodin, který ani nevyužiju, protože jsem zítra celý den v práci. Dost blbě vymyšlená akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dopadl jako hubkař! Tolik dní jezdím na obou účtech denně po těch 10-ti až 12-ti bitvách abych splnil denní event a až to udělám 20x, tak dostanu 500k a dnes jsem zjistil, že to končí zítra v 6:09 a já můžu poslední event udělat až za hodinu potom :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Už nikdy nebudu hrát eventy, které jsou na dlouhou dobu a nemají dostatek času!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem přepnul po poslední bitvě garážové stání jen čistě na typ arty.

Poslední bitvu jsem totálně zvoral. Zahrál jsem si s LT na scouta. Pokusil jsem se o riskantní manévr s přesunem na předsazenou pozici s tím, že jeden zásah unesu.

Bohužel nikoliv, jelikož jsem byl spozorován tou největší rourou v bitvě. 152 mm řeklo bez míření ne! Ono to nebylo zas tak daleko a tak blízko jsem ten stroj fakt nečekal, ikdyž to bylo celkem logický.

Nakonec těsná výhra na cap za stavu 13:14 s tím, že to poslední hráči v mém týmu zahráli dobře.

Ve výsledku bitvy mě nepřekvapilo to, že každý průstřel z pouhých 4 co jsem udělal dal podprůměrný DMG co bývá častější případ a i opak by nic nezměnil :).

Druhé zjištění bylo horší. Já byl se svým win na LT (52%) nej hráč bitvy a zdechnul jsem první (lamersky) a bitvu v mém týmu vyhráli hráči s win 46%.

 

Já nevím, ale poslední dobou se mi často stávalo, že ty horší hráči v týmu bitvu rozhodují. Bavím se o bitvách s hráči s win 45-50%. Ty horší se pohybují, tak nějak přirozeněji nevychcaně. Jistě v bitvě s v rozsahu win 45-65 je jasný, kdo ovládne bojiště. Průběh bitev složený z horších hráčů je mi bližší (živelnější) a možná je to tím, že mezi ně víc patřím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...