Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, musím říct, že je únava být cílem č.1 pro artiny. Black Prince je zlej stroj. Už s tím dokážu dát víc dmg, jak má HP, ale že to trvalo. Pomalý, pancíř jen něco na věži, dělo bez alfy i pene a je pomalej. A myslím, že by fakt mohli zrušit XVM. Jediná sedmička ve hře mezi devítkama a stejnak mě artiny dloubou splashem zpoza šutru, když jim na otevřených prostranstvích jezdí naše devítky. Je to šílený.

 

Už "jen" 25k XP a je za mnou, to do víkendu padne... a pak už konečně lepší pene a dmg. Fajn je, že je to přesný za jízdy, ale k čemu to, když škrábu lak, pokud nejsem top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že už mám taky TOGa v garáži. Tak jsme dali četu tří TOGů a samozřejmě u enemy byla četa tří zelenomodrých Grillů. Hned nám psali, že se na nás moc těší :laugh:

RNG taky řádilo, s SU122-44 jsem v jedné bitvě dingnul Tortoise na věžičku, IS3 na články pásů a dokonce WT(Pz.IV) do těch plechů na "věži". Ale zase jsem potom se Cent.7/1 2x ustřelil IS3 věž. To jenom kroutím hlavou. :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim.TOG mise dokoncena,ten vergl okamžite valil z garaze..

vcerejsi publik bez komentare,RHM se 128ckou.12 vystrelu,10 zasahu,2x sla skrz.podotykam ze sem byl pouze mezi osmickama.takze ten tichej nerv je uplne jasnej.ani ceta vcera nebyla az tak vlivna.pravda,par her se darilo,ale nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vím proč hraju jen čety a né solo. Zkoušel jsem EU1 i EU2, střídal tanky i tiery, dokonce sem vzal po pul roce artynu jen tak ze srandy kolik her budu potřebovat na násobek (tuto artynu Obj 212, mám v garáži už asi dva roky a pořád nemám vyexpenou desítku proč? no na násobek potřebuju tak 3-8 her... dnes 4 hry a 4 prohry, minimálně na další půl rok ji nevytáhnu). S peršou se dařilo ze začátku, pak to přišlo ... desítky v každé hře, perša se snažil, ale proti desítkám neudělám nic boužel. Pak přišly hry, kdy jsme pukali po 3 minutách, tak jsem prostě a jednoduše asi pět her dezertoval, neměl sem na to nervy. Zkusím si to zlepšit večer, ale hrát sám je prostě sebevražda a proto už hraju jen a jen čety + odřady.  :yes:

 

qtfc6gas3xbjb9u5cudd7cqn9y7rcqwf.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Posvátné údolí 

Vozidlo: KV-2

Získáno zkušeností: 2 732 (x2 za první vítězství každý den)

Získáno kreditů: 27 201

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "III třídy"

Úkol byl dokončen! Odměna:

Náhrada za TOG II* 

zlaťáky 3 500 

Stání přidána: 1

Přidáno: Automatický hasicí přístroj (x1), Velká sada nářadí (x1)

WN8: 2 353

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen BP... HURÁ! Sice jsem ho už začal chápat a konečně jsem začal hrát, jak jsem řekněme zvyklý, ale nemám ten tank rád. Když je top, tak na sidescrap i hulldown dost vydrží, ale ty pecičky za 150 jsou zlo. Caern je výbornej. Ulehčený expení, když mám med lajnu hotovou, takže téměř v topu. Dělo je fajn, MM zatím taky. E50M to bere i čelně do věže, takže taky cajk. Zatím spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to stálo za, vyliž si řiť. Když už 5 killů a kopec dmg nestačí na výhru, je to těžké. Prohra v tieru X  2-15 byla už jen třešničkou. 

Sledovat hráče??, který se čelně postaví s Dic. Maxem proti Tortoisu, že ho ustřílí, k pláči. 

Enemácký TOG za stavu 12-6 na Opatství, stojící za skálou, ustřílí naše šestkové tanky, co jedou capovat. Já ho celou dobu s M8A1 nasvěcuju artyně, bohužel k ničemu.

Jako poslední žijící ho ze 100 HP ustřílím na nějakých 15 HP, leč mne sežere Hellcat. Pochopitelně sem noob. 

Střelba z Tigra I. enemák bokem, plně doměřeno pod vež, střely zcela zřetelně ulítávají mimo nebo nad tank, asi foukalo nebo mi někdo ohnul lauf, vzduchovky u kolotočářů hadr. JPanzer bokem, 3 střely odraz. Jeho střela při otočce, munice, druhá střela požár. 

 

WG a Serbe, běžte fakt do hajzlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to stálo za, vyliž si řiť. Když už 5 killů a kopec dmg nestačí na výhru, je to těžké. Prohra v tieru X  2-15 byla už jen třešničkou. 

Sledovat hráče??, který se čelně postaví s Dic. Maxem proti Tortoisu, že ho ustřílí, k pláči. 

Enemácký TOG za stavu 12-6 na Opatství, stojící za skálou, ustřílí naše šestkové tanky, co jedou capovat. Já ho celou dobu s M8A1 nasvěcuju artyně, bohužel k ničemu.

Jako poslední žijící ho ze 100 HP ustřílím na nějakých 15 HP, leč mne sežere Hellcat. Pochopitelně sem noob. 

Střelba z Tigra I. enemák bokem, plně doměřeno pod vež, střely zcela zřetelně ulítávají mimo nebo nad tank, asi foukalo nebo mi někdo ohnul lauf, vzduchovky u kolotočářů hadr. JPanzer bokem, 3 střely odraz. Jeho střela při otočce, munice, druhá střela požár. 

 

WG a Serbe, běžte fakt do hajzlu.

Pohoda, já jsem včera 3x střelil na 5kového Leoparda s cca 100hp na 100, max 150m. Čelně ding, bočně ding, do zad konečně prošla... Byl červený až za roh. S Jgt 8.8 bych ho měl odkopat až na Měsíc a přece nic. Ještě klika, že mi tohle nestalo s ISU nebo Objektem, to bych asi prošlápl komp... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naposledy s JgPanzer E-100 na bok nějakýho malýho číňana. Nějakej skautík. měl cca 150 HP. Jen v plné rychlosti bliknul a frčel dál... Njn, věděl jsem, že tuhle bitvu nejde vyhrát. Taky že jo, porážka jak vyšitá. Tak to prostě je. když se tohle stane jednou, dvakrát za bitvu, většinou je to prohra.. Proč? Protože WG holt no :wallbash:

 

Další bitva se Sturer Omylem (128 mm dělo - penetrace 231 mm, maximální doměření) jsem 2x do boku neprotřelil Tigra I. Jednou do věže, podruhý do tučnýho bůčku. Zkrátka to holt někdy nejde a nejde no :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na mojí včerejší neprůstřelnou T-54 nemáte. Na Dubovým lesíku jedeme vlevo ke kolejím (já s Cent7/1, kámoš Patton), za chvíli přejíždí koleje bokem k nám enemy T-54, když schytává zásahy, tak se otočí čelem k nám a couvá do kopce, aby přejela hranu. Za tu nekonečnou dobu jsme jí všichni x-krát trefili, ale s damage jen jednou! Bitva se vyvíjela pro nás blbě, tak se 54ka rozhodla, že pojede za kolejovým náspem na arty. Všímám si toho, přejíždím koleje, trefuji ho zezadu - kritik asi do pásů, když přejíždí on koleje zpět na arty, dingám ho do boku. Potom jsem se nechal schválně rozstřílet, tohle mě fakt nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska na El Halluf: po začátku bitvy jsem se svojí SU-100 koukl po mapě, všichni jeli na jednu stranu, tak jsem jel koukek na tu druhou a byl připraven zničit každého kdo by se chtěl dostat k našim artynám. Někdo nasvítil Cromwella tak jsem ho poslal do pekla a najednou koukám většina našeho týmu skonala a jelikož bylo střetnutí, tak jsem vyjel k základně kde už capoval enemy TOG II tak jsem ho na 3 rány (byl načatej) zničil načež jsem zůstal poslední v našem týmu. A najednou ten hráč za TOGa II z enemy týmu napsal česky jakousi nadávku na můj účet, že jsem celou dobu kempil a až na konci bitvy na něj vyjel. Tak sem řekl že je k*kot a jestli to myslí vážně, no a pak už začal brečet naplno. A tím se dostávam k tomu co jsem chtěl zdělit. Každý kdo má svaly, tak musí brát steroidy ? to je stejný, jako že každý kdo má na 100% HP na konci bitvy tak musel kempit ? mimo moje chápání, zajímalo by mě jestli tyto problémy a neustálé urážky znají jenom češi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasadil jsem mód "expím T-44". Expím nerad a blbým tankem dvojnásob, takže ať to mám za sebou, ať to stojí co to stojí. Zatím mi tenhle miláček zrujnoval pokladnu a pokouší se mě připravit o duševní zdraví. Po tak super tanku jako je T-43 taková plečka. Brrrr to bude víkend.  :wallbash:

Mám s T-44 stejnou zkušenost.....T-54 za to utrpení ale stojí :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasadil jsem mód "expím T-44". Expím nerad a blbým tankem dvojnásob, takže ať to mám za sebou, ať to stojí co to stojí. Zatím mi tenhle miláček zrujnoval pokladnu a pokouší se mě připravit o duševní zdraví. Po tak super tanku jako je T-43 taková plečka. Brrrr to bude víkend. :wallbash:

Neboj, T-54 ve stocku je jeste lepsi :-D

 

Me teda pomohlo ze sem ji tahal do tymovek, tak byla docela pouzitelna :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, T-54 ve stocku je jeste lepsi :-D

 

 

Nemůže být horší. Už teď s T-44 absolvuji 80% her proti tieru 10, horší to být nemůže. Kanón stejný, lepší pancíř, to ostatní se vyjezdí nebo přeexpí za volné.

 

P.S. Můj standardní výsledek s T-44. Honit Batchata po poli je kravina, já vím, to jsou ty mé netrefené střely, ty ostatní jsou do E-75 a M103. Prošly mi dvě do BatChata, jedna do T57 Heavy a jedna do E-75. Jinak prd. Křivej lauf bez pene (full gold). Tak jsem alespoň svítil. 

 

shot277.jpg

 

...na osmém tieru je v pohodě i když je to fuška vyndat full IS-3   :yes:

 

shot278.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...