Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdar všem. Už mě to nějak přestává bavit. Moji herní situaci v tomto měsíci popíšu jednoduše v několika bodech:

A1): ding, ding, bum, mimo   -   prohra

A2): ding, ding, bum, mimo   -   výhra

B ): bum, bum, bum,bum   -   prohra, občas výhra

 

Dnes naposledy já jediný 4tier T40, ostatní napůl 5-6tý tier. Já druhý největší dmg ve hře, 3 killy, samozřejmě prohra. Tak to je asi něco špatně. Kupříkladu s ST-I už se bojím poslední dobou hrát, to je vyloženě loterie a pak to stojí celkem dost peněz. Přitom ve statistice jdu ve většině případů pomalu nahoru, ale WR mi nezadržitelně klesá. Nejsem žádný drtič statů, jsem průměrný hráč, ale tohle mě prostě slušně řečeno hněvá a s..re ! :) Prostě mi připadá, že svou hrou, jedno jestli špatnou nebo dobrou, konečný výsledek asi nijak neovlivním, někdy jistě ano, ale v plno přídadech prostě ne a ne. 

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Už mě to nějak přestává bavit. Moji herní situaci v tomto měsíci popíšu jednoduše v několika bodech:

A1): ding, ding, bum, mimo   -   prohra

A2): ding, ding, bum, mimo   -   výhra

B ): bum, bum, bum,bum   -   prohra, občas výhra

 

Dnes naposledy já jediný 4tier T40, ostatní napůl 5-6tý tier. Já druhý největší dmg ve hře, 3 killy, samozřejmě prohra. Tak to je asi něco špatně. Kupříkladu s ST-I už se bojím poslední dobou hrát, to je vyloženě loterie a pak to stojí celkem dost peněz. Přitom ve statistice jdu ve většině případů pomalu nahoru, ale WR mi nezadržitelně klesá. Nejsem žádný drtič statů, jsem průměrný hráč, ale tohle mě prostě slušně řečeno hněvá a s..re ! :) Prostě mi připadá, že svou hrou, jedno jestli špatnou nebo dobrou, konečný výsledek asi nijak neovlivním, někdy jistě ano, ale v plno přídadech prostě ne a ne. 

c44d1746032784f1647d9197dae241b8.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se chtěl pobavit. 

T29: osmy, devítky, devítky.

AMX 13 90: Jediní scouti, zbytek desítky. Klidné pobřeží. co dělat? Spot nemá smysl, co bliknu, nepočítá se do naspotovanýho dmg, protože naši jsou tak blízko, že z toho nic nemám... 600 dmg a pápá.

M12: Po prvním výstřelu kaput splashem...

 

Ne díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi WG zas nalosovalo:)

Jedina povedena bitva - "M" s KV-1 (prohra), nebyt desiveho dingani na konci hry, mohl jsem tech 8 zbyvajicich ustrilet, mel jsem nadhernej kryt z mrtvol na enemy capu, jenze WG reklo - NE, ty budes dingat i s goldama a ani artynu uz neprostrelis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dneska dingnul s s35 SA / 165mm pene/ dingnul BISONA z boku :) kdyz to proste nejde tak to proste NEJDE !!

JO, jsou dny kdy to proste fakt nejde. Ovsem rekl bych ze to neni v ramci statisticke odchylky, kdyz jsem koukal na vykony meho tymu tak vzdy katastrofa. (moje vykony obcas taky, samosebou....). Me se zda ze WG nam vsem losuje stesti/smulu po sinusoide, jinak si ty katastrofalni dny neumim vysvetlit, statisticky odhad na to nestaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen asi 7 bitev. Násobky. Jelikož jedu bez prémka a hra přestává nabízet nějakou výzvu a zábavu, tak pomalu utichám. Ale ve výsledku dobrý. Hlavně ST-I. Letiště - první ranou enemy Is-8 na středu munice, druhá rána od naší E3 blow-up. Její tělo mi krásně sloužilo na krytí vany. Zacinkal jsem si a po dlouhé době se dočkal uznání od svého týmu. Nalákal jsem 4 enemáky a ostatní mohli střílet.

 

Pak jsem se rozhoupal a koupil BF3 Premium pack. Nové mapy, převážně ty menší, jsou krásný. A zbraně? Hehe... kvůli tomu jsem to bral. O něco lepší, jak ty "obyčejný" ... to jsem nečekal. Ale když jsem poprvý někomu čornul Auga a dal 10 killů, než mi došla munice, tak jsem něco lehce tušil.

 

A na závěr mi net nasadil brouka do hlavy:

Jak může být takový poprask z iPhone 6, když to nenabízí absolutně nic nového, krom přizpůsobení tvaru? Cenovka 22k a více, to je prostě něco šíleného, co mi nejde do hlavy. Ukázat iPhone, když můžu mít za půlku 2x výkonnější telefon s pořádnou konstrukcí. A když ho rozbiju, můžu koupit další a stejnak ještě ušetřím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na závěr mi net nasadil brouka do hlavy:

Jak může být takový poprask z iPhone 6, když to nenabízí absolutně nic nového, krom přizpůsobení tvaru? Cenovka 22k a více, to je prostě něco šíleného, co mi nejde do hlavy. Ukázat iPhone, když můžu mít za půlku 2x výkonnější telefon s pořádnou konstrukcí. A když ho rozbiju, můžu koupit další a stejnak ještě ušetřím... 

Nechápu..oproti mé 5sce je to strašný brak.IP vždy přišel s něčím novým,ale ted jen doháněl konkurenci.Nic extra.Zvětšení displej je též úplně něco jiného,než chtěl SJ.Je to už jen o kultu a tomu,že ho ti lidi jen chtějí.Aby byli IN.Peněz za 5s nelituji,využiji jej a haterům se musím smát,prostě kdo jej nemá měsíc a více nemůže hned soudit.Cena je vysoká a vím,že můžu mít ,,výkonnější" mobil.Ale co je na Ip super je zpracování(na to si hodně potrpím) a hlavně odladěnost systému pouze pro jediný typ telefonu(android ten výkon z nej mobilů prostě nevytáhne).Rozhdoně to hodnotím jako super koupi a neměnil bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to bylo rychlé... v četě ve dvojko čtyři prohry za sebou na tieru 8,6,8 a poslední byl bonbonek na himhergotu v zimní verzi. My měli všechny možné tanky od Mause přes IS-4 po T110E5. Já v AMX 50b a kamarád jel s 10tier japoncem. Enemáci měli 3x Bc a 2x T57 heavy. Xvm nemám, takže nevím, ale podle toho jak ta bitva probíhala soudím, že jsme měli něco kolem 0,01% až 0,02% šanci na výhru. Do tří minut bylo jasno, snad 8:0 pro nepřátelský tým. HNUS VELEBNOSTI. Toto jsem ještě nezažil. Jo jinak bc je prostě neprůstřelný tank. Tolik dinganců a zežraných střel bez DMG je až směšné.... A nejlepší je, že já je potkávám snad v každé bitvě v četě 2-3. Pro mě nejvíc obávaný nepřítel a nejvíc zabugovaný tank ve wotku. Nikdy nevím jestli to do něj projde, ještě když jede v plné rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medaile za medailí padají v 9.3 jak na přehlídce generálů, bitvu bez medaile jsem snad ještě neměl :wallbash::laugh:

Ale z tohohle mám větší radost :wink:

 

Úkol byl dokončen! Odměna:

Vozidla přidána: KV-220
Stání přidána: 1

 

Pozn. 1: Je to za tu misi s LTčkama...

Pozn. 2: Tak jsem s ním dal pár her a je to "prča" :laugh: :laugh: :laugh:  Už padají i normální medaile (Ocelovka, Chladnokrevný či Velká ráže), ty nový medaile jsou snad i za úspěšné dojití si na záchod :wallbash::teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...