Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

já jsem včera měl jen necelou hodinku na hraní, docela mě to mrzelo, protože jsem vyhrál všech 6 her, a to s centurionem, i ve hrách, kdy jsem pocitově zahrál, jsem měl 3k dmg, šlo to ráz na ráz, jedna bitva za druhou jak po másle, myslím, že to bylo hodné nějaké epické šňůry vítězství, zatím mám rekord 15 v řadě, nakonec jsem skončil s WN8 3400, kdybych u toho zůstal, tak cenťáka za to odpoledne v pohodě doexpím, škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme díky odvážnému plánu našeho FC, který vyšel na 120%, roznesli A-P ve Skandinávii, moc pěkný pohled nyní na CW mapu. 9 území!

 

BiA-3 power!   :teehee:

Jen dávejte pozor Zdenku , aby jste se moc nepřiblížili k SD, víš jak to dopadlo naposledy :))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dávejte pozor Zdenku , aby jste se moc nepřiblížili k SD, víš jak to dopadlo naposledy :))))))))

 

Nevím Pete a je mi to fuk. :laugh:  :laugh:

My se koupeme v Evropě každou chvíli (nebo donedávna koupali) a o to více takovýto úspěch potěší. Máme nyní moc šikovného FC, fakt umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo baba to je poloviční zábava a dvojnásobná útrata. Tedy pokud si nenajdete takovou co to občas zatáhne :Smile_trollface-3:

já takovou mám :-P navíc když hraju tanky tak nasadí sluchátka a kouká na romanťáky a já pak nemusím koukat s ní. Twl já jsem vlastně šťastnej chlap :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dranďení s obj. 140 je masakr, pak jsem potkal týpka v T57 heavy , spolu jsme rozsekali enemáky na erlenbergu a na pozvání jsem s ním zajezdil pár bitev společně 140tky . --- ještě se mám hodně co učit . Jinak co bitva tak jsme měli oba 3-4k dmg minimálně . Četa 3 těchto bestií by dokázala divy .

 

EDIT: nejde mi vložit obrázek takže : http://www.imgup.cz/image/XpZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jak to děláte to nechápu,všichni WR jak prase a já už minimálně 4 dny za sebou 95% her s čimkoliv šance na výhru max.45%.Samozřejmě na spodku tabulky tier +2. Vy snad odvádíte Lukašenkovi podíl z úrody,že vám tak nadržuje. Asi si budu stěžovat v EU parlamentu v komisi pro lidská práva ať vám to zatrhnou. 

 

Hölle mit uns !  :woot:  :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jak to děláte to nechápu,všichni WR jak prase a já už minimálně 4 dny za sebou 95% her s čimkoliv šance na výhru max.45%.Samozřejmě na spodku tabulky tier +2. Vy snad odvádíte Lukašenkovi podíl z úrody,že vám tak nadržuje. Asi si budu stěžovat v EU parlamentu v komisi pro lidská práva ať vám to zatrhnou. 

 

Hölle mit uns !  :woot:  :no:

 

Četička. Jinak dneska 73% výher za 26 her a 4700 wn8. Nějak se mi začala líbit ta T110E5, asi už si na ni zvykám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem Opevnění. Prý získám 250 000. Opevnění dokončeno a kredity nikde. Asi jsem to blbě pochopil.

Ovšem hrát tuhle koridorovou arkádu pouze v sedmi, tak to je fakt o nervy a naprostá stupidita!

Kolikrát jsme prohráli s totálním lama týmem, to ani nespočítám.

Sedm enemáků si to přihasí na cap a můžeš se pak i pokakat, nic to není platné.

Dohrál jsem to jen kvůli týmu ale jinak mě to nejen nebavilo ale kolosálně exkrementovalo !!! :wallbash::mad:

O tom, že normálně mám WN8 tak 2000+ a po téhle srandě ani 1000, tak to už je jen třešnička na dortu a nebo spíš hovínko na velkém kravinci.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jak to děláte to nechápu,všichni WR jak prase a já už minimálně 4 dny za sebou 95% her s čimkoliv šance na výhru max.45%.Samozřejmě na spodku tabulky tier +2. Vy snad odvádíte Lukašenkovi podíl z úrody,že vám tak nadržuje. Asi si budu stěžovat v EU parlamentu v komisi pro lidská práva ať vám to zatrhnou. 

 

Hölle mit uns !  :woot:  :no:

Nejradeji hraju s Tigerem, jenze ouha - vetsinou jsem proti devitkam, nijak zvlast me to nevadilo dokud jsem si nenainstaloval nejake ty statistiky co ukazuji WN8 atd.........jeste XVM a jsem uplne v haji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý se do statistik bitvy o Opevnění nepočítají.

Jenže to co mám od Crabtra staty v garáži, tak ty to počítají.

Takže to počítá i server www.noobmeter.com a server XVM a další ?

Počítá to jen v garáži. Když si dáš osobní zaznam, vozidla a v pravo nahoře šarvátky tak uvidíš staty jen pro to. Noobmeter atd. to nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem Opevnění. Prý získám 250 000. Opevnění dokončeno a kredity nikde. Asi jsem to blbě pochopil.

Ovšem hrát tuhle koridorovou arkádu pouze v sedmi, tak to je fakt o nervy a naprostá stupidita!

Kolikrát jsme prohráli s totálním lama týmem, to ani nespočítám.

Sedm enemáků si to přihasí na cap a můžeš se pak i pokakat, nic to není platné.

Dohrál jsem to jen kvůli týmu ale jinak mě to nejen nebavilo ale kolosálně exkrementovalo !!! :wallbash::mad:

O tom, že normálně mám WN8 tak 2000+ a po téhle srandě ani 1000, tak to už je jen třešnička na dortu a nebo spíš hovínko na velkém kravinci.... :laugh:

Do statů se to nepočítá. Každopádně je zvláštní, že klan jako NIHIL nedokáž s přehledem natrhávat prdele rudochům. Pokud jste jeli šestý tier, tak ten jde hrát jako public. Holt je to týmová hra  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do statů se to nepočítá. Každopádně je zvláštní, že klan jako NIHIL nedokáž s přehledem natrhávat prdele rudochům. Pokud jste jeli šestý tier, tak ten jde hrát jako public. Holt je to týmová hra  :wink:

Tak já si to třeba neumím představit bez nějakého velení a komunikace. Šestky jsem nehrál, ale na těch vyšších je dle mě třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...