Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vtipný, jenomže já nejsem camper a už vůbec se nespoléhám na to co za mě někdo udělá. 

 

P.S. Můžu vidět tvoje staty, když už jsi tak chytrej? Miluju anonymní chytrolíny.

 

"Super_jerk" bohužel(?) na nikoho a nic nereaguje (dokonce to tu kdysi psal), tudíž máš smolíka pacholíka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drandění s Obj. 140. Několik 6-7k dmg her a pouze dvě prohry. Přidávám motivující screen.

 

Bez_n_zvu.png

tohle by jsi mohl postnout kanárovi, že WG si na tebe zasedlo a nedopřálo ti 100% úspěch, že to není spravedlivé a ať jde WG někam.

Jinak mi řekni, jak to děláš...né a né se 140 vyhrát a hlavně nastřílet přes 3litry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč teda nejezdíš X, jsem zapomněl, tam jsi vyhrával víc, protože stále na topu než s plečkama co jezdíš, protože to je výzva větší, nejsi na topu a o 2 tiery vyšší zastřelit, to je zážitek....

Tier 10 je prostě nákladný a nudný. Nehledě na to, že lamka na tieru 5 je vlastně na tieru 10 nikoliv lamka ale megaprůser ... :whistling: Ale až takový obrázek bude ukazovat každý den, tak smeknu. Zatím není proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč teda nejezdíš X, jsem zapomněl, tam jsi vyhrával víc, protože stále na topu než s plečkama co jezdíš, protože to je výzva větší, nejsi na topu a o 2 tiery vyšší zastřelit, to je zážitek....

 

Totální výkřik do tmy bez hlavy a paty, kterej se snaží z Kanára dělat vola, ale děláš ho spíš ze sebe... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg ...koukni se mu na stati a nebo jen na podpis...chjo

Ale staty jsou statistika a ta je z velkého počtu bitev. Také mám jeden den W/L 80% a WN8 4500 a na druhý den je to o polovinu horší.

Jinak ale jsem zjistil, že tím, že jsem přestal hrát tier 8 až 10 prakticky uplně, tak už to naprosto neumím. Ten rozdíl je propastný. To dříve také nebývalo.

Změny map, nerfy a další změny ve hře jsem vlastně vnímal jenom na tieru 2 až 6 a když teď vezmu nějakou desítku, tak jsem totálně mimo.

Už abych ten acc prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím,, že jsem dnes odjel svou 35 000 bitvu

 

Vítězství!
Bitva: Ensk
Vozidlo: Rhm.-Borsig Waffenträger
Získáno zkušeností: 1 844 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 27 416
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "II třídy"

Ammunition:    -11 770  
Total:    15 646      WN8: 2 817 (96)

 

REPLAY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak má new tank Panter II a je to solidní vozítko hned v topu a první bitva Levašovka :). Včera byl zajímavej den z 22 bitev 36% wina le těch medailí 3x válečník, 3x obránce, 1x útočník, 2x spojenec, 1x kamikadze, 1x redley, 3x M...mno tak aspon jsem se nenudil bitvy tipu sám proti 6 a nakonec mě zabije poslední aspon adrenalin :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak má new tank Panter II a je to solidní vozítko hned v topu a první bitva Levašovka :). Včera byl zajímavej den z 22 bitev 36% wina le těch medailí 3x válečník, 3x obránce, 1x útočník, 2x spojenec, 1x kamikadze, 1x redley, 3x M...mno tak aspon jsem se nenudil bitvy tipu sám proti 6 a nakonec mě zabije poslední aspon adrenalin :).

 

Co je kua Levašovka? :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle by jsi mohl postnout kanárovi, že WG si na tebe zasedlo a nedopřálo ti 100% úspěch, že to není spravedlivé a ať jde WG někam.

Jinak mi řekni, jak to děláš...né a né se 140 vyhrát a hlavně nastřílet přes 3litry

140 nemá daleko k označení OP. To dpm je strašně velké, takže není problém nastřílet za 2 minuty kolem 1600 dmg. Ale ze začátku mi to s ní taky nešlo. Můžeš se podívat na mé replaye se 140, třeba to pomůže. Jinak já jezdím jen tiery 8+ a nemám problém. Samozřejmě v četě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

140 nemá daleko k označení OP. To dpm je strašně velké, takže není problém nastřílet za 2 minuty kolem 1600 dmg. Ale ze začátku mi to s ní taky nešlo. Můžeš se podívat na mé replaye se 140, třeba to pomůže. Jinak já jezdím jen tiery 8+ a nemám problém. Samozřejmě v četě.

i v četě je to umění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Prostě mi to nedá, abych se nepodělil o situaci, kterou všichni zažíváme, ale tohle bylo nějak moc. Dnes první hra, já T40, všichni hráči taky 4.tier. Nějaký šílený protihráč najede dopředu a stojí já mu do boku dávám postupně 2 rány s dmg. On pořád stojí, já taky, nemám důvod měnit pozici. Vidím jeho zbývající HP a říkám si, ten je můj.  Jak mě taková blbost mohla napadnout, nevím. Třetí rána prošla a jemu zbyl 1 HP, slovy JEDEN HP !!!

To jsem myslím ještě nezažil. Co naplat, další rána , BUM - odrazila se , pak ho už dorazil někdo z týmu. Ale pak se mi dařilo a vyhráli jsme.

Tahle hra je fakt strašná pr.el.  Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...