Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nesnáším strkání během míření, nejhorší je, že si to ten idiot ani neuvědomí, s tou jeho krysoidníkryplželvou, že kurví lidem hru, já se za to jak idiot pokaždé omlouvám, když se mi to náhodou povede, i když ten člověk ani nemíří....Češi jsou největší odpad ve WOT, s Polákama se můžeme chytit kolem ramen a zpívat internacionálu, aby hrom drbl do WG za ty televizní reklamy na lovení faganů.

 

Idioti jsou všude bez ohledu na národnost, bohužel / bohudík ;-):-D to, že jsi zrovna natrefil na "odpad" z ČR je spíše haluz... žádné velké závěry bych z toho nedělal.

 

K "dennímu hlášení": v pátek a v neděli hry totálně na pytel - někdo z WG mi vyměnil účet, ruce, hlavu a tanky... v sobotu mi toto bylo navráceno, takže jsem hrál jak bůh (vše sólo) :-) Tento systém "nahorudolů" mě nicméně začíná trošku prudit, protože to zabíjí veškerou zábavu. Plus nenávist k artynám :-) přes víkend jich bylo celkem hafo, přičemž ona nenávist vygradovala v situaci, kdy jsem šel 3x po sobě do garáže díky artynám (HellCat, pak T25/2 z plných a následně zakončeno E50-M, kdy mě šulek s Obj.261 smahnul z cca 1400 životů na nulu). Co na tom, že hraje za T25/2 vedle mě stojí devítkové britské medko - lup tam jednu mě (dacani)...

V sobotu potěšil "hrdina" s 59-16 (7ková bitva; nastříleno cca 1600 damage + 2000 spot na "Malinovce") a vyexpení WZ-120 plus T28 Prototypa. Potřebuju vydělat nějaké stříbrňáky, páč musím koupit tyhle 2 tanky plus mě ještě čeká nákup (konečně!) AMX 50 100 a VK45.02(A). A mám jenom 3 mega :-)

 

Asi je to jen konspirační teorie, ale mám takovej pocit, že v vždycky když mi chybí do vyexpení tanku nějakých 10-15 bitev, tak prostě ne a ne vyhrát. Včera jsem s AT-7 dělal trojnásobek na 7x, až jsem to vzdal a nakonec těch posledních 1k expů jsem vzal z volných. Dneska Lorka chybí mi 4k expů - 5x lost a pak jsem musel do práce.

 

Spíše je to jak kdy, i když... v sobotu jsem dal s T25/2 2x "hrdinu" za sebou, přičemž mi zbylo necelých 5k expů na vyzkoumání T28 Prototypa. Nechal jsem to na neděli = 1 pěkná hra s trojnásobkem (a PÚ)... no, i s výhrou jsem těch 5k zkušeností dělal 6 her, přičemž výhra s trojnásobkem byla už třetí hrou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idioti jsou všude bez ohledu na národnost, bohužel / bohudík ;-):-D to, že jsi zrovna natrefil na "odpad" z ČR je spíše haluz... žádné velké závěry bych z toho nedělal.

 

 

Bohužel, stále více čtu ve hře narážky na "kvalitu" CZ/SK hráčů, moje zkušenosti to jen potvrzují. Navíc, dokonce se stává, že jsou to zástupci či velitelé klanů, což je doslova šílenost. Tím neříkám, že máme nejvíc blbců v evropě, to vůbec! Jen říkám, jich to od nás asi nejvíc hraje.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, stále více čtu ve hře narážky na "kvalitu" CZ/SK hráčů, moje zkušenosti to jen potvrzují. Navíc, dokonce se stává, že jsou to zástupci či velitelé klanů, což je doslova šílenost. Tím neříkám, že máme nejvíc blbců v evropě, to vůbec! Jen říkám, jich to od nás asi nejvíc hraje.... :biggrin:

 

Tak nevím, no... dříve byli "vyhlášení" Poláci, taky jsem podobné názory četl o Turcích, Slovácích, Maďarech a Rusech... já si stejně myslím, že je to spíše o osobnosti každého jednotlivce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hraji na společném acc s bratránkem, na kterém máme 20 desítek, tak pak to nehraj že :), když tam je defakto skoro vše vyexpeno, ale nutno napsat, že udržet si dlouhodobě WN8 nad 2000, když hraji jen X a skoro pořád sám, je daleko těžší než s lovkama a také větší výzva, jak píše Casiopeus s lovkama se nahání rating, ale každému dle chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AŤ jdou zasrani bolševici z WG do prdele, 21 x za sebou WR pod 45%. Náhodou vyhraješ s 39%,hned následuje bitva s 38%.Evidentní ovlivňování mise se střeďáky ( a asi i s LT ).

Na misi kašlu, ale preventivně budou ty co ji chtějí dokončit nutit k vysokému počtu her. A ostatní se v těch sračkách vezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal bezva bitvu na té Zryté vesnici. Šance na výhru 67%, několik zelených a modrých hráčů proti červenému moři. Ale OUHA !!! U nás dva těžké tanky na tieru 5 a u nich celkem 7 těžkých tanků a z toho 4 na tieru 7 !!! Naprosto bez šance. Prohra jak kráva protože na těchto nových a lepších mapách se neschová nikdo a nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal bezva bitvu na té Zryté vesnici. Šance na výhru 67%, několik zelených a modrých hráčů proti červenému moři. Ale OUHA !!! U nás dva těžké tanky na tieru 5 a u nich celkem 7 těžkých tanků a z toho 4 na tieru 7 !!! Naprosto bez šance. Prohra jak kráva protože na těchto nových a lepších mapách se neschová nikdo a nikde.

 

Pořád dokola, dokola, dokola, dokola, do ko la.................................jak u blbejch na dvorku.

Promiň Kanáre ale zkus změnit alespoň téma stížností. Prosím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohra jak kráva protože na těchto nových a lepších mapách se neschová nikdo a nikde.

Bože můj,pokud chceš hrát na schovku,měl bys zvolit jinou hru.Tvůj srabácký kempastyle už nefunguje,tak buď zkus něco jiného(což asi nedokážeš) nebo už vážně přestaň hrát,to už není možné furt číst ten brekot..Ona se ta hra dá hrát i aktivně,ale to je asi nad tvé síly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože můj,pokud chceš hrát na schovku,měl bys zvolit jinou hru.Tvůj srabácký kempastyle už nefunguje,tak buď zkus něco jiného(což asi nedokážeš) nebo už vážně přestaň hrát,to už není možné furt číst ten brekot..Ona se ta hra dá hrát i aktivně,ale to je asi nad tvé síly...

Bych rád viděl ty chytráku, co bys jako hrál s TDéčkama ( já s TDéčkem tieru 5 proti HT tieru 7 bez možnosti se schovat ) s medkama proti těžkým tankům. Asi ti nějak ušlo, že ty úpravy map nejsou už pro některé tanky vhodné a tudíž se pak stane to, co se mi stalo. Když mi předvedeš, jak se dá hrát aktivně s S35 CA proti tieru 7, tak se ti omluvím. A hrát se na schovku prostě s papírovým TD musíš. Koukni se tady na to. Myslíš, že kdybych nekempoval, tak že bych tu bitvu vyhrál?!

 

http://wotreplays.com/site/1132794#fjords-kanar-rhm_-borsig_waffentr_ger

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v neděli vše super, až jsem se divil, cca 40 bitev a WN přes 2k a WL přes 70%, jsem si  říkal že jsou nějaký erupce na slunci. A asi jo protože dneska se mi to vrátilo, zase 40 bitev WN jsem udržel přes 2k ale WL pod 40%. Může mi to někdo vysvětlit? Jezdil jsem stejný tanky a takový rozdíly.

 Opět se mi "srovnalo" WL s Pattonem 48, ten tank mám zakletej. Jezdí se mi s ním hezky, ale WL 46% po 200 bitvách, vždy ho tahám pomalu nahoru a pak přijde série jako dneska, výhra na 8. pokus(při průměrném WN 2500). S žádným jiným tankem nemám tyhle dlouhý série proher tak často jako s tímhle tankem. WL jak nějakej bot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L mi taky silene skace. Jezdim z 99% Centu 7/1(konecne full) a vsechny staty se pekne zlepsujou, jen tohle pada pravidelne, jako nase vlada. 57% po 120 bitvach asi fakt bylo moc. Dnesni skoncilo nekde na 35%...

 

K soucasnym akcim: Dneska jsem to dodelal, ale uz na to kaslu, protoze vsude je spousta medek a vsichni vyziraji killy silenym zpusobem. Nejvic me stve, ze jsou vetsinou rychlejsi nez ja :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v neděli vše super, až jsem se divil, cca 40 bitev a WN přes 2k a WL přes 70%, jsem si  říkal že jsou nějaký erupce na slunci. A asi jo protože dneska se mi to vrátilo, zase 40 bitev WN jsem udržel přes 2k ale WL pod 40%. Může mi to někdo vysvětlit? Jezdil jsem stejný tanky a takový rozdíly.

 Opět se mi "srovnalo" WL s Pattonem 48, ten tank mám zakletej. Jezdí se mi s ním hezky, ale WL 46% po 200 bitvách, vždy ho tahám pomalu nahoru a pak přijde série jako dneska, výhra na 8. pokus(při průměrném WN 2500). S žádným jiným tankem nemám tyhle dlouhý série proher tak často jako s tímhle tankem. WL jak nějakej bot.

 

 

Je to možný. Já m ten samý problém s Obj.140. Mám s ním 45% win, přitom se mi s ním hraje skvěle, většinou nastřílím, ale neustále prohry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád dokola, dokola, dokola, dokola, do ko la.................................jak u blbejch na dvorku.

Promiň Kanáre ale zkus změnit alespoň téma stížností. Prosím. 

Tak ho nečti, dej si ho do ignore. Jakmile se tu projevuje někdo osobitý (stylem vyjadřování, zkušenostmi, nasíracím faktorem), někdo kdo dokáže rozpoutat debatu či flame, někdo kdo se neomezuje pouze na výpis "včera super, to jsem jim to nandal", tak je terčem útoků. Ještě že je Kanár tak splachovací :-D Slabší povahy to tady zapíchly.

Nesouhlasím, vadí mi - nečtu. Kapišto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ho nečti, dej si ho do ignore. Jakmile se tu projevuje někdo osobitý (stylem vyjadřování, zkušenostmi, nasíracím faktorem), někdo kdo dokáže rozpoutat debatu či flame, někdo kdo se neomezuje pouze na výpis "včera super, to jsem jim to nandal", tak je terčem útoků. Ještě že je Kanár tak splachovací :-D Slabší povahy to tady zapíchly.

Nesouhlasím, vadí mi - nečtu. Kapišto?

 

Tohle není jiný názor, to je pořád dokola jedna stížnost na druhou a pořád dokola na to samé.

Co je to pronásledování za vlastní názor vím moc dobře. Kapišto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal bezva bitvu na té Zryté vesnici. Šance na výhru 67%, několik zelených a modrých hráčů proti červenému moři. Ale OUHA !!! U nás dva těžké tanky na tieru 5 a u nich celkem 7 těžkých tanků a z toho 4 na tieru 7 !!! Naprosto bez šance. Prohra jak kráva protože na těchto nových a lepších mapách se neschová nikdo a nikde.

 

A teď zkus napsat, kolik her dopadlo tak, "jak mělo", a kolik her dopadlo tak, "jak nemělo". Udělej si statistiku a IMHO zjistíš, že těch her "dopadlo to tak, jak mělo" bude určitě víc, než těch zmařených. A pokud zjistíš opak, odinstaluj WoTko a hrej tetris ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal bezva bitvu na té Zryté vesnici. Šance na výhru 67%, několik zelených a modrých hráčů proti červenému moři. Ale OUHA !!! U nás dva těžké tanky na tieru 5 a u nich celkem 7 těžkých tanků a z toho 4 na tieru 7 !!! Naprosto bez šance. Prohra jak kráva protože na těchto nových a lepších mapách se neschová nikdo a nikde.

Kanáre. Hráč tvého kalibru by měl brát údaj o šanci na výhru s rezervou.Výpočet neví,jestli třeba stěžejní hráč nemá trojku v žíle.Nebere v potaz stock tank a podobné proměnné.   bulhar , super bulhar atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...