Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnešní ráno bylo opravdu výživné :-) WR: 2/10, WN8: 2 648. Člověk se může snažit jak chce, ale jak jsou všude idiáni, tak je to konec. A to jsem čekal, že takhle brzo po ránu budou indiáni spát :-D

 

I když, indiáni... Pokud to pravidelně losuje jednu stranu červenou-oranžovou a na druhou žluto-zelenou, tak to není o indiánech - je to spíš o WG losovačce a snaze "dorovnat skóre" :wallbash::laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to jen konspirační teorie, ale mám takovej pocit, že v vždycky když mi chybí do vyexpení tanku nějakých 10-15 bitev, tak prostě ne a ne vyhrát. Včera jsem s AT-7 dělal trojnásobek na 7x, až jsem to vzdal a nakonec těch posledních 1k expů jsem vzal z volných. Dneska Lorka chybí mi 4k expů - 5x lost a pak jsem musel do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyježděno 1M kreditů a koupena na poslední chvíli ve dnes končící 30% slevě německá artyna, kterou jsem měl vyexpenou už dlouho GW Tiger (P).

Jezdit ji zatím nebudu, na top houfnice je třeba 67k volných expů a ty věnuji do T-44, kterou budu tak do týdne mít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes public opet nezklamal. Jakmile jsou násobky, tak se objeví naprosto nepoužitelný hráči a hrát se skoro nedá. Když prohraju 10:15 ok to beru. Ale když prohraju 2:15 a vidím, že půlka týmu neudělala nic, tak mě to pěkne vytáčí. Nepíšu o dmg, ale o totalni vypatlanosti hráčů, kteří jednak neví co mají dělat a za druhé i když to třeba ví, tak chcípnou do minuty a na mapě se motají jak nudle v bandě. Naštěstí když je nejhůř, tak vytáhnu e25 a tou si spravim na chvili naladu.

 

Vítězství!
Bitva: Klidné pobřeží
Vozidlo: E 25
Získáno zkušeností: 2 658
Získáno kreditů: 96 883
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "Hrdina"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG mi to vzdy okoreni a vyberie si vzdy jeden tank z mojej garaze s ktorym dvojnasobok skor ako na 5-6 pokus nedam, neviem cim to je ale opakuje sa to viac menej pravidelne...

potvrzuji.dneska E 50 M na 9 pokus.skousel sem cetu ve dvou,ve trech,solo a nic.nastrileny mraky DMG,killu to samy a lost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmch. Carramba dostal banána trvalýho?

neřekl bych, třeba kubo4747 má nick pořád růžovej ale Carramba ne.. Ale nezoufej Alidědek a satans ho výborně zastupují.. Stejnej psanej projev, stejnej trolling, akorát nedohledatelný účty.. Zvláštní že se oba objevili hned potom co Carramba zmizel :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem toho odehrál docela dost, tipoval bych tak 40 bitev, s pátkem možná i víc, po sobotě jsem měl WN8 okolo 3000, bohužel včera jsem dostával losy pouze + 2, občas + 1, ale to ve stylu jediná sedmička ve hře nebo jedna ze tří osmiček ve hře apod., přičemž top tiery zásadně campovali i proti lower tiers....jedním slovem děs.....utkvěly mi v paměti i dvě porážky s expama přes 2000, nejlepší byla včera s tigerem na arktidě, kdy jsem dal přes 3000 dmg, 9 fragů, 150 bodů za obranu základy, 2800 expů.....ani to nestačilo.

 

Rovněž se nedá zapomenout na sobotní večer, kdy se mi točily mapy: posvátné údolí, arktida a severogorsk.....oh jaká zábava.

 

Ještě jedna dobrá story, včera na mapě severozápad se celou hru na chatu bavili 4 české děti o tom, jaký mají gun na RHM, jestli dají zítra četu a nakonec fňukaly, že musí zítra do školy, jak je to na lejno, omfg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG mi to vzdy okoreni a vyberie si vzdy jeden tank z mojej garaze s ktorym dvojnasobok skor ako na 5-6 pokus nedam, neviem cim to je ale opakuje sa to viac menej pravidelne...

 

klasika a vždycky je to tank, který expíš, že?...já dal včera centuriona I. na pátý pokus a jaký to byl trojnásobek, 700 dmg v X hře...2400 expů, jsem myslel, že tu klávesnici rozkoušu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřekl bych, třeba kubo4747 má nick pořád růžovej ale Carramba ne.. Ale nezoufej Alidědek a satans ho výborně zastupují.. Stejnej psanej projev, stejnej trolling, akorát nedohledatelný účty.. Zvláštní že se oba objevili hned potom co Carramba zmizel :-P

To je jednoduché.Jsme jeho tajní agenti.Objasni mi význam slova TROLLING.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Nejsem si vědom ničeho přes čáru.Slušnou formou jsem vyjádřil svůj názor.Nikoho jsem nenapadal ani neurazil. Jinak o víkendu šla hra chvíli tak a chvíli onak. Méně úspěšní hráči dokázali i překvapit.Naopak. Když jsem nechtě zavadil o modrého bata (neubral jsem mu žádné HP) tak si do mě dvakrát vystřelil a poslal mě do garáže.Takže.Běžný víkend na mapách WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi až skoro zle z toho jak ta T34 má na prd věž . Mezi kopulku a mantlet projde skoro vše . Včera mě tam kuchali jedna rána za druhou . Co mě ovšem dostalo byl průstřel od Jgpanthera II (viz. replay čas 2:25) , hnedka poté přišlo klasický RNG při střele HEčka na RHMko (asi 4:05) .

 

http://www.wotreplays.com/site/1130696#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to jen konspirační teorie, ale mám takovej pocit, že v vždycky když mi chybí do vyexpení tanku nějakých 10-15 bitev, tak prostě ne a ne vyhrát. Včera jsem s AT-7 dělal trojnásobek na 7x, až jsem to vzdal a nakonec těch posledních 1k expů jsem vzal z volných. Dneska Lorka chybí mi 4k expů - 5x lost a pak jsem musel do práce.

 

Přesně tak, včera večer jsem si řekl, že dojezdím posledních 6000XP na AMX 13 75. Jenže po 7 prohrách v řadě jsem si řekl, že to nechám na dnešek, protože už jsem vážně na to neměl nervy. Ze sedmi bitev 4x top v XP, ale prostě proti desítkám nezmůžu více...jinak byl den docela fajn. Dostal mě jeden týpek s E100. Zůstal sám proti desítkovému Fochovi. Foch měl asi 600hp, on full a stejně si jej i s nabíjením zásobníků vyndal. Bylo mi z toho až smutno, že desítková heavy nastřílí méně, než sedmičkový scout, ale hold takový je víkend a vlastně i celý WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, prázdniny zkončili a to lepší z hráčského spektra zase bude mít méně času na hraní, takže je jen otázkou, jestli chytnu do týmu starý lemry, nebo wannabe třicátníky s nevyřešenou minulostí, co nemají nic lepšího na práci, než kazit hru ostatním. I přesto, že vyhlídky nejsou nikterak pozitivní, o víkendu jsem se v několika hrách přesvědčil, že mi stačí, když se mně spoluhráči schovají do kouta a nechají mě hrát, pak můžu dostat do týmu i chlápka co při hraní kojí, nebo jen tak hraje pro zábavu.

Trochu mi srandu pokazilo ráno ze soboty na neděli, kdy jsem prohrál i nemožné, naopak nedělní večer jsem zase vyhrál i nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, prázdniny zkončili a to lepší z hráčského spektra zase bude mít méně času na hraní, takže je jen otázkou, jestli chytnu do týmu starý lemry, nebo wannabe třicátníky s nevyřešenou minulostí, co nemají nic lepšího na práci, než kazit hru ostatním. I přesto, že vyhlídky nejsou nikterak pozitivní, o víkendu jsem se v několika hrách přesvědčil, že mi stačí, když se mně spoluhráči schovají do kouta a nechají mě hrát, pak můžu dostat do týmu i chlápka co při hraní kojí, nebo jen tak hraje pro zábavu.

Trochu mi srandu pokazilo ráno ze soboty na neděli, kdy jsem prohrál i nemožné, naopak nedělní večer jsem zase vyhrál i nemožné.

 

co fetuješ? to lepší z hráčského spektra? to myslíš ty děti s WN8 500? třicátník s nevyřešenou minulostí budeš nejspíš ty sám:DDD

 

jinak se píše skončily nikoliv "zkončili"...LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...