Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera hrůza, W/L: 2/11 - Hrajou samí ******* a ******** a ******* . Já na topu s T-54 a se mnou ještě dvě E-75tky na Himmlu . Za 5 minut je dohráno : já mám 3500 dmg a obě E-75 jsou na spodku tabulky s 0 dmg . A takto byl průběž celého včerejšího večera. Bych blil velebnosti :sick:  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to mám týden, v dmg stabilně v první pětce, ale win nepřekročí 45%. Loni jsem to měl celý prázdniny, letos si mě WG všimlo až teď a dělá mi ze hry peklo. Ani si nemyslím, že je to hráčema, ti jsou furt stejní. Ale ve jménu průměru a balancu a podobných pitomosti sledu neuvěřitelný absurdity, tak snad až bude po prázdninách se to zase zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl tzv. modrý večer, hned první bitva Centurion I na Lakeville, zahrál jsem jak bůh, ale tým byl otřesný, jel jsem přes střed a náš hellcat neměl nic lepšího na práci, než do mě žduchat a blokovat mi couvání, prej rychlá rota výcvik, tak jsem ho cvičně poslal do garáže a vida, po jedné ráně jsem modrý, well done my lord. Pak se ozval John_ice na desítky, tak se dalo sedm her desítek ještě s borcem z klanu, první 3 pro mě dopadly hrozně, třetí úplně nejhůř, protože jsem opět narazil na lobotomického Čecha v T95, tentokrát nebyl z klanu, ale měl českou vlajku na korbě, opět mapa Lakeville, asi prokletí, stojí...mířím...doměřeno....buch...náraz....mířím znova.....buch, buch, buch, opět strkání, tak už jsem to neunesl a dal mu jednu, bohužel jsem hned zase zmodral a nechťa ban jsem se musel nechat ustřílet od toho šupáka, pak už to byla pohodička, 4 povedené hry na otevřených mapách s Leošem...konečná bilance 6W2L...75% beru

 

Nesnáším strkání během míření, nejhorší je, že si to ten idiot ani neuvědomí, s tou jeho krysoidníkryplželvou, že kurví lidem hru, já se za to jak idiot pokaždé omlouvám, když se mi to náhodou povede, i když ten člověk ani nemíří....Češi jsou největší odpad ve WOT, s Polákama se můžeme chytit kolem ramen a zpívat internacionálu, aby hrom drbl do WG za ty televizní reklamy na lovení faganů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, Za poslední týden mám Win kolem 35% . WG ze mě furt jen dělá ču**** , když mi dá do týmu 5 botů . Ale to je vážně něcvo extra, když pak mrtvej koukáte na ty vaše borce - naše E100 (1300hp) a lorr.40t (300hp)  si jedou pro posledního enemáka IS-3 (500hp) a co se nestane lorr. 40t mu vjede přímo před dělo a E100 mu udělá rejhu na věž a ta ho otočí .--- takové scénáře jsou na denním (prázninovém pořádku) :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty boty fakt nějak narůstají. Dokonce jsem včera viděl četu 2 botu a oba byly k klanu. Mělo by s tím EG něco dělat. Nejhorší na tom je, že ty boty jsou dost často jako top tanky a to potom fakt nejde vyhrát. 

 

Včera jsem zůstal sám na mapě park s Hellcatem proti 8 enemákům a 6 jsem jich ještě vymlaskl. Oni totiž capovali a ani jeden z nich mne neviděl. Ale pak mne SPG dalo na pásy a stíhač mne dostřelil. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Pak se ozval John_ice na desítky, tak se dalo sedm her desítek ještě s borcem z klanu, první 3 pro mě dopadly hrozně, třetí úplně nejhůř,

trochu jsem si dodal odvahy a ozval se... no opravdu začátek jsem si myslel to snad ne... ale potom se to opravdu dobře obrátilo.

Jinak už mě to RNG opravdu séře...třikrát trefit stojící tank a zbydemu 100 a čtvrtá na stejné místo mířená a nic, jen aby dostal šanci mě trefit aspoň jednou... včera 3x se to stalo...flus hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu jsem si dodal odvahy a ozval se... no opravdu začátek jsem si myslel to snad ne... ale potom se to opravdu dobře obrátilo.

Jinak už mě to RNG opravdu séře...třikrát trefit stojící tank a zbydemu 100 a čtvrtá na stejné místo mířená a nic, jen aby dostal šanci mě trefit aspoň jednou... včera 3x se to stalo...flus hnus

 

já jsem s leopardem cinknul na prochorovce 2 x po sobě jiného leoparda z boku do palice, hodně srandovní s takovou penetrací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem s leopardem cinknul na prochorovce 2 x po sobě jiného leoparda z boku do palice, hodně srandovní s takovou penetrací

ono to bolí i na nízkých tierech.. včera jsem si vyjel přes kopeček s T40 na KV1S který stálo bokem a nabíjelo po výstřelu.. mělo 98 hp a já mu dal za 97.. druhá dingla a z otočky mě smahnul.. a já už jen pak sledoval jak si postupně vyndal AFK Chrchlala a naše 2arty který ho nebyly schopný trefit ač musel svítit tak 3 minuty.. Jinak včera jsem plnil tu misi kde musím bejt 6x do 5. místa v exp. a první tři hry v poho.. a pak následovalo 5 her kdy jsem měl 2x "M" a 3x "1" a přesto vše lost páč naše VI odcházely do garáže po prvním výstřelu nebo úplně bez dmg.. Já chápu, že ta KV1S je pro začátečníky snadno dostupná a kope jako kůň, ale přeci je nemůže bavit chcípnout minutu po startu bitvy.. Na Ensku top četa KV1S vyřízená v čase 13:57.. Jako chápu že od nicku Janinka19 nemůžu čekat nějaký výkony, ale kurňa 2 chlapi v klanový četě se MUSÍ aspoň jednou trefit!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to bolí i na nízkých tierech.. včera jsem si vyjel přes kopeček s T40 na KV1S který stálo bokem a nabíjelo po výstřelu.. mělo 98 hp a já mu dal za 97.. druhá dingla a z otočky mě smahnul.. a já už jen pak sledoval jak si postupně vyndal AFK Chrchlala a naše 2arty který ho nebyly schopný trefit ač musel svítit tak 3 minuty.. Jinak včera jsem plnil tu misi kde musím bejt 6x do 5. místa v exp. a první tři hry v poho.. a pak následovalo 5 her kdy jsem měl 2x "M" a 3x "1" a přesto vše lost páč naše VI odcházely do garáže po prvním výstřelu nebo úplně bez dmg.. Já chápu, že ta KV1S je pro začátečníky snadno dostupná a kope jako kůň, ale přeci je nemůže bavit chcípnout minutu po startu bitvy.. Na Ensku top četa KV1S vyřízená v čase 13:57.. Jako chápu že od nicku Janinka19 nemůžu čekat nějaký výkony, ale kurňa 2 chlapi v klanový četě se MUSÍ aspoň jednou trefit!

Nemohou se trefit protože KV-1S musí perfektně doměřit a hlavně, musí mít posádku na úrovni, což ti rudoši nemají. A tyhle hráče, jestli je tak vůbec lze nazývat, ty nezajímá nic jiného, než dát velké BADABUM !!! :laugh:  A je jedno, jestli se to povede jenom 1 x za 5 bitev. Klučina pak vypráví ve škole, jak vyndal toho modrého skillu Levapkinga v T40 na jednu ránu :laugh:. Je to stejný efekt, jako u artyn a nebo u rybářů. Celý den prosedí a čeká až něco zabere :laugh: . Sorry rybáři, to není nic proti vám, to je jen sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohou se trefit protože KV-1S musí perfektně doměřit a hlavně, musí mít posádku na úrovni, což ti rudoši nemají.

když RNG dopustí i KV1S z otočky ti jí pustí.. ;-) mě smahnul z otočky i Hummel :-P

Edit: a ještě jednou.. ta bitva byla na Ensku.. (tanky byly od sebe do 50m) Ale pravdu máš, jak není plně doměřeno tak netrefím ani stodolu a jak je to nad 150m tak musím k full aimu přidat ještě rychlou modlitbičku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výživný večer :) Většinu her jsem odehrál sám, tier 4 - 8 .. v průběhu hraní jsem se ocitnul v Radasatorově četě ( tier 2 - 5 ), pokud jsme nebyli low tier, hry odsýpali pěkně .. poté odešel, četa se rozpadla, chvilku jsem hrál sám a v bitvě na Posvátném údolí mě kontaktoval hráč z enemy teamu ( ren72 z UNICA ) zda nedáme četu .. sice jsme mastili jen tier 5 a 6, ale musím uznat, že tak fajn se mi s nikým hodně dlouho nehrálo a to se občas nachomejtnu i k fialkám, ačkoliv jsem noob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu k cemu je kua dobre to presouvani. Naposledy jsem tam videl debatu o vyberu android telefonu a nejaky problem s excelem. To nemuzete myslet vazne!

 

Na to je jediné vysvětlení, zde je to denní hlášení kde se píšou denní výkony a správy ze hry. A ne probírání jaký který tank je OP nebo není, od toho je tu udělaná pokec hospůdka a tam si to můžou vyříkat a nebo přímo ve vlákně o dotyčném tanku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dnes rozhodl využít akce a vyměnit goldy získané v akci za LTP (850) za Chi-Nu Kai (ve slevě za 750).

 

Hraju bez premka a do hry nechci rvát korunky, tak jsem chtěl levný premiák za goldy z akcí, co trochu vydělává a bude s ním sranda (z vyšších tierů mám z akcí IS-6 a SP, ale ty už mě nějak nebaví...). No, zatím jsem spokojený, byť mě povídání z vlákna o Chi-Nu Kai trochu děsilo.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o "dvojče" Chi-Nu se stejným top dělem (žádné "ořezávátko", jak je zvykem u prémiáků - goldy používám jen občas při T7 popř. T6, ale spíš se jim snažím vyhnout...), tak jsem docela spokojený. Dělám si takovou stat, kolik T5 - T6 - T7 her budu mít po 100/200/300 hrách, docela jsem zvědav, ale zatím potkávám T7 minimálně, nejlepší hry jsou s T6...

 

Za dnešek mi vyjezdil asi 0,5 mega. Je sice trochu pomalejší a nemotornější než jeho brácha, ale jinak to jde.

 

A protože je skoro celá JAP lajna o medkách, tak se stroj na cvičení posádek bude možná i hodit.

 

A asi ho moc lidí nejezdí/nejde jim to, dnes mi na M stačilo 1043 exp, což se mi zdálo málo. Za mě zatím :thumbsup: - uvidím, kdy mě přestane bavit :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Tak po dovolené jsem to začal zase hrát. Už jsem se ve hře smířil s plno věcmi, ale tohle mě fakt, jak to říct slušně, hněvá ? vezmu 6.tier, proti mě 6x 8.tier, vezmu 7.tier, proti mě 5x9.tier a teď naposled vezmu 8.tier a proti mě 6x10.tier. A mezi tím většinově tier tanků větší. Dnes takto většina z toho mála her. Třetina tanků je prostě o 2 tiery vyšší. Pro mě opravdu dobrý MM a pokud si připočtete blby, co se všichni rozjedou někam daleko  dopředu a tam chcípnou, tak zatím skvělý herní zážitek. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...