Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zaujimave preco niektore temy v Dennom hlaseni byt mozu a zvysne su OT asi podla toho ako sa admin a moderator vyspi.

A tu sa dostavame k teme kt. ma na tomto fore najviac hneva a je podla mna jeho hlavnym nedostatkom:

 

Ak clovek chce najst nejake info ku konkretnemu tanku nie je problem, najde si ho pekne dole medzi tankami kde je to pekne potriedene.

Ale v momente ked chce sa vyjadrit ku hre alebo k hocicomu inemu ma proste problem, k danemu topiku sa skoro vobec nema ako dostat alebo rozumne preklikat - ak ano dajte mi vediet.

Preto vacsina uzivatelov tuna vylieva svoje ublizene srdciecka do jedinej "funkcej" temy tuna a to k Dennimu hlaseni, lebo je to tu vzdy dostupne.

Nedalo by sa s tym nieco spravit? Pardon za OT ;)

Hospůdka ti nestačí?? tam si můžeš kecat o všem.. když se rozjede debata o arty tak je to nekonečný.. viz Artyhumus... pak je tu ještě.. 4 největší hříchy ve WoT... jen si vybrat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej borec v heavy v první linii musí mít aktivní hlášku, že ho někdo vidí, light tanky hrdě spamují údaje o době nabíjení... Jeden čas jsem jezdil s chatem vypnutým, ale to taky není úplně ideální.

 

 

Bo cw????Aby se předešlo okecávání,velitel v reálném čase vidí,že spoter je odhalen,lightky to mají díky tomu,že jezdí artyny v CW=spoter ví,za jak dlouho je schopná arty vypálit a problikne to těsně před výstřelem=nulová reakce enemáka a má popelnici za krkem..a že to mají i na publicku??mód to nepozná a je to jejich věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bo cw????Aby se předešlo okecávání,velitel v reálném čase vidí,že spoter je odhalen,lightky to mají díky tomu,že jezdí artyny v CW=spoter ví,za jak dlouho je schopná arty vypálit a problikne to těsně před výstřelem=nulová reakce enemáka a má popelnici za krkem..a že to mají i na publicku??mód to nepozná a je to jejich věc...

Já ten mod znám a dá se při instalaci nastavit nejen na jakých typech vozidel se má hláška zobrazovat, ale i v jakém typu bitvy, takže sorry. Jo, je to jejich věc a moje věc zase je, že mě to štve. Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes obnovil své přístupové heslo na zdejší forum.

Na bojištích WoT nic zajímavého, ale dnes mi do garáže přišel nějakej výživnej text, který nedává moc smysl. Autora jsem na bojišti pokud jsem se díval dobře dnes nepotkal.

Zda jsem někdy dříve přehlédl nějaký jeho monolog netuším a možná tam bylo nějaký vysvětlení. Autor je z BIA.

Nemám přehled o českých klanech a už vůbec ne o těch co mají v názvu BIA. Chtěl bych někoho, kdo v tom má větší přehled poprosit o vysvětlení co je to za spolek hráčů v

BiA Black Steel panthers Cz/Sk. Je to nějaký sranda klan z dětí nebo "rozumných" dospěláků? Odpověď stačí přes SZ, aby tu nebyl další zbytečný spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten mod znám a dá se při instalaci nastavit nejen na jakých typech vozidel se má hláška zobrazovat, ale i v jakém typu bitvy, takže sorry. Jo, je to jejich věc a moje věc zase je, že mě to štve. Howgh.

Měl by jsi zapracovat na svém výkonu v bitvě,aby jsi nebyl zbytečným členem týmu a neštval hráče,kteří se bitvu snaží ovlinit.Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tohle je co ?!

Nemusíte koukat na celý záznam, tam nic není ale poslední minuta je zajímavá.

Nějaký tydýt s T18 se schoval do skály a ještě si z nás dělá srandu.

Asi to umí a dělá to tak záměrně. By mě zajímalo, jak je to možné.

 

http://wotreplays.com/site/1115732#karelia-kanar-a13_mk_i_cr_tank_mk_iii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tohle je co ?!

Nemusíte koukat na celý záznam, tam nic není ale poslední minuta je zajímavá.

Nějaký tydýt s T18 se schoval do skály a ještě si z nás dělá srandu.

Asi to umí a dělá to tak záměrně. By mě zajímalo, jak je to možné.

 

http://wotreplays.com/site/1115732#karelia-kanar-a13_mk_i_cr_tank_mk_iii

no ty kráso! :woot:  BUG jak prase.. něco podobnýho jsem zažil na Westfieldu kde byl baráček do kterýho se zašil enemák a nešlo ho sundat.. sjelo se tam 7 našich strojů a 5 minut jsme se ho snažili zničit.. tak jsme se do toho zabrali, že z toho byl draw.. :no:  ale jak se tam dostal to nevím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem dal 17 bitev, prvních 5 jsem byl sám a všech 5 jsem měl +2 mm a all reds team, pak jsem zburcoval četu na chatu:D...a jelo se.....tahal jsem centuriona mk.1 a jedna výhra za druhou, všechno jsme zdominovali naší četou, snad kromě jedné desítkové hry na zmršené arktidě, kde prostě nešlo vyhrát, nakonec jsme dali hellcat četu, která pro nás skončila zásadním přínosem a pro mě velkou ráží, jako už jsem myslel, že večer bude stát opět za vyližprcku, ale četa to zachránila, nakonec z toho bylo 12 výher a 5 porážek.

 

Jinak jsem se rozhodl, že nebudu podporovat WG snahu tahat z lidí kredity za goldovou munici, proto jsem upustil od plánu dál expit čínské a novou ruskou med větev, kašlu jim na to, vracím se k UK a USA, tam není goldů potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem si řekl "dám pár bitev a uvidíme" - no viděl sem. Jel sem Caerna, abych dodělal Conquerora.

 

První bitva, Zkur*ená vesnice, Luxusní MM - Dvě desítky, tři devítky a zbytek osmy. Začli sme na spodní bázi, desítky jely doleva pod kopeček, já najel na středu za šutr, abych pokryl střed. Vyjela na mě T32, enemáckej Caern a nějakej lehkej číňan. Klasika vykukovaná, kdy já se snažil kolem šutru něco trefit a přitom oddingat. První chvíli to docela šlo, měl sem jen oranžový pásya setrackoval mě nějakej Američan, kterej se najednou zčista jasna objevil na druhý straně šutru. Jenže v tu chvíli enemáci zjistili, že VŠICHNI naši odjeli nahoru. Měli sme dvě TD (T28 a Rheinmetála), který místo aby mi kryly boky (a mohly nastřílet mrtě DMG, spotil bych ji pěkně), tak kempí za našima tankama ucpávajícíma uličku.

 

No na mě vyjeli všechny tanky co na středu byly, takže ryhlej konec, objely naše desítky zezadu, čímž obranu totálně rozvrátily, a následoval hromadnej šturm všech enemáků, takže ve výsledku 15:2. Obě TD těžcí lobotomici s cca 47%

 

Druhá bitva kupodivu lepší, nastřílel sem něco k 16 stovkám, kupodivu zabojoval i náš lobotomik s Rheinmetálem a 47%, celkem rozumný vítězství asi 15:7. Pak sem to radši vypnul. Chybí mi 80k expů na Conquerora, asi ho už nikdy nevyexpim.

 

Pak sem šel hrát Firefall a to mě udrželo až do půlnoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem si řekl "dám pár bitev a uvidíme" - no viděl sem. Jel sem Caerna, abych dodělal Conquerora.

 

První bitva, Zkur*ená vesnice, Luxusní MM - Dvě desítky, tři devítky a zbytek osmy. Začli sme na spodní bázi, desítky jely doleva pod kopeček, já najel na středu za šutr, abych pokryl střed. Vyjela na mě T32, enemáckej Caern a nějakej lehkej číňan. Klasika vykukovaná, kdy já se snažil kolem šutru něco trefit a přitom oddingat. První chvíli to docela šlo, měl sem jen oranžový pásya setrackoval mě nějakej Američan, kterej se najednou zčista jasna objevil na druhý straně šutru. Jenže v tu chvíli enemáci zjistili, že VŠICHNI naši odjeli nahoru. Měli sme dvě TD (T28 a Rheinmetála), který místo aby mi kryly boky (a mohly nastřílet mrtě DMG, spotil bych ji pěkně), tak kempí za našima tankama ucpávajícíma uličku.

 

No na mě vyjeli všechny tanky co na středu byly, takže ryhlej konec, objely naše desítky zezadu, čímž obranu totálně rozvrátily, a následoval hromadnej šturm všech enemáků, takže ve výsledku 15:2. Obě TD těžcí lobotomici s cca 47%

 

Druhá bitva kupodivu lepší, nastřílel sem něco k 16 stovkám, kupodivu zabojoval i náš lobotomik s Rheinmetálem a 47%, celkem rozumný vítězství asi 15:7. Pak sem to radši vypnul. Chybí mi 80k expů na Conquerora, asi ho už nikdy nevyexpim.

 

Pak sem šel hrát Firefall a to mě udrželo až do půlnoci.

 

jaké z toho plyne ponaučení? Nikdy nikam nejezdi sám, vyhneš se tak spoustě zbytečného utrpení.

 

Vzpomněl jsem si na včerejší bitvu na té mapě, dostali jsme jako osmičková četa devítkovou hru(50/50 IX a VIII) a asi 30% na výhru, podařilo se nám slušně zdominovat vesnici a vyhrát tak bitvu, je to další možnost po úpravě té mapy, šutr není dobrá volba, před patchem ano, ale teď už podstatně méně, neber to, že tě chci mentorovat, to bych si netroufl, jen takový můj poznatek, protože vím, že už to zdaleka tak často nedrtíš....šak to někdy pošli, já ti klidně pomožu s expením osmičky, sám jedu centuriona mk.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké z toho plyne ponaučení? Nikdy nikam nejezdi sám, vyhneš se tak spoustě zbytečného utrpení.

 

Vzpomněl jsem si na včerejší bitvu na té mapě, dostali jsme jako osmičková četa devítkovou hru(50/50 IX a VIII) a asi 30% na výhru, podařilo se nám slušně zdominovat vesnici a vyhrát tak bitvu, je to další možnost po úpravě té mapy, šutr není dobrá volba, před patchem ano, ale teď už podstatně méně, neber to, že tě chci mentorovat, to bych si netroufl, jen takový můj poznatek, protože vím, že už to zdaleka tak často nedrtíš....šak to někdy pošli, já ti klidně pomožu s expením osmičky, sám jedu centuriona mk.1

 

On mě ze začátku někdo palbou podporoval, jenže sem zapomněl kontrolovat minimapu (měl sem dost práce s čtyřma enemákama) a jaksi si nevšiml, že se na to spojenci vyprdli, navíc to nebyla nijak dlouhá doba.

 

Jinak ponaučení je samozřejmě pravdivé a za nabídku dík, ale já už to jedu stylem jedna bitva za tejden, tak nevím, no. Navíc osmičková četa slušnejch hráčů, to mi přijde jak červenej hadr na MM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem si řekl "dám pár bitev a uvidíme" - no viděl sem. Jel sem Caerna, abych dodělal Conquerora.

...

Pak sem šel hrát Firefall a to mě udrželo až do půlnoci.

 

Caernarvon je utrpením i pro mě. Top dělo, které má menší damage než HellCat na 6.tieru a které střílí zhruba stejně rychle... je to šíleně pomalé (ačkoli při přechodu z BlackPrince mi přišel jako rychlík :-))... a k tomu "bonusové" losy, kdy jsem při posledních 5tinásobcích zajel tento až na 10. hru... Conquerora taky chci, ale je to běh na dlouhou trať, páč tento tank není vůbec zábavný. Jedenkrát (tak 2 měsíce zpátky) se mi podařilo nastřílet kolem 4k damage (= "hrdina", jupí :-)), ale od té doby jakoby mi běžel trest za pěknou hru v podobě proher a lobotomických týmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vometáním okolo technologických stromů dopracoval k dalším tipům na tanky, které jsou svými vlastnostmi vhodné na umělé navyšování statů. KV-2. Neumím si to racionálně vysvětlit, asi karma. Vzpomínám si, že jsem kdysi schoval prababičce hůl, abych ji pak hrdinně našel. Ona mi chtěla za to dát peníze, ale já je odmítnul, ano i tahle na první pohled zanedbatelný a neuvěřitelný skutek se může promítnout do statistik ve wot! Proto nezapomínejte konat dobro. Dalším je pinďa s velkým pyjem Vickers Medium Mk.2, zvaný "kladivo na T18", ten trochu hapruje s WN8 a je třeba ho kombinovat s tankem, který má dmg (a potažmo WN8)zbytečně vysoko, jako je třeba M103.

Každopádně to byly včera dobré a hlavně tuze zábavné hry, jen mi chybí trochu jekotu, jako je třeba při oneshotu z artiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caernarvon je utrpením i pro mě. Top dělo, které má menší damage než HellCat na 6.tieru a které střílí zhruba stejně rychle... je to šíleně pomalé (ačkoli při přechodu z BlackPrince mi přišel jako rychlík :-))... a k tomu "bonusové" losy, kdy jsem při posledních 5tinásobcích zajel tento až na 10. hru... Conquerora taky chci, ale je to běh na dlouhou trať, páč tento tank není vůbec zábavný. Jedenkrát (tak 2 měsíce zpátky) se mi podařilo nastřílet kolem 4k damage (= "hrdina", jupí :-)), ale od té doby jakoby mi běžel trest za pěknou hru v podobě proher a lobotomických týmů.

Jen vydrž , Conqueror je pecka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caernarvon je utrpením i pro mě. Top dělo, které má menší damage než HellCat na 6.tieru a které střílí zhruba stejně rychle... je to šíleně pomalé (ačkoli při přechodu z BlackPrince mi přišel jako rychlík :-))... a k tomu "bonusové" losy, kdy jsem při posledních 5tinásobcích zajel tento až na 10. hru... Conquerora taky chci, ale je to běh na dlouhou trať, páč tento tank není vůbec zábavný. Jedenkrát (tak 2 měsíce zpátky) se mi podařilo nastřílet kolem 4k damage (= "hrdina", jupí :-)), ale od té doby jakoby mi běžel trest za pěknou hru v podobě proher a lobotomických týmů.

 

Mě až tak nevadí, hlavně se mi líbí, že umí i oddingat, ale ta DMG je výsměch, kdyby byla slepoň vyvážená kadencí nebo průbojností, ale nabíjí to taky děsně pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen vydrž , Conqueror je pecka :)

 

Vím a držím ;-)

 

Mě až tak nevadí, hlavně se mi líbí, že umí i oddingat, ale ta DMG je výsměch, kdyby byla slepoň vyvážená kadencí nebo průbojností, ale nabíjí to taky děsně pomalu...

 

Jop, v tom jsme zajedno... průbojnost to top dělo má, ale jak jsem psal - damage a nabíjení srovnatelné s HellCatem o 2 tiery níž... to je komedie. Beru to tak, že "za odměnu" bude ten Conqueror... ale cesta k němu je dlouhá a ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten kdo ve jménu lásky a... a kruci, to jsem někde jinde :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych Conquerora neprecenoval. Tank dobrej, super delo, ale mizerna deprese, celni pancir na dve veci a jsem s nim cil pro artiny. Pro mne treti nejzakletejsi stroj po M103 a IS-7, diky teamum.

 

Však to dělo na něm je to co z něj dělá zabijáka . Pancíř je náladový - přes přední plát mě docela často prorážely např. T34, IS-3, věž je docela papír . --- depresi děla má slušnou (nepamatuju si, že by mi někde dělala problém) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...