Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem byl doma, tak to berte jaké hlášení z víkendu. Ačkoliv jsem čekal vzhledem k vražedné kombinaci prázdniny + víkend + 5ti násobky s akcemi pohromu, zažil jsem vcelku příjemný herní prodloužený víkend. Neodehrál jsem toho za uplynulé dne tolik, ale ten drajv po 30 000 bitvách už prostě nemám.

 

Koupil jsem už léta vyexpenou T- 43ku, zjistil, že Waflovač je i po nerfu hratelný. A že pokud pánbu WG spustí, tak i T92 s goldovou municí, plně doměřená, osádka se 4 skilly/perky nasycená Colou zaměřeno do 100% na serverovém zaměřovači na stojcí cíl a dmg 0. Kdyby jednou. Dával jsem asi 3 pokusy na pětinásobek a pak byl rád za dmg za bitvu 1300 dmg,v bitvách a mapách, kde dávám normálně 3500 dmg a více.

 

Ale nebudu naříkat. Ta hra je prostě taková.

 

Historka z víkendu:

 

V garáži mám téměř 80 vozidel. Takže nemám šanci odjet všechny násobky. Můj rituál je první Rejže (býval to Ferdík, odpočívej v pokoji), následovaná T34 a pak postupně vytahuji vozidla, která expím (aktuálně T30 a T-43).

 

Potom si odjedu násobky na svých miláčcích nebo tam, kde se mi to hodí vůči osádce. Takže samozřejmě přišla na řadu i milovaná T18.

 

Mapa Provensálsko, jedu na opačné strany mapy, do křovíčka nad úbočím. Zde nachytám dole za baráčkem stojící nepřátelskou T2, jediný dobrý hráč nepřítele (WN8 kolem 1800).  Vypínám ho, než stačil zareagovat. Zbytek hry píše do chatu, co jsem za ubožáka. Že jezdím OP vozidlo, že terorizuji nováčky, že jsem ubožák, který si tak zlepšuje staty. Prostě v tomto duchu. Já si z něj dělal legraci,  v duchu, že jeho pláč je prima, nic víc, nic sprostého. Pěkně jsem si zastřílel, výhra.

 

Ten človíček mi dokonce začal psát i do chatu po bitvě:. Já si většinou takové dávám do ignor listu, ale bavilo mne ho provokovat, protože mi zcela nepochopitelně vyčítal, to samé, co dělal on. Oba jsme byli pedotankeři.

 

Jak se vytáčel a já z něj měl jen legraci, razantně přitvrdil. Rakovina na moji rodinu, nabídky análního sexu pro moji matku a podobné libůstky, přál či sliboval.  Já si z něj dělal jen legraci, ať pokračuje, že ten vztek ze sebe musí dostat. Fakt mi psal průběžně asi hodinu!!  :woot:

Tak jsem podíval na jeho staty, A ejhle!! Páníček má sám odehráno nejvíce bitev s Hellcatem a  Hetzerem…  Když jsem mu to napsal, zase v legraci, tak reagoval, že jsem total BIA noob idiot a dal si mne okamžitě do ignor listu on! Škoda, skoro jsme se už  skamarádili.  :laugh:  :laugh:

 

 

(Mne by zajímalo, jak se tihle projevují v reálném životě? Zda se vybouří virtuálně, nebo jsou takové nasírací či problematická paka i v RL. Já nejsem žádný Gánghí ani Mirek Dušín. Ale protivníka ignoruji a nikdy mne nenapadlo nadávat komukoliv, kdo mne poslal do garáže. A přát protihráči smrtelnou chorobu?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě jsem tomu úplně nevěřil, ale na vlastní kůži se přesvědčuji, že každým patchem jsou změny razantnější a maximálně zaměřeny na to, aby to člověk hrál jakoby "poprvé". Dost mě to zaskočilo, protože poslední aktualizace mě v tomto ohledu totálně dorazila. Jezdím na místa která již "neexistují", snažím se střílet z míst, ze kterých se už střílet nedá, artyn je zas jak máku a už mohou střílet skutečně kamkoliv(částečně i kvůli hlouposti hráčů, páč klidně stojí uprostřed mapy a nikdo ji nespotne případně nezničí) a dříve účinná léčba v podobě čet také nezabírá, protože v těch jste od WG doslova šikanováni. 

Nevím, začínám trošku propadat panice, protože jak v současné podobě hry, zahrát opravdu dobře?

Tak tohle mě taky dost štvalo. A napsal jsi to výstižně" člověk to hraje jakoby poprvé". To je přesné. Naučím se se strojem mapu, vím kam si zajet, kde je to nejlepší, dobrá viditelnost, ale rovnou i možnost úniku či přemístění apod. No a pak přijde patch.....a všechno jinak. Příjedu tam a nikde nic. nebo s v půlce zaseknu o šutr ve křoví, který tam nebyl...

Tak se tu mapu naučím znovu, ale další patch a zas změny. To už pak nebaví. Navíc výhoda "mazáka" je pryč. V BF2 byla znalost map zásadní a zaručovala 70% výhodu oproti nováčkům. Za celou dobu co jsem to hrál se mapy neměnily. Každý začal jako nováček a každý nováček první týdny dostával přes čumák. Pak se naučil mapu, finty, snip místa, obíhací místa a kvalita hry se ihned zlepšila. Sám si to vymakal, EA nováčkům nijak nepomáhal. WOT? Mám spočítat kolikrát se měnily nejstarší mapy? Nikdo by to nespočítal, protože mimo ofiko patche bylo maličkatých úprav tuny....

Nevím proč to tak mění....i BF2 byla úspěšnou komerční hrou, ale nováčky nešetřila v žádném ohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

 

(Mne by zajímalo, jak se tihle projevují v reálném životě? Zda se vybouří virtuálně, nebo jsou takové nasírací či problematická paka i v RL. Já nejsem žádný Gánghí ani Mirek Dušín. Ale protivníka ignoruji a nikdy mne nenapadlo nadávat komukoliv, kdo mne poslal do garáže. A přát protihráči smrtelnou chorobu?)

Je zajímavé, že se mi nestalo ,aby mi nadával nějaký červený nebo zelený hráč, zato u modrých a fialových se to stává relativně často. Naposledy v sobotu, když jsem s Obj 704 poslal do garáže fialovou ST-I, tak jsem si vyslechl nadávek do camperů atd. Nejspíš jsem měl podle něho hned ze začátku vlítnout mezi ty devítky a desítky ,2x vystřelit a pokorně odejít do garáže. Ale každopádně na tohle nijak nereaguju, max napíšu "garage time :no: " a poté většinou na protější straně za klávesnicí následuje řada menších srdečních příhod. Holt někdo obyčejnou PC hru bere vážněji, než je zdrávo :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z mého pohledu byla tato neděla a pondělí nejhorší za poslední rok co jsem hrál... Dohromady 39 bitev, 11 vítězství, win 28%. Včera 9 porážek v řadě se SU100, až 10 bitva win a pětinásobek.S T28 Prt. 10 bitev, 8 porážek. Měnil jsem servery, vypínal hru, dělal přestávky a stejně jak jsem to zapnul, neskutečný jatka. Za 2 minuty prohráváme 10:1 atd...

Neuvěřitelný, jak WG tlačí rudý šmejdy. Včera tatar s Lowe, odehráno 2k bitev. Tmavě rudej. Jel mapou jako by nic, všichni hio dingali a on sundaval jeden tank za druhym. Naprosto bez míření. Jen tak jel, otočil mimochodem dělo a prásk! Průstřel, 350 DMG... Tohle když jsem viděl, šel jsem otevřít lahev rumu. Já tam s T28 prort. nedal T30 z boku na 50m, on rudej mi jí vrátil čelně za 850, atd.. Mohl bych pokračovat co se  včera dělo za zvrácenosti. To mám za to, že jsem si udělal radost a koupil JgTiger Pak 8.8 v akci.

Myslim, že si večer raději pustim dobrej film, než v dohledné době absolvovat podobnou onanii :wallbash:

5x násobky fajn, nicméně to znamená že se vyrojí absolutně veškerý hráčský odpad. Radši si dám příště voraz a pak bez takových akcí v poklidu doexpím co potřebuju, když bude na server větší klid...

Já od doby kdy WOT nehraju viděl přes 50 filmů :laugh: . Téé najednou večer času....vše zařídím, děti obstarám ( někdy i ženu :laugh: ). Dokonce jsem se vrátil i k četbě knih :woot: .

Navíc jsem se zvyknul při filmu sednout na rotoped a šlapat a šlapat...nejdřív hoďku, pak hoďku a půl a včera jsem při novém Robocopovi jel celý film, ani jsem to nevnímal :thumbsup: . Obecně mám daleko lepší náladu než dřív. Páč potkávat ty tuny lobotomiků...to není pro mě. Ale za to samotná hra nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, že se mi nestalo ,aby mi nadával nějaký červený nebo zelený hráč, zato u modrých a fialových se to stává relativně často. Naposledy v sobotu, když jsem s Obj 704 poslal do garáže fialovou ST-I, tak jsem si vyslechl nadávek do camperů atd. Nejspíš jsem měl podle něho hned ze začátku vlítnout mezi ty devítky a desítky ,2x vystřelit a pokorně odejít do garáže. Ale každopádně na tohle nijak nereaguju, max napíšu "garage time :no: " a poté většinou na protější straně za klávesnicí následuje řada menších srdečních příhod. Holt někdo obyčejnou PC hru bere vážněji, než je zdrávo :no: .

Tak já to měl 50/50. Někteří hráči z  top klanů smrt neunesli a fakt nadávali jako blázni. A přesně skoro vždy do kemepra. Hafo těchto "skillerů" rádo propadá ueforickému pocitu nesmrtelnosti a pak čumí jak hoří....to neunesou, že on, jediná fialka v jejich týmu chcípnul mezi prvníma.

A pak je opačný extrém, stejně rozšířený.....ihned od začátku do chatu píše nějaké máčo" attack noob campers" apod. Lehne do minuty a zbytek hry jen spamuje nadávkama. Pak kouknu na staty a chlapec má 44% a 0,4 killů za hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info k československému WoT stromu - během roku 2015 by měl přijít EU strom, nejdříve pouze s italskými tanky. Československé a ostatní (Polsko, Švýcarsko, Švédsko, Jugoslávie, Maďarsko, ...) až v průběhu roku 2016. Samozřejmě ještě není na 100% potvrzeno, každopádně ...

 

[sarcasm on]

 

gj WG!

 

[/sarcasm off]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carramba: to jakože do evropsýho stromu daj ty Italský SRANDASTROJE, který britové vyndavali i Brencarrierama, a ostatek nic? :wallbash:

 

No, Lt35 a Lt38 tam máme, tak nám to může bejt jedno. Ale vzhledem k tomu, jak super tank je českej P38  ve WT, tak mě může celý WoT... no víte co :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak občas mám dojem, že jsem se ocitl v Hlavě 22 od Hellera. Spoluhráč (1. mrtvola, konečně má čas sledovat bitvu) mě celou dobu urážel, kritizoval jak hraju - report noob (bot) in WT Pz.IV atd... -  a já měl pocit, že: "nehraju tak, jak mi on neřekl, že mám hrát!", jo a byl to nýmand, kterej uhrál tužku.

 

Jinak dnes: Vyzkoumáno:Vozidlo Waffenträger auf E 100 vyzkoumáno za 205000 zkušeností a 0 volných zkušeností - mám splněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes: Vyzkoumáno:Vozidlo Waffenträger auf E 100 vyzkoumáno za 205000 zkušeností a 0 volných zkušeností - mám splněno.

Já mám také splněno: Dnes jsem chtěl dojet Centuriona 7/1, tzn. vyexpit FV4202, dostat M a alespoň jeden pruh na hlaveň. Všechny tři body splněny, i když to M už bylo včera ;-) Hrálo se mi s ním dobře, akorát to M velmi dlouho odolávalo...

 

Nicméně mám hotovo, teď už jen vyjedu pár korunek a už se těším na FVčko :-)

 

Ale C 7/1 také zůstane v garáži, je to holt zajímavá mašina, tak zvláštní, až je krásná :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hry na dobrou noc s JgTigerem 8.8. 

Win 33% - prohra, arty vyřešila.

Win 42% - prohra, arty vyřešila.

Win 32% - prohra, arty vyřešila. 

Win 43% - prohra...

 

Win za večer z 80% stažen na 45%.

 

Problém je XVM. Jakmile člověk svítí, tak to znamená, že má pozici, odkud může střílet. A na tu pozici samozřejmě můžou artiny. No a kam artiny nemůžou, odtama se zase nedá střílet. Mají ty mapy fakt zmáknutý a už vím, proč jim to předělání trvá, fakt důmyslný. TD bez věže... pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pěti dnech nehraní,kdy mi spadl kompl a proběhla nová instalace sem si připadal,jakobych hrál novou hru.Po pár bitvách sem to raději vypnul.Naše firma dělala WG v Německu stánek a tak sem se dostal k pár dárkovým kartám.No neberte T127,T2 light,5600 gold a 14dní premka zdarma :devil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se hrozně vytočil v Arktidě, okej.....dostanu tým rudých dementů, jsem jedna ze dvou sedmiček v devítkové hře..okej, mapa je úplně zmršená, nedá se snipit nikde...okej...trochu vyjedu, bááááááác za full devítková FV arty...já jsem myslel, že vyletím z kůže...to byla tak výborná mapa, jedna z nejlepších ve hře...a teď? je dobrá akorát pro brokolici, která zvládne W a S, přičemž občas dostane křeč do pravé ruky a zmáčkne spoušť, WG navádění se postará o zbytek.....jediné pozitivum včerejšího hraní bylo vyexpení druhé věže na 110, konečně jsem se mohl zbavit toho otřesného papíru, naštěstí mě to zase tolik nelimitovalo, protože úroveň hráčů je taková, že málokoho napadne to rvát přes věž, lama ani nepozná, že je to stockovka......ještě jedna klasická prázdninová love story z uličky lásky na Himmlu, jedu se 110 k rohu téměř na kolmo k ememákům, abych využil ten troll pancíř, borec s SP buch to za mě, vyštval jsem ho, projedu uličku a to samé mi udělá jeho kamarád v T29 alias siemka horse Wojtas(nic proti polským hráčům, je to stejná zásobárna noobů jako my), chytnul jsem dvakrát za 400, protože jsem nemohl zajet, tak jsem odcouval, nechal koníka najet, pustil jsem mu jednu na motor a stoupl si za něj, měl to rychlé, co je horší, že mě ty dva zásahy stály dva fragy a 600 dmg, které bych jinak vyžral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info k československému WoT stromu - během roku 2015 by měl přijít EU strom, nejdříve pouze s italskými tanky. Československé a ostatní (Polsko, Švýcarsko, Švédsko, Jugoslávie, Maďarsko, ...) až v průběhu roku 2016. Samozřejmě ještě není na 100% potvrzeno, každopádně ...

 

[sarcasm on]

 

gj WG!

 

[/sarcasm off]

 

Co mají dál v pětiletce?:DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se hrozně vytočil v Arktidě, okej.....dostanu tým rudých dementů, jsem jedna ze dvou sedmiček v devítkové hře..okej, mapa je úplně zmršená, nedá se snipit nikde...okej...trochu vyjedu, bááááááác za full devítková FV arty...já jsem myslel, že vyletím z kůže...to byla tak výborná mapa, jedna z nejlepších ve hře...a teď? je dobrá akorát pro brokolici, která zvládne W a S, přičemž občas dostane křeč do pravé ruky a zmáčkne spoušť, WG navádění se postará o zbytek.....jediné pozitivum včerejšího hraní bylo vyexpení druhé věže na 110, konečně jsem se mohl zbavit toho otřesného papíru, naštěstí mě to zase tolik nelimitovalo, protože úroveň hráčů je taková, že málokoho napadne to rvát přes věž, lama ani nepozná, že je to stockovka......ještě jedna klasická prázdninová love story z uličky lásky na Himmlu, jedu se 110 k rohu téměř na kolmo k ememákům, abych využil ten troll pancíř, borec s SP buch to za mě, vyštval jsem ho, projedu uličku a to samé mi udělá jeho kamarád v T29 alias siemka horse Wojtas(nic proti polským hráčům, je to stejná zásobárna noobů jako my), chytnul jsem dvakrát za 400, protože jsem nemohl zajet, tak jsem odcouval, nechal koníka najet, pustil jsem mu jednu na motor a stoupl si za něj, měl to rychlé, co je horší, že mě ty dva zásahy stály dva fragy a 600 dmg, které bych jinak vyžral

jen dvě poznámečky.. 1)Arktida byla někdy špatná pro zakopcemklikače? A opravdu se tam teď nedá snipit? 2) myslíš že existuje někdo, kdodzná všechny tanky včetně jejich stock verzí? ;-) myslím že právě lama by tě rvala do věže ať máš první nebo druhou..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen dvě poznámečky.. 1)Arktida byla někdy špatná pro zakopcemklikače? A opravdu se tam teď nedá snipit? 2) myslíš že existuje někdo, kdodzná všechny tanky včetně jejich stock verzí? ;-) myslím že právě lama by tě rvala do věže ať máš první nebo druhou..

 

ale já jsem nepsal, že někdy byla špatná pro artyny, snipit se dá, ale jen z jedné strany, z druhé je to téměř nemožné.......většinu stock věží poznám, nevím, jaká je znalost stock věží všeobecně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen CW a JgTiger 8,8cm. Dobrej stroj, pokud nejedu s kámošema osmičkovou četu a nehází to desítky. Ale i mezi nimi jde být top. Dnes po CW 3 bitvy, vyděláno 290k čistého. Všechny losy osmičky. T34 se už z garáže asi nedostane... to jsou výdělky jako kráva, fakt super.

 

Mám to podobně, pořídil jsem ho v akci a pod 50k čistého snad nejdu :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořízeno M103, hozeno do fullu a musím říct, že je to luxusní tank. Zatím držím 3610 dmg/bitva. Věž sice držák moc není, ale dělo luxusní. Přidávám dnešní výsledky.

 

Bez_n_zvu.png

 

Upřímně, nechápu, jak lze pravidelně a dlouhodobě dosahovat takhle skvělých výsledků, gratuluji!  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...