Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hmm tak to je fakt vopruz.. já myslel že bude víc DMG do tier -2. ale i tak, kdybys tohle namlátil do X. tieru tak máš jistě přes 2k..

 

je to holt daň za to že jsi toptier.. :confused:

Já se s tím tankem vůbec nechytám, ten aiming time je fakt hnus... tohle zrovna byla jedna z těch bitev kdy dělo podrželo jak mělo, jinak je fakt marné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je to o čem jsem psal.. "jedna bába (Storm) povídala".. dej odkaz pls..

nechce se mi to hledat, jestli neveris, never a hraj to, jak uznas za vhodne, tvuj boj

 

Důkaz. Se 100% posádkou a nabijákem nabíjí 8s, 5s z toho v žádným případě neuděláš.

hral jsem to na press uctu, posadka vsechny skilly a vsechny perky, nabijak, goldovy zradlo... ale mozna to bylo fakt vic, kazdopadne kdyz jsem tomu pocital DPM, byla zdaleka nejvyssi z T5 arcek

jedinej problem jsem mel s penetraci hodne pancerovanych petek (de facto jen KV-1), HE munice jim davala smesne malou DMG a gold vetsinou nepenetroval

 

na sealclubbing kazdopadne uzasnej stroj, kladivo na StuGy

 

Právě jsem se zapotil u této bitvy a dostal jen necelých 1500 exp.? Ale noták

mas to osmicku mezi sestkama, par aktualizaci zpatky wargaming zacal velmi (velmi) vyrazne bonifikovat strelbu do vyssich tieru a velmi degradovat strelbu do nizsich tieru... podivej se na wotreplays do sekce "Ace tanker", vetsina ace tankeru na sestkach je z osmickovych bitev, na sedmickach z devitkovych bitev atd...

 

v bitve s o dva tiery nizsimi tanky, i kdyz zahrajes epicky, tolik expu nedostanes

 

ale nic si z toho nedelej, ja se sestkou v T7 bitve nastrilel 3000 DMG a stejne jsem dostal prd, ty vypocty obcas byvaj divny

 

9zuab.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)nechce se mi to hledat, jestli neveris, never a hraj to, jak uznas za vhodne, tvuj boj

 

2)hral jsem to na press uctu, posadka vsechny skilly a vsechny perky, nabijak, goldovy zradlo... ale mozna to bylo fakt vic

 

3)v bitve s o dva tiery nizsimi tanky, i kdyz zahrajes epicky, tolik expu nedostanes

 

4)ale nic si z toho nedelej, ja se sestkou v T7 bitve nastrilel 3000 DMG a stejne jsem dostal prd, ty vypocty obcas byvaj divny

 

9zuab.jpg

 

1) víra je k prdu.. bez odkazu je to bla bla bla

 

2)my press účty nemáme a stejně jsi si to vycucal z prstu

 

3)to už ví, psal jsem mu to

 

4)máš málo killů.. žádný divný výpočty (zřejmě máš nastříleno z dálky, žádnej spot, ani asistence, ale to už se z toho spoileru nedá poznat)

Upraveno uživatelem Petr_von_Eger_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel tenhle problem jen s KV-1, rekord je asi 4 DMG, to byla zabava pro vsechny okolo.

Naopak stihace sly casto na ranu, StuGy, Hellcaty, to byla vsechno autopene... A i BDR nebo VK vetsinou dostavaly hodne. Chtel jsem na to delat recenzi, ale pak jsem se na to vykvajz a dalsi bude nejspis Jagdpanther II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne peklo. Zkusil jsem Cromwella, 3x osmičky. Fajn, dá se hrát.

- Perlovka, super, tak zkusím to tude, ne, tak ne, tak tudy, tak taky ne... tak tudy do zad. Hele, on se na mě otočil a naši to neřeší, ještě se stáhli...

- Ruinberg, super, spot nejde, do boku se dostanu blbě. Pokud s spot zelený, boom, konečná.

- Skrytá vesnice, fajn, zkusím klasický místo na zelený, abych je měl z boku. *** osmičková artina splashem za barák... fajn...

Problémem je, že dřív se dalo počkat, až trochu tanků ubyde a pak se jelo řešit. Jenže teď ty bitvy měly 3-4 minuty. Tam když se počká, tak už je konec... to je šílený. Úprava map a zrychlování hry. Chudák Crom...

 

Potom takový další bitvy, kde byla jediná artina a ... vytrvale šla po jednom hráči. Nebaví mě celou hru čekat za šutrem. Tak občas vykouknu a ***, ta kráva tam na mě pořád čeká... Nějakej ten IK taky byl...

 

Odpoledne chvilku T49 na uklidnění. První bitva super. Hrdina.

531W.th.jpg

Druhou bitvu jsem potkal Květuli a jejího kolegu. Psala něco o tom, že klidně může jít pryč, že si to vyhraju sám... no, nevím, jak by to pak dopadlo, byla hned za mnou  :laugh:

roPO.th.jpg

Další Hrdina. 

Další bitvu šestky Severogorsk... naprosto mapa k ničemu pro T49. Tak jsem si zajel za kopeček a ... dostal IK od FV304...

 

A to ještě neřeším, co všehcno mě dopoledne bylo schopný trefit. Někdy prostě stojím a říkám si "Ten má za jízdy kruh jako prase, kouká mi jen půlka věže." ***! ..."Štěstíčko, je můj. Cink...aha..." ***... nestačím se až divit :)

Takže asi tak ke dnešku  :mad:

 

EDIT: Naložil jsem T49 pologold. WN8 13 000 na Severozápadě. Už vím, na čem si budu nahánět staty  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se dneska nedá, už mě po druhý na T71 oddělali vlastní rudoši za to , že jsem pasivně spotoval a ještě mi nadávaj do zelenejch idiotů, ale že jsem jim nasportoval 5300dmg to nějak nepochopili. A hra se tak pěkně vyvíjela na Murovance jsem v kouzelným lesíku na kraji. Cokoliv vyjelo u vody na ten malej kopeček, tak hned dostalo, ale ti pitomci si myslí, že spoting je jen kamikadze styl. Už abych tu T71 doexpil. :-(


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to zapnul chvilku po obědě a pak až večer, 4W8L s bídným modrým WN8.....ale pocitově se mi nehrálo zle,  ale dostal jsem dvě hry one shot od arty f.a.g.a., holt devítková arty proti sedmičce medku, to je žůžo...jsou to chlapáci, koupil jsem si 110 a dal s ní 3 prohry, ale je to super tank, pokud člověk stojí napřímo, tak zoufalci dingají jak blázen, dokonce jedna s proher byla s ocelovkou......poté roztržka s borcem z CSA nějaký pan honipírko nebo jak se jmenoval, sice jsem nastřílel nejvíc ve hře, sice jsem bránil třem tankům, aby nejely na decap, sice jsem to nebyl já, kdo se neumí schovat za kámen na capu, ale já som ten š.u..n  a kkt, čo to celé poj..al, zábavný pán, asi špátné výnosy z vlny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To se dneska nedá, už mě po druhý na T71 oddělali vlastní rudoši za to , že jsem pasivně spotoval a ještě mi nadávaj do zelenejch idiotů, ale že jsem jim nasportoval 5300dmg to nějak nepochopili. A hra se tak pěkně vyvíjela na Murovance jsem v kouzelným lesíku na kraji. Cokoliv vyjelo u vody na ten malej kopeček, tak hned dostalo, ale ti pitomci si myslí, že spoting je jen kamikadze styl. Už abych tu T71 doexpil. :-(

 

 

bohužel většina hráčů, co člověk potká, má v hlavě bramboračku a jejich hra podle toho vypadá, myslím, že kdybys koupil brokolici kompl, tak zahraje líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera modrá četa a na tieru 4 byly 3 katastrofální prohry i když šanci nám to ukazovalo 60 - 70%. Přešli jsme tedy na tier 2  a tam se to opakovalo 2 x hned po sobě a tak jsme to rozpustili. Hned jsem začal hrát sám a výhra za výhrou. Tier 4 a tier 5. Konečný výsledek 65% a to jsem si to pokazil těmi 5-ti prohrami v četě. Ty čety opravu vůbec nejsou penalizované :no: , akorát že je až srandovní, když má četa 3 x WN8 vyšší, jak 2000 a stejně to nalosuje takový tým, že je v celkovém propočtu šance na výhru třeba 50%. To znamená, že je zbytek týmu na tom tak blbě, že má WN8 skoro nula.... :laugh:  a taky to tak vypadá. Za 5 minut jich je minimálně 5 už v garáži a dalších 5 tam skončí za dalších 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se na "stará WoT kolena" rozhodl pedotankeřit a zakoupil jsem vychvalovanou Pz38t. Musím uznat, že ten tank není vůbec špatnej, ale hrát jej zřejmě nakonec nebudu. Důvod je jednoduchej, dal jsem cca 7-8 her a jen jednou byl ve trojkách, jinak pořád spousta pětek a tam to zábava už není. No a tím skončilo moje lehké "nakoukání do pedotankerskej kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu"..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se na "stará WoT kolena" rozhodl pedotankeřit a zakoupil jsem vychvalovanou Pz38t. Musím uznat, že ten tank není vůbec špatnej, ale hrát jej zřejmě nakonec nebudu. Důvod je jednoduchej, dal jsem cca 7-8 her a jen jednou byl ve trojkách, jinak pořád spousta pětek a tam to zábava už není. No a tím skončilo moje lehké "nakoukání do pedotankerskej kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu"..... :biggrin:

Vyděržaj, ona Pz38t občas fakt blbne a hodí tě to třeba 5x za sebou do pětek. Ale pak tě to zase začne házet do trojek a tam už je to pohoda. Doporučuju brát pár goldových nábojů, pene 115 kromě KV-1, AT-2 a T14 páře od dvojek do pětek komplet všechno. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. den projedu garáž od lX dolů, všechno na 1. nebo 2. pokus win, až došlo na Mardera38 a 12! lostů v řadě.. Fajn, končím a nadávám.. 2. den opět stejný postup, nakonec Marder 8x win.. trochu nuda, ale co už.. 3. den stejný, ale s Marderem jsem nedal násobek ani na 6. pokus.. opět chudák klávesnice.. Věřím, že když ho projedu dneska, tak ani nebudu muset opustit základnu a stejně budu vyhrávat.. Tak nevim.. mám se smát, mám brečet, mám nadávat? Ne vkvajznu se na to a budu si jen tak hrát.. ;-) Prostě je to nastavený na 50% w/l tak to nebudu řešit. Taky jsem včera trochu protáhnul T49 a dobrý, jen někdy doplácím na "hero efekt" a občas mě něco smázne oneshotem, ale zábava veliká ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyděržaj, ona Pz38t občas fakt blbne a hodí tě to třeba 5x za sebou do pětek. Ale pak tě to zase začne házet do trojek a tam už je to pohoda. Doporučuju brát pár goldových nábojů, pene 115 kromě KV-1, AT-2 a T14 páře od dvojek do pětek komplet všechno. :)

Taky jsem si ho hned pořídil - a fakt je že hned první bitvu mě posvačily najednou zleva Churchil a zprava T34. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si ho hned pořídil - a fakt je že hned první bitvu mě posvačily najednou zleva Churchil a zprava T34. :-)

Pz38 je balzám na nervy, ale mezi 5 to legrace není. Vlastně všechny HT 5 třídy jsou čelně pro Pz38 velký problém. Kdysi 115mm penetrace něco znamenala, dnes je to jen údaj na papíře. S tím musí člověk počítat. Čelně se dá flákat jen BDR a Chrchel do věže, ale bacha...Chrchel tak rychle nabijí, že vykukovanda díky rychlému reloadu Pz38 nejede využít.

KV1 od 100m jde celkem dobře, ale nad 100m je to peklo...a když se natočí...můžu jet jinam. I T1 HT je držák. Mě se s Pz38 hraje lépe na KV1 než na T1 HT. Čelně drží skvěle a ani hit zóny nejsou zárukou penetrace, navíc mí T1 HT zase rychlou flusku....

Ve 4 třídě je problém jen Matilda a Hetzer. Hetzer sice do spodku jde, jenže je to prcek a často se tak trefím na vrchní pancíř a tam dingá i gold. Pak flusne houfničkou a Pz38 je v sekundě ve Valhalle.

Když je dobrý tým a hráč má čas si vybrat dobré místo, dá se pěkně zahrát i s 5 třídou. Ale jak ne.....když místo boje volí enemák...a jak je to čelně( což je díky novým mapách skoro pořád), tož to je jen vyhazování goldů.

A k těm losům.

60% s 3 třídou

30% 5 třídou

10% s 4 třídou

 

Se samotnou 4 třídou jsem skoro nejzdil..zajímavé. Buď super los, nebo humus. Nic mezi tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera modrá četa a na tieru 4 byly 3 katastrofální prohry i když šanci nám to ukazovalo 60 - 70%. Přešli jsme tedy na tier 2  a tam se to opakovalo 2 x hned po sobě a tak jsme to rozpustili. Hned jsem začal hrát sám a výhra za výhrou. Tier 4 a tier 5. Konečný výsledek 65% a to jsem si to pokazil těmi 5-ti prohrami v četě. Ty čety opravu vůbec nejsou penalizované :no: , akorát že je až srandovní, když má četa 3 x WN8 vyšší, jak 2000 a stejně to nalosuje takový tým, že je v celkovém propočtu šance na výhru třeba 50%. To znamená, že je zbytek týmu na tom tak blbě, že má WN8 skoro nula.... :laugh:  a taky to tak vypadá. Za 5 minut jich je minimálně 5 už v garáži a dalších 5 tam skončí za dalších 5 minut.

 

Presne jak pises aspon teda u me je to stejne...3 fialky a porad prohry sance i hluboko pod 50% takze zbytek tymu totalni lopaty..meli jsme i sance kolem 60% ale i tak prohry..pak jsem na to sel sam a 70% win..proste na pikacu..

 

Pak se divam na replaye v top dmg ostatne jako kazdy jiny den a oranzovy tupec si da 10k dmg pac je nejlepsi z obou tymu ve wn..a to jeste pulku strel oddingal..pripadalo mi ze ani nevi co hraje a da si 10k no k..rva to je moc.za poslednich 3k bitev si nepamatuju ze bych dostal proti sobe takovy tym..a takovych pripadu je cim dal tim vice uz to neni tak ze v top dmg jsou pouze fialky a modri ted si nastrili pres 10k i idiot co nema ani sajnu co vlastne hraje...takze wg umi pekne namazat tem tupcum aby nezustali pozadu a byli spokojeni..a ja si nastrilim pripos.anych 4k a pak me na 500m bez domereni sunda rudoch kdyz jede z kopce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem dnes došel po delší úvaze k rozhodnutí nebýt již aktivní na tomto fóru. Ze mě už asi nic rozumného k WoT nevypadne a taky zde asi už nenajdu nic co by mě ve hře někam posunulo. Zlepšovat by bylo co, ale tak nějak při pohledu na průběh bitev nevidím důvod. Ještě si dovolím dnes menší spam z čísel mého účtu:

 

Za 27 330 bitev s WN8=1167 jsem si vyzkoušel 165 strojů v třídách 1-7.
V garáži mám 18 strojů a z nich je 5 prémium a 10 jich nebylo nikdy v bitvě.

 

Některé rekordy na účtu a hodně jich je hodně vousatých:
Max nastřílený DMG: 3 971
Max expů 2149 bez PÚ asi jen 1860
Max odražený DMG: 12 200
Nejdelší čekání na konec bitvy 5:13 minuty

 

Další rekordní hodnoty zajímavé, ale bohužel z nejnižších tříd a tedy jinak o ničem.
Nejhorší win na doexpeném stroji: 10%
Max počet hráčů v týmu s 0 DMG:  11
Max série přežitých bitev na jednom stroji: 16
Max série bitev bez vlastního poškození: 9
Nej win u stroje 100+ bitev: 73%
Nej kill/bitva u stroje 100+ bitev: 3,3
Nej K/D u stroje se 100+ bitev: 9,9
Zničen s nejmenším poškozením: obdržen pouze 1 zásah s DMG 21 HP

 

Zdejším hráčům přeji ať mají mnohem lepší výsledky v těch pozitivních hodnotách než já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně nechápu, co se to dneska stalo. 4x jsme měli prosti sobě fialovo/modrou četu, win  podle XVM pod 40% (jednou dokonce 32%) a 4x jsme vyhráli. To jsem ještě nezažil. Ty červeňáci těm fialkám dávali kotel jak prase. Já jsem pak se šrototypem jen dožíral zbytky, protože jsem se ani nedoplazil do boje.

 

To musel být nějaký kouzelný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně nechápu, co se to dneska stalo. 4x jsme měli prosti sobě fialovo/modrou četu, win  podle XVM pod 40% (jednou dokonce 32%) a 4x jsme vyhráli. To jsem ještě nezažil. Ty červeňáci těm fialkám dávali kotel jak prase. Já jsem pak se šrototypem jen dožíral zbytky, protože jsem se ani nedoplazil do boje.

 

To musel být nějaký kouzelný den.

Nikoliv! To je normální WG systém, který postupně utahují a vylepšují k naprosté dokonalosti. WoT je jediná kolektivní hra na světě, kde 1. liga dostane nakopáno do textilu  od okresního přeboru :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...