Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nojo Kanáre, když ono je to náročnější než zalézt do křoví a neviděn sázet a sázet. Mě se to kladivo na campery docela líbí. Já jsem kontaktní typ hráče a mě ty úpravy map sedí. Ještě kdyby tak sebrali cheat neviditelnosti Borsigovi a E-25, a budu úplně spokojen. :-)

 

P.S. Souhlasím s Kanárem, že tier 10 je pakárna. Jsou to spíš hvězdné války než tanková bitva. Já jsem prodal svojí poslední desítku (T110E4) a už tam z vlastní vůle nelezu. Ono stačí, že to musím občas absolvovat s tierem 8.

Tady trochen nesouhlasím. Ty změny map, které všichni víme jak teď vypadají, vzaly zbyteček té reálnosti z bojových plání. O UFO strojem i ted nejde, jde mi o mapy.

Oproti porvním mapám z bety, jsou nové mapy:

1) jsou naprosto nereálně, nikde na planetě zemi takové zvlnění, kopečky u silnic(asi místo svodidel :laugh: ) díry a já nevím co ještě,  nikde nenajdete.

2) daleko členitejší, takže úprava pro lamy, které si teď zajedou do jednoho z mnoha koridorů a vyjedou u enemácké base

3) hafo ukrytů, skalek, domečků...ale většina Vás paradoxně před zásahem od artynyn díky upraveném sklonu neochrání....to dřív také nebylo.

 

Nejde o to jestli je Kanár kempík. Ale staré mapy umožnily hrát více reálným stylem. Trošku se to WWII opravdu podobalo. Scouti spotovali pro prorážející HT a odtřelujicí TD z druhé vlny....

Viděl tu někdo záběry z opravdové fronty? Tam se bojovalo na x kilometrů a vítezil ten přesnější a lépe zamaskovaný. Hicory, žádní bojovníci typu bojovníka z WOTu co má rád útočení a vykukovandu nikdy neexistovali. Tohle už je DOOM.

Na starých mapách se dalo daleko více taktizovat....teď? Popravdě je WOT normální FPS hra. Teď hraju Wolfesteina a moc rozdílu mezi ním a WOTem nevidím. Tady vykukuju, využiju při útoku v chodbě(koridoru) lepší zbraň nebo víc životů.....WG udělalo z WOTu akční střílečku na pětníku, nic víc.

Tady má fakt Kanár pravdu. Prckové se ještě mají kde skrýt a něco sem tam vymyslet, ale 10 hyeny ne. Ty se už fakt nechovaj nebo naopak díky koridorům si v klidu bez námahy dojedou až k enemy base....což je opačný extrém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě kdyby tak sebrali cheat neviditelnosti Borsigovi a E-25, a budu úplně spokojen. :-)

 

 

Neviditelnost E-25-tky je naprostej mýtus! Po zakoupení tohoto tanku mě překvapila pouze jedna věc a to právě "svítivost" tohoto stroje. Vzhledem k této skutečnosti a samozřejmě také kvůli současnému profilu map, ji už takřka nehraji.

 

Za mě včera spokojenost, až tedy na jednu věc, bohužel MM tieru osm (alespoň pro čety) je totálně domrven a již je nebudeme hrát. Včera se nám v jedné hře poštěstilo potkat 12 desítek na každé straně a hned v následující to bylo po 9-ti. Dost mě to mrzí, protože na osmičkách je dost kvalitních strojů a v četě to bývala opravdu zábava. Včera jsem to řešil tak, že jsem bral aspoň ISU k devítkám a celkem se to dalo. Tento stíhač jsem nedávno opět znovu zakoupil, asi už po páté  :biggrin: , no a musím říct, dá se s tím zahrát..... :wink: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu díž Zvedáku. TD bez panciře začínají mít problém. Někde se ještě nastřílet dá, ale takové mapy pomalu mizí. Kempící místečka se likvidují, určitě reagují na pláč červeňáčků, že je ty zlé neviditelné stíhače odstřelují, když jedou prostředkem mapy dopředu.

 

Není nad to, když červená lamička zajede někam do dolíku a vynoří se za zády nepřátelským tankům a dokonce i vystřelí.

 

Nejepší na tom je, že si takhle jedu zabrat nějaký kempící TD flek a hups. On tam není :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty změny map, které všichni víme jak teď vypadají, vzaly zbyteček té reálnosti z bojových plání. 

 

 

Máš naprostou pravdu, pokud nějaká taková příroda existuje, tank by v ní uvízl a nemohl by jet natož bojovat. Je to tak, jenomže si uvědom, že je to arkáda a ne simulátor. Není to WT je to WoT. A pokud  tohle vyhovuje lamám jako jsem já, pak jenom budou muset skilleři změnit styl boje. Hra získala na dynamičnosti. Prakticky se už nekempí a to mi dělá radost. Artyny a úpravy map pro ně už trvají dlouhou dobu a člověk se s tím musí smířit nebo to nehrát. Taky je nená...., prostě, nemám je rád. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu díž Zvedáku. TD bez panciře začínají mít problém. Někde se ještě nastřílet dá, ale takové mapy pomalu mizí. Kempící místečka se likvidují, určitě reagují na pláč červeňáčků, že je ty zlé neviditelné stíhače odstřelují, když jedou prostředkem mapy dopředu.

 

Není nad to, když červená lamička zajede někam do dolíku a vynoří se za zády nepřátelským tankům a dokonce i vystřelí.

 

Nejepší na tom je, že si takhle jedu zabrat nějaký kempící TD flek a hups. On tam není :-)

 

 

Jojo, červená lamička, a kdo by těm kempícím skillerům asi svítil? Na kom si asi brufeni postavili ty svoje statistiky? Pánové, neopovrhujte horšími hráči, bez nich by nebylo dobrých hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to včera po měsíci zapnul - 19 her, 6 výher.

 Existují ještě i jiné průběhy her než jen 5:15?? K tomu se přidaly dvě ztracené střely za sebou z devítkového Waffena do enemy M103 při plném zaměření, ani hlína, ani zásah, prostě nic. V šarvátkách jsem s KV1S nedorazil z 50m 3 enemy KV1S natočené bokem. Já vím, trefoval jsem pásy (ani jim je nepoškodil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš naprostou pravdu, pokud nějaká taková příroda existuje, tank by v ní uvízl a nemohl by jet natož bojovat. Je to tak, jenomže si uvědom, že je to arkáda a ne simulátor. Není to WT je to WoT. A pokud  tohle vyhovuje lamám jako jsem já, pak jenom budou muset skilleři změnit styl boje. Hra získala na dynamičnosti. Prakticky se už nekempí a to mi dělá radost. Artyny a úpravy map pro ně už trvají dlouhou dobu a člověk se s tím musí smířit nebo to nehrát. Taky je nená...., prostě, nemám je rád. :-)

 

jj, už není potřeba přemýšlet, teď můžou hrát všichni stejně blbě a o to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady trochen nesouhlasím. Ty změny map, které všichni víme jak teď vypadají, vzaly zbyteček té reálnosti z bojových plání. O UFO strojem i ted nejde, jde mi o mapy.

Oproti porvním mapám z bety, jsou nové mapy:

1) jsou naprosto nereálně, nikde na planetě zemi takové zvlnění, kopečky u silnic(asi místo svodidel :laugh: ) díry a já nevím co ještě,  nikde nenajdete.

2) daleko členitejší, takže úprava pro lamy, které si teď zajedou do jednoho z mnoha koridorů a vyjedou u enemácké base

3) hafo ukrytů, skalek, domečků...ale většina Vás paradoxně před zásahem od artynyn díky upraveném sklonu neochrání....to dřív také nebylo.

 

Nejde o to jestli je Kanár kempík. Ale staré mapy umožnily hrát více reálným stylem. Trošku se to WWII opravdu podobalo. Scouti spotovali pro prorážející HT a odtřelujicí TD z druhé vlny....

Viděl tu někdo záběry z opravdové fronty? Tam se bojovalo na x kilometrů a vítezil ten přesnější a lépe zamaskovaný. Hicory, žádní bojovníci typu bojovníka z WOTu co má rád útočení a vykukovandu nikdy neexistovali. Tohle už je DOOM.

Na starých mapách se dalo daleko více taktizovat....teď? Popravdě je WOT normální FPS hra. Teď hraju Wolfesteina a moc rozdílu mezi ním a WOTem nevidím. Tady vykukuju, využiju při útoku v chodbě(koridoru) lepší zbraň nebo víc životů.....WG udělalo z WOTu akční střílečku na pětníku, nic víc.

Tady má fakt Kanár pravdu. Prckové se ještě mají kde skrýt a něco sem tam vymyslet, ale 10 hyeny ne. Ty se už fakt nechovaj nebo naopak díky koridorům si v klidu bez námahy dojedou až k enemy base....což je opačný extrém....

 

nedávno jsem tady nad tím vztekal, že takový reliéf krajiny prostě v reálu není, ale tož nějak z toho quake arenu udělat musí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, červená lamička, a kdo by těm kempícím skillerům asi svítil? Na kom si asi brufeni postavili ty svoje statistiky? Pánové, neopovrhujte horšími hráči, bez nich by nebylo dobrých hráčů.

 

K čemu Ti je červena lamička, která rozsvítí 20s po začátku bitvy 4 nepřátelé a chcípne? To mnohem radši budu se stíhačem podporovat žlutého nebo zeleného hráče, který něco uhraje.

 

Jediné co zvedá statistiky je to, když je červených lamiček hodně u nepřátel. Ale ve spojeneckém týmu už to dnes nefunguje. Ale to už stejně každý ví, tak nemá cenu se o tom rozepisovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl v bitvě parádní věc.

 

Naše E-75. 7k bitev a 332 win8 byla u kraje mapy. Najela k ní pánvička ELC-AMX a asi 4 minuty si ho točil a střílel do něj. Přitom stačilo té E-75 couvnout cca 20 metrů a byl by u okraje mapy. Normálně jsem té pánvi tleskal. Nakonec přijel další enemy a tu E-75 sejmul. Ale byla to paráda. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl v bitvě parádní věc.

 

Naše E-75. 7k bitev a 332 win8 byla u kraje mapy. Najela k ní pánvička ELC-AMX a asi 4 minuty si ho točil a střílel do něj. Přitom stačilo té E-75 couvnout cca 20 metrů a byl by u okraje mapy. Normálně jsem té pánvi tleskal. Nakonec přijel další enemy a tu E-75 sejmul. Ale byla to paráda. :-)

To je fajn, tleskat nepriteli misto pomoci. On se to nikdy nenauci, kdyz ho v tom vsichni nechaji a pokud mozno mu jeste vynadaji. Zadny uceny z nebe nespadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dlouho hral jak ponocnej, dokud mi Paramel nevysvetlil par zakladnicg principu. Od te doby se pomalu ale jiste zlepsuji. On to kazdy nema v krvi. Tady se toho clovek uz davno moc nedozvi, leda, ze je lama, ze je to rukama, rajcata, banani, atd.

Doby navodu jsou davno pryc. Kde se chudak noobik nauci hrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, tleskat nepriteli misto pomoci. On se to nikdy nenauci, kdyz ho v tom vsichni nechaji a pokud mozno mu jeste vynadaji. Zadny uceny z nebe nespadl.

 

Viz. "Miri37". Já bych jenom doplnil, že pokud se dotyčný za 7k bitev nenaučil jakžtakž solidně hrát, tak už se to IMHO ani nenaučí. Na "Skalfokově" místě bych udělal to samé (= bavil se :-)) plus bych dotyčnému napsal něco ve smyslu "pokud nejsi úplné vemeno, zacouvej na kraj mapy" ;-):-D

 

PS: o "výchovu" (spolu)hráčů jsem se během hraní WoTka pokoušel mnohokrát, nicméně ve výsledku je lepší na to dlabat. On tě stejně velice nikdo neposlouchá, tudíž ušetříš psaný projev i nervy. A fakt, že takovému jelitu (jelikož hráč s E75 zjevně jelito byl a je) pomůžeš, rozhodně neznamená, že se to dotyčný naučí hrát nebo že se alespoň zlepší. To je příliš optimistická vize na můj vkus.

 

Ja jsem dlouho hral jak ponocnej, dokud mi Paramel nevysvetlil par zakladnicg principu. Od te doby se pomalu ale jiste zlepsuji. On to kazdy nema v krvi. Tady se toho clovek uz davno moc nedozvi, leda, ze je lama, ze je to rukama, rajcata, banani, atd.

Doby navodu jsou davno pryc. Kde se chudak noobik nauci hrat?

 

Tady ale moc neplatí "podle sebe soudím tebe". To, že ti "Paramelovy" rady pomohly neznamená, že pomohou každému. Já to vidím spíš naopak - pomohou málokomu. Hráčský "odpad" ve WoTku je celkem objemný... a mnoho "jakožehráčů" z tohoto "odpadu" jsou skuteční lobotomici (= nepochopí nic). A v důsledku je jedno, jestli to mají v hlavě vymetené, jestli to jsou děcka anebo dědáci v důchodu...

Doba návodů je pryč? Neřekl bych... návody, rady, tipy a triky jsou k mání, akorát je na uživatelích, jestli si je chtějí vyhledat, přečíst, popřemýšlet nad nimi a následně je převést do své hry. K tomu je na youtube.com hafo poučných videí, funguje hromada streamerů... informace jsou, nicméně "rajčata" nejsou schopna / ochotna se jimi zabývat. IMHO jim stačí si to rychlostně nainstalovat, spustit hru a hrát. Nic víc, nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dlouho hral jak ponocnej, dokud mi Paramel nevysvetlil par zakladnicg principu. Od te doby se pomalu ale jiste zlepsuji. On to kazdy nema v krvi. Tady se toho clovek uz davno moc nedozvi, leda, ze je lama, ze je to rukama, rajcata, banani, atd.

Doby navodu jsou davno pryc. Kde se chudak noobik nauci hrat?

Tak je fakt, že už to tady není jako dřív.

Zase na druhou stranu za 7k bitev dotyčný už něco ve WoT zažil, viděl. Určitě to nebylo poprvé, co si ho někdo snažil utočit a pokud to sám i někdy s něčím zkoušel, tak by mu to mělo dát nějaký vodítko jak se v takové situaci chovat.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me tedy kazdy hrac ma v te hre urcity svuj strop. Ke kteremu se casem driv nebo pozdeji dopracuje. Bud proste clovek ten hrac je nebo neni. Ono z vetsi casti je to proste o tom v jakych vzorcich clovek premysli. Muze se naucit kam strilet a kam se ukryt apod. Ale to je podle me jen pulka uspechu. Druha pulka je proste vedet co a kdy zahrat.(A to se neda moc okoukat nebo napodobit) Takze do cety si pak lidi vetsinou hledaji podobne smyslejici hrace. Ono bohuzel ty statistiky taky vetsinu hracu desne svazuji. Je to hrozne minus teto hry. A v dusledku toho si proste 2 dobri hraci  vyrazne slabsiho hrace do cety nevezmou. Je to smutne. Ale je to bohuzel tak:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, tleskat nepriteli misto pomoci. On se to nikdy nenauci, kdyz ho v tom vsichni nechaji a pokud mozno mu jeste vynadaji. Zadny uceny z nebe nespadl.

 

Psal jsem do chatu a klikal jak blázen, ale to bylo všechno co jsem pro něj mohl udělat, když už jsem měl z tanku hořící vrak. A jestli po 7k bitvách neumí zacouvat na překážku, tak je jasné, že mu tu 9 vyjezdil boot a to tleskám tomu ELC 10x tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem se dost naučil tady na fórku a pročítal jsem si ho postupně skoro od začátku hraní. Akorát toto fórum už není co bývalo. Teď se tu člověk kloudných rad nedočká, akorát jsou tu uplakánci, machři, lidi co každýho napadaj a Kanár.

 

Dřív jsem si u každého tanku přečetl jak se s ním jezdí, co na něj dát a nějaké tipy. Teďko co tam předvádíte, to na na poblití. Viz. vlákno Waflovač. Myslím, že už to někdo promazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, tleskat nepriteli misto pomoci. On se to nikdy nenauci, kdyz ho v tom vsichni nechaji a pokud mozno mu jeste vynadaji. Zadny uceny z nebe nespadl.

 

myslíš, že tě takové hovado bude poslouchat? milionkrát jsem napsal tragickému týmu, že když to zahrají tak, jak jsem napsal, máme šanci, milionkrát jsem napsal hráči, aby něco udělal určitým způsobem, myslíš, že mě někdy někdo poslechl? To je více než optimistické, to je přímo naivní, jako když jsem včera psal borcovi s VKBéčkem, které je po totálním buffu, že má najet předkem na SP a pershinga, že ho neprobijou, prostě nic, měl strach na ně vyjet, tak co mu mám radit, radši se vytlemím jeho neskonalé ubohosti, prohra 4:15, ani jedna ze 4 devítek neměla víc jak 1000 dmg, já byl se sedmou, navíc ostuda proti četě prasátek.................jinak výše uvedený případ svědčí spíše o omezených možnostech daného hráče, pokud ho po 7k nenapadne zajet na kraj mapy, tak to je pak těžké, ono můžeš někomu něco vysvětlovat, ale jde o to zvolit správný postup v dané situaci, a tam už ti nikdo nepomůže, jde o to, jak to sám vyhodnotíš, pokud je někdo blb, tak správné volby asi nebudou jeho doménou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco je navod na YT a neco jineho je, kdyz ti nejaky dobry hrac vysvetli, kde delas chyby, co zlepsit a cemu se vyhnout. Prdlajs kecy.

 

Pokud nejsi totální vemeno, tak ti stačí něco (málo) přečíst a vidět.

 

Jinak bych chtěl vidět, který "dobrý hráč" bude plýtvat svým časem, aby po každé bitvě půlce týmu vysvětloval, kde jednotlivci dělají chyby, co mají zlepšit a čemu se vyhnout ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...