Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Wafle přijde o náboj! Hurá! Konečně nerfík, kdy dotyčný bude muset i trochu víc přemýšlet, než vyjede zpoza baráku se vysypat. Vím, že to není tak OP, jak bývávalo, ale stále je to prase co mění bitvy...

 

zase rychlejší reload...  :wink: Ale jinak souhlas, i když ho mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Protože se mi posledně dařilo a WG nikdy nespí, tak dnešní večer podle toho začíná vypadat. Zatím 4 hry, jedna dobrá. Co normálně trefím, tak dneska ne. Co trefím, tak dingnu. Stromy a keře dnes nemají pro mě žádný camofaktor. I kdybych byl uprostřed nejhustšího lesa a zakopán v okopu, tak mě stejně vidí všichni a já samozřejmě nikoho, i když jsem ho na chvíli vidím a střílí do mě. Kdo mě trefí, tak hned samozřejmě kritický zásah. No, zkusím ještě pár her a jinak asi pro dnešek končím.

 

To že jsem paranoidní, ještě neznamená, že WG po mně nejde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dneska jsem stihl zas jen CW. A ESL...

 

Na CW jsem přišel, že kouknu, jak se brání Malinovka a ... prej to zbylo na mě. Naštěstí slabší soupeři, takže se mnou zařvali jen 3 další (plný medko na blow-up, když mělo spotovat nic moc). Měl jsem přichystanou pozici pro suicide medko, bohužel spawnovací pozici jsem schytal já...

 

Chtělo by to nějakou cvičenou opici, co by vydělávala kredity... budu to muset nahánět na T34 o víkendech...

Takže dnešek dobrý  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wogo, po měsíci jsem dal dvě hry a rychlo sem to zase vypnul. V klanu asi zabirám flek, ale co už. Dal jsem hru s T54E1 a pak s E50kou, ale vůbec jsem se nechytal. Hraju to moc opatrně asi a pak čumím, když to do někoho nakouřím a nic. Ale dostavil se ten starý pocit, kdy jakoby si myslím, že když já nezahraju, tak to dobře nedopadne a dostanu třes do ruk a tik do voka. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wogo, po měsíci jsem dal dvě hry a rychlo sem to zase vypnul. V klanu asi zabirám flek, ale co už. Dal jsem hru s T54E1 a pak s E50kou, ale vůbec jsem se nechytal. Hraju to moc opatrně asi a pak čumím, když to do někoho nakouřím a nic. Ale dostavil se ten starý pocit, kdy jakoby si myslím, že když já nezahraju, tak to dobře nedopadne a dostanu třes do ruk a tik do voka. :))

Já jsem si dal v úterý pár bitev s Pz38 a dobrý hry. Docela masakr a zábava :laugh: .  Ale opět jsem se musel vrátit do WT. Né, že by WOT byl horší hra. Taky je to zábava. Nechci tu vůbec rojíždět flamme. Ale to cukání.....to mikro cukání..... z toho tak neskutečně bolí oči a hlava. WG má takové prachy, takové možnosti a ani skoro po 4 letech nemá čistou necukající hru. Grafika jako v DOOMu, tak nevím kde je problém. Sem tam má člověk chuť vytáhnout Pz38, E4 a dát si pár her. Jak člověk WOT nehraje často tak ho baví. Ale tohle nejde.....červená, zelená, červená, zelená.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuju vypnutí replay. Poslední verze replay mi moc nevyhovuje, protože zobrazuje občas události jinak, než jsem je viděl ve hře. Je hezký, že server hrál Tetris, když já hrát tanky. Jen jsem netušil, že to tak při hře bylo a na to jediný je replay dobrý.  

Ve WoT jsem se posunul trochu jinam a začínají mi vadit jiné věci než dříve. Třeba podivná fyzika na mapách co působí jako kočkopes. Tedy  kříženec původních pevně vymezených prostor pro pohyb tanků s neomezeným pohybem dle fyzika . Naposledy to bylo na mapě Arctic Region, kde jsem chtěl enemákům vjet do boku a zaboha jsem se nemohl vyškrábat z jednoho členitějšího ďolíku. To, že nejde vyjet nějaký kopec - stoupání je v pohodě, ale podivný zasekávání a drhnutí, když chce člověk jet po svahu ve směru vrstevnice je nepochopitelný. Takových odlehlejších míst mimo hlavní koridory je na mapách celkem dost. Těžko říci čím to je. Bug, záměr, nedodělek nebo jen automaticky vygenerovaný terén, kde se nemají pohybovat tanky.

Co se samotných bitev týká, tak jen jedna drobnější změna. Enemáci začínají častěji dostávat do topu četu E-25. Těžko říci zda je to dané větším počtem prodaných strojů nebo snaha podpořit jejich prodej. Ty bitvy jsou sice o ničem, ale takových bitev je ve WoT skoro polovina.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď ráno hra s Pz38 mezi 5 třídou. No ještě. že jsme měli dobrou SU85 a T49. Páč naše KV1 .....43%. Bezmozci. Tohle mi fakt neschází..

Minicukání dneska skoro není. A nato, že bylo připojeno jen 13k lidí, tak hra naskočí ihned. Tady by se měl Gaijin zamyslet....60k lidí a stejně čekám 4 minuty...vím, že to je ve WT složitější, jsou tam letadla, několik módů....ale to čekání mě nebaví. Tady mačknu a jedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím cukáním mám taky problémy, dělá mi to do patche téměř pořád, je to jednak nepříjemné pro oči, ale druhak to může způsobit nepřesnosti ve střelbě. Myslel jsem, že chyba je u mě, ale asi to tak nebude.

 

Jinak jsem vypozoroval zajímavou věc, s OP heavy tankama, jako je KV1 nebo IS2, dostávám losy na jejich tieru jen v průběhu dne(ráno - cca 18:00), pokud hru zapnu večer, nikdy se nedostanu do topu, přestože je hráčů na serveru daleko víc, můžu dát 10 bitev a stejně budu vymetat dno.

 

Jinak uplně zničili mm u PzS35, občas ho zkusím, ale už jsem nebyl v trojkové hře tak dva měsíce, proti vyšším tierům je to s tou flusačkou opruz, mělo by to mít omezený mm, jinak je ten tank nehratelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PzS35 jsem si koupil snad před rokem a byl to jeden z nejlepších a nezábavnjších tanků ve WOT co jsem kdy hrál. Jenže pak to začalo....z 5 her 4x proti 5 třídě.... Peklo, protože ani s goldem pětky moc nedává. Teď už asi vůbec, protože byla provedena ta změna pancíře...tanky vydrží víc jak dřív. Já s ním hrál v době bez goldů....goldy jsem použil jen velice zřídka, sem tam na KV, ale i tak prošly jen mezi pásy z boku do motu. Teď si myslím, že ani tam....protože hraju Pz38 a ta má s goldem daleko větší penetraci a stejně pětky moc nepenetruje. myslím si, že aktuálně PzS35 nepenetruje ani Matildy či Hetzera čelně....I na 4 ranku má silných nepřítel dost....dávat ho i mezi 5 třídu je ubohost. Proto jsem ho pak prodal. Mezi 3 je to král, ale taky není nesmrtelný. S Pz38 jse vyndat krásně.

Jeho výhoda je v rychlým reloadu a v nejrychlejším zeměření ve hře...tuším sekunda. Při natočení taky celkem 3 dingá. Prostě zábavný stroj, který WG 5 třídou zabilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Tak jste mě potěšili, myslel jsem, že to cukání je problém mého PC.

2) Mě zase WG zabilo Stuga., kterého jsem si nechal pro radost. Je to možná jen můj subjektivní pocit, ale po patchi jsem s ním nebyl schopen nic moc zahrát. Tak jsem ho prodal a jedu tu lajnu dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mikrolagy či cukání upozorňuji už dlouho, psal jsem i na podporu. Na podpoře bohužel existují pouze 2 typy odpovědí, které jsou zabaleny v nějaké omáčce. Buď o věci "vědí a usilovně na ni pracují"(jim nevadí že to trvá několik týdnů či měsíců, když už je to opravdu velkej průšvih, tak dají den premiáku a všem tím zalepí hubu), no a co řešit nechtějí, tak je vlastně "záměr" a nikoliv bug. Odstranit mikrolagy a zasekávání se na neviditelných texturách, a bylo by všem hráčům o hodně lépe........  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Tak jste mě potěšili, myslel jsem, že to cukání je problém mého PC.

2) Mě zase WG zabilo Stuga., kterého jsem si nechal pro radost. Je to možná jen můj subjektivní pocit, ale po patchi jsem s ním nebyl schopen nic moc zahrát. Tak jsem ho prodal a jedu tu lajnu dál.

Stuga mám v garáži cca přes rok a nezměnili ho, občas ho vyvětrám a žádnou změnu nepozoruju...max ten camo jak snížili což ve hře dělá asi 10m, ale jinak je upa stejnej, spíš sji měl smůlu na týmy mno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PzS35 jsem si koupil snad před rokem a byl to jeden z nejlepších a nezábavnjších tanků ve WOT co jsem kdy hrál. Jenže pak to začalo....z 5 her 4x proti 5 třídě.... Peklo, protože ani s goldem pětky moc nedává. Teď už asi vůbec, protože byla provedena ta změna pancíře...tanky vydrží víc jak dřív. Já s ním hrál v době bez goldů....goldy jsem použil jen velice zřídka, sem tam na KV, ale i tak prošly jen mezi pásy z boku do motu. Teď si myslím, že ani tam....protože hraju Pz38 a ta má s goldem daleko větší penetraci a stejně pětky moc nepenetruje. myslím si, že aktuálně PzS35 nepenetruje ani Matildy či Hetzera čelně....I na 4 ranku má silných nepřítel dost....dávat ho i mezi 5 třídu je ubohost. Proto jsem ho pak prodal. Mezi 3 je to král, ale taky není nesmrtelný. S Pz38 jse vyndat krásně.

Jeho výhoda je v rychlým reloadu a v nejrychlejším zeměření ve hře...tuším sekunda. Při natočení taky celkem 3 dingá. Prostě zábavný stroj, který WG 5 třídou zabilo.

 

No pětky jsou téměř bez šance, KV1 jsem potkal předevčírem a probil jsem ji z boku jednou ze 4 ran, pak mě dal při otáčení věží oneshotem asi na 300 metrů. Hlavně ti všichni vyžírají dmg i na tech kryplech, které prostřelíš:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto fanatický antiartynář jsem se včera opravdu naštval. Pokaždé proti mě alespoň 3 kusy těchto klikacích strojů. A tak jsem si pořídil Hummela, to už jsem klesl fakt nízko. Hned první bitva šla T29 do garáže, když jsem jí trefil za 1028, asi potěšilo. Zkoušel jsem i různé kraviny, jako střely bez zaměření a opravdu se podařil i přímý zásah... Nebo na Himmelu, když jsem vyjel z poza rohu, 300m byla T34, tak jsem bez jakéhokoli zaměření prásknul za 800. Takže je to opravdu hnus a cítil jsem se špatně a artyny budu nenávidět dál! :laugh: Nehrajte je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...