Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes 10 bitev/8 vítězství.Stala se mi zvláštní věc:dvě trojčlené čety v enemy týmu z jednoho klanu.Je to možné?Evidentně měli TS a domlouvali se,potkal jsem se s jedním Ferdou od nich a co rána,to motor v hajzlu.Samozřejmě sme to projeli.Jinak pohoda.

odpočítávali připojení do bitvy, je pak docela pravděpodobný, že je to hodí do té stejné. můžou ale hrát klidně proti sobě :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se nepodařilo přerušit sérii 10 proher ani když můj tým dostal do topu četu 3xM18. Rozhodně jejich výkon neodpovídal jejich winu 48-51%.

Tak jsem to vzdal a dnešní W/L 9/18. Jo a po opravdu hodně dlouhé době jsem viděl hráče s 10 killama, ale bohužel u enemáků :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se nepodařilo přerušit sérii 10 proher ani když můj tým dostal do topu četu 3xM18. Rozhodně jejich výkon neodpovídal jejich winu 48-51%.

Tak jsem to vzdal a dnešní W/L 9/18. Jo a po opravdu hodně dlouhé době jsem viděl hráče s 10 killama, ale bohužel u enemáků :no:

Jaký máš nick ve hře? Stejný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete se třeba vydrolit rybám a stejně nevyhrajete. Šance na výhru prostě hovoří jasně.

Dnes hraju jako bůh, no nepřehánějme, jako polobůh, WN8 furt nad 2000 a denní 2500. Přesto je W/L 43% !!!! ??? Co los, to totální sebranka idiotů s šancí na výhru od 30 do 40% ale vždy top tanky mají maximálně WN8 tak do 300 :wallbash: .WN8 na T40 mám dnešní 6470 !!! K čemu? :confused:

 

Remíza * poslední artina se někde zasila a nemohl sem ji najít. To potěší nejvíc.
Severozápad
T40
Získáno zkušeností:1 472    Získáno kreditů 21 507  
 Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

Total:    21 507      WN8: 10 288 (100) !!!!!!!!!

 

[/url]">http://shot_019.jpg

 

Kanáre příště bez červené barvy!!!

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 10 bitev/8 vítězství.Stala se mi zvláštní věc:dvě trojčlené čety v enemy týmu z jednoho klanu.Je to možné?Evidentně měli TS a domlouvali se,potkal jsem se s jedním Ferdou od nich a co rána,to motor v hajzlu.Samozřejmě sme to projeli.Jinak pohoda.

A nebyla to náhodou partička 6x CZ1TD a mapa Lakeville? Páč to se dnes stalo mě a měl jsem je u sebe týmu (horní base)... ;-) Pokud jsme se náhodou potkali, tak jsem měl Centíka 7/1 a "fungoval" jsem na prostřední trati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, včera konečně dobrý den, kdy jsem kroutil klávesnicí jen parkrát, 21 her(z toho 15 výher a jedna remíza, WN8 klasika kolem 2500), měl jsem výbornou roztržku s nějakým kry..lem z OBK, který byl chytrý jak rádio a pořád něco vypisoval do chatu, nemám ten klan rád, už jsem je potkal několikrát a vždycky dementi, kdyby se mělo hlasovat, který z českých klanů nesnáším nejvíc, tak jednoznačně vedou......ale aspoň jsem byl ušetřen WG punishmentu, který jsem zažíval posledních pár dní, bylo to fakt otřesné, místy jsem přemýšlel, že hodím účet na ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, já koncil po 20 bitvách s wn 5000 a winem 42%... Hod sem replay z toho severozápadu, chci vidět, jestli štěstí nebo nějaký dobry mistecko :)

Ale pendrek místečko! Prostě jsem to jen zakempil a čekal protože můj tým byl slabší a s tím papírovým TD se nedá někde vystavovat. Naštěstí enemáci také  nebyli nic moc a jezdili mi před lauf jak na přehlídce. Žádný zázrak.

 

http://wotreplays.com/site/973913#northwest-kanar-t40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera w/l 14/4 a WN odhaduju na červený až žlutý číslo, páč jsem hrál pod vlivem a všechno za mě vyhrávaly týmy ;-) většinou jsem hrál TD kamikadze stylem a docela jsem se divil, že jsem přežil polovinu bitev. Nechci se rouhat, ale když je MM extrémě příznivý a bitvy končí 15:1, 15:3, apod. tak je to stejná pruda jako brutální losty..

Měl jsem jednu fajn bitvu s T40 na Severozápadě, ale na rozdíl od Kanára jsem stál proti t +2.. :-P Držel jsem spolu s ELC cca 4min jednu stranu mapy, kde byl 2x ARL, 2x Hellcat, Wolverine a Pzsyfl. Bohužel, CELEJ náš tým včetně retardovaný artyny, zdechnul ve městě, (do teď nechápu jak se jim to povedlo) Pak artyna sejmula ELC, který do tý doby sqěle motalo enemáky a vystavovalo je mojí palbě a mě si pak hrdinně vychutnali ti dva ARLové, co se celou dobu schovávali za barákem.. nebejt Wolverina, kterej mi nakonec najel do boku a znemožnil mi tak vyjíždění, tak jsem ty dva joudy, co se ke mě hrnuli přes pole, ještě vyndal ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remíza * poslední artyna, červená jak zadek orangutana se někam zašila a nestihnul jsem ji najít. To potěší nejvíc.

Severozápad

T40

Získáno zkušeností:1 472    Získáno kreditů 21 507  

 Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Total:    21 507      WN8: 10 228 (100) !!!!!!!!!

 

OT: ...a já tu byl významně upozorňován na to, že červená barva je barva adminů... platí to i pro "Kanára"???  :-D

 

Ano platí to i pro kanára, když sem mu to schvaloval tak to červeně nebylo a byl i trochu jiný text, zřejmě si to kanár po schválení s editoval!!

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny se snažím hrát co nejméně to jde, takže se u toho příliš nestresuji a baví mě to. Jezdíme se švárou 6-9 a já si dám pak vždy ještě sólo hru s T49 a Leopardem 1. Tím, že točím pořád dokola stejné stroje jako ARL44, T34-85, IS, Centuriona a E50-tku, tak mi to s nima celkem i jde. Kdybych dokázal hrát aspoň 10 her s chladnou hlavou a "hrdině" neumřel zbytečně brzo, tak si WN8 držím hodně nad 3tis. Bohužel, občas ty klapky na oči nasadím, takže fialka ze mne opravdu nikdy nebude. Vzdávám to.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi to šlo od ruky. Blížil jsem se hranici 90%WR a přidal jsem dva další stroje do skupiny 70%. Type95 Ha-Go a Pz.Kpfw. 38 (t). Nejvíc mě ale poslední dobou baví artiny. Taková M55/M53 sesmahne všechno, co se neschovává za kamenem, VELKÝM kamenem. Horší je, že i když ji poslední dobou držím na vysokých číslech v dmg i WN8, nedaří se mi vykoledovat Mastery badge. Někdy dostanu i 2. třídu (obrázek).

Lize2GO.jpg?1

 

Ale aby nebylo všechno jen růžový, docela mi vadí mechanika, která řídí míření a zásahy. Pokud míříte na tank a jeho obrys zčervená/zezelená obvykle při plném zamíření jde střela na střed kruhu, pokud ale tank není nasvícený, tak i když míříte do míst, kde se nachází, třeba i na na 200m, při plném zamíření jde střela zpravidla na kraj kruhu a vy minete, což mi dělá problém při střílení na cíle, které jsou nasvícené jen chvíli, např nějakým suicide light tankem a jsou 700m. Countrovat artiny se tak vyplatí asi jen ve chvíli, kdy není co střílet a prostoj vypadá na déle, než 10 sekund, nebo splashem na poloprázdné cíle. Ale přeci jen je po výstřelu lepší popojet, protože není nikdy jasný, na koho zrovna dneska padne štěstí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druhá hra rovnou proti 4 třídě...tady jsem si ihned vzpoměl na RNG by WG....ten enemák co nás oba přeživší zabil, byl total kempík co vyjel, když už jsem byli na ranku....i tak by jsem ho s tou T28 dostali, ale já dvakrát a T28 mu třikrát dala za nula.

Tohle mi fakt nechybělo....ale jinak pěkná bitka.

 

1404224860.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledních dnech, vlastně od posledního patche, je hra pro mě naprosto nehratelná (až na pár okamžiků). Včera lag jako prase, který jsem neměl sám. V podstatě to laguje pořád. Ze hry mě to vyhodilo a trvalo to cca 5 minut, než jsem se mohl přihlásit zpět do bitvy. Jenom jsem zíral, že bitva v podstatě nerušeně pokračovala dál bez pár zoufalců, včetně mě. Nikdo nechápal, co se stalo, jenom jsme psali samé otazníky. Server prostě pár hráčů vyhodil ze hry a bitva probíhala bez nás. Nechápu. Ať dělám, co dělám, stejně prohrajeme. Co je mi platné, že nastřílím nejvíc damage, zničím nejvíc vozidel, když stejně prohraji. WIN mi kolísá okolo 54,3 %. Někdy mám jenom samé prohry v řadě a nenadělám s tím nic. Hra na public pro mě začíná být nezábavná. Je smutné vidět, že KV1S je schované za keřem jako TD a čeká. Že E25 přijede před můj Nashorn a po pár podzravech ode mě záhadně zmizí. Pak už jenom dostávám jeden zásah za druhým a jsem u toho slepej jako patron. Je smutné, že se téměř celý tým vydá jedním jediným směrem a můžu se uklikat, abych požádal o pomoc alespoň držet ostatní směry. Nikdo na to nereaguje. Po chvilce celá strana chcípne a mě píšou, že jsem noob. Asi to nadobro zabalím. Přeji všem pevné nervy při hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...