Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tož AMX50100 zakoupena :-)

Ale zatím je ve štoku. První bitva...vyletím na kopec s M18 a jsem tam první. Paráda....vyjede na nás 48% jouda a IS6...a odejde plný....my v plamenech.

 

Tož tam byli spíš dva joudové a proti nim IS-6.

 

S 200mm pene ji s T32 probíjím naprostou většinou ran (pokud to není na víc jak 100m, potom to lítá všude jen ne tam, kam chci). Jde jen o to si najít to místo, který zrovna jde probít. A že ho zezadu Hellcat neprobil? Extra jouda, musel střílet do pásů... Pokud se IS-6 natočí pod 45°, vydrží hodně, ale stále tam má poklopy a ten zešikmenej plát. No taky jde o to, z jaký pozice se střílí a jak moc se hýbe samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minimálně můžeš (když máš třeba nabitý poslední AP granát) přebít na goldy a hned na APéčka ;-)

Téé hlava :laugh: . Tak jsem to vlastně dělal i na PzIIIG, který měl automat. A já vůl celý večer poctivě dobíjel :wallbash: . Ale zamiloval jsem se....ikdyž WIN rate šílený. Po prvních 9 hrách jen jeden win!!! Tak jsem to z 14% zvedl na 44%. Ale rozhodně to není strojem. Učím se, bude to lepší, ale své jsem si až na poslední hru vždy odvedl.

Co mi na AMX50100 asi nejvíc vadí je penetrace. Teď myslím reálná. Nějaké papírové předpoklady mě nezajímají. Za free jsem si koupil rovnou 100mm kanon. Sakra to je náladovka....WG tu SAZKU prostě přehání...je toho moc. Minulou hru jsem z 6 ran papírovou T69 penetroval jen dvakrát...a předtím si v poho vyndám IS3 a T26....to hlava nebere. Ale goldy mimo 10t ve 100 kanonu nepoužívám. Co dingne čelně AP to dingne i goldem....tedy mimo 9HT a 10t.

Škoda jen toho 8 tieru. Dřív to byl nejlepší tier na hraní...zábava, kvalita. Dlouho jsem ho nehrál a můžu říct......zlatý 10 tier! Tolik ubožáků je vidět jen na 5 tieru v KV1 .....ani na dvojce tohle nejezdí. Jestli se s AMX50100 dostanu za 300 bitev na 60%, tak to bude jen díky četě, páč takový pokles kvality jsem nečekal. Poslední hry jsem často naflákal kolem 2500dmg. Jenže víc člověk nestihne....jsem někdy rád za čas na dvě dobití! Ihned po 2min. to je 2:9.....vyflákám zásobnk a můžu v klidu umřít. Vyexpím vklidu AMX50120 a třeba AMX50100 vyměním.....baví mě to sní moc, ale ten materiál nedávám....

 

První hra, kdy jsem 90 vyměnil za 100mm kanon. Labůžo.

 

1398375519.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak? Jsem koukal poprvé co to hraju na klávesnici F1 :laugh:

A na písmeně C mám relaod zásobníku...ale mě to nedělá nic. Ale stačí použít tu fintu s přehozením druhu nábojů...já na to úplně zapoměl.

jestli máš na C hlášku do chatu jak dlouho nabíjíš, tak ho musíš zmáčknout dvakrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nějak nerozumím. Ono se dá vyměnit náboj a nebo celý zásobník? Přece mám jen k ovládání klávesu "reload" a nic víc a nebo jak je to? Tank nabíjí automaticky le když chci jiný druh střeliva, tak musím kliknout na to co chci a dojde k normálnímu nabití ale s jiným druhem munice. Když mám vystříleno několik ran ze zásobníku, tak stiskem klávesy "reload" dojde k nabíjení celého zásobníku znova a to stejné se stane, když navolím jiný druh munice. Tak o jaké výměně tu píšete a o jakém dvojím stisku klávesy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nějak nerozumím. Ono se dá vyměnit náboj a nebo celý zásobník? Přece mám jen k ovládání klávesu "reload" a nic víc a nebo jak je to? Tank nabíjí automaticky le když chci jiný druh střeliva, tak musím kliknout na to co chci a dojde k normálnímu nabití ale s jiným druhem munice. Když mám vystříleno několik ran ze zásobníku, tak stiskem klávesy "reload" dojde k nabíjení celého zásobníku znova a to stejné se stane, když navolím jiný druh munice. Tak o jaké výměně tu píšete a o jakém dvojím stisku klávesy?

jenže jemu ta klávesa "reload" nefunguje, proto tu píšu že pokud má mód, kde se po stisknutí C objeví v chatu hláška "Nabíjím xx vteřin", tak je třeba ho zmáčknout podruhý, aby se mu nabil poloprázdnej zásobník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulou hru jsem z 6 ran papírovou T69 penetroval jen dvakrát...

 

Pokud jsi ji "solil" do palice, tak se ani nedivím... to dingá jak zběsilá.

 

Tomu nějak nerozumím. Ono se dá vyměnit náboj a nebo celý zásobník? Přece mám jen k ovládání klávesu "reload" a nic víc a nebo jak je to? Tank nabíjí automaticky le když chci jiný druh střeliva, tak musím kliknout na to co chci a dojde k normálnímu nabití ale s jiným druhem munice. Když mám vystříleno několik ran ze zásobníku, tak stiskem klávesy "reload" dojde k nabíjení celého zásobníku znova a to stejné se stane, když navolím jiný druh munice. Tak o jaké výměně tu píšete a o jakém dvojím stisku klávesy?

 

Jestli tvůj dotaz směřoval i na moji "radu" pro "Švejka007", tak to není nic nepochopitelného. Dříve jsem takto doplňoval zásobník, když mi zbyl jeden dva náboje a věděl jsem, že mám čas přebít. Např. jsem měl nabito normální střelivo (zbýval 1 náboj), tak jsem si jakože přebil na GOLDY a hned zpátky na normální střelivo. Prostě taková berlička, když nevíš coby ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první 4 hry s AMX50100 a já měl 0 kills a 400 dmg :wallbash::Smile-hiding: :Smile-hiding: :Smile-hiding:

Ale musím uznat, že s tými co jsem dostal, abych nezahrál nic s ničím. Stroj mi od začátku sednul. Budeme kamarádi. Páta hra konečně 4ks a 2800 dmg.

Velké zklamní je opravdová penetrace 90mm kanonu. 212mm je jen na papíře. Musím jet jen full golds. Což tedy leze do peněz. Ale až na hru kdy mě dala arty na ránu jsem střílel dost. jenže nekecám...80% dinglo. Do všeho. Tak jsem nasadil goldy a to už je lepší. Až budu mít 100mm kanon tak bude na 8 a 9 stačit Ap ammo....proto budu volit 100mm kanon.

Hraju poprvé se zásobníkem a je to paráda. Většinou je času na reload dost...navíc je AMX dost rychlé a na ten realod v poho zdrhne. TA okamžitá dmg převaha je úžasná. Jel jsem jen sám, takže v četě to bude máslo stroj. Ale musím se hodně učit.....být trpělivý, někdy to láká naflákat enemákovi do kožichu a už mám po 1000hp.....

Až bude posádka na 100% a tank full......to bude žrádlo. Tím končím expení ...na dlouho. E4 mám a jsem sní velice spokojen, takže se s Pantherem II nebudu trápit. E50M není lepší než E4. AMX50100 mě nezklamala. Bude to taky super vozítko.

Jo kucííí otázka. Netlemte se, ale nejel jsem ještě zásobník.... dřív než člověk vystřelí poslední náboj, lze přebít zásobník i dříve? Koukal jsem na F1 a tam je to pod písmenem C. Ale nic to nedělá.....popravě...tu poslední hru co jsem vyhrál a dal už i pěkný dmg, tak jsem před vlítnutím na enemáky vyflusal do země 3x goldy...to fakt bolí :Smile_teethhappy: .

 

 

to bylo řečí na ufo zásobníky atd a ejhle ho panáčka :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi ji "solil" do palice, tak se ani nedivím... to dingá jak zběsilá.

 

 

Jestli tvůj dotaz směřoval i na moji "radu" pro "Švejka007", tak to není nic nepochopitelného. Dříve jsem takto doplňoval zásobník, když mi zbyl jeden dva náboje a věděl jsem, že mám čas přebít. Např. jsem měl nabito normální střelivo (zbýval 1 náboj), tak jsem si jakože přebil na GOLDY a hned zpátky na normální střelivo. Prostě taková berlička, když nevíš coby ;-)

Tak tomu už vůbec nerozumím. Co to jako udělá tento postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to stále stejné kanáre, vůbec v tom nic nehledej. Svejkovi nejde přebíjet poloprázdnej zásobník a nabíjí až vystřílí poslední náboj. a bylo mu poraděno, jak by to měl dělat.  prostě je to klasika,máš AP chceš APCR tak si myší klikneš na ně a přebiješ,ale stejně to bude trvat stejně.

jen mě tak napadlo,jak to funguje u zásobníku ten perk okamžité přebití,jelikož ho mám na IS7 a tam jsou nabiječi 2 a šance tam vzrůstá,ale u zásobníku jsem to nikdy neřešil,jelikož bat 25 a amx 13 90 má těch nabíječů nějak málo(teda hodně na každém člonovi,ale jsou potřeba jiné perky či skilly) a 50B zatím nedosahuji tolik pozic,abych to mohl použít nebo spíše řečeno zajímat se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, zdravím po téměř dvoutýdenní pauze. Musím říci, že to teď byl porod - už jen stahování verze 9.0 a následné donastavování. Nějak se mi na to, co mě dalo default nastavení, špatně koukalo, prostě mě bolely oči. Tak mám nyní detaily na minimu a zvykám si. Aspoň mi to přidalo něco FPS... Dělo se to také nekomu jinému, nebo jsem výjimka?? Nečetl jsem zatím fórum zpětně, tak nevím...

Druhá věc je, že se mi mnohem více než dříve lepí zaměřovač na horizont, to nepotěší. Ty první hry byly prostě propadák, ale včera už to bylo lepší. Losy pořád nic moc, ale nevím jak se mi povedlo s Hellcatem, na kterém má mám asi 60 her, dát mistra. To nebyl pánbůh doma :no:. škoda, že to byla spíš výjimka... Doufám, že se to zlepší a zlepšit by se mohl i los - těch případů kdy nastřílim OK, je dost ocenění ale je to prohra bylo ne zrovna málo.

Jdu pročíst fórum ať vím co se dělo :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož tam byli spíš dva joudové a proti nim IS-6.

 

S 200mm pene ji s T32 probíjím naprostou většinou ran (pokud to není na víc jak 100m, potom to lítá všude jen ne tam, kam chci). Jde jen o to si najít to místo, který zrovna jde probít. A že ho zezadu Hellcat neprobil? Extra jouda, musel střílet do pásů... Pokud se IS-6 natočí pod 45°, vydrží hodně, ale stále tam má poklopy a ten zešikmenej plát. No taky jde o to, z jaký pozice se střílí a jak moc se hýbe samozřejmě.

No nevím jestli já jsem jouda, ale věř mi, že mám tanky sakra naštudované. Hitzóny IS6 znám. Jenže tohle je WOT.....nebo spíš SAZKA WOT. Rval jsem ho i do boků....nic. Ikdyž je prava, že jsem to napsal špatně. 50% jsem ho proval, ale za nula. A další hru co jsem jel večer, kdy jsem jej potkal, tak prošly všechny...... IS6 je nejvíc nevyspitatelný tank ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo...máš pravdu. Je to UFO arcáda, ale co mám dělat? Pořád jen nadávat? Ale artyny nikdy.... to bych musel studem skočit z okna.....a já jsem v 7 patře :laugh: .

 

však to bylo v dobrém švejku , jen mě napadlo že jsi tady proti tomu brojil a ejhle, jdeš s dobou , to beru, navíc amx 50-100 až 50b jsou gut :-)

 

já se ale fakt nasměju až tě někdo uvidí v artyně  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však to bylo v dobrém švejku , jen mě napadlo že jsi tady proti tomu brojil a ejhle, jdeš s dobou , to beru, navíc amx 50-100 až 50b jsou gut :-)

 

já se ale fakt nasměju až tě někdo uvidí v artyně  :Smile_trollface-3:

Neuvidí....nikdy! :laugh:

Ale zásobník je zábava, to se musí znat. V sólo hraní tak OP není, páč přesilu nedá stejně jako normální tak a navíc potřebuju krytí pro reload. Ale v četě....když navíc jedeme jen AMX50100.....včera jsem jeli jen dva s tímto tankem. A to ho má kolega ve stocku.....masakr. Já vylmátil do enemáků zásobník a on nabíjel....a pak naopak. Ve třech? To musí být Tsunami.....

Je to v tom okamžiku hrozně OP. Ve dvou jsem drželi 5x 7HT a TD. Né že by se báli na nás vyjet, ale při každém pokusu dostali hrozně zabrat tak se stáhli.

Ale sám ...to né....to si člověk dmg rozdá, ale tím to končí. Oproti US lajně jsou fr stroje papírové....jak mě dostihnou = konec.

Proto nechápu jak mohl WG nasadit do hry po frantících UFO US lajnu......ti jsou pak ještě sakra pevný.....to už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to samý jsi tvrdil o KV1.. ;-)

A pokud vím tak to není tak dlouho co jsi jednu mrňavou artynu hrál. Nebo se mýlím?

Jo tak ono se to dá svorně tvrdit skoro o všech sovětech. KV1, KV1S, IS,IS3(ale ta je teď více čitelná jak dřív), IS6, KV3, KV4 ......

Jak se jedná o jiný národ, tak člověk na 80% ví, že to tam projde.....ale u sovětů? Tipsport hadr....

 

Hrál jsem jen SU26, pár bitev a už asi před rokem. Hrozná OP mrcha.....taky jsem to tu psal. Fakt mi bylo enemáků líto, normálně jsem se styděl. Zvláště s SU26 před nerfem......

 

KOEPKE:

to sedí na všechny Sověty....někdy ten lauf líta hrozně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani nejake info k dnesnemu mikropatchu?

A druha vec, casto sa mi teraz stava co predtym skoro vobec, ze mi hra padne.

Prebehne to asi tym sposobom, ze ma pocas bitky hodi do windowsu, hra akokeby sla dalej, ale uz sa do nej neprepnem, musim ju manualne zhodit a nastartovat znova.

Mate niekto podobny problem? Stava sa mi to tak 3-4 za den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani nejake info k dnesnemu mikropatchu?

A druha vec, casto sa mi teraz stava co predtym skoro vobec, ze mi hra padne.

Prebehne to asi tym sposobom, ze ma pocas bitky hodi do windowsu, hra akokeby sla dalej, ale uz sa do nej neprepnem, musim ju manualne zhodit a nastartovat znova.

Mate niekto podobny problem? Stava sa mi to tak 3-4 za den.

Měl jsem. Teď se mi to stalo za 7 dní jen dvakrát. Což je pro mě super posun. Řešil jsem to tu s klukama měsíc....a nakonec vše vyřešil patch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...