Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud ti 171mm pene dingne 25mm pancíř, tak už je to autobounce, tam ti ani gold nepomůže. Navíc T49 nemá nic krom čelně pásů, co by mohlo dát za 0 dmg :) Ta prostě nemá nic, nemá periskopy, nemá mantl, nemá "růžky" :)

 

Ale vážím si tvého přístupu ke goldům, jsme naprosto odlišní  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, ten PzJager I. je totální šitka !!! Já blbec si to na tvůj popud koupil a to je tragické TD. Nepřesné i když mám posádku se 4 perky a hlavně, NEVIDÍ TO NIC !!! Každý mě naspotuje i když mám maskovačku ale já nevidím nic. Hlavně T18 mě dávají jak prd protože vidím jen lámaní stromů a tank nikde.

Kanáre ty jsi zase chlastal nebo jsi hulil super matroš :-)

PzJager je výborný stroj, ale není lepší jak T18. Zvláště proti automatům. Jenže já T18 nechci...jeto OP šaškárna pro děti. Ale zrovna to co jsi tu vypsal, tedy pravda není. Kanon je sakra přesný...na druhou třídu 0,35 je bomba. A dohled 330 oproti 230 T18...se ti zdá málo? S binem si to vyspotím sám. Já sním hraju, páč není Op, byl to reálný stroj a má český kanon. Navíc je to likvidátor. Jen Himmel není pro něj......výhoda snipu na dálku je pryč.

Už mě MKIII trochu omrzel tak si realuxuju s tímhle a je to super TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre ty jsi zase chlastal nebo jsi hulil super matroš :-)

PzJager je výborný stroj, ale není lepší jak T18. Zvláště proti automatům. Jenže já T18 nechci...jeto OP šaškárna pro děti. Ale zrovna to co jsi tu vypsal, tedy pravda není. Kanon je sakra přesný...na druhou třídu 0,35 je bomba. A dohled 330 oproti 230 T18...se ti zdá málo? S binem si to vyspotím sám. Já sním hraju, páč není Op, byl to reálný stroj a má český kanon. Navíc je to likvidátor. Jen Himmel není pro něj......výhoda snipu na dálku je pryč.

Už mě MKIII trochu omrzel tak si realuxuju s tímhle a je to super TD.

Jestli tohle má přesné dělo, tak já jsem Rimskij Korzakov !!! Hraju s Cruiserem Mk.III a ten trefuje ale tohle ?! Kruh velký jako kráva a nad 250m už to lítá, jak mouchy nad blivancem. A dohled to má bídný. Vidím to na minimapě. Ten Cruiser vidí dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem udělal 210g ráno a zbytek teď večer u zprav. Mezitím jsem se stihnul přesunout na sever, oslavit narozeniny (ne moje), opéct buřty a zařadit si s prckem na prolezackach (ta večer vyhnila a teď má teeezkou půlnoc). Zítra dam těch dalsich 240 večer, po návratu do civilizace ;) Déle než expy mi spis trvaly akce do top 5 ve winu. To 5 v pohodě, jen ty výhry trvaly déle, ale sólo WR 67 taky není špatné, občas pomohla i štěstěna :)

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldy se nějaký připsaly, možná všechny, bitev bylo dost. Dopoledne naprosto pekelný. Win 35%, WN7 1700, hrál jsem zle (Dvakrát byl mezi mnou a enemy kopec. Ale enemy o něm nevěděl, tak mě sundával.), hry byly nemastný, neslaný, úplně bez náboje. I přes tu tužku 3 ze 17 her dopadly jinak než: Já, kámoš, pak dlouho nikdo a nědke dole zbytek joudů... bez šance vyhrát. Artiny, Hellcati, nic.

 

Večer už otočka. Nakopl jsem T30, Kolega Conquerora s Caern dělem a jelo se. Výsledný win 61%. T30 prostě umí. Holt 9 TD je mé. Dostala se před všechny desítkové srandisty, až na jednoho. 10 TD jménem E3.

 

836So.png

 

T30 je excelentní stroj a moc mě baví. Bohužel velmi často sleduji rozdanou dmg a když se dostanu pod 3k, jsem smutný. Ale dnes se to naštěstí stalo snad jen 2x. Vlastně 3x. Když mi vypadl net... doufám, že u jiných tanků už tím nebudu tak posedlý...je to děs.

 

No, také mé první CW na novém působišti.

"Potřebuji T-62a" ...fajn.

...

"Tady bude ta T-62, ta to bude mít nejtěžší, zkusí přežít"...

Jsem sakra nováček, trochu klidu by prospělo  :laugh:  Velitelé mi začínají připomínat bývalého opičího polňáka. "Jedete sem a zastavujete tam! " Vždy jsem se jen ohlídl, jak mi opičky zezadu drží palečky  :laugh:

Ale po bitvě těch 7500XP zahřálo.

 

Druhou Bitvu IS-7 ... 5 medek se mi snažilo zezadu probít vršek věže, další dva tanky to zkoušely zepředu a artina sotva splashovala... ale jo, bylo o úplně v klidu, prostě byli jen všude okolo a já měl jednoduchý rozkaz: "Žít a střílet."

 

No jestli to dále půjde v tomto duchu, tak to bude solidní magořina  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejšek byl OK jak po herní stránce, tak i po výherní. Občas se pravda nezadařilo, ale nejsem dokonalý, tak mě to nerozhází. Zase na druhou stranu bylo dost her vyloženě vynikajících, takže za mě spokojenost. Goldíky jsem nějaké vydělal, zkušeností nabral na některých strojích až hanba. Škoda některých her, kdy spoluhráči prostě nezahráli vůbec nic, mohlo to být ještě lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, my lamky holt potřebujeme na splnění úkolů víc času, stihnul jsem vyjezdit jen 150 g a jelikož v naší vsi dnes hrají Horkýže Slíže, dávám přednost kultuře. A pivu. A.. to se ještě uvidí.

Taky jsem dal přednost kultuře....koncert byl parádní, Beseda byla slušně narvaná :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem hrál asi jen 2 hodky pak bylo derby S takže nebyl čas, ale i tak jsem spokojen asi 150 goldů jsem udělal prémko se mi taky připsalo. Hry byli jako na houpačce jednou jsem udělal pro tým hodně a další upa nic až jsem byl naštvanej sám na sebe.

Poslední bitva byla fajn mapa Westfiled vzal jsem Stuga a starnu jsme měli u toho mostu. Tak já si zalezu do křoví když vidím tu hafo 6 a střílím a střílím oni my tam jezdili pod gun jak hovádka nespotli mě na 60 metrů :D teda mám tam maskovačku a perky na posádce a náhle koukám po 6 minutách jsem měl jen 4 náboje už. Ale v poho jsme vyhráli asi 15:11 a já měl přes 2000 DMG Velkou ráži s Spojence takže cajk :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovemu losu se rika "spravedlnost existuje", variantne "trest za retard-platoon z tanku s rozdilnym MM".

Treba vas to odnauci takove blbosti vymyslet.

Promiň, já tomu nerozumí, nejsem chodící encyklopedie. Scout mezi nimi není a dál mě už nic nenapadá :Smile-hiding:

Můžeš prosím rozvést ten rozdílný MM. Podle wiky je MM OK, jen T127 má mít los T3 a T4. Ostatní 3-5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hloupost brát T-127 (max 4. tiery) do bitky s potenciálem 5. tieru. Ta T-127 je v podstatě vyřazená a do počtu, protože má dělo na trojky, ne na pětky.

OK, to ja ale nevim. Hral jsem tier 3 asi po roce (jinou trojku ani nemam) a rozsah losu jednotlivych stroju vubec neznam. I tak jsem 4x prostrelil:)

Ale stejne - my jsme 3 trojky, a enemy? Zadna trojka. Pripada mi to stejne ponekud zvlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nejen zahrál o víkendu, což je zázrak, ale stihnul jsem si dát u vše strojů v garáži 5 násobek. Všechny jsem dal skoro napoprové, což je taky zázrak.

Jen Matidlu BP jsem vytáhnul po x týdnech....5x lost. Bohužel jak je víkend a 5 násobky je 5 tier asi nejvíc postižen ultrahovadama. Poslední lost jsem navíc dostal ultra bulhara, kdy jsem se trefil z 38 střel jen 18....a šel z garáže. Stejně mě už hrozně nebavila ta šnekovitost.

Už jen 11k a mám E4. Už ji vlastně můžu mít, ale přemýšlím k čemu? Projel jsem i dědka Jt a pohoda. Dokonce i s AMX45 se celkem dařilo, tedy vzhledem kvalitám stroje....

PantherII ...kapitola sama o sobě. Hra mezi 8 třídou a i ve městě 2600dmg...jenže pak je hra proti 10 a je hotovo. Můžu to jít vypnout. Z 6 ran jen jedna prošla do E100. Úplně mě ignoroval, já to zkoušel všude...marný. Tak si říkám, jak můžu týmu s 8 medkem mezi 10 pomoci? Pasivně spotit? S PII bez šance....snipovat? A do čeho, když 80% strojů nepenetruju...Umanévrovat je? S tím lenochem?

PII mě baví, já zábavný a přesný kanon, ale je to prostě jen malý heavy tank...medko to není. Asi ukončím mé pokusy dostat se na 9 a hlavně 10 meds třídu. Vola rudým OP waflovačům a podobným s 8 medemm dělat nehodlám.

 

EDIT: dneska sice jedna prohraná hra s T30( ty desítkové hráče už ani nemá sílu hodnotit), ale podařilo se mi dát na ránu 8 německé TD..toho mini waflovače Borsiga. Ammorack ....a jedno OP ufo pryč. To vždy tak potěší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To MM dělá. Taky jsme občas jediný čtyřky mezi šestkama. I to se stalo.

Já hraju jen sólo, ale poslední dobou se mi stává, že jsem já, T+1 není nikdo a zbytek je T+2 (a to nehraju LT, jezdím nejvíc HT / TD :-)) Dokážu pochopit MM+2, no problemo, ale MM+2 s vynechaným +1 je na hlavu :-) Jo, a na protistraně "sparingpartnera" většinou nemám... Sice je to asi jen v cca 5 pct. případů, ale i to je dost...  :wallbash:  Ale co, většinou v těchto hrách mám nejvíce expů (trefování vyšších tierů) a dmg taky není k zahození... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono není problém nastřílet nejvíc ze všech mezi +2 tiery. Dneska na pobliku není prostě lidský mozek k nalezení. Tím nechci nikoho degradovat, i mě to těší, ale ne při prohrách.

Dneska doexpena E4, T40 už má posádku číslo 7... brzy bude (E4) mít i žárovku. Ale ten stroj je děs. Nemá už ani alfu, je papírovější, strašně nepřesná... dvě bitvy, obě zlé, nic jsem netrefil nebo neprobil, muím se s ní naučit, ale je to zatím nouzovka na CW...

Což mě přivádí k tomu, že dnes byly opět srandovní CW... já v E3, na mě najíždí jedno z posledních IS-7... rána, zbyde 200 HP... jede ke mně, začne řvát telefon. "Chlapi, spadne mi net, spadne mi net, je to na vás." ... naštěstí jen krutý lagy, vystřelil jsem a náhodou dorazil. Pak už jen po nahození netu:

J: "Vyhráli jste?"

FC: "jo, byla to dobrá bitva (popsal bitvu)... "

J: "Ta E3 vám přežila?"

FC: "Jo, přežila to."

J: To je moc fajn. Gratuluju k výhře."

FC: Dík, kdo se vlastně ptá?"

j: "Přeci ta E3."

 

Jo, sranda byla :)

 

Večer už jen T34, abych něco vydělal... už mám pod 10 mega, zvyklej na 17-19... no a asi 8 bitev, v průměru 85k čistýho. Naprosto parádní! Teď zvyklej na T30, tak mi sedí jak čepice, pecka. Ani obratnost mi nevadí, protože jsem to už dlouho řídil, jen s větším dělem. A většinou jsem nešel nai pod 3k dmg... stále ten pocit, že mám T30 a musím ty 3k prostě dát, aby se udržela jako 2. v top dmg  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozek není, to je pravda, někdy po loose pochybuju i o svém ;). O víkendu jsem si diky akcím na goldy zvedl max dmg u T40 (honil jsem Win) na 3231, to na T4 jde, samozřejmě to bylo v T6 bitvě, pac tolik bych se 4kama nedal :)

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím víc je online hráčů, tím lépe se MM sestavují handicapy pro dobré hráče a hlavně pro čety. Tento goldový víkend je to krásně vidět. Na topu jsem byl asi tak ve 20% bitev a v četě snad ještě hůř. Tier 8 v dobré četě je naprosto stálá záležitost proti tieru 10. Včera jsem protáhl celou garáž a tier 10 mám asi 14x. To byla trága tohle hrát. Nebyla snad bitva, kde by to nebylo 15:4 a nebo 3:15. Nechápu, jak to někoho může bavit. :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...