Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

@Kanar:

Do FCM 36 PaK40 nacpes bez penalizace posadku z libovolnyho FR TD, tedy z vozidla stejne tridy.

Pokud chces ladit pandulaky z 50 100, tak na to ber FCM 50t.

Takže ne jenom stejná národnost ale i stejná sorta to musí být? To jsem nevěděl. Bylo to tak vždy? Já měl zato, že je to jedno zda jde o TD a nebo o skauta, či HT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu uvěřit tomu jak neskutečně neobratná je T32.

 

Když jsem s ní hrál poprvé ještě se stock podvozkem, tak jsem si ten tank někoikrát důkladně prohlížel jestli to je fakt T32 a ne Maus.

 

 

bleeee, nevím jestli budeme kamarádi.

No, mě se zalíbil, mám ho asi dva dny..

Po uvedení do topu jsem se do toho vrhl a už lezou solidní výsledky:

 

Otočená bitva z 2:9 na 15:12... Byl jsem na topu - jel jsem na Komarinu na prostřední ostrůvek. Nikdo se přes mne nedostal ;-) I když jsem si za stavu 2:8 říkal, že to je v ***** :-)

***

Tady je shrnutí bitvy v číslech:

 

Chance to win: 44 %

Vítězství!

Map:  Komarin

Date: 10. 4. 2014 17:09:32

Vozidlo T32

Získáno zkušeností: 1 483

Získáno kreditů: 48 996

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Vzorný tankista: "Hrdina"

PÚ: NE

 

Kills: 5

Damage: 4 891

Assist damage: 69

Recieved damage: 5 146

 

*** Screeny z replaye ***

shot426.jpg shot427.jpg

***

 

A proto to hraju - po té hře jsem to ale raději vypnul ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry za spam, snad se tolik nestalo. Tady se dozvím co potřebuju a hned. Proto sem chodím. Někdo si myslí, že sem lezu jen proto abych tu tvořil flejmy a nebo dělal chytrého ale já sem chodím hlavně pro informace. Já prostě nikdy nestřídal posádky a tudíž jsem měl jen informaci o tom, že to jde bez ztráty na stejném národu. Když to nikdy neděláte, tak prostě na to nenarazíte, že to má ještě další podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Kanárovi neříkám co má dělat. Mě taky překvapilo že to nevěděl, asi hold tak nestřídá posádky na premiácích. Ale od čeho tu je tenhle spam topic.

 

Mínusko tam máš za to úplně zbytečný urážení.

psal jsem nic ve zlém to asi znamená ty ****** či co????

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry za spam, snad se tolik nestalo. Tady se dozvím co potřebuju a hned. Proto sem chodím. Někdo si myslí, že sem lezu jen proto abych tu tvořil flejmy a nebo dělal chytrého ale já sem chodím hlavně pro informace. Já prostě nikdy nestřídal posádky a tudíž jsem měl jen informaci o tom, že to jde bez ztráty na stejném národu. Když to nikdy neděláte, tak prostě na to nenarazíte, že to má ještě další podmínky.

jezdíš čety netvrd,že zeptat je složitější než se zeptat tu na forku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je! Klan je mezinárodní a abych měl v četě čecha a nebo slováka, i poláka bych bral, tak to se mi zas tak hned nepodaří :laugh:  Anglicky umím jen left, right, high, dawn, lol, go a noob... :laugh:

tohle aspon netrvd,stačí dát vyhledat. nebo se zeptat v chatu u klanu....ale to je jedno.Já napsal jak to je a určitě mi dá pár lidí za pravdu.kdyby to psal člověk,kterej má 1000 bitev,tak to přece je normální,ale kapacita jako ty. A říct nepředělávám posádku to je jen výhovorka.(ale jak píšu nikterak ve zlém) ale pro chytrolíny to za se nebude stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je! Klan je mezinárodní a abych měl v četě čecha a nebo slováka, i poláka bych bral, tak to se mi zas tak hned nepodaří :laugh:  Anglicky umím jen left, right, high, dawn, lol, go a noob... :laugh:

Má angličtina je zhruba ne stejné úrovni :D. Takže mám pro tebe ifno. Když ti někdo napíše FU, není to, že si oddechl ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu uvěřit tomu jak neskutečně neobratná je T32.

 

Když jsem s ní hrál poprvé ještě se stock podvozkem, tak jsem si ten tank někoikrát důkladně prohlížel jestli to je fakt T32 a ne Maus.

 

 

bleeee, nevím jestli budeme kamarádi.

Sakra má rád AMX45 a nelíbí se m u T32 :no: . Co hulíš? :woot:

Já tedy T32 hrál dvakrát...v betě a pak v rotách. A super. Jen ten kanon...v dnešní době to chce jen goldit a to tě sežere...

 

EDIT: dneska jsem jel pár her...sám AMX45. Kucí ...MM super....přesně jako na obrázku i dmg jsem si dneska dal dost.. Ale ten materiál........hrajou to fakt retardi. Se otočím a koukám že to je 2:11...jak to dělaj? AMX45 není T29 aby udržela přesilu...4x flusance a je konec. Těhle her jsem dneska měl tunu...

Čím déle to hraji, tím více se mi top tiery hnusí....10 mě nebavila nikdy ani v betě. Vždy to byla líná nuda hra, ale 7,8,9 ...to byla paráda. Jenže s aktuálním materiálem? To je na chocholouška. :wallbash:

 

1397159513.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu co je na tom tak divného, když někdo něco neví a slušně se na to zeptá? Můj táta vždycky říkával, že když se chceš něco dozvědět, tak musíš dělat ze sebe blbce protože, když jsi velký machr, tak ti nikdo neporadí :wink: . Snad jsem až tak ze sebe blbce nedělal. Přece si němyslíte, že se tady vyptávám na něco, co vím a jenom vás chci prudit? Ale nechejme to už spát protože mám jiný dotaz. Čím mám editovat vizitky z mobilu? Je to soubor s příponou VCF. Už jsem prošel několik programů a všechno nanic a zapaltit 20$ za něco o čem ani nevím, jestli je to ono, to se mi teda nechce. W7 tyto soubory otevírají ale jak udělám nějakou úpravu, tak ta vizitka ze seznamu zmizne :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bych to dnes popsal... slezl jsem z T40, T49 a leFH18B2... bylo mi jasné, že to bude peklo, protože win byl poslední týden výbornej. 

 

Zezačátku sólo, 1:5. Fajn. WZ-132 teda radši ne.

 

Potom četa.

První bitva E-75. enemáci mě na sidescrapu trefovali do kraje poklopu, do jednoho místa, minuli jednou... já cinkal weakspoty. Poté 2x s T30, 2x 5000 dmg. Jedna výhra. 

JP II - většina výhry. Ale co jsme nezničili, to jsme nevyhráli. Win se dostal na 60%.

 

Potom sólo, že protáhnu E-75. Krásný bitvy, 3k dmg, spousta nacinkáno samo sebou desítky. Jedna prohra ze tří. Koukám, že mi chybí vyhraná bitva do 50k stříbra.

Tak rychle - T49. 4 bitvy a nic. Vždy top dmg, pak dlouho nikdo... 2x Lemming... poprvé 14 strojů na jednu stranu, podruhé 12. 

Fajn, E5... 4k dmg, prohra. Znovu. *** devítková USA arty za 1900, dorážka hnedka od medka, pro který jsem si jel. Plnej. Tak tohle taky ne.

Hele, T32, ta mívala dobrý losy a dlouho jsem ji nejel. *** desítky. 2,5k dmg, když jsem si jel pro Mause (ten šmejd potom nabil HEčka), tak už byli všude okolo... kdyby mi dali 2 minuty, byl by dole. Tak nic.

Druhá bitva, osmičky. Kdeže. Desítky. Ale VÝHRA! Stačilo si "Jen" podat čelně JgTigera a pak 3 minuty držet v šachu E3. Ale jednou jsem ji probil, než si pro mě nakonec vyjela :)

 

Ale proč všichni chtějí na T32 goldy, vždyť to je neskutečná ***** ty desítky tak štvát. Jednak dost vydrží a jednak občas i probije, je to adrenalin a sranda bez goldíků. A dá se krásně nastřílet. Obojí nad 2,5k dmg.

 

Po první bitvě mi bylo jasný, že to bude zlý. Celý večer nízké šance na win, tak trapné hráče jsem dlouho neviděl a tak kvalitní lemmingy... Na E4 už jen 35k XP, to půjde samo. Ach... zítra už zase za jménem závorky, když to půjde hladce... SVOBODA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra má rád AMX45 a nelíbí se m u T32 :no: . Co hulíš? :woot:

Já tedy T32 hrál dvakrát...v betě a pak v rotách. A super. Jen ten kanon...v dnešní době to chce jen goldit a to tě sežere...

 

EDIT: dneska jsem jel pár her...sám AMX45. Kucí ...MM super....přesně jako na obrázku i dmg jsem si dneska dal dost.. Ale ten materiál........hrajou to fakt retardi. Se otočím a koukám že to je 2:11...jak to dělaj? AMX45 není T29 aby udržela přesilu...4x flusance a je konec. Těhle her jsem dneska měl tunu...

Čím déle to hraji, tím více se mi top tiery hnusí....10 mě nebavila nikdy ani v betě. Vždy to byla líná nuda hra, ale 7,8,9 ...to byla paráda. Jenže s aktuálním materiálem? To je na chocholouška. :wallbash:

 

1397159513.jpeg

Já M4 45 nijak nemiluju, ale grind to byl jednoduchej pohodovej.

 

Ale ta obratnost T32, to je děs. Dnes jsem to hodně pocítil když jsem furt hrál proti desítkám, 3 arty na každý straně. Pokud jedeš dopředu s tím ze budeš spotit, tak prostě musíš mít slušnou zpátečku a zatáčení aby te arty jen tak nevykuchali, to mi hrozně chybělo dnes. IS3 je oproti T32ce jak medko.

Jinak dělo dobrý, na to si nestěžuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...