Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera po naprosto luxusním večeru jsem si opět rozšířil obzory ve WoT. Už vím, že je například s JP možné z 12 ran 8 dignout do mixu tieru 6-8. Nebo když trefím Cromwella do boku věže (páč mu kouká za horizontem jen vršek věže), tak tu věž sice kanonen s pene 203  nepenetruju, ale sundám mu pásy- asi abych měl radost. Bude to nejspíš tou anglickou konstrukční školou, mít napínací kolo k pásům ve velitelském poklopu věže. No a když jsem nafasoval do týmu fialovou TOP četu tieru X, šance na Win 78%, říkám si- sláva, konečně, to už vyhrát musíme. Opak se ukázal pravdou, hráči  čety nejspíš záhadně oslepli a schromli na ruce a nepřátelé nás v klídku přejeli 15:8. Tomu jsme se už jen smáli, páč víc to nemá cenu řešit... Navrhoval bych nový slogan pro tuhle hru " WoT- hra, kde nic není nemožné"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu úplně OT: Potřeboval bych od místních IT znalých názor na notebook Acer Aspire V5, dělal jsem si takové srovnání a vyšel mi dobře v poměru výkon/cena...s ohledem na to, aby se na něm dalo hrát WOT potažmo třeba WT

 

Jeden moudrý muž kdysi řekl: "NB od Aceru mi nesmí přes práh domu."... a měl pravdu :-)

 

Nevím, jak v současnosti, ale dříve byly NB Acer synonymem pro problémy. Už jen ten servis v Polsku "na dlouhé lokte"... Možná už na tom budou lépe. Každopádně v případě, že bych NB hodně přenášel, bych se poohlédnul jinde. Kamarád teďko kupoval NB a pořídil nějaký jemu doporučený model od HP, v případě zájmu zjistím který.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden moudrý muž kdysi řekl: "NB od Aceru mi nesmí přes práh domu."... a měl pravdu :-)

 

Nevím, jak v současnosti, ale dříve byly NB Acer synonymem pro problémy. Už jen ten servis v Polsku "na dlouhé lokte"... Možná už na tom budou lépe. Každopádně v případě, že bych NB hodně přenášel, bych se poohlédnul jinde. Kamarád teďko kupoval NB a pořídil nějaký jemu doporučený model od HP, v případě zájmu zjistím který.

S tím si dovolím nesouhlasit. Co jsem zažil a slyšel, tak ty dražší notebooky od Aceru (20k +) jsou naopak symbolem kvality a životnosti. Já měl nějaký Acer Aspire, ve své době stál 22k, fungoval 4,5 roku bez jediného problému, celou dobu jsem se k němu choval jako prase. Výdrž baterky po 4,5 roce byla 1,5 hodiny. Pak se posrala grafická karta a při vysoký zátěži grafiky se začal vypínat, ale jinak funguje pořád dál, na word, internet stačí. Sestra - taky notebook od Aceru, stejný, 4 roky a šlape. Kamarád, to samý.

 

Navíc rodinný známý vlastní firmu prodávající HW a říkal, že servis Aceru a Asusu je nejlepší na trhu, rychle vyřídí, moc se na to nekoukaj, prostě to opraví a do týdne to máte zpět. Naopak říkal že nejhorší jsou HP a Delly, pokud se dozvíte co s tím je do měsíce, tak máte mega štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím si dovolím nesouhlasit. Co jsem zažil a slyšel, tak ty dražší notebooky od Aceru (20k +) jsou naopak symbolem kvality a životnosti. Já měl nějaký Acer Aspire, ve své době stál 22k, fungoval 4,5 roku bez jediného problému, celou dobu jsem se k němu choval jako prase. Výdrž baterky po 4,5 roce byla 1,5 hodiny. Pak se posrala grafická karta a při vysoký zátěži grafiky se začal vypínat, ale jinak funguje pořád dál, na word, internet stačí. Sestra - taky notebook od Aceru, stejný, 4 roky a šlape. Kamarád, to samý.

 

Navíc rodinný známý vlastní firmu prodávající HW a říkal, že servis Aceru a Asusu je nejlepší na trhu, rychle vyřídí, moc se na to nekoukaj, prostě to opraví a do týdne to máte zpět. Naopak říkal že nejhorší jsou HP a Delly, pokud se dozvíte co s tím je do měsíce, tak máte mega štěstí.

 

Jak jsem psal - nejsem odborník na NB a ani je nějak extra nesleduju. Z okruhu mých přátel / kamarádů / známých, kteří mají ACER, není spokojený nikdo (nákupy cca 2 roky zpátky). Ten servis v Polsku je už asi jenom historie, nicméně zkušenosti opačné - (vyřízení) reklamace trvalo dlouho, výmluvy, nekvalitní opravy apod. U ACERů bylo šasi na posledním místě; také si vzpomínám, jak jsem se divil, když jsem na kamarádově NB zkoušel tanky, že mě hřejí ruce... ano, GPU (nebo odfuk GPU?) byl přímo pod klávesnicí :-)

Nosil / přenášel jsi ten NB nebo byl spíše "stolní"?

 

Ad. servis: pokud se reklamace do měsíce nevyřídí, tak chci zpátky peníze. Hotovo dvacet. Tedy pokud se bavíme o záručním servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem žádný notebookový odborník, jen moje zkušenost s Acerem je veskrze dobrá.

 

Přenášel jsem ho 2x týdně, jinak byl spíše stolní, ale celkově jsem se k němu choval jako prase. Několikrát mi spadnul, vylil jsem do něj prakticky vše co jde, od vody, coly, čaje, vína až po pivo. Když byl měsíc starý tak jsem ho nechal ležet na posteli a běžel nějaký výpočet. Zahřál se tak, až smrděli plasty jak se tavili. Poprvé jsem čistil po 2,5 roce. A fungoval 4,5 roku bez jediného problému.

 

Nový notebook budu kupovat v létě, ale Aceru bych se rozhodně nebál. Naopak se chci vyvarovat HP a Dellu podle toho co mi říkal ten známý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem žádný notebookový odborník, jen moje zkušenost s Acerem je veskrze dobrá.

 

Přenášel jsem ho 2x týdně, jinak byl spíše stolní, ale celkově jsem se k němu choval jako prase. Několikrát mi spadnul, vylil jsem do něj prakticky vše co jde, od vody, coly, čaje, vína až po pivo. Když byl měsíc starý tak jsem ho nechal ležet na posteli a běžel nějaký výpočet. Zahřál se tak, až smrděli plasty jak se tavili. Poprvé jsem čistil po 2,5 roce. A fungoval 4,5 roku bez jediného problému.

 

Nový notebook budu kupovat v létě, ale Aceru bych se rozhodně nebál. Naopak se chci vyvarovat HP a Dellu podle toho co mi říkal ten známý.

znamej je asi velky odbornik.. Je totalni blbost pausalizovat znacku.. Kazda znacka ma svy dobry, prumerny a casto i vylozene spatny stroje.

Tvrdit ze Dell neni dobrej.. ehm kterejpak to ?Řada Vostro, XPS, nebo Alienware ? jejich profi rady jsou totiz totalni masakr.. zatimco lowend byva casto shitka.. o Dellim servisu ani nemluvim.

Poradit jaka znacka je dobra ? Zadna a vsechny - imho je totiz relativne jedno jaka to je znacka.. stejne si predem musim ten notas osahat, neco si o nem vygooglit. Dulezitej je vzdy ten danej konkretni model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak řekl jeden moudrý muž: Všechno co se točí se se*e.

 

A měl pravdu. Já se svým Gigabytem jsem se smál Dellákům, HPčkům, Acerům, když lítali po opravách. Ten můj chudák, kterýho jsem nešetřil akorát potřeboval novej ventilátor (vysoká zátěž a špatný resp nekvalitní rám NTB) a po čase novou klávesnici (ale nefungovalo jen jedno písmenko). Jinak v podstatě nic závažnýho co by teoreticky nešlo opravit i doma.

 

Takže dle zkušeností už řeším pouze cena/výkon.

(také je dobrý vědět, jak moc potřebujete nový baterky atp... čínksý věci se hůř shánějí  :biggrin: )

 

V dněšní době, kde všechny značky montuje stejná linka je to stejnak šumák ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znamej je asi velky odbornik.. Je totalni blbost pausalizovat znacku..

Přečti si pořádně moje 2 předešlý příspěvky, nepaušalizuju značku, ale jejich servis. A člověk co má vlastní HW obchod s nima bude mít trochu větší zkušenosti než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

 

V dněšní době, kde všechny značky montuje stejná linka je to stejnak šumák ne?

Toto je velmi rozsireny a velky omyl. Pracoval jsem v tovarne co vyrabela soucastky pro nekolik svetovych firem - ale zdaleka ty soucastky nebyly stejny. Kazda firma si rekla kterej vyrobni proces chce kolikrat opakovat, jak ma vypadat vystupni kontrola, jaky je maximalni pripustny procento zmetku, atd.....

 

Takze pozor - ve stejne tovarne, stejni lide, kvalita jednotlivych znacek jina!!! Proto zasadne nekupuju to nejlevnejsi na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si pořádně moje 2 předešlý příspěvky, nepaušalizuju značku, ale jejich servis. A člověk co má vlastní HW obchod s nima bude mít trochu větší zkušenosti než já.

ze zrovna pausalizujes servis od DELLu :)

Sry ale kdyz DELL a jeste k tomu notebook, tak minimalne s NBD (next business day), coz znamena ze do 24h za tebou kamkoliv nekdo prijede a bud stroj na miste opravi nebo ti da jinej.. A prodavat notebook DELL bez NBD je absolutni vrchol demence, protoze modely bez teto zaruky v cene uz chce umeni sehnat a pokud v cene neni stoji tak malo penez, ze cloveku ktery to takhle nekomu proda bych nakopal zadnici. Ostatne servis byva zpravidla ten hlavni duvod rpoc lidi chodej do DELLu

 

Ze oprava u HP trva mesic ? V drtive vetsine to takhle trva u vetsiny znacek, protoze proste driv nemusi a pozdeji nemuzou. protoze bys mohl chtit prachy zpatky.

Ze ti nekdo zprocesuje reklamaci do tydne se proste spolehnout nemuzes, pokud to nemas ve smlouve. Bral bych to jako mile prekvapeni ale pri vyberu notebooku by to nehralo roli. Protoze sliby chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera opět kvalitka 6 bitev jen jedna výhra stále nejvíc nastříleno,ale co je mi platné,když jezdím s JgPzE100 od čerta k ďáblu hasím to všude kde se dá a stejně se dovím,že jsem BUZNA BUZNA BUZNA LOOSER NOOB IDIOT od hráče co dá 945dmg.Jak zaznělo v jednom filmu:Inteligence je výsada a ne dar :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Doufám, že to tady někdo zase promaže. Když se tady minule řešilo zálohování, tak to muselo pryč. Ségra má noťas od aceru asi 4 roky a zatím s ním neměla problém. Na hraní ho však nepoužívá. Ten kdo si kupuje noťas, by měl zvážit rozšíření záruky na více let. Stojí to však nějaké peníze.

Casiopeus9 - doporučuji ti se podívat na: Notebook.cz . Je tam i fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak zkus hrát jenom s T40 a pak koukni na ta čísla :devil:

 

T40 - myslíš tím, honit si triko s posádkou na 300%, samo že s žárovkou a binem za 500K, proti vesměs nováčkům s crews 55% a bez zkušeností? joo, taky to dělám.  :smile:  ale je to jako hrát kulečník s jednorukým nebo fotbal proti vozíčkářům ... a nevím jestli jde ještě o hru nebo o to si něco dokazovat ... což je ted moje dilema - jestli se ještě jednou přistihnu při tom, že WoT nehraju pro zábavu, ale proto abych si s full pedovozítkem léčil svý mindráky, tak s tím seknu. :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T40 - myslíš tím, honit si triko s posádkou na 300%, samo že s žárovkou a binem za 500K, proti vesměs nováčkům s crews 55% a bez zkušeností? joo, taky to dělám.  :smile:  ale je to jako hrát kulečník s jednorukým nebo fotbal proti vozíčkářům ... a nevím jestli jde ještě o hru nebo o to si něco dokazovat ... což je ted moje dilema - jestli se ještě jednou přistihnu při tom, že WoT nehraju pro zábavu, ale proto abych si s full pedovozítkem léčil svý mindráky, tak s tím seknu. :smile:  

Pindáš blbosti !!! Když to hraješ sólo, tak můžeš klidně dopadnout jako já dneska. Mám W/L 35% !!! A to jsem hrál půl na půl sólo a četu s modrýma. Jestli jde o hru jenom v tom případě, že hraju tier 10, kde je uplně stejné množství rudých magorů, tak díky ale já v tom vidím jenom ten rozdíl, že tier 7 - 10 mě stojí děsné kredity a na prémko už kašlu a že na tieru 7 - 10 je to o hodně pomalejší a nudnější. Uvědom si, že to je loterie a jeden prostě není Rambo. Když ti za 3 minuty zdechne 2/3 týmu, tak už to prostě nedáš. Teda na tieru 2 jo ale na tieru 7 - 10 určitě ne !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek asi 60% win, což je fajn. Jen přemýšlím, jestli má cenu doexpit tu E4... je to velká krabice, která už ani nemá alfu...

Potom expím Centíka. Už "jen" 100k na devítku... hraní to není zlé, ale bude to chtít ... dost času a nervy to dodělat.

 

Ale co mě celý den pronásledovalo, byly to padající střely. V průběhu jsem jen odklápěl zrak od monitoru. Na T30 to sakra zabolí. To chybějící dmg je pak znát. Když 3x za sebou pošlete enemákovi k pásům střelu, tak vám hlavou běhají nápady na přejmenování: Krtek... hrobník... hraní lehce nadprůměrný, ale dost mi to kazilo náladu. No a kámoš už konečně doexpil dělo na 50 120, tak už je konečně pomocí  :biggrin:

 

Ukázal jsem mu, že to dělo je fajn, tak jsem vzal 50B... El Hallouf. dole byly dvě načatý medka. Tak já že sjedu dolu, on přebije a vezme to vrchem. Já sjel dolu k šutru a oni se na mě v tu chvíli rozjeli. Vjel jsem tam v nesprávný čas jim do rány. Každé z jedný strany šutru, to přede mnou jsem dorazil na dvě rány, to za mnou někdo trefil, mě se podařilo vyprostit a dalšíma dvěma ho dorazit, než to stihl on. Zbylo mi krásných 48HP. Násleně už jen slyším "Tak jsem tu." ... proč ne, že?  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes uzasna bitva 6 tiery na Komarine ja v Nashornu do minuty sme prehravali uz 0-6 to bol mazec ja 5 killov som to stiahol na 5-6 ale potom to zacalo dve nase heavyny  arl a kv1s po pravej strane som cakal ze mi pokriju bok, co myslite co bolo prd oni sa strielai navzajom.okolo nich preslo su-100 a flakol mi to heckom za 500 ale stihol som to otocit a dorazit ho 185 hp.Ked som napisal ze co to ma znamenat tak bolo vsetko hned jasne obidvaja poliaci z roznych klanov co si asi nevedia prist na meno.Tak som to hned po tomto vypol a siel si radsej zalietat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.  Dnes jsem poprvé po roce hraní dostal ban. Proč ? Já TD  T-95, mapa Ensk. Jedeme a po chvíli  debil s IS-8 zablokuje průchod mezi domy a stojí. Tam, kde se musí projet, on stojí a blokuje mě a ještě další tank. Proti nám už enemies, ale já nemůžu střílet.  Mám to kvůli idiotovi celý objíždět ? Stričil jsem do něj, nic. Ne, je mi to už jedno, 2x jsem mu to dal zezadu a v tom mě to vyhodilo ze hry. Při pokusu o přihlášení mi hra oznámila ban na cca 2 hodiny. 

Mílé WG, bylo mi to opravdu jedno, zabavil jsem se jinak. Dávám pouze do úvahy tuto myšlenku: Co třeba zabanovat hráče , kteří mají 10 000 her a WR 42% ?

hra by se určitě zlepšila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.  Dnes jsem poprvé po roce hraní dostal ban. Proč ? Já TD  T-95, mapa Ensk. Jedeme a po chvíli  debil s IS-8 zablokuje průchod mezi domy a stojí. Tam, kde se musí projet, on stojí a blokuje mě a ještě další tank. Proti nám už enemies, ale já nemůžu střílet.  Mám to kvůli idiotovi celý objíždět ? Stričil jsem do něj, nic. Ne, je mi to už jedno, 2x jsem mu to dal zezadu a v tom mě to vyhodilo ze hry. Při pokusu o přihlášení mi hra oznámila ban na cca 2 hodiny. 

Mílé WG, bylo mi to opravdu jedno, zabavil jsem se jinak. Dávám pouze do úvahy tuto myšlenku: Co třeba zabanovat hráče , kteří mají 10 000 her a WR 42% ?

hra by se určitě zlepšila.

Bezva nápad !!! Ale WG by hodně prodělalo !!! Zůstalo by tam totiž cca 40% hráčů :biggrin:

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...