Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo už to nespadlo, jen mi to jednou shodilo WOT s hláškou, že nepracuje dobře a že budete tento problém řešit :biggrin: . Ještě že už jsem měl 7ks a win...

Dneska dobrý..dařilo se s Patnerem. PII se vyexpí v poho. JEN ten bulhar...jak s M18 tak i s Pantherem jsem dneska tak nesmyslně dignal...dva losty nás to stálo. Dvě M18 současně vystřelímen na T28 ...na 4 třídu T28. Kolega mu sundá pásy a já v klidu můžu zamířit....plesk, pene...nic. Měli jsem pár hp, takže nás jen dorazil.....S Pantherem...75mm klovátko má pene 198....a to co jsem dokázal i face to face dingnout.....

A nakonec mě smahla sedmičková artna. To se hra zorvna podařila, 2500dmg a 5ks..a přijede decapovat artyna. Tady se projevila největší **** stránka Panthera....i na blbou artynu musím 3x vystřelit než jí sundám. On mi dal za 850....jen pro info..měl 46%...ani to nebudu komentovat. WIn, pěkná hra...jen ten "hrdina" to malinko pokazil.

 

EDIT: dneska mi přišel mail od WG, že mě zvou do uzavřené bety World of tanks Blitz. Dostali jste to taky? Není to nějaký podvod na získání hesla? A nebo se jedná o testování těch historických módů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se pojmout včerejší a dnešní den jako vydělávající (akce 50k za top 3 v expech (smrt nevadí) a 75k za 4+ killy (přežití nutné)) - platí pouze pro výhry...

Takže jsem jezdil jen T40 (nepočítám včera asi tři hry s ISU-152, které jsem si dal na relax (poslední hra (výhra) - moc povedená s T10, kterou jsem rozhodl - byl to opět "Hrdina", takže ego uspokojeno :-)).

 

Nicméne zpět k vydělávání, včera jsem vydělal v čistém cca 1,8 mega (počet her si nepamatuju, zapíchl jsem to do hajan už v půl osmé, totál únava ;-)) a dnes to končím na 3,2 mega plus. Při dnešních 61 hrách (moooře času, vše solo public s konečným WR 70,5% / WN7 2355) to tedy činí 51 885 kreditů v čistém na hru. Takže jak jde vidět, tak kredity lze vydělat i bez PÚ či premium tanků... T40 je fakt ultimátní mašina a protože si svoje nastřílí i v T6 bitvách, tak se díky akcím stříbrňáky jen hrnou...  5 mega za dva dny je slušné...

 

Můj tip: pokud někdo potřebujete kredity a máte T40 (nebo třeba SU-85B), tak toho zítra využijte. Svoje si nastřílíte a díky akcím (Hromnice + Týmové mise 1) je to ok...

 

PS. Za dnešek jsem dostal asi 5-6x Hrdinu s T40 ;-)

 

Raw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T40 je snadná. Stačí jeden perk a jede. A já ten perk zase musím udělat... T40 mám na zkoumní posádek a dělám už asi šestou...ale proč ne? Já jen nechci zbytečně jezdit cokoli jinýho, než teďka expím... a i tak to jde :)

 

Dnešek byl konečně zlom a zase se dařilo. I v četě. 73% win, čísílka taky slušný, Comet doexpen a Centurion zakoupen. Za volný lepší věž a teď s Cometím dělem na goldech vyexpit to topové dělo... fuj to bude síla po 140 dmg za 3,5s... Ale Comet je průměrný tank. I dle čísílek. Mezi devítkama je to jen hmyz.

Ale to 10. britský medko chci. Doufám, že po přesunu (ať už s FV udělají cokoli)  dostanu rychlé a použitelné medko na spot pro CW...

 

No po tom medku doexpím T57 a oté možná T110E4, kde mi chybí 100k XP...

 

Dnešek dobrý  :biggrin:

 

Jo a ještě musím jít napsat ticket na dva kretény... když vlastní KV-2 zabije plnou ISU za stavu 11:11 a u enemáků taky zůstává poslední osmička a šestky, tak to je na vymlácení zubů. Jo a to přání rakoviny a brzké skonání už byly jen třešničky... A teb BAN jsem jim slíbil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší výsledky bitev dle toho jak bylo nalosováno. Naštěstí byla většinou v bitvě vždy 1-2 arty, což dost pomohlo jinak by to stálo za prd. O žádný přemnožení artyn nestojím, ale bitva úplně bez nich je podle toho co poslední dobou vidím úplná tragédie.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si moc nestěžuji ale anglické arty, které střílí rovně za domy a za skály a před kterými se už není kam schovat mi opravdu lezou krkem a jestli je ve hře OP tank, tak jsou to právě tyhle krámy, protože aby tě někdo sundal přes celou mapu, schovaného za skálou, to nedokáže žádný jiný kombajn v téhle hře. FV304 SUCKS!

 

P.S. Ten screenshot je pozdější, to už byla ta mrcha, co mě vyndala po smrti.

 

shot069bmb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si moc nestěžuji ale anglické arty, které střílí rovně za domy a za skály a před kterými se už není kam schovat mi opravdu lezou krkem a jestli je ve hře OP tank, tak jsou to právě tyhle krámy, protože aby tě někdo sundal přes celou mapu, schovaného za skálou, to nedokáže žádný jiný kombajn v téhle hře. FV304 SUCKS!

Já ten pohled, když tank zmateně otáčí věží, odkud to za ten barák přilítlo, miluju :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem opět větral JPII a čím dál víc mu zase přicházím na chuť. Ta mobilita a obratnost v kombinaci s náznakem čelního armoru je úžasná, 2x to odneslo medko, co se mě snažilo utočit :smile: . Navíc Ocelová zeď na Prochorovce, kdy jsem se posunoval po té cestě se stromy, zastavoval se se schovaným břichem, oddingal a   rozstřílel vše před sebou a jelo se dál.


Jen se divím těm neustálým akcím- ani už  nesleduju na co jsou a skoro v každé bitvě je něco ke kreditům navíc. Nějak tenhle obchodní model WG nechápu- asi nechtějí, aby si moc lidí platilo PÚ či co :smile: .


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřeháněj to jo?! Myslím, že je pro většinu čtenářů zajímavější mít onformace o zálohování dat, než o tom, kdo koho sestřelil a komu padal bulhar, ne?

Nepatřilo to sem.

 

Dnešek ve jménu Centurion I. Doexpeno top dělo. Není vůbec zlé, jen ten reload a dpm... stav? 31 her. 

5x 8. tiery.

11x 9. tiery

15x 10. tiery

 

Nechuť cokoli dál dělat. Mezi desítkama taky solidně zaškodím, ale prostě to není ono... já si chci zahrát. Win 72%, což je paráda, to jako jo, ale nezahrál jsem si moc uspokojivě. Ty desítky tak často jsou prostě nasírací...

 

Předposlední hru jsem potkal Fildase. Jedinej modrej v týmu v IS-4. U nás 4 unicum a 5 modrých. Dostal jsem od něj jeden HEAT, já ho kolmo z boku cinkl, a tak jsem šel cinkat jiný chudáky. 

 

Pocity 6/10 ... ten MM fakt nas...

 

Jo a už mám zase Komarin před očima. Průměrně každá pátá bitva... naštěstí tenhle tank má depresi, takže nejsem v depresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj tip: pokud někdo potřebujete kredity a máte T40 (nebo třeba SU-85B), tak toho zítra využijte. Svoje si nastřílíte a díky akcím (Hromnice + Týmové mise 1) je to ok...

 

PS. Za dnešek jsem dostal asi 5-6x Hrdinu s T40 ;-)

 

jj, dnes se kredity jen hrnou ... zatím jen 5 bitev ... :)

 

xgACT.jpg

 

to jak sem jednou chcíp - tak to jsem s průměrnou pene 135mm 4x za sebou neprostřelil z3 metrů Wolverina ... takže mi uteklo 75k kreditů :) nevím jestli má nějaký spec místa kam střílet ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem zažil jeden z nejhorších dnů co se týče WR. To co předváděli spoluhráči v týmu byl totální otřes. Prohrávali jsme hry, kdy jsme měli třeba i 70% na výhru. Ale jen díky demenci ostatních spoluhráčů. Většinou se na to nevymlouvám, ale tentokráte je to jiné. Vrcholem všeho byla hra s Prototypem na Letišti. Jako četa jsme udělali vše pro výhru. Ve hře bylo na každé straně po čtyřech artynách. Jenže já umřel na debilitu jedné naši artyny, která mě trefí a  zapálí. Ještě jsem se stačil uhasit, ale zůstala mi půlka HP. Nakonec jsem zjistil, že je to Čech. A proč mě trefil? Že bych kolem sebe měl nějakého enemáka? Ani omylem, prostě to na mě spadlo jen tak z ničeho nic. Enemák byl ode mě minimálně 150m. Btw nakonec zůstal kolega z čety, který se doplazil také s Prototypem na cap nepřítele a začal zabírat. Mamlas v jedné artyně se nechal zabít enemáckou artynou, kterou kolega sestřelil. Nicméně ještě zůstala na každé straně jedna arty a u nás kolega s Protem a enemák měl T25/2. Ten již stačil taky dojet na cap. Bohužel tím, že kolega musel zabít arty, která ho ohrožovala, tak ho stačila splashem ještě decapnout ta poslední arty. No a co dělal náš borec v naší arty? Objel s GWPantherem náš cap aniž by jel přímou cestou a zkusil to decapnout. Prostě dement s 45%WR. Víte ale co bylo nejhorší. Taky Čech  :sad:. V jedné hře potkat dva imbecily v artynách a ještě k tomu Čechy. To je smutné. No nicméně jinak hry nebyly celkově špatné. Své jsme si nastříleli, zabili spoustu enemáků a já se i přes nezdary bavil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milé WG, jděte do (_._) s tím vaším MM. První bitva v caernovi - leštím spodek proti samým devítkám a desítkám, první na co narazím T54E1, prd prd prd a hotovo - Win s trojnásobkem za 1000. Ok, moje blbost, měl sem víc kempit.

 

Druhá bitva, AT7, jednou sem si vystřelil, protože sme enemáky přejeli 15:3 - ani si neprdli. Kdyby náš Cromwell nenajel jak debil doprostřed jejich spawnu, tak to bylo 15:2. WTF?!? Kdy už konečně zapnou opravdový vyvažování podle skillu a vypnou RNG?

 

Konec, jdu věšet prádlo, tohle ať si strčí do - no víte kam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera den nic moc win kolem 48%. Povedla se mi bitva s Panterem kdy jsem dal 2500 dmg a měl válečníka, ale bohužel jsme prohráli. Ale M jsem neudělal jen první třídu tak se musim snažit s ním dále. Dále jedna povedená střela z GWPanter kdy jsem dal splash T34 za 166 a  poškodil jí ammo, motor, pasy, a zabil nabíječe,střelce a řidiče, ten hráč musel bejt asi hodně naštvanej...

Jinak dneska jsem si dal 4 bitvy samej win tak aspo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG dej ať psychicky vydržím alespoň pět dalších her, protože to co se dneska děje.... :facepalmic:

 

Tři HT T8 stojej 100m od t28 prot. a přestřelujou se s ní a ona jim dingá a dingá a dingá ....

A k tomu ještě střílí po mém malém  Shermanovi a široko daleko žádnej další tank... :verymad:

 

kuwa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...