Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zvěsti nelhaly,sturer emil zakoupen a rozčarování je na světě.S top dělem to možná půjde,zatím to vidím tak,že proti V tieru je v pohodě,VI tieru je vyrovnaným soupeřem a zbytek bitevního pole jej deklasuje.Dělo křivé nepenetrující,v losech s VIII+automaticky nabíjím goldy a pak trnu při každém výstřelu,abych aspon trefil a probil.Jinak na publicku vše přistarém,tuny odpadu,zmrdečči kteří se vám smějí,když jako poslední z týmu se 6 kily držíte svoji pozici,šílené týmy.Po smátí se casiopeovi že není možné mít debilní MM a spoluhráče v týmu s type 58 sem dal s ním čety..a nelhal..samé VII,VIII+banda retardů u nás,až mě jej bylo líto..mohli jsme se přervat a prd.Večer super roty.Skalp ANV kterého si cením nejvícjelikož kluci si roty neskutečně frčí a skillově byly též jinde,s Bia-3kou 1:1 no a dva losty od HAMI,konečně sem měl možnost je potkat,sic první bitva prohra 7:12,ale ten super pocit když hamiho 13 90 to koupila od mého JPII a kluci jej dorazili.Dokonce tam měly i Pana Skvida,bohužel naběhli jsme proti sobě jak válečníci a jeho skill nemohl vyniknout a podlehl přesile.Ale bylo fajn pozorovat,jak se vše roztrhalo a  porbíhaly individuální souboje.Tady se ukázal zásadní rozdíl,oni vše proíjeli a dokázali se vrtět,že probít je byl oříšek.Plus měli epickou arty,co trefovala snad vše.Takže nakonec spokojenost.Bohužel,systém reportů nějak záhadně zafugoval a mám chat ban na 5 dní.Takže zuřím a nemůžu psát,np bpohužel ani sdělit svoji ideu teamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi se není čemu divit - dohraju bitvu a vyskočí mi 12-14 rozdělaných misí - lidi je chtěj holt udělat ... :)

 

zatím chci odjezdit jen násobky a dál se uvidí .... :) zatím jen T49 a po týdnu zase naskakují lagy připojení - poslední bitvu jsem poskakoval po mapě ...

 

W1OIg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešok hrôza, 11 hier, z toho 2 výhry. Každá hra tým lemming train, tak som sa ako správny idiot snažil zadržať druhú stranu pri baske. Asi tretiu hru som si povedal, že sa poučím zo  svojich chýb a išiel som s lemming trainom. Nikdy nepochopím ako tam mohlo 13 tankov na rohu zomrieť, keď som im nasvecoval polku nepriateľského týmu a zomrel som ako posledný. Ak by ste niekto mali záujem o tier 7 čaty tak PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... 1/7 a vypl jsem to. Násobky jsem chtěl dát na 3 strojích. Prej ne. 

 

Lorr 155 50 - Himmel, Himmel. 

KV-4 .. drželi mě na pásech, téměř vše na kraj kruhu a pak mi do zad vjel Prototyp... top dělo na goldech. Modrásek... zezadu 4 goldy...

T54E1 - hnací kola dávaly detrack, ale nedávaly dmg... týmy imbecilů.

 

 

ESL - T69 na goldech. Hele, jiná T69 zezadu, nechám doměřit. Hele, na věž, to je tutovka. Cink...dorážka. Hele, další a čelně. Pod něj... cink... 

 

Mám já tohle zapotřebí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že již několik víkendů nejsem v hrách jen do počtu. Popravdě řečeno hrát to sám, tak i při mém nuceném klidu bych kolikrát musel něco rozbít. Takhle se vezu na vlně a téměř všechno jde samo. Kdosi zde psal, že čety jsou zlo a měly by se zakázat. Vím že jsme mu odpověděl nevybíravě, nicméně asi s ním začnu souhlasit. Ale jen z jednoho důvodu. Čety "dobrých" hráčů jsou zlo. Protože takto má člověk aspoň zajištěno, že nebude jeden jediný myslící člověk ve svém týmu. Co jinak ke hře. Konečně jsem dolezl na KV3. Nějak mě ta T-150 nesedla. Byť tedy statisticky je to jedna z nej šestek, se kterou jsem jezdil. Ale pocitově to nebylo ono. Byť teda včera jsem taky konečně něco dingnul. A jako vždycky když člověk chce dát ten tank pryč, tak se ten stroj hned zlepší. Ale už jsem si pořídil nástupce. Zatím jedna hra a byl jsem překvapen mobilitou. Řekl bych trošku neohrabaný stroj. Ale ještě tam není vše full. Nicméně neočekávám žádné výrazné zlepšení v pohybu. Už druhý den mi nadávali do gold noobů  :sad:. To se jako mám nechat rozstřílet o tankem o dva tiery vyšším? A co takhle, když proti nám stojí tři takovéto tanky a dva z nich pálí goldama? Takže já jsem gold noob ale jeho kolegové jsou OK, protože oni do o dva tiery nižšího tanku střílet goldem mohou  :biggrin:. Někteří lidé si prostě nevidí do huby. A ještě bych dodal, že se mě včera točily hezké mapy. Řekl bych ty, které se mě líbí. Až teda na Himml a Perlovou řeku, to byla klasika a mě se na nich hraje tak dobře. K čertu s celým Severozápadem a Vichřicí. Byť i ty jsem včera dostával. Ale není nad Malinovku, Prochorovku, Murovanku. Prostě žádné extra koridory a taktických variant je nespočetně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že již několik víkendů nejsem v hrách jen do počtu. Popravdě řečeno hrát to sám, tak i při mém nuceném klidu bych kolikrát musel něco rozbít. Takhle se vezu na vlně a téměř všechno jde samo. Kdosi zde psal, že čety jsou zlo a měly by se zakázat. Vím že jsme mu odpověděl nevybíravě, nicméně asi s ním začnu souhlasit. Ale jen z jednoho důvodu. Čety "dobrých" hráčů jsou zlo. Protože takto má člověk aspoň zajištěno, že nebude jeden jediný myslící člověk ve svém týmu. Co jinak ke hře. Konečně jsem dolezl na KV3. Nějak mě ta T-150 nesedla. Byť tedy statisticky je to jedna z nej šestek, se kterou jsem jezdil. Ale pocitově to nebylo ono. Byť teda včera jsem taky konečně něco dingnul. A jako vždycky když člověk chce dát ten tank pryč, tak se ten stroj hned zlepší. Ale už jsem si pořídil nástupce. Zatím jedna hra a byl jsem překvapen mobilitou. Řekl bych trošku neohrabaný stroj. Ale ještě tam není vše full. Nicméně neočekávám žádné výrazné zlepšení v pohybu. Už druhý den mi nadávali do gold noobů  :sad:. To se jako mám nechat rozstřílet o tankem o dva tiery vyšším? A co takhle, když proti nám stojí tři takovéto tanky a dva z nich pálí goldama? Takže já jsem gold noob ale jeho kolegové jsou OK, protože oni do o dva tiery nižšího tanku střílet goldem mohou  :biggrin:. Někteří lidé si prostě nevidí do huby. A ještě bych dodal, že se mě včera točily hezké mapy. Řekl bych ty, které se mě líbí. Až teda na Himml a Perlovou řeku, to byla klasika a mě se na nich hraje tak dobře. K čertu s celým Severozápadem a Vichřicí. Byť i ty jsem včera dostával. Ale není nad Malinovku, Prochorovku, Murovanku. Prostě žádné extra koridory a taktických variant je nespočetně. 

jojo byl jsem při tom.....jedna výtka k denímu hlášení mám, že žádná pochvala pro četaře....;-) jj čety jsou pro někoho zlo, znám to, když jsem láteřil ve hře pokud jsem potkal četu a ty mě vyndali...ale teďka když jedu sám četu a smažíme to, tak je to paráda...za včera poměr 23:6 pro vítězství to mě baví....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

víkend je u mě ve znamení odpočinku od hry, jelikož když jsou 3x tak radši nehrát :D. 

Jinak čety jsou zlo a ani ne ty modré čety ale ty rudé být třebas 7 a top tanky naše jsou 3x 9 s wn8 kolem 200 tj pak velkej problém. Já teda osobně na public sám skoro již nevyrážim, chci pokec a zahrát si i trošku takticky s někým rozumným a ne sám :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělám vyjímku, chtěl jsem si chvilku zahrát sám. Jen sedmičky KV3 a SU-152. Výsledek?? Víceméně k smíchu. 6 her, 3 výhry. Ve třech hrách jsem měl 0 dmg, jelikož jsem prostě byl total low. WN8 324. Děkuji WG za nedělní odpolední zákusek. A když mi někdo řekne, že artyny jsou nepřesné, tak ho pošlu do zadku. Ustříleli mi KV3 dva Bishopové v četě. Na stojící tank ani jednou neminuly. Všechno na mě spadlo. Fakt super hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další člověk, co si díky jednomu zážitku udělá obrázek na arty? To tu nedávno bylo...

 

Takže:

Bishop, FV304 a Crusader SP mají dělo, které střílí sakra velkým obloukem přes šutry. Dostřel 500m, dmg cca 100-150, penetrace za 450. Reload 10s. No a jelikož střílí do 500m a lítá to z výšky, je to malý kruh, žádný ovál. No a když jsou dva, stačí se jen střídat a střílet na pásy. Neujedeš a oni jsou šťastní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další člověk, co si díky jednomu zážitku udělá obrázek na arty? To tu nedávno bylo...

 

Takže:

Bishop, FV304 a Crusader SP mají dělo, které střílí sakra velkým obloukem přes šutry. Dostřel 500m, dmg cca 100-150, penetrace za 450. Reload 10s. No a jelikož střílí do 500m a lítá to z výšky, je to malý kruh, žádný ovál. No a když jsou dva, stačí se jen střídat a střílet na pásy. Neujedeš a oni jsou šťastní.

Zvedáku to není jeden zážitek. Já si většinou moc nestěžuju. Ale sám víš jak je to otravné, když tě hru co hru otravují a střílejí jen po tobě. A kupodivu se i trefují. A když jsem jezdil arty já, tak jsem netrefil zhola nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen takovou perličku. Určite to znáte, naháníte nějakej tank do Tankovýho esa, potkat ho nemůžete (max. na své straně, že), když se konečně zadaří, že je proti vám - vždycky kousek chybí - dingnete ho, o zlomek vteřiny ho vyžere někdo jinej atd. ....

Tak, poprvé to u mě bylo naopak, v bitvě proti mě O430 (X.tier) já v O263, hledám ho na celé mapě a když ho konečně dostanu do zaměřovače  - jde na 1. ránu (ammo rack)  čelně za 1900! Ani sem tomu nechtěl věřit :smile:.

No, a na tankový eso už zbývá jen STB-1 a Conqueror GC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen takovou perličku. Určite to znáte, naháníte nějakej tank do Tankovýho esa, potkat ho nemůžete (max. na své straně, že), když se konečně zadaří, že je proti vám - vždycky kousek chybí - dingnete ho, o zlomek vteřiny ho vyžere někdo jinej atd. ....

Tak, poprvé to u mě bylo naopak, v bitvě proti mě O430 (X.tier) já v O263, hledám ho na celé mapě a když ho konečně dostanu do zaměřovače  - jde na 1. ránu (ammo rack)  čelně za 1900! Ani sem tomu nechtěl věřit :smile:.

No, a na tankový eso už zbývá jen STB-1 a Conqueror GC.

Heh,stb-1 sem si odlovil v CW s JPII,no brittish arty mi stále uniká..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombinace víkendového odpoledne, akce na trojnásobky a solo hraní na publiku se ukázala jako poněkud nešťastná. Večer jsem  po cca 1/2 roce oprášil JP a JPII a trošku ten den srovnal do plusu. Navíc jsem zažil , že i TD dokáže  občas dokonce i něco oddingat- po delším hraní s Borsigem hoooodně nezvyklý pocit :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Pátek jsem byl trochu veselý a pořídíl si KV-2. Od té doby na ostatní tanky hážu bobek :tongue: .

Zajímavou hru jsem s ním měl dnes na El Hallufu, kdy jsem během přesunu z východní základny na severní průsmyk 3x vystřelil HE na známé kempící místo 500m daleko.

Na konci hry jsem zjistil že jsem tam trefil Helcata za 423 HP a Churchila VI za 922 HP. Ten churchil to pak psychicky nezvládl a se zbývajícími 38HP zahájil krutěpřísný útok :ninja:.

http://wotreplays.com/site/672739#el_halluf-certcz-kv-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku to není jeden zážitek. Já si většinou moc nestěžuju. Ale sám víš jak je to otravné, když tě hru co hru otravují a střílejí jen po tobě. A kupodivu se i trefují. A když jsem jezdil arty já, tak jsem netrefil zhola nic. 

Moc dobře. A trefování znám z francouzské linie více než dobře. Ale vztekat se zrovna u Bishopa, to je trochu... nevhodné, protože to je naprosto jiná arty  :biggrin:

 

S terčem na zádech jezdím pořád. Fialky a nejslabší cíle berou artiny první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dobře. A trefování znám z francouzské linie více než dobře. Ale vztekat se zrovna u Bishopa, to je trochu... nevhodné, protože to je naprosto jiná arty  :biggrin:

 

S terčem na zádech jezdím pořád. Fialky a nejslabší cíle berou artiny první...

Já se nevztekal, já se tomu musel smát. Ale taky to samozřejmě naštve. Tohle nebyl boj, tohle byla srabárna, kdy dva borci stojí za jedním kopečkem a pálí co jim myš stačí. Btw jeden z těch dvou měl na té artyně nalítáno přes 500 bitev. To trošku zamrzí, když hraješ tankovou a tank ani nepotkáš  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obvykle se hraním týmových bitev a rot dostanu někam dál-vylepšením statů.Ale včera už mě mužici klepli přes prsty a na sráč to jde i dneska na publicku.Co běžně prostřelím tak se nechytám a s tankem výhra až na 6 pokus.Prostě smůla na vše na týmy a boužel na trojnásobky opět přitáhli tu nej exotiku. :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...