Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Staty, staty, staty. Založte si tady nějaký kroužek honičů :Smile-tongue:

Já se už jen směju tomu, jak je v každém druhém příspěvku, kolik si kdo nahonil bůhvíčeho. Ale už několik dní, nebo spíš týdnů,jsem tu nečetl, jak se u  bitvy někdo pobavil. Docela smutné u hry, která má primárně bavit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se už jen směju tomu, jak je v každém druhém příspěvku, kolik si kdo nahonil bůhvíčeho. Ale už několik dní, nebo spíš týdnů,jsem tu nečetl, jak se u  bitvy někdo pobavil. Docela smutné u hry, která má primárně bavit.....

 

protože je to tady samej ufňukanec.. fakt chlapáci jak cyp. Béééé oni maj víc desítek... bééééé WG si na mě zasedlo.. Debilní MM... za války by je za takový fňukání preventivně zastřelili ať nekazí morálku.

Jedna z motivací může být se zlepšovat a statistika je v tom neúprosná..pro někoho honění statů může být zábava.,nebo její součást či motivace proč hrát dál..

 

Mě hra baví a baví mě sledovat svůj vývoj. Není to žádná onanie nad ničím. Až budu mít nahráno jako vy, tak se možná o to přestanu zajímat. Oprava, až z toho budu tak otrávenej jako vy.

ja to naprosto chápu.. navíc když  máš odjeto tak málo bitev, jde každej posun ve hře potažmo výkonosti hned vidět. to ti docela závidím... ja se z win 56 na 57% hrabu uz  asi 10.000 bitev :) a podle WN8 už nejsem fialka což ne že by mi trhalo žíly ale radost mi to fakt nedělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem rád, že není možná fyzická konfrontace mezi hráči WoT. Tolik megakriplů bez alespoň náznaku pochopení o co by mělo v týhle hře jít jsem už dlouho neviděl. Bohužel shodou nemilých okolností byli vždy výhradně v mém týmu. No nic dám si panáka a nějak to rozdýchám :Smile_trollface-3:

0a132a32d59641620d8ce4b14e77b678.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak nerozumím tomu jak wotlabs.net počítá statistiky.

 

Ráno:

 

 

Odpoledne:

 

 

Chápu, že když na to 24 hodin nesáhnu, tak se data z 24 hod. rozpustí do 7 dní. Ale proč je k čertu to číslo za 7 dní nižší?

Kucí nežerte to tak..ano,já též nadskakoval ze židle,když jsme vstoupil do HUGA a díky častým četám mi brutálně vystřelila WN7ka a najednou jsem zjistil,že mi chybí pár bodíků na modrou..a mě z toho začlo hrabat,začal jsme brutálně hrát na staty,každé procento dolů mě sralo,snažil jsem se toho vždy co nejvíc nasypat..a pak..přišla WN8 která penalizovala moji nechuť hrát vysoké tiery(ano,vím jak se počítá WNko,ale prostě ty hodnoty na tieru IX,X jsou dle mne nastaveny směšně,zato překonávat hranie na mých oblíbencích jako je T40 Hellcat atd,mašinkách které mě baví je fakt záhul)..no a jsem zase v klidu..modrá barvička v nedohlednu,ostatní honiči už se aklimatizovali a opět mají WN za 60 dní úplně šílené,ale já už na to ser.... a jsem klidnější.Jezdím co mě baví,kukám,jak to hezky padá a je mi to u .... 

Jinak k tvému dotazu.Je to má doměnka,dneska už mám celkem dost ale snad to myslím dobře..ono se ti to kamaráde nerozpustilo..kdyby se ti to rozpustilo,měl by jsi tam za 7 dní 157 bitev...ale ono ti to odkrojilo 7 den zpátky,který byl dle všeho hodně dobrý(dle tvého 30 denního ratingu)..ono ti to odkrojilo těch 21 bitev,které jsi zahrál před 7 dny,a které byly dle všeho hodně dobře ohodonocené WN8..díky tomu se tvé výsledné číslo za 7 dní snížilo,i když jsi včera zahrál hodně dobře..snad to chápeš,já už to jednou koumal u sebe..

Btw. zkuz s tím hellcatem a KV-1 tolik nekempit a uvidíš,že to ještě hezky povyleze..

Jinak edit k mé včerejší WN8,ne nejsem bot ani peďák,ale zase sem experimentoval s módy a vždy se načetla bitva slyšel sem tanky a vše,ale stále sem trčel na tabulce,tak sem tam dvakárt hodil 2ku jestli se to zlepšilo smzáním módů,ale nic,nakonec sem čistě přeinstaloval,hodil tam jimba a jsem spokojenýjo a ještě stop zabíjení spojenců..ale musím překopat ten konfig,zase sem nasraně klikal an svého a jen to cosi rusky psalo do chatu a nic:D:D

Edit2:nechápu jak něko může mít tak malé wnko,kua dyt já je hodil do bitvy a nechal stát na base,kde celou dobu stály  anic neudělali..a někteří se snaží i hrát a mají ji stejnou:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se už jen směju tomu, jak je v každém druhém příspěvku, kolik si kdo nahonil bůhvíčeho. Ale už několik dní, nebo spíš týdnů,jsem tu nečetl, jak se u  bitvy někdo pobavil. Docela smutné u hry, která má primárně bavit.....

Ono je to s tou zábavou těžký. Za sebe můžu napsat asi je tohle.

Skákat tady do stropu radostí, že většinou prohrávám by nebyla jednak pravda a za druhý by to bylo dost divný. Posledních asi 6 týdnů jedu ze setrvačnosti a tady je poslední měsíc: http://imagelink.cz/images/mesic.png

 

PS: Proč sem do fóra nepíšou hráči, kterým se daří a nebo jsou hrou nadšení netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jen pár her 8 her, 8 výher, jak jinak než v četě a 8 x jsme přežil k tomu, to potěší, bohužel mé spolučetaře již méně ( tímto jim děkuji za parádní hry) mě nějak dnes bolí oči, celej den čumíte do PC, pak ještě ve hře a v pátek se to u mě tak nějak sečítá....

 

jak se říká - jezdit s velitelem klanu v četě se vyplatí :-D

 

a musím taky přiznat že naší četě přál los, často na topu, to dost rozhoduje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky skřípnutému nervu v zádech jsem i přes bolest hrál v pátek....to už jsem jářku nehrál cca rok. Většinou o víkendu nehraju..max v neděli večer.

Zkrátím to. RUDÝ HUMUS. A zase pátky večer na rok vynechám. To se jentak nevidí...2xM18, 2XKV1S...krásné top čety....hmm jenže všichni 43%...a to bylo pořád.

Ne děkuji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Stingrayi, sám bych to neřekl líp. Staty člověka baví do doby, kdy se zlepšuje i během expení nových tanků. Pak nastane chvíle, kdy už člověk má těch bitev více, a aby se zlepšoval, musí hrát více her s tanky ve full než s tanky ve stocku. Pokud chce člověk něco expit, tak se prostě rating i win zasekne, což je v první chvíli neuvěřitelně frustrující. Člověk pak začne hrát jen své oblíbené tanky, čímž si rating vytáhne bez sebemenších problémů zase o pár bodíků výš a dokáže si tak, že na to má. Po nějaké době ho to přestane bavit a zasteskne se mu po nových tancích. A hraní se stock tanky je pak frustrující hned dvakrát. Nejenže člověk nemá skoro žádný vliv na bitvu, ale ten rating klesá. 

 

Po nějaké době pak zjistíš, že jakmile nehraješ s slespoň trochu OP tanky, už víc ten rating prostě nevytahneš. Pak máš dvě možnosti. Buď budeš jezdit jen KV-1S, Hellcata, M4 s houfnicí s goldy (nebo kde zrovna nechal tesař díru), Borsiga a Focha 155 nebo full gold cokoli, nebo se na ten rating konečně zvysoka vysereš a budeš hrát, co budeš chtít. Třetí možnost je samozřejmě, že jsi přirozený UNICUM a nahraješ cokoli s čímkoli. Což není můj případ.

 

Já jsem hrál posledního 3/4 roku WoTko docela frustrovaně, protože jsem sice na jednu stranu chtěl expit nové stroje, ale na druhou stranu jsem narazil na svoje "maximum" toho, co jsem sám na publicu schopen udělat, aniž bych hrál jen OP stroje a občas i s nevytrénovanými posádkami (šestý smysl udělá na WIN7 každého tanku zázraky). Za posledních 3k bitev mi WIN7 stouplo o 100 bodů, za posledních 1k bitev ani o bod. Až někdy po vánocích, kdy jsem to nainstaloval po dlouhé pauze znova, jsem snad konečně dospěl do stavu, o kterém píše Stingray, totiž, že jsem se na ty staty víceméně vyflákl. Jo, mám radost, když rostou, ale nic si z toho nedělám, když stagnují.

 

Ponaučení? Kašlete na staty, budete akorát frustrovaní, když vám náhodou rating poklesne o jeden bod.  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky skřípnutému nervu v zádech jsem i přes bolest hrál v pátek....to už jsem jářku nehrál cca rok. Většinou o víkendu nehraju..max v neděli večer.

Zkrátím to. RUDÝ HUMUS. A zase pátky večer na rok vynechám. To se jentak nevidí...2xM18, 2XKV1S...krásné top čety....hmm jenže všichni 43%...a to bylo pořád.

Ne děkuji.....

Taky jsem o vikendech driv radeji nehral, ale v cete to nastesti jde. I kdyz ti vikendovi hraci....vetsinou nekoho killnu (spoluhrace samozrejme).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staty, pindíci.... uhehehe,chachachichichocho...

Už dávno jsem se na to vykašlal. Je to opruz co brání expení, rotám (dobrá, i v rotách se dá držet WN7, mě se daří cca 2000), CW ... CW jsou zabiják.

 

Jediný co tak nějak žeru je WIN. Pokud chci expit, tak to chvíli otlačuju, než zjistím, že po hodině mám odjet jeden stroj ze tří. 

 

Když je honící nálada, vytáhnu T40, JPII, T-127... atp. Nebo prostě prozkoumávám net...dle nálady.

 

Rudé moře. S přechodem na WN8 jsem doufal... ty čísla se přeci zvedaly... že to bude lepší. Ouch. Horší. Mnohem. Mnoohem. Ble.

 

No a dnes jsem dostal chuť po pohledu na AMX 50b s 46% winem, že dám jednu, dvě výhry. První bitva, 14 penetrací, 7 poškodilo. Skautům jsem bral jen pásy...prohra. 3k dmg.

Druhá hra národní bitva. 7k dmg a těsná výhra. 

Potom jsem koukl na avg dmg. 50b cca 3100 (jedno z nej), ale má nejhorší win z desítek... pak T30. 3000. T40 - 850. Mazlíci, Ale co mě znepokojuje, začínám poslední dobou hodně koukat na rozdaný dmg. Hlavně u T30. Jakmile nemám 3k, jsem nesvůj. Je to fakt pecka stroj, ale měl bych se toho zvyku koukat nahoru zbavit  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes super ježdění.Pěkná řezničina.Jen ty hodnoty připojení se nedají.Ve snip modu to padá na 7-10 a pokud enemák nestojí,tak nic netrefím.Pořád jsem pár vteřin za hrou.

měl jsem to samé co ty poslední dva patche,dnes jsem to konečně vyřešil

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/259746-inne0811mod-na-lag-i-spadek-fps-podczas-przelaczania-sie-w-tryb-snajperski/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...