Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hlášení ze Severní Ameriky: Dneska pár bivev a poté jsem to honem vypl. Situace co se týká kvality hráčů je na NA podobná jak na EU, jen tam je míň poláků. Všechno win nebo lost 3:15, kdy já zůstanu mezi posledními. Naštěstí na NA žádne mikrolagy ani lagy nepozoruju, ping standard 100-150, takže v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď poprvý ty lagy, co se o nich píše. FPS kolem stovky, pig na 40ms a ten tank si dělá co chce. Doteď jsem netušil o čem to píšete, protože jsem ty lagy neměl, ale je to fakt hrozný. 

Já měl celý den takové mikro škubání a v akčních okamžicích se to začalo cukat tak, že jsem netrefil tank na 10m ..nekecám.

Na jedoucí tank dneska neměl cenu střílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už vím, o čem mluvíš. Pravě jsem to vypnul, dvě bitvy za sebou a já nebyl schopnej trefit na Himlu z dvaceti metrů capující T29ku. kdykoli jsem vyjel zpoza rohu, tak jsem skončil někde patnáct metrů od zdi a střílel jsem na tank tam kde byl před třema vteřinama :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, jak se ty lagy stěhují od hráče k hráči. Já měl lagy 2 dny, až to bylo nehratelné a teď 2 dny bez problémů (doufám, že jsem to nezakřikl !!!) . Teď si zase stěžují jiní, co je neměli. Jak to to WG dělá ?

Je to opravdu zajimave! Jestli v tom nemaji nejake slovo treba i konkretni stroje me napadlo. Nebo konkretni MM. Nezda se ze by na to mela vliv geograficka poloha nebo EU1/EU2. Asi to ve WG podelali a ani nevedi kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej Dušíně...

A kde zmizel tvůj podpis péťo,štvala tě ta převládající červená barvička u všech hodnot či co?? :Smile_trollface-3:

 

Nadávat debilovi do debilů, noobů, kterénů, hovad a dalšího je v pořádku, protože nadáváš jemu za něco, co může ovlivnit. Jeho máma s tím nemá nic společnýho, není tudíž třeba ji do vašeho sporu zatahovat, navíc nadávání do rodičů je opravdu trapný a nedělá se to (a nebudu tu polemizovat o tom, že ho přece přivedla na svět a tudíž za to vlastně může nejvíc ona, když má takovýho vola)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadávat debilovi do debilů, noobů, kterénů, hovad a dalšího je v pořádku, protože nadáváš jemu za něco, co může ovlivnit. Jeho máma s tím nemá nic společnýho, není tudíž třeba ji do vašeho sporu zatahovat, navíc nadávání do rodičů je opravdu trapný a nedělá se to (a nebudu tu polemizovat o tom, že ho přece přivedla na svět a tudíž za to vlastně může nejvíc ona, když má takovýho vola)...

Proto v nejhorších případech píšu,že jej měla jeho máma raději polknout..no offense :devil: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes prvních pár her v četě se spoluhráčema z NIHILu .. ta hra nabírá úplně jiné rozměry :) .. když to člověk zkazí, může se spolehnout na další dva, kteří jsou schopni dotáhnout bitvu do vítězného konce . Odpoledne byl šílený MM, dost často nás to s tierem 7 a 8 házelo totálně dole .. večer spousta pěkných her, dostal sem se dokonce do čety se švejkem a viděl jeho mistrovství na vlastní oči - jednu hru sem zalamil, jednu zahrál průměrně - a musel sem tuto četu opustit ... kluci působili na EU1, kde sem měl 170+ ping a neměl sem to srdce jim to kazit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes prvních pár her v četě se spoluhráčema z NIHILu .. ta hra nabírá úplně jiné rozměry :) .. když to člověk zkazí, může se spolehnout na další dva, kteří jsou schopni dotáhnout bitvu do vítězného konce . Odpoledne byl šílený MM, dost často nás to s tierem 7 a 8 házelo totálně dole .. večer spousta pěkných her, dostal sem se dokonce do čety se švejkem a viděl jeho mistrovství na vlastní oči - jednu hru sem zalamil, jednu zahrál průměrně - a musel sem tuto četu opustit ... kluci působili na EU1, kde sem měl 170+ ping a neměl sem to srdce jim to kazit ;)

Mistrovství...téé vůl :biggrin: . Ty jsi se připojil a zrovna se hry povedly. Já měl tyhle pingy zase na EU2 ....se nedalo hrát. Na EU1 už to celkem šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak mě to nasrrrr......odpoledne, kdy mi lagy udělaly ze hry peklo, tak mi to asi WG chtělo vyhradit....Vykašlal jsem se dneska na M18, páč ta na lagy trpí jak zvíře a vzal pomalé BDR. 15 her...13 winů ...4 zásadní přínosy a tuny dalších metálů. Takové krásné hry to už jsem dlouho nezažil. Prochykan by mohl vyprávět.....Kluci brali T49 a už to lítalo. A to jsme třikrát měli 11 killů..takže skoro 7 zásadáků z 15 her....

Tajemství je jednoduché...jmenuje je se BDR. Nezažil jsem ve WOT stroj, který by měl lepší MM. z dnešních 15 her...13 na topu a dvakrát uprostřed mezi 6 třídou. To když vezmu T49 nebo KV1 to je něco jiného.....

Z těch asi 110 her jsem měl jen dvakrát 7 třídu! Tak 30x6 a zbytek top. Když si člověk pak vezme sílu kanonu...proti pětkám....hrozný masakr, to se prostě nedá v četě s T49 prohrát. Fakt ten stroj doporučuji....je to šílený vyndavač a to i proti vyšším tierům.

Jen díky těmto losům asi nikdy nepřekonám průměrný dmg KV1. Prostě na těch pětkách si toho moc nenastřílíte. Mají málo hp :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Včera mě dostala tahle bitva, ta banda super pershingů měla nižší průměr WN8 než IQ houpacího koně. A tipněte si jak to dopadlo? Vyhráli jsme, nastřílel jsem 6k damage a zdechnul. Na konci zůstali 4 sp proti KV4 a T44, naštěstí byli daleko od sebe, tak nejdřív udělali tu 44, pak přes půl mapy na KV4, a jeli na něj po jednom, jednoho dostal, píšu těm ostatním ať na něj jdou všichni najednou, dva to možná pochopili a uklovali ho, ale byli to nervy:)

post-0-0-32157800-1392584753_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pro tohle je konfrontace obcas silenej adrenalin. Kdyz je pul tymu slozenej z goldovych tanku, tak koukam po nejake louzi, kde bych se utopil :)

 

Jak vidíš někdy se zadaří i tak. Jinak tohle úmyslný topení se nám nějak rozmáhá, dával bych za to ban.

 

Lag jaxsviňě. Dřepím si s Hellcatem na Perlovce za šutrem, před kanón mi najíždí T29 bokem, neví o mě, gold v komoře, chci si jen o metr popojet a najednou se kočičák rozjede a nejde zastavit přímo před kanóny té T29 a nejakého Japonce. V tu chvíli mrtvej. No to bych se na to vys....

Já chytil takovejhle lag s četou s M103, začal jsem couvat a nešlo to zastavit, až jsem zajel do vody a utopil se.

 

A jaktože máš v podpisu naše logo a já ne? Škandááál:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si všimnul, že poslední dobou dostávám nějak míň XP za bitvu, říkám si že podle hry bych měl být rozhodně mezi prvníma  a jsem třeba šestej. Tady dávám příklad, mimochodem s krásně prohranou bitvou 15:4, ale tady jsem počítal s lepším umístěním. Jak se mohl získat ten maník s T54 lepší hodnocení? Já měl 2x tolik nastřílíno.

post-12269-0-24888300-1392593140_thumb.jpg

post-12269-0-19123300-1392593141_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...