Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Bohužel, v současné podobě je ta hra velice ovlivněna lagama a já mám za to, že WG absolutně neví co s tím. Pokud to bude takhle pokračovat dál, poprvé začnu reálně uvažovat o War Thunderu nebo jak se to jmenuje. Nic na tom nemění ani to, že se dnes celkem výsledkově daří, páč jako vystřelit a pak sekundu či dvě čekat, jestli rána opravdu vyšla, tuhle hru absolutně degraduje. Přijde mi, že teď už je ta hra definitivně závislá na tom, komu padne bulhar a komu je nalosováno více nováčků. Nemám ze svého hraní dobrej pocit a je to vyloženě ovliněno tím lagováním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem neměl v plánu to pouštět, ale když je ta akce, tak jsem si chtěl alespoň přeškolit posádky. Nakonec jsem se rozhodl že prubnu vyšší tiery. T30, T54E1 a AMX 50 100. Kupodivu pohoda.

 

Zajímavej MM (ne že bych si stěžoval, naopak)

oaoqys.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil zpět JP II... přeškolil jsem i posádku z JgTigera. Bomba. Sice často desítky, ale... avg dmg jsem držel na 2700. Potom roty, avg dmg 3000. Parádní mašinka.

 

Taky jsem objevil globální mapu. A jako šikovná a hravá opice... vybojovail jsme s klukama další území na pěstování banánů (ač značně chladné) a ... no ... ta stará plantáž už stejnak nebyla k ničemu. Jen jsme mohli vzít tu vlajku sebou, než jsme se tam vytento...

Takže dneska jsem byl Velké Rajče já  :biggrin:

 

A ta akce na posádky je fajn. T71 dostala žárovku, JP II hnedka na 100% po přeškolení. T40 dostala žárovku také. Teď už jen načnou posádku na Nashorna... a toho rád nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera se v mém případě nekonaly žádné lagy. A tudíž hra vypadala hned jinak. Zkusil jsem si stáhnout prográmky od Engina. Na hodnocení je ještě brzy, po jednom dnu se toho moc nepozná, ale přeci jen byl na té mé plečce znát rozdíl. Když mi vyskočilo FPS na 60, tak jsem koukal jak z jara  :biggrin:. Jinak co se týče hraní, tak jsme jeli četu, která byla velice plodná. Dařilo se nám být velice často tím rozhodujícím článkem v bitvě. Škoda hry, kdy jsme na Komarínu prohráli. Ale hra to byla vcelku solidní. Nejvíc mě pobavila otázka kolegy z čety, jestli na Peršanovi mám ještě něco, co není poškozené. A opravdu krom motoru bylo poškozeno vše  :biggrin:. Munice, dělo, nádrž, pásy, rádio, prostě všechno. Jinak to byla první prohra po osmi hrách. Pak přišla ještě jedna s totožným složením. Tak jsme vyměnili techniku a zkusili to potom ještě jednou a to už dopadlo dobře. Jen nechápu, jak jsem prostě nemohl prostřelit 3x T25/2. Takový papír a já ho 3x dingnu. No byla z toho nakonec má smrt, ale výhra byla doma, takže spokojenost. Jinak opravdu týmy rudé od shora dolů žádná vyjímka ani na tieru 8. Sem tam se to zazelená nebo zmodrá, ale to je spíš takový ojedinělý úkaz.

A když se tady vedla a vede debata o goldech, tak mě včera překvapil borec s 50 120. Taky jsem zrovna v té bitvě měl tento stroj. Devítkový MM byl příznivý. Nicméně borec s tím dělem, které 50 120 má naprosto skvělé pálil goldama. No popravdě při prohrané hře si nedokážu představit, kolik musel za to zaplatit. Jednou jsem v desítkové bitvě vystřílel dva zásobníky goldíků, měl podobný dmg jako on a s PÚ jsem byl -40 000. Bez PÚ by to bylo přes 60K a to si myslím už je docela darda. Tohle uživit bych měl i já problém. A to mám 11 mega kreditů. Ale když ho to baví, tak proč ne  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dnešní hra a hned narazím na dementa. Vyhraná bitva, půl týmu v enemy kruhu, vteřina do konce obsazování a zastřelí mě vlastní StuG. Chtěl jsem mu v garáži napsat něco o lamách a debilech ale okamžitě se odhlásil, jako by se bál, že mu po netu nafackuju. Asi nějaké pohnutí mysli v šestinedělí.

 

shot022lgl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dnešní hra a hned narazím na dementa. Vyhraná bitva, půl týmu v enemy kruhu, vteřina do konce obsazování a zastřelí mě vlastní StuG. Chtěl jsem mu v garáži napsat něco o lamách a debilech ale okamžitě se odhlásil, jako by se bál, že mu po netu nafackuju. Asi nějaké pohnutí mysli v šestinedělí.

 

Jestli tě zastřelil v kruhu, tak dostal okamžitě po hře ban. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsem takhle dostal na den asi před půl rokem, možná déle. Byl jsem v T71 a KV-5 mě v zapovacím kruhu tlačil na barák, protože jsem se předtím odvážil hrát jinak, než se mu líbilo (a nastřílet nejvíce dmg z celého týmu). Tak jsem ho při pozici mého tanku asi 60° rozstřílel, následně mě to vyhodilo a měl jsem ban na den. Od něj to byla normální šikana, ale replay jsem neměl, a tak jsem to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být. Měl jsem fakt špatnej den, dostával jsem pořád neuvěřitelně špatné týmy a jediná vítězství byla ta tvrdě vydřená. A pak přijde KV-5 s winem 47 %, která ví, jak můžu hrát svůj tank lépe, já vydřu vítězství a on se po mě začne vozit  :pinch:

 

Tak to někdo vyzkoušejte, jak je to s capujícími a teamkilly  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být. Měl jsem fakt špatnej den, dostával jsem pořád neuvěřitelně špatné týmy a jediná vítězství byla ta tvrdě vydřená. A pak přijde KV-5 s winem 47 %, která ví, jak můžu hrát svůj tank lépe, já vydřu vítězství a on se po mě začne vozit  :pinch:

 

Tak to někdo vyzkoušejte, jak je to s capujícími a teamkilly  :smile:

Zásadní chyba. KV-5.... a to si pamatuj... má vždycky pravdu. Uoala. NotaBéne když trůníš v jednasedmě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentos. Po novu je za zabití v kruhu okamžitý ban??? Na jak dlouho? (kolikrát mě svrbí spoušť když noooby capujou)...

Ano v tomto patchy butálně zpřísnili vše..dříve jsem klidně vysvětloval spoluhráčům co si myslím o nich,jejich hře a a pokud to blo moc zlé o jejich matkách..včera mi to vydrželo přesně 40 min než mi byl zabanován herní chat..

Jinak dříve praktikované vysvětlování našemu idiotovi,vytlačujícímu mě z mé pozice či schovanému za artynami prokládané palbou do něj už raději nepraktikuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

po delší době se opět hlásím.

Dnes budu hodnotit patch 0.8.11.

Mapy: 2-   Za mě pozitvní Vichřice se mi libí konečně mapa která má hlavu a patu. Severozápad taky hodnotím kladněji už. Redshire změna lepší, ale to střetnutí mi příjde, že jedna strana to má výhodnější. Dálnice zajímavá změna ale zrušili mi moje křovíčko kde jsem s TD mlátil heavy které jeli do města. Zimní Himmelsdorf je hezkej a i ten hořící Ruinberg.

Nerf TD: nehodnotím jelikož ani jedno 10 TD nemám tak mi to nepřísluší.

Mod Konfrontace: 2 Jel jsem to jen párkrát a docela zajímavá změna. Jen by mohlo být víc vyvážené, jako aby jeli němci bez TD proti samým Batákům není nic moc.

New ocenění: 2 Hodnotím kladně jen devalvovali ocenění M to mi přijde blbí mno.

Přecvičení posádky: 1 No konečně to mělo bejt mnohem dřív.

Po patchi lagy: 5! Celej den vydání patche nehratelný. K čemu maj test server když to pak nejde ahcjo.

Celkový hodnocení: 3. Takže zase tak napůl povedenej patch, ale určitě pozitivnější než minulý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím 11 000 bitev a opětovné překročení hranice 55,5 % win. Od posledního překročení této hranice uplynulo 800 bitev a půl roku. Jen doufám, že už se mě smůla pustila a teď se win rozjede pořádně nahoru.

 

EDIT: Hlásím, že odpolední seance přinesla teamkillery, skillery v top mašinách a unicum čety v OP strojích v týmu protivníka, takže jsem se zase s 55,5 % rozloučil  :Smile_kamikaze:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano v tomto patchy butálně zpřísnili vše..dříve jsem klidně vysvětloval spoluhráčům co si myslím o nich,jejich hře a a pokud to blo moc zlé o jejich matkách..včera mi to vydrželo přesně 40 min než mi byl zabanován herní chat..

Jinak dříve praktikované vysvětlování našemu idiotovi,vytlačujícímu mě z mé pozice či schovanému za artynami prokládané palbou do něj už raději nepraktikuji..

za to bych ti dal ban na tejden ty doby.tku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...