Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přesně jak jsem včera psal, tak se i stalo, po celkem vydařeném víkendu přišel serbuv trest v podobě, kterou jsem již dlouho nezažil, jeden lost za druhým, většinou než jsem se stačil rozkoukat, bylo po bitvě, takže jsem uhrál veliký h***o, korunu tomu všemu dodalo 10 porážek v řadě s oblíbencem T110E3, to byla poslední kapka, abych tu p*čovinu zvanou wot vypl. Takže včerejšek bych zhodnotil jako - utrpení, bída, děs, hnus, vztek a beznaděj ...

 

 

švejku T30 i se 155mm je pořád stejný šrot, který většina tanku dá na dvě max. 3 rány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na začátku musím souhlasit s Reekim. Já ať jsem hrál T30 všelijak, tak ten stroj mi prostě nesedl. Nějaký hulldown nepřicházel v úvahu. Jen jsem vykoukl, hned jsem ji schytal do hlavy a bylo jedno kam. Prostě prošlo všechno. Dingnul jsem leda tak sedmičky a osmičkové medka, všechno ostatní prošlo jak horký nůž máslem. Za to E4 je jiné kafe. Byť i tak člověk dostane zásah a marně kroutí hlavou, jak je možné že to prošlo. Ale to je tak se vším.

 

No jinak ke včerejšku. Začátek byl teda více než bídný. Ale pak se to relativně spravilo. Nevím jestli je to jen můj pocit, ale zdá se mi, že hráčů s málo bitvami, nízkými zkušenostmi a ještě nižším hodnocením je čím dál tím více. Né zřídka, spíše často jsou vidět bitvy, kdy je 26 Indiánských bratrů v jedné hře. Ono to podle toho tak i vypadá. A opět byl včera MM velice přiopilý. Jak jinak si vysvětlit tohle: 

 

shot_087.jpgshot_085.jpg

 

A hlavně s T-44 je to čím dál tím horší. Čím více se blíží T-54, tak jsou ty losy horší a horší. No aspoň si člověk potom spraví chuť na menších tierech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí T30 bomber. ANo taky mám teď šňůru lostů, ale to bych měl se vším....scénář je stejný....los s 10. Naše desítky totální hovada, které ihned lehnou....to je pak jedno co člověk má za stroj....ani T30 to nezachrání. Ovšem jak se dá T30 čas...tým malinko drží....tak flusně 5000dmg jak nic. A palice mi fakt drží. Taky jde o to koho potkáte. Hafo chudáků v 10TD vidí T30 a nic nevymýšlí......nějaká taktika? Proč že....fláknou do 10TD gold s pene 450 a normálně to prorvou. Jenže to jde u všeho. E75 jde do čela věže ješté líp jak T30. Mám to vyzkoušený.....

Hold každému T30 nesedne. Mě baví moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším si vyexpit a pořídit do konce slev T6 Japončíka. Denně to vychází na 8-9k expů. Po prvních pěti bitvách včera jsem to chtěl vzdát. Strašný nakládačky a nadávání na OP tanky a to v nich jezdila kvalita win 48-51 a to na výhru enemákům s přehledem stačilo. Já si 2x za sebou odnesl méně než 100 expů.  Ve hře jsem potkával velké množství nováčků a tím pádem převážně oba týmy plné hráčů s win pod 50%.

 

Svůj denní úkol jsem splnil, ale chtělo to 21 bitev. Nakonec denní win nad 50% a dokonce se mi zlepšil win na mapě Velký park z 5 na 15%. Nemám tu mapu rád. No ještě dnes a zítra budu muset dát hodně bitev (asi 20-25) a pak se zas vrátím k nějakým rozumnějším počtům bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo,včera 6 výher z 11 her, WN okolo 2800, ale ty týmy byly občas totálně tragické, na malinovce s lowem po pár minutách 3:8, dal jsem si 4 kousky a 3700 dmg, ale pak přijeli klucí s goldama a t69 mi dal 3 ze 3, i když jsem byl naúhlovaný jak sviňa, prostě pancíř je na nic, ale uplně k ničemu, WT ausf. PZIV se mi podařilo vytáhnout na 63% po 200 bitvách a přemýšlím, že si ho nechám, protože to je fakt vrahoun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes podám hlášení jedním slovem: KONEČNĚ

 

Vyzkoumáno:Rhm.-Borsig Waffenträger vyzkoumáno.

Zkušeností vozidla použito: 71 000 

Pokud to vidím dobře, tak Emil jen 118 bitev s win 55%.

Velká gratulace, když to vezmu podle sebe.

Mám už přes 80 bitev s win skoro 42 a stále ještě základní dělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se včerejškem maximální spokojenost..16 her (z toho 15 s AMX 50 100) a 12 výher. AMX 50 100 je prostě brutální stroj - viz. průměrné poškození. Četa 2 těchto strojů je masakr, 3 strojů ještě větší masakr. Tam už je ale nevýhoda, že si tu dmg a killy vyžíráme navzájem. :Smile_trollface-3:

 

crkq.png

 

Včera mě dostal jeden blb na Ruinbergu v AT7. My spodní báze (malá vesnička po levý ruce). Mančafty tyto.

7llw.jpg

 

Tak jsme si řekli, že v tomhle složení to nemá cenu jezdit do vesničky, že tam potkáme 3xT69 + LT + nějaký medka. Počkali jsme kousek u báze mezi baráky. Enemy ELC zahrálo velmi dobře, nasvítilo vesnici, město a přežilo do konce bitvy. Mezitím nám "borec" v AT7, kempící na bázi psal něco o kemperech a ať jedem něco dělat. Co jsme předpokládali, to se i stalo.T69ky s VK, T71 a AMX 13 75 prorvaly vesničku a jely na bázi. Měli jsme sice plně nabito, ale proti 4 zásobníkům naše 2 papíry neměly šanci. Po naší smrti začal psát do chatu "fuc*er team! tier VIII. and IX. learn to play stupid morons!" Odepsal jsem mu v angličtině "no jistě, měli jsme je tam ve dvou všechny vykostit, však neměli přesilu 6 ku 2 a my po vystřílení zásobníku 50 vteřin nenabíjíme." reakce byla "hraješ se zásobníkem a máš 0 killů? noob! nauč se hrát!" ano, měl jsem 0 killů, ale 3500 damage. on směšných 1500 a to nastřílel až ve chvíli, kdy se enemy hrnuli na cap. Zbožňuju takový hráče. Že já se vůbec divim. :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se včerejškem maximální spokojenost..16 her (z toho 15 s AMX 50 100) a 12 výher. AMX 50 100 je prostě brutální stroj - viz. průměrné poškození. Četa 2 těchto strojů je masakr, 3 strojů ještě větší masakr. Tam už je ale nevýhoda, že si tu dmg a killy vyžíráme navzájem. :Smile_trollface-3:

 

crkq.png

 

Včera mě dostal jeden blb na Ruinbergu v AT7. My spodní báze (malá vesnička po levý ruce). Mančafty tyto.

 

 

Tak jsme si řekli, že v tomhle složení to nemá cenu jezdit do vesničky, že tam potkáme 3xT69 + LT + nějaký medka. Počkali jsme kousek u báze mezi baráky. Enemy ELC zahrálo velmi dobře, nasvítilo vesnici, město a přežilo do konce bitvy. Mezitím nám "borec" v AT7, kempící na bázi psal něco o kemperech a ať jedem něco dělat. Co jsme předpokládali, to se i stalo.T69ky s VK, T71 a AMX 13 75 prorvaly vesničku a jely na bázi. Měli jsme sice plně nabito, ale proti 4 zásobníkům naše 2 papíry neměly šanci. Po naší smrti začal psát do chatu "fuc*er team! tier VIII. and IX. learn to play stupid morons!" Odepsal jsem mu v angličtině "no jistě, měli jsme je tam ve dvou všechny vykostit, však neměli přesilu 6 ku 2 a my po vystřílení zásobníku 50 vteřin nenabíjíme." reakce byla "hraješ se zásobníkem a máš 0 killů? noob! nauč se hrát!" ano, měl jsem 0 killů, ale 3500 damage. on směšných 1500 a to nastřílel až ve chvíli, kdy se enemy hrnuli na cap. Zbožňuju takový hráče. Že já se vůbec divim. :facepalm_wowp:

 

AMX 50 100 jsou v četě výborné, i kombinace s T69 je docela good, akorát to má trošku strouhlé WN8, navíc ted musím drtit loweho, protože mi chybí kredity na desítkový waflovač, 6 míčů za X tier je hrozná pecka, to je madness

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri, počet bitev je dán tím, že jsem TOP dělo vyexpil o vánočních 5x násobcích. W/L je mix štěstí na losy, kvalitních čet s Prtkinem, Bedzou, atd. a mého občasného skillu :Smile_trollface:

Tak já taky využil situace s výhodným expením. Prémko o víkendu, kdy byla mise dvojnásobky za každou výhru. Jen win byl pouze 32%.

Pak už jsem tempo expení zvolnil jen na denní násobky. To porovnání našich výsledků beru u tohoto stroje jen jako takovou zajímavost :smile:      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, já ti tu T30ku neberu. Mě osobně se taky hraje dobře se strojem, kterého nikdo nenávidí. Ale pro mě to byl stroj kterého jsem se hned po IS8 zbavil snad nejraději. Super alfadmg, ale pohyblivost a papírovost je prostě obrovské mínus tohoto stroje. Ale co se dá dělat. Přetrpěl jsem ho, a už si užívám E4 do té doby, než mi ji nerfnou. Nechápu proč nesáhnou nejdříve na FV nebo Focha. Ale víceméně je mi to jasné. Prostě mají horší výsledky. Protože T25/2 a Prototyp a T30 jsou prostě stroje se specifickým hraním. Jeden nemá alfu ale má pohyblivost, druhý je držák, ale lemra, a třetí je hybrid všeho možného. Takže se na Top stroj nedohrabe kde kdo a je vymalováno.  Kdežto Focha a FV vidí všichni jako modlu, tak to valí na ně. A pak světe div se, Foch má v převážně devítkové bitvě nastříleno 500dmg a jeden kill a je v garáži. To samé FV. Takže W/L u nich není tak dobré jako u E3 (která je IMHO nejblbuvzdornější)  a E4, se kterou musíš umět zahrát, jinak jsi tam taky k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to vidím dobře, tak Emil jen 118 bitev s win 55%.

Velká gratulace, když to vezmu podle sebe.

Mám už přes 80 bitev s win skoro 42 a stále ještě základní dělo.

já na top dělo potřeboval cca 120 bitev páč jsem to nedával přes násobky.. Za sobotu a neděli bylo hotovo. Končil jsem s win 44%. S top dělem odehráno dalších 100 bitev a w/l už přelezl 52% při sólo public..

Vykašli se na šance na výhru, nepročítej statistiky jiných hráčů páč to zdržuje a je ti to po bitvě stejně k prdu.. Sedni k tomu a hraj dokud nenasadíš ten druhej gun. Pak už to bude o zábavě. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel rotu s klanem, 4 z pěti win,a le naprosto brutálně vydrřený. Jeli sme proti rudým enemákům a zatímco ti penetrovali každou ranou (a každá druhá navíc kritikál), tak my z pěti dvěma - všichni.

 

SerB už fakt neví jak by rudochům pomohl. jednu chvíli sme všichni brutálně zalagovali, pak nemůžeme trefit, když trefíme tak neprostřelíme... naštěstí sme měli dobrýho velitele, tkaže sme všechny strázně překonali :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo četa v poho. Ale Sověty vzdávám. :biggrin:  Bohužel, kdybych měl ještě jednoho radistu tak si koupím T28, ta by mi sedla. Má kanon, který vozím na Kv1...je rychlá a couvá 20km...to je na vykukovandu super.

No dal jsem si 7 her s SU18 :smile: . 2 winy.....boha jeho co to je? To dál dohodím  :yucky::woot: . Navíc jen dvě hry s druhou třídou. Jak ty artyny můžou někoho bavit.....první hra hned Kampánie...60% jsem trefil a dal ihned 4 one shoty....samo, pak mě hry s 3 třídou na Ensku probraly.....ale to nejde. Musela jít z garáže....75%posádka a když jsem dostřelil a měl čas doměřit tak skoro vždy byl hit....pamatuju si BT2..dával tam našim na zadek jako blázen. Hrál pěkně...počkal jsem si až lehounce povyjde z poza baráku a šel na ránu.

Ano, oproti  MKIII či normálním strojům to není moc vlivný stroj...T57 je někde jinde. Ale bylo mi těch trefených líto...prostě nečestný boj...nic víc nic míň. Jsem rád, za ty dementní spoluhráče, páč kdybych měl win 60% možná by mě lákalo si ji nechat.....

No a garáž ožralých sovětů je zas plná....Sakra. Jenže  fakt není zajímavého USSR stroje. Aby měl věž, nebo sklopil.....všechno pancéřové hovada s 1000000mm kanony, co 10h zaměřují a nesklopí.

Zajimavy a zabavny Sovetsky stroj je prave ta T-28, nemas radistu? Nevadi, zahrajes to i se zakladnim prece.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007(NIHIL), on 13 Jan 2014 - 23:44, said:snapback.png

Jo četa v poho. Ale Sověty vzdávám. :biggrin: Bohužel, kdybych měl ještě jednoho radistu tak si koupím T28, ta by mi sedla. Má kanon, který vozím na Kv1...je rychlá a couvá 20km...to je na vykukovandu super.

No dal jsem si 7 her s SU18 :smile: . 2 winy.....boha jeho co to je? To dál dohodím :yucky::woot: . Navíc jen dvě hry s druhou třídou. Jak ty artyny můžou někoho bavit.....první hra hned Kampánie...60% jsem trefil a dal ihned 4 one shoty....samo, pak mě hry s 3 třídou na Ensku probraly.....ale to nejde. Musela jít z garáže....75%posádka a když jsem dostřelil a měl čas doměřit tak skoro vždy byl hit....pamatuju si BT2..dával tam našim na zadek jako blázen. Hrál pěkně...počkal jsem si až lehounce povyjde z poza baráku a šel na ránu.
Ano, oproti MKIII či normálním strojům to není moc vlivný stroj...T57 je někde jinde. Ale bylo mi těch trefených líto...prostě nečestný boj...nic víc nic míň. Jsem rád, za ty dementní spoluhráče, páč kdybych měl win 60% možná by mě lákalo si ji nechat.....

No a garáž ožralých sovětů je zas plná....Sakra. Jenže fakt není zajímavého USSR stroje. Aby měl věž, nebo sklopil.....všechno pancéřové hovada s 1000000mm kanony, co 10h zaměřují a nesklopí.

No já bych ti z rusáků doporučil ST-1 dobrý dělo dokonce je i částečně sklopí (na rusáky nevídaný to úkaz) a velice tvrdá palice. Dokonce i tvrdej spodek. Hraje se s ním pěkně. není to sice rychlík jako Hellcat, ale kam potřebuje tam si dojede a dokáže pěkně rozdat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si musel vzpenout na včerejší večerní četu,nehorázně sem lamil s objectem,měli jsme v četě i focha a nastala tam naprosto ujetá situace..enemy IS7 jej ignorovala a jela vyžrat artynu,byla k němu mírně natoená bokem,630 HP,jednoranka..pálí první ding,pálí druhou pás...a pak následovala ta hláška:uf,ještě že to má tři náboje..po zásahu za nula a následném vymazáním od artyny sem se málem smíchy svalil ze židle..ani ten foch není všemocný když WG nechce :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dám tak 10 bitev denně a nějak nemá proč hrát víc. Pár misí ve WT na FRB zabere hromadu času a baví mě to víc. Dnes jsem našel peněženku tlustou jako cihla. Bylo v ní přes 4 000,- kreditky, občanka, řidičák, výpisy z účtů a kdovícovšecko. Někdo si to položil na střechu auta na parkovišti a pak odejel. Sehnal jsem ho po telefonu a teď čekám, že si pro to přijede. Měl takovou radost, že se asi počůral :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...