Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No co ke včerejšku dodat? Snad jen, že jedna hra s RamII byla naprosto vynikající, kdy čtyři enemáci ve čtyrkových strojích nebyli schopni mě sundat. Měli mě hezky obklíčeného, ale všechny jsem je s tím dělíčkem zmasakroval. Jinak přidám tabulku, která vše vysvětluje. Prostě odehrát dvojnásobek mi byl zakázán, i když jsem se snažil co to šlo.

 

dennihlaseni.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se hezky ukázalo, jak ta hra může být super, když u toho jeden přemýšlí a baví ho to. Přijel sem dřív z práce, nasáčkoval se k Tomovi a Bedzovi do čety, první bitva šetky, KV-2 a mazec bitva. Další KV-1S a kupodivu lost, navíc z mý strany mnohem horší výkon. Přešli sme na osmičky, Tigřík II a zase super bitvy, rota s osmama taky vynikající (tímto děkuju veliteli že mi nechal toho Tigera, mě se ta IS-3 fakt už zajídá), ale jak sme hráli dál a dál, pořád se moje výkony horšily, až sem kolem desátý radši sám odešel.

 

Jinak ovšem po dlouhý době zase skvělej den, ta KV-2 je poslední dobou nějaká nabušená!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divné. Mě to přišlo pěkně blbé hned po té co jsem zjistil, že jak se někde octnu sám a nebo, jak mi někdo letí za ocasem, tak že je na 99% po mě i kdybych měl v zádeli raketový motor. O myším handicapu radši ani nepíšu abych se nestal dalším HBJ.... :biggrin:

Taky mam obcas problem, ze se na nekoho vrhnu a po par otockach jsem sam mezi 5 enemakama a to je pak konec. Proto se vzdycky drzim te nejvetsi skupiny a doufam, ze nekdo kdyztak pomuze.

 

Joy jsem tady jeste nezkousel, tak nedokazu porovnat, ale znam par lidi co hrajou s joyem a hrajou skvele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam obcas problem, ze se na nekoho vrhnu a po par otockach jsem sam mezi 5 enemakama a to je pak konec. Proto se vzdycky drzim te nejvetsi skupiny a doufam, ze nekdo kdyztak pomuze.

 

Joy jsem tady jeste nezkousel, tak nedokazu porovnat, ale znam par lidi co hrajou s joyem a hrajou skvele

Co to je "hrajou skvělě" ? Čelní útok proti myši nemá šanci s kniplem vyhrát. Jedině, když on bude mít velkou palebnou převahu ale se stejným arzenálem ani omylem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s. kde se dají sehnat ty data, hoď link děkuji.

Jak psal LIC, najdeš to na: http://www.vbaddict.net/wot.php. Ale musím ho poopravit, nemusíš to mít puštěné na pozadí. Stačí po vypnutí hry zapnout ADU a ono si to načte data zpětně. Ale já to mám jinak zapnuté na pozadí, abych si někdy zhlédl výsledek. A ještě bych doplnil, že sice nevím co a jak a kde se ty data sosají, ale jinak používám na staty tři měřiče, a každý ukazuje něco jiného, tak se držím toho nejmenšího a ten je v mém podpisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je "hrajou skvělě" ? Čelní útok proti myši nemá šanci s kniplem vyhrát. Jedině, když on bude mít velkou palebnou převahu ale se stejným arzenálem ani omylem!

 

Hrajou skvěle, myslím to, že mají dobré výsledky. Jeden má průměr 3 sestřely na bitvu, to nemám ani já a přitom máme cca stejně bitev...nevím jak to dělají a nechápu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajou skvěle, myslím to, že mají dobré výsledky. Jeden má průměr 3 sestřely na bitvu, to nemám ani já a přitom máme cca stejně bitev...nevím jak to dělají a nechápu to

Tak ono se to dá uplně stejně jako ve WoT. Dobré letadlo, namakanou posádku a perky a nikam se nehrnout. S P-12 jsem měl také slušné výsledky ale ještě před výmazem. Teď už to skoro nehraju, jen udělám násobek u jednoho letadla a kašlu na to. Poté, co domrvili knipl stejně, jako je ve WT, tak to pro mě ztratilo na hratelnosti. Prostě mě nebaví hrát s hadicapem což u WT ve Full real není. Také je zde mnohem lepší možnost dorážet skoro mrtvá letadla. K načatému tanku se tak snadno prostě nedostaneš. Tady bych spíš chtěl vidět průměrný damage, než počet killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nainstaloval tu utilitku na online staty. Dobrý...jenže nevím jestli to je tím, ale tři hry mi  spadla hra a další po x sekundách vylítnul z 70 ping na 666....někdy vylítnul tak vysoko, že jsem musel restartnout hru....vždy jsem se stihnul vrátil, ale hra už byla skoro u konce. Možná to ovšem bylo jen netem...někdy mi to tak blbne. Ovšem každých 30s si ta utilitka stahuje údaje....což by odpovídalo. Na druhou stranu mi to první dvě hry neblblo....tak nevím.

Ještě večer dám pár zkušebních her jako dnes v poledne a uvidím jestli to odinstaluji nebo si to nechám.

 

Jo a jak to sem vložím. Není to obrázek a word sem nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo a jak to sem vložím. Není to obrázek a word sem nedám.

Takže doporučím prográmek: http://www.vvcap.net/ . Ten si nainstaluj. Dej pozor, má default nastavení takové, že se spouští automaticky při startu Win, takže když zmáčkneš PrtScr, tak ti to naběhne, takže buďto změnit nastavení, nebo vypínat ručně, jelikož když si chceš vyfotit něco v tancích, tak ti to sekne celou hru a skočíš zpět do Windows. Nicméně cokoliv chceš vyfotit, a máš tento prográmek spuštěný, tak stačí zmáčknout klasickou klávesu PrtScr. v ten moment se ti objeví na ploše křížek a pak táhnutím myší vybereš oblast, kterou chceš vyfotit. Máš tam ještě možnost nastavení uložit na web, odeslat emailem a nebo uložit do souboru. Já mám nastaveno do souboru, což se ti uloží kam ty potřebuješ a pak už to třeba přes: http://postimage.org/ nahraješ na web a dáš sem  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odemčeno.

 

Pánové, já nevím, stačilo mi číst těch pár příspěvků a vy jste ten topic totálně zabili.

 

Myšlenka svejka byla taková, že se zde mají psát dojmy po hraní.

Dokážete zaprasit každé vlákno nějakým OT a napadáním. Vždy si najdete nějakého jedince a jdete po něm, jako slepice po flusu. Nezastávám se teď nikoho, aby to někoho zase nenapadlo, nikomu nenadržuji, ale stačí mi to sledovat a číst.

To neníuplně pravda.....když tady někdo ustavičně spamuje vlákno nepravdama, tak je docela logické, že se časem někdo ozve...je to stejné jako v životě a těžko předpokládat, že zde půjdou aplikovat pravidla církevního gymnázia....navíc HBJ si občas taky nebral servítky a konkrétně o mé osobě se několikrát vyjádřil nekorektně, to že ze sebe udělal mučedníka je věci spíše komickou...sry za OT, v případě zájmu klidně smazat...peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal LIC, najdeš to na: http://www.vbaddict.net/wot.php. Ale musím ho poopravit, nemusíš to mít puštěné na pozadí. Stačí po vypnutí hry zapnout ADU a ono si to načte data zpětně. Ale já to mám jinak zapnuté na pozadí, abych si někdy zhlédl výsledek. A ještě bych doplnil, že sice nevím co a jak a kde se ty data sosají, ale jinak používám na staty tři měřiče, a každý ukazuje něco jiného, tak se držím toho nejmenšího a ten je v mém podpisu. 

Dovolim si Tě poupravit. :Smile_Default: Musíš to mít puštěný na pozadí, jinak se Ti při počtu víc jak 10-15 bitev za den (+- vypozorovaný) ostatní nenahrajou. Battle results soubory se totiž ukládají do stejný složky, jako dossier cache (samozřejmě do podsložky Battle results, ne Dossier cache) a při určitým počtu se nejstarší přepíše nejnovějším. Můžeš se mrknout sám, cesta je: C:\Users\*******\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\battle_results\

Takže Ti to pak po spuštění zpětně nenahraje všechny výsledky a musíš na vbaddict ručně nahrát Dossier. Já věřim Noobmeteru a Wotstat.net.

 

me to data zpětne načte jen někdy a někdy to nenačte bitvu ani kdyz to mám spuštěné - naposledy dnes ....

Buď viz. předchozí odpověď pro Jassona..nebo je to proto, že prográmek nenačítá bitvy z roty/7vs.7 a CW. Pouze public.

 

Tak jsem si nainstaloval tu utilitku na online staty. Dobrý...jenže nevím jestli to je tím, ale tři hry mi  spadla hra a další po x sekundách vylítnul z 70 ping na 666....někdy vylítnul tak vysoko, že jsem musel restartnout hru....vždy jsem se stihnul vrátil, ale hra už byla skoro u konce. Možná to ovšem bylo jen netem...někdy mi to tak blbne. Ovšem každých 30s si ta utilitka stahuje údaje....což by odpovídalo. Na druhou stranu mi to první dvě hry neblblo....tak nevím.

Ještě večer dám pár zkušebních her jako dnes v poledne a uvidím jestli to odinstaluji nebo si to nechám.

 

Jo a jak to sem vložím. Není to obrázek a word sem nedám.

Švejku, těch 30s si přenastav minimálně na 2 min, klidně i víc. Je zbytečný, aby to kontrolovalo nový data každých 30 sekund, když průměrně trvá bitva 5 minut. A stejně na ten prográmek a výsledky nekoukáš po každý bitvě. To by mohlo pomoct.

 

Takže doporučím prográmek: http://www.vvcap.net/ . Ten si nainstaluj. Dej pozor, má default nastavení takové, že se spouští automaticky při startu Win, takže když zmáčkneš PrtScr, tak ti to naběhne, takže buďto změnit nastavení, nebo vypínat ručně, jelikož když si chceš vyfotit něco v tancích, tak ti to sekne celou hru a skočíš zpět do Windows. Nicméně cokoliv chceš vyfotit, a máš tento prográmek spuštěný, tak stačí zmáčknout klasickou klávesu PrtScr. v ten moment se ti objeví na ploše křížek a pak táhnutím myší vybereš oblast, kterou chceš vyfotit. Máš tam ještě možnost nastavení uložit na web, odeslat emailem a nebo uložit do souboru. Já mám nastaveno do souboru, což se ti uloží kam ty potřebuješ a pak už to třeba přes: http://postimage.org/ nahraješ na web a dáš sem  :smile:

Proč to dělat složitě? Stačí obyč Printscreen a otevřít Malování, dát Ctrl+V a Uložit. Nebo pokud máš Win 7, existuje tam předinstalovanej prográmek Výstřižky, kterej si otevřeš a tažením křížku si označíš plochu (obdélník, čtverec, dle libosti) a pak opět pouze Uložíš jako obrázek. Easy a nemusíš nic instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nainstaloval tu utilitku na online staty. Dobrý...jenže nevím jestli to je tím, ale tři hry mi  spadla hra a další po x sekundách vylítnul z 70 ping na 666....někdy vylítnul tak vysoko, že jsem musel restartnout hru....vždy jsem se stihnul vrátil, ale hra už byla skoro u konce.

 

spust si ping na pozadi hry a uvidis jestli je to netem nebo ne

 

jinak u tech statu - bud tipni obrazovku a vloz sem obr., jak to někteří dělají nebo Visit your profile / Quick Summary a tam je dotyčná tabulka přímo s odkazem na net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...