Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska jeden dream team za druhým..to už fakt není normální, ty rajčata jsou stále vynalézavější a dokážou pohcípat za neuvěřitelně krátkou dobu..alespon mě enemy typák po zásahu za 900 rozesmál dotazem v chatu:ammorack? :Smile_blinky: Rány to dává pěkné no :Smile-tongue: Prostě SeRb má pravdu,střílím DMG na blbém místě no....

e5cdf7bffe5694b41e1c98c9eb7a62e2.jpga281871c4d131e8e37df3f1934db4519.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem doexpil Japonce k 5 třídě, ale tu už nekupoval. Win kolem 50% a ta akce na výhry dohromady s prémkem docela pomohla.

Dnes je to podstatně horší. Zkouším hrát jen díky plus účtu. Po 2-3 prohraných bitvách si dávám delší pauzu a pak to zkouším znovu. To, že bitva bude oničem je vidět na začátku skoro každé druhé bitvy.  Dnešní win zatím 27%.

 

Někdo tady na fóru vychvaloval Francouzské HT 7 třídy. Docela by se mi takový hráč dnes několikrát hodil. Ty hráče co jsem dostal já prohráli souboj s T29 nebo IS. Když top stroj není schopný pomoci prorazit útoku proti početně slabšímu nepříteli, tak je pešek.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tady na fóru vychvaloval Francouzské HT 7 třídy. Docela by se mi takový hráč dnes několikrát hodil. Ty hráče co jsem dostal já prohráli souboj s T29 nebo IS. Když top stroj není schopný pomoci prorazit útoku proti početně slabšímu nepříteli, tak je pešek.   

M4 45 prohraje jakejkoliv souboj 1v1, leda by to bylo někde na poli na Malinovce. Jeho přednost je obrovská DPM a vysoká pene (105mm s goldama), proti hulldown T29, ISkum se schovanym čumákem  podobně se nechytá, stejně tak mu nevyhovuje peak and boom. Ale prostřelí ho i moucha co letí kolem. Je to asi jako Tiger, většina lidí s tím najede dopředu a dostane 2-3 rány od IS a jsou mrtvý. Hráč co ví co dělá tak dokáže využít jeho přednosti... Ale rozhodně to není tank co by měl véct útok jak se od HT očekává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M4 45 prohraje jakejkoliv souboj 1v1, leda by to bylo někde na poli na Malinovce. Jeho přednost je obrovská DPM a vysoká pene (105mm s goldama), proti hulldown T29, ISkum se schovanym čumákem  podobně se nechytá, stejně tak mu nevyhovuje peak and boom. Ale prostřelí ho i moucha co letí kolem. Je to asi jako Tiger, většina lidí s tím najede dopředu a dostane 2-3 rány od IS a jsou mrtvý. Hráč co ví co dělá tak dokáže využít jeho přednosti... Ale rozhodně to není tank co by měl véct útok jak se od HT očekává.

Já vím. Já ho mám už odježděnýho. To byla narážka na vychvalovače toho stroje. Běžný postup je, že se pokusí prorazit a útok postoupí nebo se útok zastaví. V druhém případě nepřítel využije početního přečíslení na jiných frontách a vyhraje na Cap nebo zezadu napadne zaseknutý útok ve kterém je 6-8 strojů co zastavil jeden +2 podpůrné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. Já ho mám už odježděnýho. To byla narážka na vychvalovače toho stroje. Běžný postup je, že se pokusí prorazit a útok postoupí nebo se útok zastaví. V druhém případě nepřítel využije početního přečíslení na jiných frontách a vyhraje na Cap nebo zezadu napadne zaseknutý útok ve kterém je 6-8 strojů co zastavil jeden +2 podpůrné. 

Ano do topicu o M4 (45) jsem napsal, že mě tento tank mile překvapil a čekal sem s ním daleko horší trápení .. žádný zázrak to není, ale poměrně mě to s ním baví a v drtivé většině bitev si odehraju svoje, zase tak otřesné statistiky s ním nemám, abych ho nemohl "pochválit" .. nemůžu za to, že narážíš pouze na rajčata, které absolutně netuší co mají dělat :)

 

d7rt.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano do topicu o M4 (45) jsem napsal, že mě tento tank mile překvapil a čekal sem s ním daleko horší trápení .. žádný zázrak to není, ale poměrně mě to s ním baví a v drtivé většině bitev si odehraju svoje, zase tak otřesné statistiky s ním nemám, abych ho nemohl "pochválit" .. nemůžu za to, že narážíš pouze na rajčata, které absolutně netuší co mají dělat :)

 

d7rt.png

 

Kde seženu takovouhle fešnou statistiku?

 

Já si zatím vedu takhle: (a teď jsem dostal od 5kový arty za 1k)

j5f48x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano do topicu o M4 (45) jsem napsal, že mě tento tank mile překvapil a čekal sem s ním daleko horší trápení .. žádný zázrak to není, ale poměrně mě to s ním baví a v drtivé většině bitev si odehraju svoje, zase tak otřesné statistiky s ním nemám, abych ho nemohl "pochválit" .. nemůžu za to, že narážíš pouze na rajčata, které absolutně netuší co mají dělat :)

Tak debata se odvinula od mého denního hlášení. Ta původní poznámka nebyla mířena přímo na tebe. Já tam označil nepřímo ten stroj za důvod proher. Co se týká rajčat, tak tím, že do toho posadím někoho lepšího ten stroj lepší nebude.

 

Co se týká statů, tak věřím, že se s M4 (45) při štěstí na mapy a losy nechají udělat dobré čísla. Takový fajn TD do osmičkových bitev pokud možno bez arty.

 

Edit: Podle jedné ocelovky posuzovat odolnost tanku asi není dobré. Pokud jo, tak mám nový stroj do první lajny :).

http://imagelink.cz/images/stesti.jpg

Snímek je trochu starší, protože se to každý den opravdu nepodaří.

Upraveno uživatelem Miri37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odehráno přes 50 her, většina s E-75, bo ten tank je prostě super. Škoda, že se nedají sbírat odražený nepřátelský goldy, bych bych ve vatě  :biggrin: 
Vyjezdil jsem si den prémka, ale musím zítra do roboty, takže mi stejně asi bude k prdu. 

Kromě toho se snažím expit Caernarvona, což teda se stockovým dělem je celkem pocuc, ale alespoň to střílí rychle a přesně.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v beznaději...

Svátky hojnosti i na bitevním poli, taková nadílka demence, stupidních dětí a čet bezmozků.

Ani nemusím mít XVM, když je to ve třetí minutě 0:6.

Dej mi sílu přežít svátky ;-)

Jedna ilustrační, jaký šupáci hrajou s desítkami...

 

Ten trapný pocit,že jsi v týmu,ve kterém se 2 ze 3 10tek prostě nechtě utopí...obě spadly z mostů..nechápu po dnešku už nic...

efbc138797aaafe35f90bc43f4e2d522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten trapný pocit,že jsi v týmu,ve kterém se 2 ze 3 10tek prostě nechtě utopí...obě spadly z mostů..nechápu po dnešku už nic...

 

Public je teď o svátcích dost brutus. Vůbec bych to nezapnul, kdyby nebyli ty akce a 2x násobek za výhru. Proto ten zvěřinec na publiku.  :sad:

Dnešek se klasicky nesl v duchu těžké retardace, tak tu fláknu jednu takovou vypečenou bitvičku.   :wallbash: Neuděláš prostě nic.

 

au377pg5zfv5m8yzaghha7jwjcgr59rn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend byl vcelku normální. Jen jsme neměl už nervy na devítkovou Lorrku a přestože jsem si řekl , že převádět free expy nebudu, tak se nedalo pro mě nic dělat a převedl jsem co se dalo a Batman je v garáži. Mám s ním pár bitev,zvykáme si na sebe, ještě hledám svůj styl.Ale bude to dobrý, to cítím v kostech :-) Přišel jsme na chuť tomu prémiovému VK co byl za odměnu CW kampaně, sice delší rld ale mě se s ním docela hraje dobře, kupodivu na to že má věž vzadu.No a jinak nic nového, wr mi díky hraní solo desítek klesá, ale to mě vůbec netrápí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v beznaději...

Svátky hojnosti i na bitevním poli, taková nadílka demence, stupidních dětí a čet bezmozků.

Ani nemusím mít XVM, když je to ve třetí minutě 0:6.

Dej mi sílu přežít svátky ;-)

Jedna ilustrační, jaký šupáci hrajou s desítkami...

 

 

Hele, takovouhle bitvu jsem měl taky, jenom s devítkama. 0:15 není standardní výsledek. Já jel s IS-6 a zatímco bitvu předtím jsem trefil a probil úplně všechno, v téhle bitvě jsem buď netrefil nebo neprobil nic (4 rány devítkovému číňanovi do boku, poslední ze zoufalství goldem a všechny za nula?). Prostě, přijel enemy tým  a postřílel nás (naše šance na vítězství podle XVM 60%). Nehledal bych v tom kvalitu hráčů ale snahu WG o balanci výsledků. Vypustí na tým patnáct Bulharů a je hotovo. Nějak se tomu poměru padesát na padesát musí pomoct. To, že je to okaté je jim totálně jedno. Já už to ani neberu vážně, jakmile začne série výsledků 0-5:15 beru prémiák a snažím se z toho vytřískat alespoň stříbrňáky. Většinou to tak po +- osmi bitvách skončí a zase se dá hrát s normálními tanky.

 

shot030jjj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je žlutý a má pár tisíc bitev, tak je snad jedno na jakém tieru hraje, ne? To bys pak na tieru 2 neřešil ani mě? :biggrin:

 

Šlaka, čert nikdy nespí! :-)

 

P.S. Opravdu neřeším nikoho na tieru 2, zvlášť po patchi, který nasypal do hráčů dvojkový gift tank a nový strom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...