Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak teď zajímavá bitva. zasáhl mě enemy JgPanther II a asi to byl hodně hrdinský výkon když mi napsal toto:

 

70ce2f05d6.jpg

 

nakonec jsme vyhráli, nastřílel jsem si 2300DMG, povodil si KV-13 s T71 (oba naráz) a pak ještě byla honička s M103 kolem domku ale pak se na to vykašlal a jel pryč. A to jsem měl jenom 380hp a on byl full :)

 

:-D tak to mě rozesmálo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera večer po 5 měsících zapnul tanky, samý pěkný hry, paráda.

 

Namlsanej jsem to zapnul i dnes... Přijde mi že demence na publicu se opět posunula o úroveň výš. Když ani osmičky vůbec netuší kam na mapě ject, tak to je opravdu špatný. Jedinej Tiger1 se držel kolem 50% WR, ale s IS3 mam dnesni skore asi 3 - 9. Hezky mi to připomnělo proč mi tanky za těch pět měsíců nechyběli.

 

// a ještě jsem zapomněl na novou featurku... to neustále zamrzání :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď zajímavá bitva. zasáhl mě enemy JgPanther II a asi to byl hodně hrdinský výkon když mi napsal toto:

 

70ce2f05d6.jpg

 

nakonec jsme vyhráli, nastřílel jsem si 2300DMG, povodil si KV-13 s T71 (oba naráz) a pak ještě byla honička s M103 kolem domku ale pak se na to vykašlal a jel pryč. A to jsem měl jenom 380hp a on byl full :)

 

Asi uvědomělý volič levice.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, slíbil jsem kámošovi vyjet 10k XP. 8k a ALt + F4. Večer násobky, asi 4 za 6k XP, potom peklo.

Na CW mě opice brutálně zmlátily a donutily vyhrát území na mapě. Přežil jsem to. Přešli jsme i přes WHY. Nebo WHO? ... ty šašky (klantagy) mezi sebou nerozeznám.

 

E3 mě potěšila, T49 opět nadchla. E-25 opět extrémně smolná (hold vysoký win, takže jen prohry). 4k dmg, 4 sedmičky a prohra. KV-1 jsem goldem čelně cinkl věž...osudová rána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem probíhala automatická aktualizace W7. Rozhasí mi zobrazování miniaplikací. Dělá to také někomu? Upozorňuju, že mám zobrazení na 125% protože mám velký monitor. Při nastavení na 100% je to v pořádku.

 

Nepoužívám miniaplikace, používám aplikace v Chromu a tam není problém.

 

aases.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší den byl super. Dopolední win 7%, který se do večera zlepšil na 33%.  Dokonce jsem asi po 2 měsících splnil 250k stříbra. Dnešek je zatím lepší. Dopolední win 52% a 250k už je kupodivu doma.

Včera jsem potkal borce co má nahráno 2.5k bitev a má E-100. Přitom přímo k té desítce potřeboval jen 581 bitev. Mrknul jsem k sobě jen na osmičku, ke které jsem se doexpil nejrychleji. Potřeboval jsem na to 775 bitev a to bylo v době, kdy jsem nemusel škudlit stříbro.

Když si uvědomím, že máme cca 30 map. Bitvy/mapy/počet stran: 581/30/2=9,6 Při rovnoměrném rozložení nebyl ani na každé základně 10x a má už 10 třídu.

 

Jen tak pro zajímavost. Dotaz na nějakého veterána. Kolik bylo dříve potřeba bitev s PÚ, aby se člověk dostal k první desáté třídě? Tím dříve je myšleno nějaká verze hry 6.x.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, slíbil jsem kámošovi vyjet 10k XP. 8k a ALt + F4. Večer násobky, asi 4 za 6k XP, potom peklo.

Na CW mě opice brutálně zmlátily a donutily vyhrát území na mapě. Přežil jsem to. Přešli jsme i přes WHY. Nebo WHO? ... ty šašky (klantagy) mezi sebou nerozeznám.

 

.

Urcite WHY, lebo Who sa prakticky rozpadlo a gro aktívnych hráčov odišlo do EFe-V.

 

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nikde tam nevidím hodiny, kalendář, měnovou kalkulačku a počasí.

 

Všechno je v Chrome storu volně ke stažení.

 

https://chrome.google.com/webstore/category/apps

 

P.S Zrovna počasí tam mám (WeatherBug) a hodiny taky (Digital clock). Kalendář mám na další stránce ale jde s tím různě posouvat podle priorit.

 

bbmtm.jpg

 

Všechny aplikace jdou hodit na plochu, takže není potřeba otvírat prohlížeč.

 

ccnvn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

v pátek byl den pro mě jako stvořený. Z 33 bitev jsem 27 vyhrál a 1 remíza. Vše se skoro dařilo a člověk má v tu chvíli pocit že může vše. Přišla taková ta euforie že se mi nic stát nemůže a docela dost jsem si dovoloval co bych za jiných podmínek nikdy neudělal. Byla ale sranda. Docela jsem se zamiloval do T49 sice tier 5 ale co sranda s tím je a tj nejdůležitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá u nás praxi chlapec z průmyslovky, kromě jiného jsme se bavili také o hrách a on mi poslal kód do WoT, bo to nehraje. Dostal jsem M3 light, 300 goldů a prémko na 24 hodin. Excelsior dostal kamufláž a prémko bylo v rámci možností využito. Mise na kredity splněna, prémko prodlouženo o dalších 24 hodin. Co se mi, tedy alespoň na EU serveru, nedaří, je koncovka, přestože efektivita byla slušná, killů pomálu. Hra stabilní, bez lagů, kromě jednoho výpadku, ale to bylo lokální.
h-fudjl8et.jpg
Na NA serveru šlo téměř o procházku růžovým sadem, odjetí násobků a mise splněna za 16 her. Pak jsem s hrůzou zjistil, že je 5 hodin ráno a šel spát :smile:
h-8ipe0qnz.jpg

(Na EU serveru hraju s balíčkem od Zvedáka, na NA s balíčkem Musaciho - jen tak, chtěl jsem to porovnat)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim, ze prvy tyzden hrania tankov po prakticky rocnej pauze, prebehol celkom ok.

Prestal som riesit WR a podobne "detaily" a zacal som sa bavit.

Pravda win rate sa mi obratom hned pekne odmenil, ked mi behom 7 dni padol o 0,3 percenta. Nevadi.

 

Inak celkovo fajn - aj ked mnozstvo porazok - a zvlast tych, kedy clovek proste nemal narok si ani skrtnut, bolo strasne vela.

 

Po 2 rokoch som sa konecne dotrepal k jgpanterovi - udalost cislo jeden. Sporim teraz volnasky na tu lepsiu 88-ku.

Kupil som aj indien panzera a po strastiplnom expeni ho po par dnoch posunul do pouzitelneho stavu. Chyba este top motor a top kanon.

Takisto som zacal zase hravat s KV-1s. Cielom je ten novy rusky scout a tu to ide skutocne expresne. KV-1S je jednoducho stale masaker par excellance. Stalica medzi blbom-vzdornymi tankami.

No a nakoniec som kupil aj VK28. Mal som najskor dost obavy, info tu na fore naznacovali, ze chytil par skaredych nerfov. Kazdopadne realita bola ina. Chapem, ze ten rok zotrel kopec jemnych rozdielov, ktore by som si inak vsimol. Mozno prave preto sa mi s Vk28 hralo pocitovo rovnako dobre, ako kedysi. Ak nie aj lepsie.

 

Aby som len nechvalil - hellcata som nasiel v prisernej forme. Po 40 bitkach som mal WR na 32 percentach.

IS3, hoci som nehral nejak zle, tiez som poprehraval co som mohol.

No a JgpzIV, pani,  - to bol megades. 13 hier, 11 porazok a cim bol jgpanter blizsie, tym horsie to islo. Win rate padol zo 60 na 52 percent.

 

Po roku som tiez zistil, ze ani zdaleka nehram tak dobre, ako predtym. Nie, ze by som byval nejake eso, ale este nedokazem dosiahnut akysi vlastny standard. Chyba tam "zapasova prax", ale to sa casom spravi.

 

Za tyzden som napriklad nedal jediny top gun. Max bolo 5 killov s E-75.

To je inak super stroj. Len tych oblud s vysokym alfa dmg na ranku IX-X tiez dost popribudalo.

Clovek aby sa nanovo ucil, ze pred stroje ako je napriklad ten nemecky Rhm ..neviem co ...  sa nevylieza ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem poledního sme dali HUGO četu a ve dvou vytírali dna tabulek (ne pokaždý, párkrát sme byli i uprostřed a asi třikrát na topu). No ale kvalita týmů střídavá, což je lepší než normálně, udělal sem si čtvrtmilionovou misi, odjel nějaký trojnásobky a vypl. W/L nevím, celkovej zisk nějakejch půl míče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prémko odjetý, nějaký goldy vyhraný, CW území ztraceno a jiné obsazeno. Večer roty. Takovej normální relativně klidnej a vyčerpávající den  :smile:

S ELC jsem mezi osmičkama skončil na 2. místě v top dmg. A to jsem na Redshiru dvakrát projel skrz enemy bázi, kdy byla půlka enemáků naživu, výhra :)

 

A koupil jsem to malé FCM... šrot. Fuj, lituju goldů. Nejdřív trojky, prohra. ENSK, než jsem někam dojel, všude okolo rudo. Prohra. Druhá pětky. Všichni zakempili na letišti na bázi a já vůl... prohra, BDR na ránu. Třetí čtyřky. Než jsem někam dojel, všude okolo rudo, prohra... pomalejší jak T28. 16km/h po rovině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...