Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

nedávno jsem pořídil Focha 155 a mě spíš přijde, že to prostřelí každej pomalu kamkoliv. Už mockrát se mi stalo, že enemák otáčí věží na mě a hned střílí, bez jakéhokoliv doměření a prd, dá mi DMG....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si ho a uvidíš to hned. :biggrin:  Dával jsem do jeho topicu, jak mě udělali díru do toho horního čelního plátu na 250m. Jak se někde vystrčím, tak už to dostávám jak na běžícím pásu a na tak daleko, že ani nevím odkud to lítá. Oprvadu nechápu, jak je možné, že to někdo neprostřelí. Každý tier 10 to lupne jako nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem pořídil Focha 155 a mě spíš přijde, že to prostřelí každej pomalu kamkoliv. Už mockrát se mi stalo, že enemák otáčí věží na mě a hned střílí, bez jakéhokoliv doměření a prd, dá mi DMG....

 

No, ono je to možná lepší, hra je záhadná, tudíž asi nemá cenu přemýšlet kam střílet, předevčírem jsem neprostřelil face to face MLE 46 z ISka goldem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem pořídil Focha 155 a mě spíš přijde, že to prostřelí každej pomalu kamkoliv. Už mockrát se mi stalo, že enemák otáčí věží na mě a hned střílí, bez jakéhokoliv doměření a prd, dá mi DMG....

 

To je takzvaný KV-1S efekt. Stává se to hlavně ve chvíli, kdy se dobře kryjete a vidět je jen jeden weakpoint a míří na vás něco, co k zaměření potřebuje minimálně 2,9 sekundy. Před uskutečněním KV-1S efektu je potřeba, aby protivník nejprve mířil jiným směrem, následně pak pouze otočí věž a bez zaměření váš tank prostřelí přímo do toho weakpointu.

 

Jméno přiřazeno hlavně kvůli tomu, že efekt je pozorován hlavně u protivníků v KV-1S, 

 

KV-1S efekt je vláštním případem Bulhar efektu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, zjistil jsem ze padani pri navratu do garaze neni zpusobeny mym XVM ani jinym modem, takze chyba na strane klienta, jinak tymy jsou typicky vikendove rudy/oranzovy, takze se opet uvidim spis v kokpitu nez na zemi :) ale az po tom co vyexpim Centurion mk 7 → FV 4202, uz mi chybi jen 15k XP, docela se tesim :Smile_harp: ♪♫

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-2 ... 60% mezi osmičkama, 20% mezi sedmičkama a 20% mezi devítkama... zábava jako prase.

15k XP zítra a je z garáže pryč. Tank jako takovej dobrej, ale stejnej problém jako JP II... přes MM se nedá hrát.

 

A od tý doby co mám E-100 se jen nestačím divit, jak to enemákům prochází do mých natočených boků. To co kolmo neprostřelím ani s E3, prostřelí T30 pod 45°APčkem... vážně mi některý...(většinu) penetrací  hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, od tý doby, co mám tu fičurku na zobrazení druhu munice to je na nízkých tierech plný goldů. Hlavně zásobníky :)

A ty se tomu diviš?Každý tu honí statistiky.Dokonce jsou lidi co si založili nový účet.Narvou to goldy a jede se na super staty.        

                                         

                                                      

 

                                                            NECHÁPU !!!  (asi jsem opravdu blázen).     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty se tomu diviš?Každý tu honí statistiky.Dokonce jsou lidi co si založili nový účet.Narvou to goldy a jede se na super staty.        

                                         

                                                      

 

                                                            NECHÁPU !!!  (asi jsem opravdu blázen).     

Divím, tohle jsem vážně nečekal. Ti lidi opravdu jsou po barvičkách jak jetí. 5k bitev na T1 cunn a vypadá to, že vše na goldech. To jsou prostě trosky ... jezdit jedničky napěchovaný goldama, aby měli pinďoura omotanýho kolem pasu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...