Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Problém je, že ty lagy má jen minimum lidí. Říká se, že si lidi stěžují na lagy, jenže počty? Mnohonásobně víc lidí je v cajku. Já jen pozoruju drobný nárust pingu... teď se moomentálně hýbu kolem 100, což je taková ta hranice, kdy něco vidím a fakt to tam ještě je. 

 

Dnes na serveru 230k lidí. A to máme 2 servery? WG, vstávat, reklama funguje, tak si vemte miliontinu výdělku a pořiďtě nový nejkvalitnější servery. Aspoň 4. Ať jsou CW a takový srandy někde v bezpečí stranou a public si je na dalších třech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teď dávám pauzičku, je to třeba. Co se týká těch lowtierů. Tak tento trend už je dlouho....proto vždy chytám záchvat :biggrin: , když se nějaká "hight tier skilla"  naváží do pedotankerů. ....sám si spokojeně jezdí s 9 či 10 třídou a a pedotankeři "killují" s třetí třídou KVčka....nebo s T40 KV1S....budu upřímný..... hrát nízké třídy je aktuálně daleko težší než si jezdit četičku s 3x E100.....

Hraní v low je těžší, což to je pravda, ale to by mi nevadilo. Bohužel nemám rád rozhodnuté bitvy a těch je tam mnohem víc než dřív. Dva dnešní příklady shodou okolností z mapy Province. Lehká výhra, která nebyla zřejmá při odpočtu. U nás 4 hráči odehráno víc jak 10k bitev. U nepřítele jediný co měl nad 5k a jako hráč nic moc. Půlka hráčů v bitvě začátečníci od 56-600 bitev. Další bitva viditelná prohra při odpočtu. V týmu jen 5x třetí třída zbytek druhá. U nepřítele četa Pak40+Pz35S a sólo Locus (později jsem zjistil, že dost dobrý hráč) a u nás nic vlivného.

MM losů má celkem vychytané čety ve třetí třídě. Většinou jsou to čety buď začátečníků nebo zkušenější (nikoliv dobrý) hráč + začátečník. Dělá mi to trochu problémy, protože si na čety dávám víc pozor a nakonec zjistím, že má četa nahráno 46-16 bitev. Pak zjistím, že jiný hráč co mě poslal na ránu do garáže byl nezkušenější enemák. Pro většinu fialek je v low třídě určitě cennější než goldmunice XVM.

 

PS: První třídu jsem kdysi hrával, než došlo k úpravě MM jedniček. Pak už mi to nic neříkalo.           

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rád že je víkend za mnou, herně to byla šílenost. Díky 5x násobkům vytáhl tank kde kdo...a bylo to vidět, ultražalostné týmy....hlavně desítky, někteří snad už i zapoměli jak se s nimi hraje.Potěšil mě Nashorn, v jedné bitvě jsme sebral tolik medailí, co obránce Stalingradu :-) Dobrý stroj a když je mapa ultrazabiják....Jezdil jsem sám...lidi co jsem měl v četě mi odešli, možná i to se na winratiu podepsalo, ale dost bylo nářků :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že ty lagy má jen minimum lidí. Říká se, že si lidi stěžují na lagy, jenže počty? Mnohonásobně víc lidí je v cajku. Já jen pozoruju drobný nárust pingu... teď se moomentálně hýbu kolem 100, což je taková ta hranice, kdy něco vidím a fakt to tam ještě je. 

 

Dnes na serveru 230k lidí. A to máme 2 servery? WG, vstávat, reklama funguje, tak si vemte miliontinu výdělku a pořiďtě nový nejkvalitnější servery. Aspoň 4. Ať jsou CW a takový srandy někde v bezpečí stranou a public si je na dalších třech...

Minimum? Já ti nevím, ale mezi 20% to bude. Neříkám, že je mají takové jako já. Mám staré PC, které by potřebovalo zformátovat, ale že by mi tak rychle během posledních třech patchů zestárlo, aby se najednou nedala hra hrát........

WG koupí Banky jen ukázalo, kdo tam vládne. Zapomeňte na nějaké herní nadšence. Jde jen o business....nic špatného, jen realita..a my si dovolíme po nich chtít investice do HW :down: :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimum? Já ti nevím, ale mezi 20% to bude. Neříkám, že je mají takové jako já. Mám staré PC, které by potřebovalo zformátovat, ale že by mi tak rychle během posledních třech patchů zestárlo, aby se najednou nedala hra hrát........

WG koupí Banky jen ukázalo, kdo tam vládne. Zapomeňte na nějaké herní nadšence. Jde jen o business....nic špatného, jen realita..a my si dovolíme po nich chtít investice do HW :down: :biggrin:

Jistě, je to jen čistý byznys... to je jistota. Jejich přístup ke hře... známe... ale zůstanu u faktu, že jsi jediný o kom vím, že má najednou hru nehratelnou. V klanu si někdo na lag postěžuje, ale nic tak výraznýho, ani jinde jsem se nesetkal.

Každej člověk má jiný zkušenosti díky jiným zážitkům. Zkušenosti s lagy jsem nezazanamenal krom školního netu, kterej je kouzelnej co se týče stability.

 

Dneska jsem kvůli klanu koupil IS-3... opět. A není to tak zlý, jak jsem čekal. Možná tou posádkou, co přišla z IS-7  :smile:  A pětka GER TD je v garáži...ale chci šestku. Od ní to už bude maso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku a kolik lidí tuší co znamená lag?

dnes? dnes uz to vi kazdej ... když to vim i ja, tak uz to snad vi kazdej ... mozna nedelaj rozdil mezi FPS lagy a lagy pripojeni ... :)

 

po xx mesicich jsem o5 nainstaloval WoT ... zatím jsem všechny bitvy prohral, tak uvidim co dal ...  :)

 

 

....ani laagy mu snad nevadí, možná díky tomu mu laags pomáhají předsazovat :biggrin: ....slovo které je jim taky normálně neznámé ....

hral/hraju hru, kde jsou urcite lagy zadouci - kdysi davno se tomu rikalo PolakLagMod - třebas uz to proniklo i do WoT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dnes strasne zalamil:
polozil NB na stol, startol wot, dal hru s m103... a pozeram ze 2fps...
tak som to surovo vypol, restartol, spustil.. no a 4fps... a pocet zivych tankov 4 vs 4 ...dal som sa hrat z 4fps... kolisalo to medzi 2 a 8fps... ale dorazil som Tigra... potom utekal nazad na nasu base ktoru capoval E50 (zresetoval som 81%)... nalepil som sa,dal ho dole... a nakoniec capol enemy base na 100% ... takze defender aj invader v jednej hre

a preco som lamka: nizke fps bolo lebo pri prekladani NB sa povytiahol napajaci konektor a pri behu na bateriu neide NB na plny vykon :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl v týmu tohodle "skillera".........76 000 bitev- 620 WN7 :wallbash::facepalmic: :facepalmic:

 

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500373472-colinbrett666/

To je asi jeden z těch, kteří kvality hráčů posuzují podle počtu odehraných bitev a počtu desítek v garáži :biggrin: . Docela často se s tím setkávám když hraju s T40. Hned mi někdo vysvětlí, jaká jsem lama protože mám tier 4 a on už má KV-1S :biggrin: . A pak chcípne bez užitku protože má EFR 350. Ono to ani není k pobavení ale spíš k pláči :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych na to měl prachy,taky střílím zlatem.V publicu se pár odražených střel nepromíjí.

nevím co s tím má goldová munice společného s mým příspěvkem,ale když si to myslíš tak je to ok.

 

Lord_Ice_Cube :nevěřil jsem taky,ale ty dva dny ,jak přes kopírák...sešlo se toho víc..tank a v hodná mapa a hráči a asi hodina...

ano divný je,že se to stalo zrovna mě,ale při 8 bitvách a 5ti násobku zas tak podivné 50 000exp není a 24 střelených taky ne. že jsem musel 9 bitvu odjet,tak to se omlouvám,že jsem to nenapsal 24zabitých 7 přežito splněno, tak proč další bitva...s tímhle mě štvou ,napíšou to a to a když to uděláš,tak tam je dovětek...ještě by to mohli dát malým písmem pod čáru....

 

že se to stalo v sobotu,tak to bylo super,ale neměl jsem potřebu se s někým dělit,že se to stalo znova v neděli,tak mi to nedalo. Nemám potřebu jsem psát příspěvky typu dnes to šlo,dnes to nešlo,podívejte co mám dělat,když se mnou hrajou ti a ti.Když jsem něco přišpedlím,myslím si ,aby to bylo NĚCO a ne něco. Taky jsem psal asi před měsícem...sobota z 15 her 15 proher a v neděli to samé a ani jsem si ,,nevystřelil,, a putoval jsem do garáže.chtěl jsem to rozmlátit. někdo mi napsal,vydrž změní se to. 

 

změní se něco na tom,kdybych jsem dal nick borečka se 6k bitvami a má nové X TD a je červenej jak paprika a co jediné dokázal střelit T71 a potom byl mrtvej jako druhej a jenom psal do chatu,co jsme za nooby?

opravdu nemám zapotřebí tu psát každou bitvu,každej den co a jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi po dlouhé době povedla super bitva s Obj268, byla to taková ta bitva ve které na co ukážete, tak trefíte a propenetrujete i bez míření, hodil bych sem i screen, jenomže jaksi po bitvě a díky úžasným modům mi hra na konci spadla, nicméně jedno je jisté i když nevím, kolik jsem přesně rozdal DMG, protože některé zásahy nabyly započítány, díky zmizelým tankům, tak přesto všechno byla rozdaná DMG můj osobní rekord, jelikož jsem končil někde na 9200DMG a jsem si na 200% jistý, že minimálně jeden zásah nebyl nezapočítán, takže možná padla i magická hranice 10K DMG, jenomže to už se nedozvím, škoda.

 

 

 

 

P.S. Dělal jsem násobek V tieru, bitva, kdy jsem byl opět jako jediné low s KV1 prostě kanonfuter, na každé straně 3x tier VII, zbytek VI, mapa El-haluf spodní base, začátek bitvy naše topky se zakempily na sniper postech podotýkám, že to byly 3 x HT z toho 2 x Tiger-P což je jedna z nejlepších VII vůbec, takže začátek klasika do 3 min. jsme díky nic nedělajícím topkám prohrávali 0-4, tak dám naše topce v Tigru-P co stála kousek ode mne jasně najevo, ať se konečně rozjede podpořit levou skomírající stranu, načež mě pan rudá opice poslal do p**e, tak jsem ho začal pomalu po 100hp okusovat, pan rudá opice mi to oplatil stejnou mincí, ale světe div se to tupé hov*do, mě ani jednou nepenetrovalo a to nebyl v stocku, tak jsem ho pomalinku ustřílel, načež přišla jasná odpověď od WG, takhle teda nééééé rudé opice nikdo nebude střílet a dostal jsem banana do dnešních 15 00 hodin, mohu vám říct, že díky tomu jsem měl opravdu pěknou a vydařenou neděli bez nervů, za což jsem WG velice vděčen a velice uvažuji o tom, že všechny víkendy budu trávit bez této rádoby arkády u které hraje prim pouze faktor náhody a stresová hladina je u myslícího hráče na 500% oproti normálu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi jeden z těch, kteří kvality hráčů posuzují podle počtu odehraných bitev a počtu desítek v garáži :biggrin: . Docela často se s tím setkávám když hraju s T40. Hned mi někdo vysvětlí, jaká jsem lama protože mám tier 4 a on už má KV-1S :biggrin: . A pak chcípne bez užitku protože má EFR 350. Ono to ani není k pobavení ale spíš k pláči :confused:

Jo tohle mě taky vždy pobaví....okolo tieru 4-5 je to častý jev.....Jouda co s KV1 umře běhěm prvních 30s, mi po mé "pochvale"  hrdě vpálí, že už má ISko, tak ať mlčím, páč jsem noob s T40 :biggrin: .....a pak je kategorie sama pro sebe, která ani nečeká na nějaký vývoj hry a ihned po startu asi aby ukázali, že jsou skilleři píšou.." měl jsem si raději vzít svého Mause"....to vše komentuje ve hře s 2 třídou...a do minuty je tuhej :biggrin: .

A jako třešnička na dortě je ještě jedna kategorie...kdy při startu hry dvojek, napíše "hráč" to samé, ale uvede premium 8 tank...."měl jsem si vzít mou KV5".....pak ihned umře.. když na něj po hře kouknu....má 100bitev, a KV5 s Pz35 v garáži :biggrin: .

 

Držet palce, budu už opravdu muset zformátovat PC....to bude peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem i přes snahu WG hrál WT, dvakrát sem zapnul tančíky - nejdřív četa 2x Nashorn, no moc to nešlo, chyběl spot a otevřený mapy.

 

Večer sem točil Nashorna, Dickera, PzIV a T18, abych udělal misi - ve čtvrt na jedenáct se to povedlo a já obratem vypnul.

 

Poznatek k nový mapě - ta mapa je tak debilní, až je pro TD skvělá - na to že sem jí jel dvakrát už sem si našel jedno místečko s dobrým výstřelem (nějakejch +200m, což je při dnešní bídě zázrak), se spoustou křovíček. Teď už jen doexpit posádku na Dickerovi a Nashornovi, hrát TD bez žárovky možná jde, ale bez maskování určitě ne.

 

WoWp je tragédie, ale za volný goldy je člověk rád, bude prémko do WoT :) akorát by mě zajímalo co ti blbouni udělali se systémem odmě'ňování, včera sem se šturmovikem zničil osm cílů, sestřelil jednoho šturmovika, a ktomu sem měl dalších cca pět pozemáků a tři letadla poškozený - a dostal sem 600XP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri takovem poctu bitek s LT si WN7 moc nenahrabes (to nenahrabes ani pri normalnim hrani LT, ne tak pri sebevrazednem spotu)....

Samo ostatni kvality nekomentuju, mit 41% wins s typacem....

Nemá cenu to omlouvat LT.

30k bitev ve druhé třídě a má u nich win mezi 45-47. Tam by měl mít posádky o kterých já si můžu nechat zdát plus zkušenosti a i při takové převaze nedosáhne v low ani na WIN 50%. To se pak není čemu divit, že v T10, kde toho nemá moc naježděno a nemá takovou výhodu v posádkách proti ostatním má win kolem 33%.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem narazil na hráče Makak_1, celou bitvu kempoval a urážel ostatní a tak to nakonec koupil, a dokonce mi napsal na oficiální forum :-)

makak_1

Sent: 02 November 2013 - 09:26 PM

jste nahlaseny vy svine debilni a je pozadano aby vas rozpustily ty svine ty me **** taky nebudes jasny mrdko z kone

bigdragonAF

Sent: Today, 07:53 AM

Děkuji Ti za duchaplné sdělení které samozřejmě rád poskytnu WG v případě nějakého nedorozumění, Dale jim poskytnu záznam bitvy který je docela zajímavý. A teď už dej kluku pokoj ;-)
Opravdu nemíním ztrácet čas s někým kdo nemá ani 15 let a naopak vlastní IQ houpacího koně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...