Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem poprvé viděl 3 člennou četu těch britských X TDček. (Naštěstí na mojí straně). To je fakt maso a už to vidět nechci. Bojovali sami + já ve městě a nepřátelé jenom zhasínali. Já tam teda ještě přicmrndával s M103. Taky díky mně na ně určitě nevyjeli :-) Ten tank je zvěrstvo. Ale expit ho nebudu, protože ho čeká nerf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak já mám už tři dny cca 75% win, vůbec si nestěžuju, půlku bitev si skoro vyhraju sám, E-25 je borec co umí a i s dalšími stroji to celkem vycházelo. Kéž to chvíli vydrží.

Možná by u mě byl ten Win lepší, ono taky na tieru 4-5 to jde relativně dost ovlivnit. Ale pořád si nedám pokoj a zkouším prolomit smůlu na ARL44. Dám s ním na závěr vždy 3-5 bitev, ale je snad zakletej, nemůžu se zaboha dostat na víc jak 50% Win. Hold poslat jednou za 9s damage cca 200 na tieru 6 není žádná velká výhra. Ani se mi už nechce kupovat jeho následovníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za poslednim sutrem na mape ruda lama v KV-1S ceka az ji co vjede pod jeji 122mm railgun, nic ho nemuze sundat a rozbije se o nej 7 nasich tanku, protoze nase 6 tiery jsou mrtvy

 

fakt, jak nekdo muze rict ze rusky tanky nejsou z Marsu? to samy KV1! pancir zahadnej, KV1S rychly jak Sherman, delo co rozebere vsechno na svym tieru bez semensi snahy. tanky vylozene pro lamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za poslednim sutrem na mape ruda lama v KV-1S ceka az ji co vjede pod jeji 122mm railgun, nic ho nemuze sundat a rozbije se o nej 7 nasich tanku, protoze nase 6 tiery jsou mrtvy

 

fakt, jak nekdo muze rict ze rusky tanky nejsou z Marsu? to samy KV1! pancir zahadnej, KV1S rychly jak Sherman, delo co rozebere vsechno na svym tieru bez semensi snahy. tanky vylozene pro lamy.

Vydrž do dalšího patche, pak mu seberou 122mm gun a točkanonům sklapne :smile: . Ale ta KV-1 mě nepřestává fascinovat, už se kolikrát jen směju, jaké zásahy dokáže bez újmy přežít.

 

Ale zase na druhou stranu, kdyby těch 7 tanků nečekalo těch 13,5s než KV-1S nabije, dalo se s tím něco dělat...možná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za poslednim sutrem na mape ruda lama v KV-1S ceka az ji co vjede pod jeji 122mm railgun, nic ho nemuze sundat a rozbije se o nej 7 nasich tanku, protoze nase 6 tiery jsou mrtvy

 

fakt, jak nekdo muze rict ze rusky tanky nejsou z Marsu? to samy KV1! pancir zahadnej, KV1S rychly jak Sherman, delo co rozebere vsechno na svym tieru bez semensi snahy. tanky vylozene pro lamy.

To bys měl spíš naříkat nad těma 7 neschopama, co se rozbijou o jednu KV1S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys měl spíš naříkat nad těma 7 neschopama, co se rozbijou o jednu KV1S.

Asi tak, KV-1S mám, jezdím a nemám pocit, že bych byl nesmrtelnej. Jo, dám tank na 1-2 rany, ale mám jen jedno dělo, záleží na protivníkovi, co na mne zahraje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys měl spíš naříkat nad těma 7 neschopama, co se rozbijou o jednu KV1S.

jo to taky, ja byl v T49 a sundal me tak ze mi proste priilitla rana a nazdar, podobne i ostatnim. ti o nem uz vedeli, ale stejne mu davali rany za nula, petkrat sundanej pas atd. ze nejsou schopny lidi na publiku spolupracovat je vec druha, ten tank je pro me zahadnej a zkratka ho nemam rad. delam ted ty killy z akce na BDR/T49/M4 a nejvetsi problem na tehle tierech jsou prave KV1 a KV1S, to mi nikdo nevymluvi dokud ty rozbity tanky WG nespravi

 

jinak krome toho je ale ta jejich akce docela zabava.

 

T49 je super ze si na spouste map dokaze v klidu udelat malej spot pro sebe, takze clovek hned vi co ho bude cekat a podle toho se zaridit. prskatko je hrozne neucinny proti vyssim tierum, ale vsechny tiery 5 na pohodu

BDR ma zajimavy delo, ale to je tak vsechno. da se s tim zahrat, ale je to hrozne mekky a pomaly, takze clovek musi bejt extremne opatrnej a casto je risk se s tim nekam pohnout

Shermana asi kazdej zna, podle me by mohl byt trochu rychlejsi, jinak OK

 

 

Asi tak, KV-1S mám, jezdím a nemám pocit, že bych byl nesmrtelnej. Jo, dám tank na 1-2 rany, ale mám jen jedno dělo, záleží na protivníkovi, co na mne zahraje. 

tak ono protivnikovi ani nic jinyho nezbyva, nez na tebe neco zahrat, ono i kdybys mel dvakrat vic HP a byl trikrat tolik OP, tak mu furt nezbyva nic jinyho nez na tebe neco vymyslet :D to moc nesouvisi s tim jakej je ten tank samotnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to taky, ja byl v T49 a sundal me tak ze mi proste priilitla rana a nazdar, podobne i ostatnim. ti o nem uz vedeli, ale stejne mu davali rany za nula, petkrat sundanej pas atd. ze nejsou schopny lidi na publiku spolupracovat je vec druha, ten tank je pro me zahadnej a zkratka ho nemam rad. delam ted ty killy z akce na BDR/T49/M4 a nejvetsi problem na tehle tierech jsou prave KV1 a KV1S, to mi nikdo nevymluvi dokud ty rozbity tanky WG nespravi

 

jinak krome toho je ale ta jejich akce docela zabava.

 

T49 je super ze si na spouste map dokaze v klidu udelat malej spot pro sebe, takze clovek hned vi co ho bude cekat a podle toho se zaridit. prskatko je hrozne neucinny proti vyssim tierum, ale vsechny tiery 5 na pohodu

BDR ma zajimavy delo, ale to je tak vsechno. da se s tim zahrat, ale je to hrozne mekky a pomaly, takze clovek musi bejt extremne opatrnej a casto je risk se s tim nekam pohnout

Shermana asi kazdej zna, podle me by mohl byt trochu rychlejsi, jinak OK

 

 

tak ono protivnikovi ani nic jinyho nezbyva, nez na tebe neco zahrat, ono i kdybys mel dvakrat vic HP a byl trikrat tolik OP, tak mu furt nezbyva nic jinyho nez na tebe neco vymyslet :D to moc nesouvisi s tim jakej je ten tank samotnej

Ale záleží, co zahraje. Pokud je vůl a bude mi jezdit po jednom před čumák, dobře jim tak. Ale mohou jet dva naráz, mohou jet z boku .... si jako myslíš, že já nehraju proti KV-1S? Podle toho, v čem jedu, zvolím taktiku. Ale to bohužel zas souvisí s tím, že spousta hráčů tanky nezná, nemají přehled o slabých místech, době nabíjení, no a také je to o komunikaci, v četě není problém takový tank vyndat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prča.. obaja v podstate hovoríte o tom istom.. že nemyslenie bolí.Teda aspoň ja to tak vidím: 

 jeden vlastne hovorí o tom, že aj podpriemerná lama, pokiaľ využije prednosť tanku (aj keď náhodou) urobí kvalitný bordel

druhý oponuje, že za využitia nedostatkov toho tanku sa výhoda stráca.. a kvalitný bordel je urobený podpriemernej lame

Takže obaja sa vlastne zhodnete na tom, že treba premýšľať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tak se vyjádři jinak. 

tak jo.. za prvy nemam chut se o tom hadat, proto jsem reagoval tak kratce :D lidi co se zastavaji evidentne OP veci ve hre, maji skoro vzdycky tendence argumentovat tim, jak "s tim tankem lidi hrajou" nebo jak "proti tomu ostatni umi/neumi hrat". vykon toho tanku a lidskej faktor jsou dve rozdilny veci, pricemz na otazku, jestli je nebo neni danej tank OP, by se mel brat v potaz jen vykon v porovnani s ostatnima tankama na stejnym tieru. takze kdyz vidim ze M6 je v porovnani s KV1S uplne tragicka, tak je bud M6 moc slaba nebo KV1S moc OP, jednoduchy jak facka, a nic na tom nezmeni ze dobrej hrac v M6 si vynda lamu v KV1S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechno je to samozrejme jen subjektivni pohled na vec, nerikam ze kdyz je neco podle me OP nebo neco slaby tak to musi bejt zakonite pravda. podle me je KV1S lepsi nez cokoliv jinyho na 6 tieru. ze trpi na poskozeny ammo nebo na cokoliv podobnyho ruskyho, je jen haluz faktor, to ze ma M6 profil jak stodola a jeho zivotnost je v bitvach mnohem nizsi, uz haluz neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se hádat nebudu. M6 jsem měl, podceňovaný tank, KV-1S jsem se nebál. Jen nechápu, co je na KV-1S tak OP. Jo, dělo je asi na tier VI nadprůměrné, ale jinak v čem? Ve výdrži? To asi sotva. 

Včera jsem si vyndal dvě KV-1S s M8A1. Proč? Protože jsem nejel jak vůl proti němu, využil jsem rychlost děla a maskování. A neseděla v tom zrovna lama. Jasně, že by mne dal na ránu, kdybych mu dal šanci. Ale nedal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak moje herní zkušenosti - za M6 se mi jezdilo mnohem líp, než za KV-1S. Nějak mi víc sedí přesný rychlopalky než vrhači popelnic. I když jsem tyhle tanky hrál oba před posledním "popelnice zpřesňujícím" patchem, tak kdo ví, zda by mi dnesla KV-1S nesedla líp :devil: .

Jinak KV-1S moc nemusím jako soupeře...ta jeho "alfa" dmg je smrtící, když sedne...do mě. Jezdím momentálně 6.tier němce (heavy a meďáka) a popravdě, když je spotnou, tak couvám a střílím ji někde hooodně dobře zašitej, aby si mě nevybrala pro vrh popelnicí :biggrin: :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týče KV-1S, podívám se na něj jako na nepřítele. Má ultimátní dělo ale limituje ho reload. Takže musí hrát se systémem krytu na reload a nesmí zůstat exponovaný na volném prostoru. Na druhou stranu není to nějaký extra panceřovaný stroj. V době fungujícího konického děla na VK36.01 H byly KV-1S velice slušnou potravou, protože pro VKčko mluvil dohled a s maskováním to byl sniper nebezpečný i pro osmičkové tanky. KV-1S se dala rozstřílet dříve než stihla podruhé naládovat. O to větší byl pak u KV-1S problém, když vystřelila a dingla. Časy VK3601H jsou pryč ale má hodnotného nástupce ve VK 30.01 D. Ten stroj má velice podobné dělo, výhodu nižšího profilu, lepšího camo factoru a rychlejší střelby. Stále velké nebezpečí pro KV-1S. K tomu si přidám Hellcata s dobrou posádkou a maskováním a KV-1S je sundatelná.

 

Tak a co se týče KV-1S jako mého tanku ( takže splňuji podmínku, že proti němu hraju s jinými stroji a zároveň ho i jezdím ). Posádka na třetím perku, snížený reload na minimum a podpořený nabijákem. Naučil jsem se dát ránu a schovat se ( pokud nejede rush 7 KV-1S ) a využívat krytu na reload. Z velké části, pokud nezahraju tužku nebo mě nechytí na švestkách, dělám bordel i mezi sedmičkami bez větších komplikací. 

 

Osobně si myslím, že pokud je KV-1S OP, tak její OP se vyjeví ve chvíli, když za řízením sedí někdo, kdo zná charakteristiky stroje, zná jeho výhody a slabiny a dělá vše proto aby výhod využil a slabiny eliminoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další problém je v tom, že hodně často poslední dobou hraju KV-1S s T8 a u KV-1 s T7, kdy sem vespodu tabulky a to je pak úplně jiná hra. Ty časy kdy KV-1 či KV-1S bývaly hodně často na topu už jsou dávno pryč teda alespoň u mne.

Ten reload u KV-1S kolem 13 sec není žádná sláva, ano T4 dává na ránu, ale s když hráju s KV-1 nebo s pekelnou kočkou tak si dávám bacha na ty jeho šlupky, ale že bych se ho nějak bál to tedy nee. Jejich výhoda je že dokážou slušně zahrát  i když je los o dvě třídy vejš, což se o spoustě strojů říci nedá.

Ve WOT jsou daleko pekelnější stroje než KV-1S, myslím tím zásobníky a britskej jednoranej vypínač. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní kouzlo KV-1S pro točkanony vidím v tom alfa damage. Páč i když zastaví  a stojí jako vemena na místě, většinou ještě bokem k nepříteli, většinou si 2x( když se hodně zadaří, tak i 3x)vystřelí než jdou do garáže a dají damage okolo 1000. O tom by se jim s jiným tierem 6 mohlo leda tak zdát :smile: . Uvidíte sami, jak rapidně po dalším patchi klesne počet KV-1S v bitvách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ve WOT jsou daleko pekelnější stroje než KV-1S...

Jo, třeba takovej dobře "zakempenej" skout dokáže být sakra PEKELNEJ stroj a PEKELNĚ rozebrat nepřátelský tým...a ani nemusí vystřelit :devil: :

post-12443-0-11750500-1380543128_thumb.jpg

...tedy do doby než ho najdou (pak už střílet může) a pošlou zpátky do pekla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...