Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

řek jsem si že bych dneska mohl trochu poexpit ten **** SU-101. prohra za prohrou, jak jinak. čtyřikrát jsem dneska chytl mapu Doly, a asi dvakrát Karelii, to jsou mapy kde jsou potřeba medka aby obsadili ten pitomej kopec, ve většině případů měl nepřítel medek víc a tak to bylo jasný už od začátku že rupnem, a když  už jsme ty medka měli, tak na to stejně kašlali. nejlepší je vždycky nějakej autoloader jako Lorraine nebo Bat, kterej si tam hezky v klidu nabije, já jsem schovanej v křoví ale on mě stejně spotne a aby sundal ten můj rádoby TD šunt tam mu stačí ani ne půl zásobníku. už v normálním případě na normální hratelný mapě je tohle SU-101 k ničemu a ještě když chytám jeden horší los než druhej, tak je to expení fakt chuťovka

 

ale až budu mít SU-122.54 v garáži tak budu moct říct přeexepil jsem SU-101 ******* kdo je víc!

 

jo a ta autocenzura je fakt trapná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám do mlýna. Hrál jsem dlouho s XVM a teď hraji bez. :-) Vlastně hraju bez jakýchkoliv addonů. Nejdřív jsem si říkal že to nepůjde a hle jde to. :-)

 

Já mám "závislost" na módu na oddálení kamery... nechápu, proč WG neudělá alespoň 2 kroky oddalující pohled ve hře už v základu... takhle se člověk nemůže ani pořádně rozhlédnout kolem sebe :dry: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, toho jsem si taky všiml že to nežere násobky. což je super

já teda bitvy moc často nequituju, ale jsou případy, jako když jsem naspodu losu a šance na win je fakt malá, taková bitva je pak jen ztráta času a nervů. zůstal bych v případě že bych jel scouta a artyny by měly mozek, ale když jsem třeba v 8 tier TD mezi rudejma desítkama a u nepřítele modrá četa, nemá cenu ztrácet čas. i když je fakt že i v těhle případech většinou zůstanu a ten čas ztrácím, pak si trochu zaflamuju v chatu a všechno je ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVM je dobrá věc. A když má náhodou výpadek, tak se dá celkem dobře orientovat podle klantagů... Jak někde vidím něco jako TURKS nebo ZENAD, tak si jedu pro freekill a nekoukám nalevo napravo. :-DA jakmile je mám jako toptier u sebe (nebo když hráči obdobných kvalit tvoří většinu mého týmu a soupeř má průměr přes 55% wins), tak dávám exit battle ještě při odpočtu. Má to obrovskou výhodu. Kdyby byla náhodou nějaká erekce na Slunci a ti joudové to vyhráli, tak to aspoň nesežere dvou/pětinásobek... Ale tohle jestli jsem udělal za 25k bitek pětkrát tak je to moc. Nicméně v důsledku to vyjde lépe, než střelba do vlastních, člověk ušetří za munici a neplatí pokutu. Samozřejmě full repair cost zůstává. :Smile_trollface-3:

No tieto tvoje nazory zdielaju aj tvoji suklanovci. Jeden maxi borec v T30(nas top) tam zabil catu T-150 a nejakej osmicky. Diky nemu sme bitku prehrali. Nechapem preco ich zabil. Mohli aspon pohltit nejaku ranu od nepriatela. Podla mna je to uplna kravina a mal by si si to poriesit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném klanu nejsem. :-)

Vlastně je škoda, že je teamdmg proti pravidlům. Hloupě poskládané čety si nic jiného nezaslouží (Kolik musel mít odjeto bitev, aby se dostal na T-150? To si za tu dobu opravdu nevšiml, že T-50 je scout a tahá vysoko? ...). Stejně jako IS-4 se stock dělem.

mal som pocit , že si skončil u prasiatok. Už to nie je pravda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném klanu nejsem. :-)

Vlastně je škoda, že je teamdmg proti pravidlům. Hloupě poskládané čety si nic jiného nezaslouží (Kolik musel mít odjeto bitev, aby se dostal na T-150? To si za tu dobu opravdu nevšiml, že T-50 je scout a tahá vysoko? ...). Stejně jako IS-4 se stock dělem.

 

Nerozumím:

 

1) zaměňování T-150 / T-50,

2) IS-4 se stock dělem...

 

Je-li to ironie nebo sranda, chybí mi tam smajlík ;-)

 

No tieto tvoje nazory zdielaju aj tvoji suklanovci. Jeden maxi borec v T30(nas top) tam zabil catu T-150 a nejakej osmicky. Diky nemu sme bitku prehrali. Nechapem preco ich zabil. Mohli aspon pohltit nejaku ranu od nepriatela. Podla mna je to uplna kravina a mal by si si to poriesit

 

To se vůbec nedivím, pálil bych také... dát do čety T-150 a jakýkoli 8kový tank je prostě hovadina - a pokud dotyčný má T-150, měl by to vědět...

 

NICMÉNĚ - primárně bych šel po té OSMIČCE, jelikož a protože týpek, co ji "jede", bude pravděpodobně lepší nežli jeho kolega v četě (minimálně bude mít odjeto více bitev), tudíž "teamdamage" zaslouží IMHO více nežli ten druhý s nižším tierem...

 

Jinak mi tedy přijde, v poslední době vidívám podobné ZHOVADILOSTI více než kdy dříve... např. trojčlenná četa ve složení 6kový HT + 5kový LT + 4kový MT není raritou stejně jako 5ková ARTY + 5kový MT atd. atp. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak víkend jsem byl u compu jen velmi sporadicky a behem 3 dnů zahrál 11 bitev. Odpočinul jsem si na příval bitev kterej mě zas tento týden čeká :-). Jeden postřeh poslední dobou nepotkávám krom sám sebe skoro žádné artyny, spíš je to ale moje štěstí než že by se něco stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím že jsem dneska potkal četu z klanu HUGO u enemáků, nejdřív jsme prohodili pár slov v chatu načež nás jejich tým vystřílel jak nic.

 

jinak si užívám dávku klasicky veselýho tankování made by WG, obvyklý věci jako lemming trainy, one shoty od artyn, kempeři úplně všude atd, akorát ještě v hojnější míře než kdykoliv jindy, zkrátka si nemůžu na nic stěžovat, všechno to mi dělá expení mýho skvělýho SU-101 ještě o něco zábavnější. skoro jsem se posr@l štěstím když mě v poslední hře AMX 13 90 rozstřílelo uplně lehce na 200 metrů (z toho dvakrát detracklo, jak jinak)

 

skoro se bojím najít si nějakou četu, nebo se moje dnešní herní idylka rozplyne a začnu ještě vyhrávat, to přece nejde ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Teda dnes to moc nešlo. Po pár počátečních bitvách jsem chtěl srovnat denní win aspoň na 50%. Přes rostoucí počet bitev se to moc nelepšilo a ani střelba tomu moc nepomáhala. Trápení ukončil poskytovatel připojení. Ping 483-3777 je moc. Při téhle hrůze se mi podařilo místo odhlášení z garáže po ukončení bitvy omylem zmáčknout další bitvu, což hra okamžitě akceptovala a nedala mi obvyklých několik sekund čekání, kdy se to nechá ještě zrušit. Tudíž další strašná hra a ještě se zářezem v kolonce prohra. V každé druhé hře byl v týmu nějaký stroj AFK celou hru. Jinak běžná klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se mi dnes podařilo několikrát přihlásit do bitvy až po dvou minutách hry, posléze pak až po pěti (přihlásil jsem se po dvou a pak mě to zase vykoplo) a posléze už vůbec. Takže si místo toho hraju s počítačem a hledám, kde se co podělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...