Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Lipfert mě chce asi nasr......... :Smile_trollface-3: . Musím si najít taky nějakej klan :Smile_teethhappy: .

 

Hele nechci, ale já jsem to přes rok mastil na publicu a nervy na pochodu. Co jsem začal hrát čety a teď i roty s vopičákáma, je to někde jinde. Jasně, taky jsou losy na prd, ale minimálně víš, že tam nejsi sám. A pokud hrajeme 3, losy jsou většinou dobré. 

 

No a když se podívám na své výsledky za posledních 60 dní .....  :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nechci, ale já jsem to přes rok mastil na publicu a nervy na pochodu. Co jsem začal hrát čety a teď i roty s vopičákáma, je to někde jinde. Jasně, taky jsou losy na prd, ale minimálně víš, že tam nejsi sám. A pokud hrajeme 3, losy jsou většinou dobré. 

 

No a když se podívám na své výsledky za posledních 60 dní .....  :Smile_harp:

Já ti rozumím, hraju jenom public, ale celou dobu to nějak šlo. S IS-8 mám už 800 bitev a přes 50% se nedostanu. Jdu se podívat na ty roty, nikdy jsem to nezkusil, ale vše je jednou poprvé.

PS. Je tu někde návod, jak hrát v rotách :Smile_trollface-3: ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti rozumím, hraju jenom public, ale celou dobu to nějak šlo. S IS-8 mám už 800 bitev a přes 50% se nedostanu. Jdu se podívat na ty roty, nikdy jsem to nezkusil, ale vše je jednou poprvé.

PS. Je tu někde návod, jak hrát v rotách :Smile_trollface-3: ??

 

Jak říká Kanár, posloucháš velení. Ideální je hrát čety, sám mám stále ještě problém s kooperací s kolegy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm rotám. Zásadní problém hráčů, kteří hrají public je vypnout si ty zaužívané reflexi a v rotě je nepoužívat. Například se jede útok několika tanků jedním směrem a jak se objeví za šutrem první enemák, tak ten první tank zastaví a má snahu se schovat a s enemákem se přestřelovat. Co to udělá, to je asi jasné. Na publicu je to běžná věc a jinak to tam ani většinou hrát nejde protože kdo jede, ten tam zůstane sám ale v rotě se to nedá používat. Je to pak jasná prohra. Naopak, na publicu, když se sejde pár hráčů, kteří znají tuhle věc a nezastaví se a jedou, tak je to většinou výhra jak lusk a enemáci jsou na s r a č ky během momentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za poklonu ale to bys viděl, jaký jsem měl krevní tlak a adrenalín. Skoro to se mnou fláklo.... :biggrin:  a potom, že je to sranda střílet lamky :devil:

 

Není to sranda, hlavně když sem poslední a je šance to otočit a vyhrát.Pak stačí jedna chyba, jeden bulhar a rázem je z Tebe noob.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Když je někdo blbej, tak je blbej.

Nedal jsem si říci po prvních třech bitvách, kde MM losů jasně naznačilo jak si představuje dnešní den. To bylo asi tím, že jsem se nechal zlákat zásahem Božské prozřetelnosti, kdy vlastně v rozhodnuté bitvě dal jeden top stroj nepřítele po minutě hraní do stavu AFK. Díky tomu výhra 15:13. Denní win zatím kolem 50% jak má MM nastaveno. Poslední bitva lost 1:15 a až to vydejchám, tak uvidím do jak vtipných bitev se dnes ještě dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roty jsou o ničem, tam si člověk ani nezastřílí, čety jsou fajn, když se potřebuju něco naučit od lepších hráčů. CW jsem si zkusil v BIA-0 a za mě o ničem, stejně jako roty.

Na publiku je fajn. Nemám si nač stěžovat, max. tak na sebe, že jsem to opět zlamil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě věci prostě nepochopím.

 

Včera jsem hrál hru, kdy jedna strana spáchala ukázkový lemming train. Oukej. Druhou stranu jsme chvilku drželi a celou dobu psali, ať se ten zbytek vrátí. Soupeř se rozprostřel rovnoměrně, ale ze strany, která jela proti našemu lemming trainu (to to ještě nevěděli) se mě pokoušely některé tanky odstřelovat, protože jsem zaparkoval na středu. Náš lemming train slavnostně porazil nejprve tři tanky ve městě a pak i další dva, které dorazily později, protože se zdržely ostřelováním. Druhá strana padla už dvě minuty zpátky a někdo se vesele proháněl naší základnou a vraždil artnyny. Vyhrávali jsme 9:7, ale nikdo se nevrátil. Oukej, zatím nic nového. Co mě ale překvapilo, tři z našich účastníků lemmingu poslali protivníkovi GG. Kouknul jsem se pak na ně. M103 udělala kus práce a dala přes 2k damage. Další bylo něco na tieru VIII a dalo asi 800 dmg. Nejnadšenější ze hry ovšem byl hráč T25/2, který soupeřispáchal celých 400 dmg. Sorry, ale to přeci není GG, ne? Ne? 400 DMG za hru za sedmý tier ja spíš špatná hra, navíc, když prohrajeme...

 

Druhá věc, kterou nechápu, je ta, když se hra vyvíjí 5:12 v náš neprospěch, tři tanky jsou někde daleko od naší základny pod těžkou palbou a budou během jedné minuty rozmašírovány na kaši. Do toho ještě nepřítel capuje. Že se ty tanky měly vrátit, to bylo jasné už před třemi minutami. No a když je cap na 90 %, tak jeden z nich zmáčkne: "Braňte základnu!". A já si říkám, je tohle možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za poklonu ale to bys viděl, jaký jsem měl krevní tlak a adrenalín. Skoro to se mnou fláklo.... :biggrin:  a potom, že je to sranda střílet lamky :devil:

mno a co by s tebou udělalo kdybys zůstal sám proti 2x full KV1 a načatou KV1S a vyhrál? to už by stebou švihlo co? :Smile_smile: tenhle replay byl vcelku normal... jedinej světlej okamžik byl ten návrat pro záchranu artyny..  :Smile_great:  PzlV na topu je VRAH! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roty jsou super, protože tam neleštíš dno v matchmakingu a nemáš tým plnej retardů (teda pokud si ho tak neposkládáš).

Vadí mi tam jenom to, že nejde vypnout ******** assault/encounter a že ta rotace map nějak nefunguje.

a sem tam sa aj dobre zasmeješ.

Hrali sme X.rotu proti PTS. Počas odpočtu najskôr slušne pozdravili "Siemka" , hned vzápätí nasledovali výčitky ako: "another f***g noob team " a " f**k MM "

Tesne pred koncom odpočtu ešte stihli :" Clan BLABLA recruiting .... "

 

PS. ospravedlnte zníženú kvalitu prepisu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno a co by s tebou udělalo kdybys zůstal sám proti 2x full KV1 a načatou KV1S a vyhrál? to už by stebou švihlo co? :Smile_smile: tenhle replay byl vcelku normal... jedinej světlej okamžik byl ten návrat pro záchranu artyny..  :Smile_great:  PzlV na topu je VRAH! 

Jestli to bylo normál, tak já radši už nic abnormál ani nechcu, to by mě jeblo.... :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1:9 ... to je dnešní skóre s Lorrainem. 

1:4 ... WZ-132...

 

Ultra de***vé? Týmy vyrovnaný, občas lepší....vystříleno 6:15...vždy mezi posledními naživu, ne li poslední. Střídalo se 5 map. S Lorrainem jsem dával tankům z boků za 0. I nižším tierům. Při max zaměření půlka střel šla mimo... wg jděte s tou náhodou do prdele.

 

Zajímavé, jak "náhodně" to najednou nejde...expit...hm, už ani peníze na opravy pomalu nejsou, když jsem permanentně v mínusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je někdo blbej, tak je blbej.

Nedal jsem si říci po prvních třech bitvách, kde MM losů jasně naznačilo jak si představuje dnešní den. To bylo asi tím, že jsem se nechal zlákat zásahem Božské prozřetelnosti, kdy vlastně v rozhodnuté bitvě dal jeden top stroj nepřítele po minutě hraní do stavu AFK. Díky tomu výhra 15:13. Denní win zatím kolem 50% jak má MM nastaveno. Poslední bitva lost 1:15 a až to vydejchám, tak uvidím do jak vtipných bitev se dnes ještě dostanu.

Sorry, uz jsi jednou slibil ze si na MM nebudes stezovat. Kdybys byl na urovni modrych hracu - tak OK, stezovani by bylo asi opravnene... Proste si zakaz slova: "MM, losy", udelas radost nejen me asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...