Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po pondělním debaklu s win 31% sem 2 dny vydejchával WOT u letadel. Včera jsem to opatrně zapnul, ale automaticky na EU1 a z 11 her 8 win :Smile_teethhappy: sem to rychle vypnul než se to zas obrátí. :Smile_blinky:

Tak dneska zkusím asi EU2. :Smile_trollface-3:

Měli bychom se domluvit a všici chodit na jeden cluster, aby jsme se snáze potkali a zkoncentrovali počty českejch skillerů či lamek (v mém případě) na jednom serveru. :Smile_playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po středečním vynechání jsem zopakoval svůj úterní fenomenální výsledek s win 100%, který jsem ovšem ještě znásobil tím, že jsem tentrokrát uhrál dokonce 2 hry. Pak mě opět položila únava. Na druhou stranu si říkám, že tohle je možná cesta, jak dlouhodobě (velmi dlouhodobě) vylepšit statistiky :Smile_trollface-3:

Jo, a hrál jsem na EU dva, ping cca 50 ms a cukalo to, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, za poslední 3 dny win kolem 56%. Udělala jsem si s ELC AMX Papuscinovu medaili, chudák ten poslední Hummel tříkrát jsem kolem něj profrčel a nevystřelil čekal jestli udělám chybu když jsem jel po čtvrté tak jsem dal brzdu on vystřelil přede mě a bylo o něm. Jinak včera 6 četa a Ruinberg vyhráváme 6:2 stahujeme se do města ale to by tam od nás musel někdo bejt vůbec nikdo tam nebyl tak jsem padli na cap. Jinak po 10 dnech již mám skoro vyexpené AMX12t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem s m00m prozkoumal roty (2x Hellcat), jaké se tak jezdí a jak to chodí jinde. Výsledek? Vždy jsme v první bitvě přesvědčili zbytek, že bude po našem, lépe řečeno, že si jedem jak umíme. Tak ve 2/3 bitev jsme byli s top dmg, 1/3 bitev jsme rozhodovali a zakončovali my dva. Dokonce jsme zkusili i dobře vypadající německou rotu, kde se z nás snažili udělat scouty. Hellcat opravdu nemůže nahradit T-50....opravdu ne. Naštěstí to pochopili a i tam to nakonec bylo dle našeho po konzultaci s velitelem :Smile_Default: . Výsledné skóre tedy 16:8, což se dá považovat za úspěch. Byl jsem ale překvapen, jak se ty bitvy vedly, co se komunikace týče (u němců nevím, stejnak bych jim nerozuměl :Smile_teethhappy: ).

Zvláštní, po 14k bitev odhaluju neprozkoumané a začíná se mi to zamlouvat :Smile_trollface-3:

 

Perlička - dostali jsme se do jisté klanové roty, i na TS, kde po třetí bitvě zjistili, že nejsme od nich :Smile_trollface-3: Začali se totiž zajímat co to s nima jede za borce :Smile_teethhappy: Hellcat je opravdu potěšující mašinka.

 

Hellcat je vrahoun! Nejezděte ho :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Hlasim poprve. Dnes co me dostalo byla Malinovka. Jedu sam na kopec v IS-3, spotnu jednoho (rikam si dobry) spotnu druheho (rikam si tak jeste porad to jde), spotnu tretiho ( to uz bude asi problem), najednou enemaku 8 a to jsem si rekl (dam to do slusne mluvi) Tak ted jsem v kasi, ze ja jsem se na to radsi ne vyprd. Asi vsichni tusite jak to dopadlo, pro me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strike422: Prosím o odstranění toho hákového kříže z podpisu. Čeho je moc, toho je příliš.

 

Pm poslaná - pokial nepríde k okamžitej náprave, bude zabanovaný.

 

Dritt, nabudúce prosím podobné veci hlásiť tlačidlom pod príspevkom, vidíme to tak hneď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce na Hellcata a dneska jedu 60% bitev proti 8 tierům... 20% proti 7. a zbytek šestky, děsná zábava mezi osmičkami, plácat se na dně tabulky a být primárním cílem pro artiny.

Ještě jsem vytáhl T95. Heh, Dálnice (desítky, 5 artin 8. tieru), spot, artina za 1400, oheň...

 

Když se daří, tak se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více než 20 tisících odehraných bitev jsem dnes WoT odinstaloval.

Odešel jsem z klanu.

 

Za pár hodin mi skončí premium účet, hrát hru bez něj nelze - pokud chci expit další vozidla - dávat svoje peníze WG už nebudu.

Nejde o 250Kč/měsíc, to je moje hodinová mzda, jde o princip.

 

Bylo to ve mne delší dobu a dnešní hry mne jen utvrdily.

Ta hra je dnes na publicu už nehratelná, jen WG rozhodne, zda do týmu - lhostejno jakého tieru - nalosuje jen(!) 1/3 dementů nebo 2/3 - 3/4. Takže WG za mne rozhoduje, zda si zahraji, či zda vyhraji. Moje šance ovlivnit hru klesají.

 

Děkuji, už nechci.Nechci a nebudu dělat ze sebe vola, že předstírám, že hraji férovou hru. Tou už WoT není.

 

Za ty nervy a hlavně čas mi to nestojí. Mám jiné zájmy, které jsem vinou hry zanedbával, budu se věnovat jim.

 

 

***********************************************************************************************************************

 

Sem chodit asi nějaký čas budu, bude taková moje substituční proti-abstinenční léčba :Smile_Default:

 

Příspěvek upraven, odporuje pravidlům fora

 

2.4. Offtopic, spam, trollingTato oblast zahrnuje:- Přehnané zveřejňování stejných či podobných výrazů nebo nesmyslných textů- Opakované zveřejňování vláken na stejné téma- Zveřejňování příspěvků mimo téma diskuze/sekce- Zahajování nových diskuzních vláken s cílem narušení chodu Fóra nebo cíleného vyvolání vážného konfliktu- Záměrné narušování chodu diskuzí (osobní útoky, odvádění od tématu)- Zneužívání funkce nahlášení závadných příspěvků - Přidávání příspěvků pouze za účelem udržení vlákna na viditelnějším místě ("bumping")- Petice a hlasování, které nemají za cíl vedení diskuze.2.5. Kontroverzní témataDiskuze na politické, náboženské nebo jiné kontroverzní mohou být povoleny. Takto riziková témata budou samozřejmě pod dohledem a v případě porušení pravidel výše dojde k zásahu moderátorů. Ze strany redakce nebude podporován jakýkoliv prodej herních účtů a reálií, která jsou v rozporu s pravidly provozovatelů her, pokud jsou tyto činnosti zakázány licenční smlouvou, kterou se hráči registrací stvrdili respektovat

 

Upraveno uživatelem Lynx_cz
porušení pravidel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více než 20 tisících odehraných bitev jsem dnes WoT odinstaloval.

Odešel jsem z klanu.

 

Za pár hodin mi skončí premium účet, hrát hru bez něj nelze - pokud chci expit další vozidla - dávat svoje peníze WG už nebudu.

Nejde o 250Kč/měsíc, to je moje hodinová mzda, jde o princip.

 

Bylo to ve mne delší dobu a dnešní hry mne jen utvrdily.

Ta hra je dnes na publicu už nehratelná, jen WG rozhodne, zda do týmu - lhostejno jakého tieru - nalosuje jen(!) 1/3 dementů nebo 2/3 - 3/4. Takže WG za mne rozhoduje, zda si zahraji, či zda vyhraji. Moje šance ovlivnit hru klesají.

 

Děkuji, už nechci.Nechci a nebudu dělat ze sebe vola, že předstírám, že hraji férovou hru. Tou už WoT není.

 

Za ty nervy a hlavně čas mi to nestojí. Mám jiné zájmy, které jsem vinou hry zanedbával, budu se věnovat jim.

 

 

 

Pošli tohle na WG. Support je tam česky a je třeba jim tohle dávat vědět i kdyby se to dál nedostalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více než 20 tisících odehraných bitev jsem dnes WoT odinstaloval.

Odešel jsem z klanu.

 

Za pár hodin mi skončí premium účet, hrát hru bez něj nelze - pokud chci expit další vozidla - dávat svoje peníze WG už nebudu.

Nejde o 250Kč/měsíc, to je moje hodinová mzda, jde o princip.

 

Bylo to ve mne delší dobu a dnešní hry mne jen utvrdily.

Ta hra je dnes na publicu už nehratelná, jen WG rozhodne, zda do týmu - lhostejno jakého tieru - nalosuje jen(!) 1/3 dementů nebo 2/3 - 3/4. Takže WG za mne rozhoduje, zda si zahraji, či zda vyhraji. Moje šance ovlivnit hru klesají.

 

Děkuji, už nechci.Nechci a nebudu dělat ze sebe vola, že předstírám, že hraji férovou hru. Tou už WoT není.

 

Za ty nervy a hlavně čas mi to nestojí. Mám jiné zájmy, které jsem vinou hry zanedbával, budu se věnovat jim.

 

 

 

 

 

Před týdnem jsem dospěl ke stejnému rozhdonutí, uvidíme jestli se ještě někdy odhodlám WoTko otevřít, nyní brázdím prostory Star Trek online :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, není důvod to tam posílat. Oni kálejí na mne (resp. káleli), já na ně.

 

Chodím i na oficiální forum a vidím nezájem řešit tento problém z oficiálních míst. Je to prostě nezajímá!

Takže moudřejší ustopupí.

 

Pravda - moc moudrý nejsem, trvalo mi to dlouho, ale závislost je holt závislost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, není důvod to tam posílat. Oni kálejí na mne (resp. káleli), já na ně.

 

Chodím i na oficiální forum a vidím nezájem řešit tento problém z oficiálních míst. Je to prostě nezajímá!

Takže moudřejší ustopupí.

 

Pravda - moc moudrý nejsem, trvalo mi to dlouho, ale závislost je holt závislost ;-)

 

Stejně by to k ničemu nevedlo. Problém je, že hráči = lidi. A jelikož hodně lidí je ...... ... ....... ..... ....., tak to jinak dopadnout nemůže, zvlášť, když je WoT taková masová záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem jezdil hlavně SU-100, neskutečně efektivní vozidlo, jezdím s ním jakože run n gun (vyjet do první linie, dát pecku, ujet) řekl bych že je i OP, kdyby se v 90% bitev nevyskytovali KV-1S, teď mu na víkend dali 50% výdělků navíc, takže paráda

 

zprvu jsem měl poměr win lost 13:2, pak mě začal WG házet do sebevražednejch týmů a k osmičkám, kde často ani gold nepomůže, tak to spadlo na 15:9, ale i tak pohodový ježdění, celkověj výdělek cca 700,000 krditů a SU-100M1 vyexpeno :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...