Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo, scouti tu mapu mají rádi. Co se týká těch hrozných vylomenin, tak většina nezáleží stejně víc na nepříteli než na vlastním týmu. Když se sejdou dva průměrné týmy. Oprava! V dnešní době už nadprůměrný týmy, tak se ten prostor na vylomeniny dost omezí a začne rozhodovat to co vždy v této hře. Štěstí a náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

Btw: vcera sem si dal celkem 14 bitev ale mel sem i jeden lost :( sem sel radsi spat nez se to otoci :)

 

:Smile_trollface:

 

Rovnako postupujem aj ja a tu na fóre viacerí. Pokiaľ mám výhernú sériu .. tak po prvej prehre hru končím a na druhý deň sa ju aj bojím zapnúť. Zdá sa že WG tak vychováva hazardných hráčov, resp. testuje ich voľu odolať pokušeniu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem ze sebe opět udělal blbečka, páč jsem se v té hře opět vrtal, tím pádem ji celou rozšteloval a v důsledku toho ji skoro do půl jedenácté přeinstalovával.... :Smile_teethhappy: Jsem bohužel naprosto nepoučitelnej, takže co týden měním zaměřovače, ikony a podobně. Tentokrát jsem se rozhodl pro nainstalování historických zvuků motorů a děl. Instalace proběhla poměrně v klidu, pohodě a vše fungovalo jak mělo. To ovšem do momentu kdy jsem si uvědomil, že má E100 prostě neduní. Švára mě varoval, no já si říct nedal, takže jsem hrál tu chvílu pouze se zvukem motoru, po menším "zásahu" už motor slyšet byl, ovšem pro změnu bylo ticho při výstřelu.... :Smile_teethhappy: Nakonec jsem to po 1 a 3/4 hod konečně rozjel vše, ale zvuk byl i přes neustálé štelování hlasitosti tak nevyváženej, že jsem měl hlavu jak květák a ušní bubínky na pokraji vybuchnutí. Hra podle toho samozřejmě vypadala, takže předpokládám, že po včerejšku má několik lidí nick Konias v kolonce "ultra noob"..... :Smile_teethhappy:

Jak jsem již předeslal, cca 19.30 hod došla trpělivost jak mě, ale spíš hlavně kolegům v četě, takže nastala přeinstalace komplet celé hry....no prostě super večer! :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14:4 a nebýt 3 lostů s FCM36, tak to byla ouplná paráda.Jenže tři losy s 5 třídou a ještě města...tedy až na jednu hru Fjordy, kde jsem, ale zas nic nemohl trefi a nakonec zůstal sám proti poslední KV1...dostal bych jí, ale to by KV1 nesměla být nejzabugovanější tank ve hře...5hitů do boku mezí pásy...vždy penetrace, ale vše za nula....ani 1hp jsem mu nevzal. Celou dobu jel dál, takže pásy jsem netrefoval. Děkuji WG.

Tak jsem se naštval a vzal OP PzIV....9 winů v řadě a můžu jít v klidu spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem mel cely den vytecnou naladu, dokonce jsem se tesil, jak prijdu domu a zahraju si WoT... To ovsem byla chyba, po par bitvach jsem byl tak otraveny, ze veskera dobra nalada byla tatam. Posledni kapkou bylo, kdyz jsem asi na 150m z boku dingl Grilla s T-32 a diky tomu jsme prohrali, byl jsem sam proti Grillovi a Su-8. Teda byla ziva jeste nase IS-3 zasekla mezi sutrama, kdyz se pokusila sjet z kopce na dolech. Az se dostanu k PC, hodim screen....

 

Tady je ta zaseklá IS-3 (btw, o chvilku později jsem tam byl sám, krom té IS-3)

 

99shot_088.jpg

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera hodně nezajímavých bitev podle toho jak hra rozhodla. Win 50%. Jsou bitvy, kdy i po doměření střela upadne za polovinou cesty k nepříteli (300m daleko) na zem a někdy se snad i bez doměření snajpuje. V jedné bitvě v Ensku to vypadalo na vyrovnaný boj než se začalo střílet. Během 10 sekund chvilku po setkání první linie 3 enemáci v topu hořeli a tak toho samo už moc neuhráli a střelecké štěstí našeho týmu i bez požárů pokračovalo. Po úspěšnější sérii bitev zas přišla série předem prohraných bitev ve kterých nebylo možné čelně sundat občas ani pásy na 50 m. Docela se těším až doexpím stroje v garáži a na čas se nastěhuju do druhé třídy. Prohraných bitev předem tam bývá podstatně méně a vliv náhody se když už nic jiného nezdá být tak velký. Prostě mám pocit, že tam hru ovlivňují víc sami hráči než hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera šestkový roty, nandali jsme jim to 9:1, škoda prohry, kde mě Grille tefil můj Hellcat za zběsilého úprku zpět a díky jednomu zaseklému hasičáku (prostě se někomu nepodařilo uhasit :Smile_mellow: ), ale jinak luxus. Potom večer sólo Hellcat, 3:1. Naprostá spokojenost, krom brutálního bulhara při prohře...s 15 ran poškodila 1 a to jsem střílel i po šestkách a osmičkách z boku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera hodně nezajímavých bitev podle toho jak hra rozhodla. Win 50%. Jsou bitvy, kdy i po doměření střela upadne za polovinou cesty k nepříteli (300m daleko) na zem a někdy se snad i bez doměření snajpuje. V jedné bitvě v Ensku to vypadalo na vyrovnaný boj než se začalo střílet. Během 10 sekund chvilku po setkání první linie 3 enemáci v topu hořeli a tak toho samo už moc neuhráli a střelecké štěstí našeho týmu i bez požárů pokračovalo. Po úspěšnější sérii bitev zas přišla série předem prohraných bitev ve kterých nebylo možné čelně sundat občas ani pásy na 50 m. Docela se těším až doexpím stroje v garáži a na čas se nastěhuju do druhé třídy. Prohraných bitev předem tam bývá podstatně méně a vliv náhody se když už nic jiného nezdá být tak velký. Prostě mám pocit, že tam hru ovlivňují víc sami hráči než hra.

 

Bulhar řádí. Určitá náhoda je každé hře jen ku prospěchu, protože tomu je tak i v životě, ale nesmí to přesahnout "Sci - FI" mez. nesmí to prostě být i v reálu totální nesmysl. Bohužel to ve WOTu vidíme dnes a denně. V úterý jsem vyhráli hru jen díky tomu, že enemácká kapující A20, opakovaně dávala naší M8A1 za nula....ta přijela jako noob, nastavil se jako terminátor, ale A20 ho minimálně 4x dala za nula. Měl jsem přepnuto na náš stroj a viděl ty zásahy. vše penetrace bez poškození. Ta naše M8A1 dala za nula jen jednou, jina chudáka A20 donutila utéct z kruhu, protože mu sundala 80%hp.

Přitom hráč v A20 byl o třídu lepší jak ten v M8A1....

A včerejší Bulhar, 5x zasáhnu KV1 s FCM36 do boku za nula, ale před tím jsem nebyl schopen trefit enemáky ani na 200m. Střely lítaly ke kraji kruhu až jsem se smál.

20minut po této hře, jsem tu samou mapu hrál s PzIV...střílel jsem ze stejnéjo místa a prvních 8 střel jsem trefil!!! Vše nad 400m...s houfnicí, která má přesnost 0,55. FCM36 má přesnost 0,35 a netrefil nic......

Bulhra je peklo....to už mám raději dementy v týmu, páč vím, že to jsou lidi a chtějí se bavit. Dají se v dobrém losu zastoupit, ale Bulhara neodhadnete, nevíte kdy udeří a podělá Vám hru...to je to zákeřný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bulhar je svinstvo. Nejhorší je, že se losuje tak divně, že se nemůžete pomalu ani naučit hrát s nějakým dělem, protože to se každou hru chová úplně jinak - jednu snajpí cíle a dává za plno na 800m, jindy na 50m netrefíte ani stodolu a když už jo, tak hit za 0. A je to patch od patche horší. Nejlepší děla jsou dle mého houfničky na malejch tierech - nabíjej rychle a přesný jsou úplně stejně jak kanony.

 

Předevčírem sem hrál četu se Švejkem a to mě i bavilo, ve víc lidech je větší švanda, ale včera sem odjel přesně jednu bitvu s Churchillem VII, byl naštěstí win a tisíc expů doma, no a pak sem to zas vypnul. Ta hra mě vůbec nebaví :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je prava, že dříve se dalo daný kanon opravdu pěkně naučit. Např: BL10. náboj dle vzdálenosti cíle klesal dolů, ale po pár desítkách her se to dalo naučit a pěkně trefovat. Naopak Ferdova 128mm lítala rovně, protože měla velkou úsťovou rychlost. To se vyplatilo zase lehce podsadit.

Teď? levá pravá seno sláma....hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulhar řádí. Určitá náhoda je každé hře jen ku prospěchu, protože tomu je tak i v životě, ale nesmí to přesahnout "Sci - FI" mez. nesmí to prostě být i v reálu totální nesmysl. Bohužel to ve WOTu vidíme dnes a denně. V úterý jsem vyhráli hru jen díky tomu, že enemácká kapující A20, opakovaně dávala naší M8A1 za nula....ta přijela jako noob, nastavil se jako terminátor, ale A20 ho minimálně 4x dala za nula. Měl jsem přepnuto na náš stroj a viděl ty zásahy. vše penetrace bez poškození. Ta naše M8A1 dala za nula jen jednou, jina chudáka A20 donutila utéct z kruhu, protože mu sundala 80%hp.

Přitom hráč v A20 byl o třídu lepší jak ten v M8A1....

A včerejší Bulhar, 5x zasáhnu KV1 s FCM36 do boku za nula, ale před tím jsem nebyl schopen trefit enemáky ani na 200m. Střely lítaly ke kraji kruhu až jsem se smál.

20minut po této hře, jsem tu samou mapu hrál s PzIV...střílel jsem ze stejnéjo místa a prvních 8 střel jsem trefil!!! Vše nad 400m...s houfnicí, která má přesnost 0,55. FCM36 má přesnost 0,35 a netrefil nic......

Bulhra je peklo....to už mám raději dementy v týmu, páč vím, že to jsou lidi a chtějí se bavit. Dají se v dobrém losu zastoupit, ale Bulhara neodhadnete, nevíte kdy udeří a podělá Vám hru...to je to zákeřný....

 

 

 

Na to pomůže jediné ... co nejvíce hrát a přestat platit :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny, kdy vidím, že můj Hellcat naládoval slepý a 3x cinknu nebo dám za 0 po sobě, je mi jasno, že pohrajem. Proč? Protože když dmg nedám já, tak kdo? :Smile_teethhappy: V 75% se to děje v prohraných bitvách a docela to mrzí, když člověk nakonec skončí po vystřílení 15 ran a zničení tanku v mínusu... naštěsí se to nestává tak často, ale i tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulhar řádí. Určitá náhoda je každé hře jen ku prospěchu, protože tomu je tak i v životě, ale nesmí to přesahnout "Sci - FI" mez.

Tak já jsem nepsal, že ve hře nemá být náhoda a také bych to bez ní nechtěl. Jenže cokoliv co člověk ve WoT dělá řeší náhoda a není na nic spolehnutí. Můj pocit ukážu na následujícím příkladu. Ty a já jsme pokud se nepletu na opačných koncích žebříčku herních kvalit. Vezmeme stejné stroje např. T 43 a budeme se přestřelovat na kratší vzdálenost na Malinovce na poli. Já budu otáčet je věží a ty se mi budeš snažit dostat na bok a na zadek. Já vyhraju, protože to náhoda rozhodla. Vždy prostřelím s velkým poškozením i tam, kde by se vždy nemuselo a ty mě zezadu nepoškodíš nebo minimálně. Ty jsi se snažil svým uměním zvýšit své šance, ale hra tomu nebyla nakloněná. Když to hodně přeženu. Potkají se dva tak kvalitativně rozdílný hráči jako my ve stejné technice a bude se házet kostkou. Sudá - vyhraju já a lichá - ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není dneska nějakej Bulharskej svátek? Když se to stane jednou, dvakrát, nasere to ale přežiju to. Ale 5x po sobě bulhar, z pěti výstřelů... To už je moc... M103, top dělo, já jsem dead ale bitva ještě teď běží. Přístav, krásně natočená T29 bokem s 320 HP, řikám si no problem, naperu, jedem dál, vůbec o mě neví. První rána, máme je, druhá rána dostali to... Ku... už se ve mě vaří krev, někdo ho mezitím sejmul, v dálce AMX 120, poskodili jsme jejich pancíř, nula dmg, já od něj schytal 2, na druhý straně budovy E75, krásně mi nastavuje zadnici, jen to tam šoupnout, ještě si pro jistotu doměřuju, rána, dostali to, nula... Do p..... to už si někdo ze mě dělá dnes p**u? Tak se vrátím zpět k tomu AMX který už je mezitím taky na ránu, řikám si tolik bulharů nemůže bejt v celý republice kolik mám v jedný bitvě, teď už to musí projít i kdyby já nevim co, vyjedu zpoza rohu že mu ji narvu, prásk, poškodili jsme jejich pancíř... Hmmm, nula dmg, zase jsem od něj schytal 2 další a dorazil mě GW. Nádherná bitva, opět dnešní poděkování patří WG a jejich čím dál lepšímu systému.

Tak jsem koukl na bitvu teď do výsledků, samozřejmě dopředu nalosovaný, takže prohra, 5 výstřelů, 5 zásahů, 5 průstřelů, 0 poskození... Už se zas blíží víkend? Kromě debilů to musím ještě snášet tohle? U AMX mi to dokonce nehlásí vůbec ani jeden ten kritickej zásah do jakýhokoliv modulu, AMX který bych jindy prostřelil snad i s BT2kou a já mu s desítkovým dělem nesundám ani to ******* rádio...

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hodně smutné. 65% rozhodnutých bitev předem. Jelikož OP stroje většinou na straně nepřítele, tak převážně prohry. Mizející tanky na zasněžené pláni vzdálené 241 m nadšení ze hry taky nepodporují. Vzhledem k předešlému už hráči jako takový moc hru pokazit nemůžou. K dnešní střelbě jsem se vyjádřil jinde a tady se to opakovat nedá. Nezbývá než doufat v lepší zítřky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě celkem potěšila spousta bitev bez artyn, dokonce i s IS4, ale to je asi to jediné....

Dopoledne jezdila snad samá četa no a hráči až bych brečel.....a že jsem v IS8 dvakrát dal GW panteru a jednou M41 kdy jsem jich měl plný zaměřovač za 0 dmg a ještě vám to řekne máme je....vlasně skorem všechny ruský děla dneska asi stávkovali... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...