Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera dobrý, win tuším 60% a dokonce se dalo slušně hrát i s Obj. 704, takže za mne spokojenost. Na jednu věc si ale musím postěžovat, nechápu jak si absolutní nováček může koupit tank 8 tieru. Možná ještě tak Superperšu, páč ten je aspoň trošku "blbuvzdornej", ale mít v týmu četu dvou T34, kteří mají nakoupenou pouze HE munici, je opravdu hodně frustrující......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno tri bitky

1.) pzIV - prifrcal ku mne zozadu T-50, prvou ranou ma zapálil a druhou dorazil, ani som nevystrelil, napriek tomu win

2.) jgpzIV - idem do pozície, s ktorej ma zacne vytláčat PzIV, potom zacne po mne strielať, ja mu vraciam požicane, zničí ma ... ešte platím kompenzácie, na súpera som zase ani nevystrelil

3.) pzIV - konecne bitka k niecomu, 7 killov, 2000 expov a po nej radšej tanky vypínam

win - lost 2:1

stačí na dnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za včerejšek u mě dobrý :) Dařilo se mi jak v rotách tak při expení osmiček.

 

Name Total - Per battle

Victory ratio: 66.67%

Battles: 21

Efficiency: 1590.69

WN6: 1592.39

Average tier: 6.67

Experience: 14967 - 712.71

Capture points: 74 - 3.52

Defense points: 7 - 0.33

Damage: 26782 - 1275

Kills: 25 - 1.19

Spotted: 22 - 1.05

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že jsme si dnes pořídil JT. TD dobrý, posádka z Fredy....jen by to chtělo lepší týmy....nu uvidíme :-)

 

Pecky dává slušný na to že je to dělo z Ferdy tak dmg vyšší ( - max 611 , to se mi s Ferdíkem nestalo - asi nováčkovská daň ) rychlejší střelba, příjemně mě překvapila obratnost, budeme si rozumět :-)

A to počkej až bude ve fullu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za včerejšek u mě dobrý :) Dařilo se mi jak v rotách tak při expení osmiček.

 

Name Total - Per battle

Victory ratio: 66.67%

Battles: 21

Efficiency: 1590.69

WN6: 1592.39

Average tier: 6.67

Experience: 14967 - 712.71

Capture points: 74 - 3.52

Defense points: 7 - 0.33

Damage: 26782 - 1275

Kills: 25 - 1.19

Spotted: 22 - 1.05

Same, ty Jantare, to přece po 11h, vidíme v tvém podpise. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem modrý v garáži, ban jsem ale nedostal, tak uvidíme. Vytáhl jsem z garáže provětrat Hellcata, protože po sérii s S-Pershingem včera na vyšší tiery nemám náladu. Hráč Grilla si přitáhl do bitvy MS-1. Nechal bych to v klidu, ale MS-1 začalo testovat svou zbraň zezadu na Cromwella, a docela úspěšně. Tak jsem ho jednou ranou sundal a vydal se do bitvy. Dařilo se dobře, způsoboval jsem nepříteli docela škody a naše strana prorazila. Najednou koukám, zezadu se do mě naváží Grille. Přemohl jsem touhu taky ho sundat - přeci jen, kdyby chtěl, mohl už mě sundat na jednu ránu. Uhnul jsem mu, zaměřil a sundal dalšího nepřítele. A najednou, ze vzdálenosti pár metrů, to do mě ten idiot v Grille narval. Byl z Polska, mimochodem. Nic proti Polákům, nedávno jsem hrál s jedním, který výborně zahrál ELC a zachránil mi kůži. Jenže tohle byl fakt idiot, takže mi ubral jen asi 200 HP. Chápete to? Grille dokáže bez problémů Hellcata smahnout jedním výstřelem. Jenže on to chtěl zahrát na jistotu a ani mě nedokázal zabít. Tak jsem ho taky sundal. Celkové skóre: 1,9 k damage (nejvíce v týmu, další měl až 1,2k, taky to byl jen tier VI), modrá barva a pocuchané nervy. 2 zabití nepřátelé z enemy týmu, 2 zabitá nepřátelé z našeho týmu. Grille samozřejmě poškodil jenom mě. Tým moje oba killy přešel beze slov, možná taky proto, že jsem je vždycky dopředu okomentoval. +další výsledek, na WOT mě fakt přešla nálada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem zase s klukama jezdil čety,a docela jsme vyhrávali,ale zarazil mě ten počet spoluhráčů kteří neuřídí svůj tank naperou to do mě mě nic nevezmou ale jim to sundá i 100HP a kdo za jejich blbost platí já! Těm hráčům a to hlavně v Hellcatovi a v Cromwell bych povinně dal jezdit na výcvikovkách a až se s tím naučej at jedou public,opravdu mě nebaví každou třetí hru platiti pokutu za jejich blbost,ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem zase s klukama jezdil čety,a docela jsme vyhrávali,ale zarazil mě ten počet spoluhráčů kteří neuřídí svůj tank naperou to do mě mě nic nevezmou ale jim to sundá i 100HP a kdo za jejich blbost platí já! Těm hráčům a to hlavně v Hellcatovi a v Cromwell bych povinně dal jezdit na výcvikovkách a až se s tím naučej at jedou public,opravdu mě nebaví každou třetí hru platiti pokutu za jejich blbost,ach jo.

 

Já jsem jednou hrál s nějakýma čechama, jel jsem s t150 s kámošem v četě, oni měli pz38na a ještě nějakého scouta, borec s pz jel zároveň se mnou, poté mě předjel a zabrzdil, měl asi 50 hp,takže jsem do něj napálil a zhasl = teamkill, to samé udělal i ten druhej kamarádovi s kv1s a já se ptám, jak je ***** možná, že já to musím zaplatit?WTF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Same, ty Jantare, to přece po 11h, vidíme v tvém podpise. :Smile_teethhappy:

 

Já vim ale bylo mi sděleno, že pozitivní zážitky ze hry mám postovat do denního hlášení a "neprovokovat" v Hyde Parku a já to ráno nevydržel a musel jsem se svěřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou hrál s nějakýma čechama, jel jsem s t150 s kámošem v četě, oni měli pz38na a ještě nějakého scouta, borec s pz jel zároveň se mnou, poté mě předjel a zabrzdil, měl asi 50 hp,takže jsem do něj napálil a zhasl = teamkill, to samé udělal i ten druhej kamarádovi s kv1s a já se ptám, jak je ***** možná, že já to musím zaplatit?WTF?

holt je to tak zařízené možná by nebylo od věci to nějak předělat ale jak to nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu co je v akci - bohužel nic moc. Nevadí dám pár bitev. První bitva při odpočtu prohra. Výsledek 6:15. Dost blbej start. Ale co jede se dál. Druhá bitva prohra při odpočtu. Výsledek 3:15. Nemám důvod hrát rozhodnuté bitvy a otráven vypínám hru. Možná jí dám později večer ještě šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska moc dobrý, 6 her, v nich to 8x spadlo. V 5 hrách jsem si ani jednou nevystřelil, protože to vždy spadlo a než jsem zresetoval PC a znova pustil hru, tak jsem byl buď mrtvý a nebo jsem ujel 5 metrů a spadlo to znovu. Takže moc zábavná hra, jdu hrát War Thunder...

 

EDIT: tak jsem naivně zkusil sedmou hru, 2x spadlo, ani 1x nevystřelil, prohráli jsme kvůli mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...